Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Leonid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Polsat Sport Extra 23:00 Żużel: Złoty Kask turniej finałowy

 • Leonid został fanem Aleksiej Spiridonow

 • Leonid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1.Łaguta 2.Kułakow 3.Czugunow

 • Leonid napisał/a komentarz do Finał IM Rosji w Togliatti

  1. Griszka 2. Kulakow 3. Czugunow

 • Leonid lubi Komentarz

  Co w tym dziwnego, że dwóch Rosjan nie rywalizujących ze sobą, sobie pomaga?
  Najbardziej jednak mnie śmieszą te ciągłe, wtrącane przez panów "redaktorów" słówka typu: "poróżnił się", "nie dotrzymał słowa", "persona non grata" itp.
  Takie "patronowanie" jest świetne i godne pochwał, dlaczego nie pisze się o Zmarzliku i Gollobie?

 • Leonid lubi Komentarz

  Prezes Mrozek już chyba zapomniał, że ROW spadł nie przez to że Łaguta się szprycował, tylko przez to że Grisza sumiennie się przygotowywał do sezonu żeby prezes i kibice byli z niego dumni. I tak ciężko trenował że aż miał wypadek na crossie, po którym gdy był nieprzytomny to bez jego wiedzy podali mu meldonium ;D
  Grisza więc nie był sprawcą, tylko skrzywdzoną ofiarą ! ;D

 • Leonid lubi Komentarz

  Po obejrzeniu tej "konferencji" napiszę w możliwie największym skrócie i bez zbędnych ozdobników. Czy tym wszystkim frustracjom przez lata na pewno winny jest jakiś tam pojedynczy zawodnik, czy może raczej ten kto klubem zawiaduje? Od lat robicie z siebie regularnie pośmiewisko wynikające z braku ogłady, gaf, błędnych decyzji, zacietrzewienia osoby stojącej na czele klubu. Żaden inny klub nie robi takiego cyrku i tak regularnie (może poza ostatnimi wybrykami Nawrockiego). Facet bez dwóch zdań przypomina serialowego Nikodema Dyzmę, przywdziewa maskę kogoś kim nie jest i mami was swoimi nieudolnymi pomysłami na ten klub. Dla przykładu zestawcie sobie obok siebie waszego prezesa np. z tym młodym prezesem z Falubazu. Przecież to jak porównanie Syreny do Mercedesa. Ten drugi to sprawny menedżer. Pierwszy to randomowy Krzycho jakich pełno, bez kompetencji, pomysłów, ogłady, słownictwa. Nie potrafi znaleźć wspólnego języka z innymi ludźmi. Przecież ta konferencja to nic innego jak próba odwrócenia uwagi od rzeczywistej przyczyny porażki oraz próba zachowania swojego status quo. Robienie oblężonej twierdzy by zamaskować swoją nieudolność - Łaguta odszedł dlatego, że ten człowiek nie potrafił z nim negocjować. Chciał narzucić w swoim stylu to co wg niego jest jedynie słuszne i wyszło jak wyszło. Tak się nie dochodzi do kompromisu w dzisiejszych czasach. Facetowi brak wyczucia i zwykłego obycia w stosunku do innych. Wam ubiera teraz tą sytuację w szaty pokrzywdzenia i niesprawiedliwości, a wy to łykacie. Jak się czyta Wasze forum to wypowiadacie się mądrze i z sensem. Oglądając konferencję nie widać tego i bez urazy, ale wyglądacie jakbyście dopiero co wyszli wszyscy z roboty z kopalni i nie chciało Wam się nawet zadać składnie pytania. Na forum wypisujecie o co Wy się tam nie dopytacie, jakimi trudnymi pytaniami zarzucicie tego człowieka. I co potem wychodzi. Kompletnie nic. Facet widząc Was z takim nastawieniem może bez problemu wciskać swoje bajki i dalej okręcać Was wokół palca przez kolejne lata i tak to się będzie kręcić bo zachowujecie się jak łatwowierne dzieci. Spójrzcie trzeźwym okiem na przebieg tej konferencji: jakiś facet siedzi i wciąż bawi się aparatem i telefonem jakby dopiero co wyciągnął je spod choinki, tzw. pani Basia pokazuje jakieś dziewczęce śmieszne tatuaże na ręce i jako rzecznik też nie ma zbyt wiele do powiedzenia, natomiast główny aktor przemawia przaśnym językiem do "tłumu", dal którego nie zorganizowano nawet odpowiedniej ilości krzeseł i musi tkwić na baczność. Ten obrazek mówi bardzo wiele o profesjonaliźmie... Tyle.

 • Leonid został fanem Żużel

 • Leonid lubi Komentarz

  powinien dostać tylko jeden rok kary i koniec, wszystkim nam zależy przede wszystkim na widowisku, a Łaguta właśnie to z nawiązka zapewnia. Czy on komuś zrobił krzywdę, a działanie ewentualne na lepsze wyniki tego meldonium to bardzo naciągana sugestia.

 • Leonid lubi Komentarz

  Rosjanie będą mieć komplet medali...

 • Leonid lubi Komentarz

  Głowa do góry Griszka. Fani czekają na twój powrót.

 • Leonid został fanem PGG ROW Rybnik

 • Leonid lubi Komentarz

  Kto nie skacze ten z Torunia Hej hej hej !!!

 • Leonid lubi Komentarz

  Galewski wsiadaj w auto jedz do Rosji i im odbierz:) Powodzenia hahahah

 • Leonid lubi Komentarz

  to może być to - Łaguta szybciej się regenerował i miał odpornośc na stres. Ale mógł mieć arytmię i skoki ciśnienia w sumie nie wiadomo czy mu pomógł.
  Tu taka informacja od lekarza: meldonium to środek, który poprawia ukrwienie mięśnia serca, ale też nie ma jednoznacznej wykładni, jak bardzo pomaga sportowcom. To lek, który został wynaleziony w latach 70-tych i podnosi wydajność organizmu, reakcję na stres, regenerację po wysiłku. Zmienia funkcjonowanie mięśnia i dostępność tlenu dla niego i to jak mięsień na ten tlen reaguje. Myślę, że to było głównie powodem dlaczego sportowcy go używali.
  Środek ma też jednak skutki uboczne. Są one związane z arytmią serca, z wahaniem ciśnienia, czy np. z reakcjami alergicznymi.

 • Leonid lubi Komentarz

  " Michał Rynkowski: Meldonium to twardy doping " Znaczy się do 2016 wszyscy byli ślepi i głusi a teraz to twardy doping . Polityka i kasa misiu .Dodam , ze wszystkie laboratoria anty na całym swiecie powinny zrobić to samo co zrobiła WADA ZE SWOIM W USA . Zatrudnienie sprzątaczek o odpowiednich kwalifikacjach to podstawa.

 • Leonid lubi Komentarz

  Już za cztery lata Grisza będzie Mistrzem Świata !!!

 • Leonid lubi Komentarz

  Wojciech Dankiewicz - oczywiście facjatę znam ale mógbły ktoś napisać jakie to sukcesy osiągnął pan Dankiewicz w sporcie żużlowym że jest zapraszany jako ekspert do nsport i cytowany w SF. On chyba nawet zawodnikiem nie był- chyba że się mylę. Skąd on wogóle jest ?

 • Leonid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  www.youtube.com/watch?v=fgdWeTDL5d0

 • Leonid napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1.Sayfutdinow 2..Doyle 3..Vaculik 16.Zmarzlik

 • Leonid został fanem Gleb Czugunow

 • Leonid lubi Komentarz

  Parodia z tym żużlem więcej odwołanych jak odbytych spotkań, jeszcze troche i w ogóle nikt nie bedzie chodził na żużel, śmiech na sali

 • Leonid lubi Komentarz

 • Leonid został fanem Grigorij Łaguta

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.