Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ziku lubi Komentarz

  Kibice nie są wpatrzeni w Drabola. Ewentualnie może kibice z Wrocławia, ale to mniejszość. Mi osobiście Drabol koło ch ja lata. Przyjął doping, niech go ujeb ią na rok. Sorry Winetu.

 • ziku lubi Komentarz

  Hehe, jak Mrozek sam napisał- nazwiska nie jeżdżą, dlatego z wywalonym jęzorem latał za Gregiem z kontraktem uderzając do każdego kto mógł mu pomóc uzyskać parafkę pod kontraktem nie gwarantującym niczego i jeszcze ogłaszać to jako sukces transferowy. O matulu...

 • ziku lubi Komentarz

  Dla Rzeszowa są inne priorytety niż zatrudnianie gwiazd (te już były): zatarcie wszelkich śladów po diamentowym, żeby nigdy więcej nie stał w parkingu czy klubie, rozkręcenie klubu, długa droga do odzyskania zaufania. Życzę powodzenia!!!

 • ziku lubi Komentarz

  pan Drozd chce zniszczyć żużle w Rzeszowie. Miał propozycję współpracy z Rztż teraz się mści nie słuchajcie tego gościa Ellis Amator ? haha miał podobną średnią w Anglii jak Musielak xd Rolnicki dał PO Krosnu też Amator ? Rzeszów to ważny ośrodek szkoli młodych adeptów pewnie też Amatorów hahahha Hit dnia

 • ziku lubi Komentarz

  A Hynek z Ostafą podpisali kontrakty z lokalną oczyszczalnią ścieków i będą regularnie wylewać pomyje z Rzeszów, Rybnik i Toruń

 • ziku lubi Komentarz

  Amator dziennikarstwa... Co za cym... pisze te artykuły. Amatorzy?
  Ty człowieku chociaż raz wiozles swoje cztery litery na motocyklu żużlowym?
  Nie sądzę...

 • ziku lubi Komentarz

  Z łapanki to są...., ale dziennikarze na tym portalu

 • ziku lubi Komentarz

  Hynek amatorka to wy jesteście. Jak tam pewniak do spadku Lublin..? Następny to Drozd, kupa cwaniaka nic więcej. Cwanoakowac pierwszy a kompletnie nic nie zrobił dla żużla w Rzeszowie.

 • ziku napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oby rzeszowskiego Dyzmę szlak trafił za rozwalenie żużla w naszym mieście.

 • ziku napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Łabudzki to nie przypadkowa osoba? Ten to dopiero potrafił zarządzać. Czy to nie za jego kadencji zaczęły się problemy Stali?

 • ziku lubi Komentarz

  To wszystko dzieki Ostafowi:)

 • ziku lubi Komentarz

  Panie Ostafiński zamiast pieprzyć trzy po trzy o pierdołach to może odniesie się pan do listu zamkniętego Tomka Dryły i apelu Maćka Janowskiego. Miej honor dziadu i choć raz w życiu pokaż że masz jaja!!!

 • ziku lubi Komentarz

  Redaktorze Ostafiński, to nie pana sprawa, jak ubiera się pan Nawrocki (ani ktokolwiek inny) ani czy ma on chusteczkę. Brudny to jest ten artykuł a jeszcze brudniejszy jest taki sposób zarabiania pieniędzy - poprzez tego rodzaju teksty...

 • ziku lubi Komentarz

  Dobrze będzie jak Ostafiński wyleci ze syfów może jakieś podpisy w tej sprawie ? xD

 • ziku lubi Komentarz

  Bogacz w pomiętej koszulce. Dobrze, że go wyrzucili (felieton)

  Jaki Ty Dareczku jesteś poje$#@ ,wole z Nawrockim mieszać wackiem ciasto niż z toba wyjść na miasto.

 • ziku lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ziku lubi Komentarz

  Ciekawy jestem czym na tle koncepcji składu Nawrockiego wyróżniały się w przeszłości koncepcje składów Półtorak? O ile pamiętam lubiła mieć w swoim teamie petardy i bandę "olimpijczyków"... Pedersen w latach 2006-2007 zdobywał od 30 do 50% pkt drużyny... I tylko jego ówczesna nadprzyrodzona moc sprawiła, że Stal nie wyleciała z ligii (2006) i wdarła się do play-offów (2007). Później nastąpiła na moment zmiana kopcepcji, bo człowiek mądry, ponoć, powinien uczyć się na błędach. Zamiast petard i "olimpijczyków" mieliśmy w 2008 kamande pierwszoligowców w ekstralidze. Każdy ciułał punkty, tylko jakimś zezowatym nieszczęściem zawsze tych puktów brakowało do wygrywania, a na koniec okazało się, że ta kamanda pierwszoligowców dostaje jeszcze bęcki od innej kamandy pierwszoligowców (baraże z Gdańskiem) i trafia tam gdzie jej miejsce... do pierwszej ligii... A co mamy tam? No, najpierw ostrożna jazda, bez myśli o awansie, bo jak mawiała wtedy, obrażona na eligę Półtorak, w pierwszej lidze może być jeszcze fajniej niż na szczycie. Sezon na przeczekanie. A potem w 2010? Richardson, Okoniewski, jakby nie było ówczesne petardy w skali pierwszej ligii i... awans w cuglach. I ten sen o petardach kontynuowano dalej w ekstralidze (Crump, ponownie Pedersen), przy czym w ich otoczeniu nadal "inwestowano" w "olipijczyków" (nie ma co się znęcać i pokazywać palcem, ale każdy wie, że chodzi o Maćka Kuciapę). Wnioski niech sobie każdy wyciąga...

 • ziku napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Porażką to było wsadzenie na stołek prezesa tego kreatyna, dzięki któremu nasz klub spadł do 2 ligi.

 • ziku lubi Komentarz

  A pani Marta dalej ma ból dupy. Pokazałaś nam już twoje wizje składu gdy spadaliśmy z Eligi za twojej prezesury za grube miliony. Cały Rzeszów za panem Irkiem!

 • ziku lubi Komentarz

  Kobieta traci resztki szacunku w Rzeszowie . środowisko biznesowe w Rzeszowie , a jaka kwotą to środowisko wspomogło Stal , że ma prawo oceniać . W ogóle posze jakieś farmazony i przedstawia się jako alfa i omega a co oona osiągnęła przez 10 lat . Jej biznesowy styl prowadzenia klubu niczego dobrego nie przyniósł a prezesi bez kasy dymali ją , jak chcieli . Różnymi kombinacjami .

 • ziku lubi Komentarz

  Przez wiele lat bardzo szanowalem Panią Półtorak za to co zrobiła w Rzeszowie,ale.....teraz wyraźnie się Pani pogubiła. A kto przeplacal zawodników? Kto !? Nawrocki? A kto "budował" szkółkę w w Rzeszowie poprzez przeplacanie takich wynalazków jak Marco Gaschka?Nawrocki? A kto wsadził na "prezesa jajcarza" Członka swojej rodziny,niejakiego Labudzkiego? Też Nawrocki!? Gość narobił długów i....tyle go widzieli. Więc taka prośba do Pani Półtorak: proszę, niech się Pani przestanie wypowiadać o Stali bo to komedia i dramat w jednym. Pani polityka transferowa była żadna! Byle rac więcej od innych na Pedersena,Holte itp....A kto zleciał z ligi za 10 milionów? Też Nawrocki??

 • ziku napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wiadomo już kto przejmuje KSM Krosno?

 • ziku napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego Skórnicki cieszy się dużą estymą? Z tego co pamiętam w zeszłym roku pracował w Lesznie teraz w Zielonej. Komentatorzy w trakcie meczu w telewizji też się o nim dobrze wypowiadali. Już nie pamiętam jakim był zawodnikiem.

 • ziku lubi Komentarz

  A u was to niby co z Hancockiem się dzieje nie to samo? Zajmij się swoim klubem i te swoje madrości zostaw dla siebie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.