Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Klemek lubi Komentarz

  Dobre porównanie...kiedyś liczba finalistów ma MŚ to 4 i 8 drużyn przez długie lata.To była prawdziwa sztuka tam się dostać z b.trudnej grupy eliminacyjnej.A dziś to są w większości mecze towarzyskie z ogórkami i awans to OBOWIĄZEK.

 • Klemek lubi Komentarz

  czytam laików co bronią Brzęczka,smutne ! trzeba spojrzeć na sąsiadów z południa Czechów ! jak pięknie zagrali na tempie,akcje składne,kultura gry...to wszystko czego My nie mamy ! a pierwszy mecz przegrali sromotnie ! wyciągnęli wnioski i idą do przodu...a My pewnie gralibysmy rew. po porazce 0-5...9 w obronie bo tak jest mysl szkoleniowa naszych trenerów !

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cycki swoje ważą A tego Aśka nie przewidziala robiąc silikonki

 • Klemek lubi Komentarz

  Bonieczku przyznaj sie dlaczego tak sie uczepiles Polskiej pilki ? Wy ludzie wstydu nie macie! Z ludzi durniow robicie i kase sobie nabijacie a Polska pilke macie w d... razem z calym tym cyrkiem zwanym PZPN!

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oby mu się udało, nie krzyczy jak Sułecki że będzie mistrzem, nie obraża przeciwnika, brawo

 • Klemek lubi Komentarz

  Inter zainteresowany Milikiem,chyba Inter Bratysława.

 • Klemek lubi Komentarz

  Taa w Interze są ślepi i głusi i wezmą zawodnika , który pudłuje na potęgę , łapie kontuzje itd i Napoli go nie chce . Pewnie chodzi o Inter d`Escaldes ( liga Andory ) .

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to Legia będzie bogata . Brawo prezes ;P

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zdjecie pasuje w 100%

 • Klemek lubi Komentarz

  Prezes PZPN Boniek ' pracuje " na to żeby znający Go jako piłkarza kibice , przestali Go lubić . Przede wszystkim żle dzieje się w klubach , o czym świadczy brak awansów polskich drużyn w Pucharach ! To wynika ze słabego wpływu PZPN na szkolenie piłkarzy ! Więc jeżeli mamy tak dobrego piłkarza jakim jest Robert Lewandowski , należy słuchać co On mówi ! W podobnym tonie wypowiedział się Darek Dziekanowski . Taka gra polskiej Reprezentacji nikomu się nie podoba , bo musimy liczyć na FUKSY a nie na umiejętności , które polscy piłkarze powinni reprezentować na boisku . Czas wziąć się do pracy , bo podobno jedziemy na " WSTECZNYM BIEGU " ?

 • Klemek lubi Komentarz

  Myślałem, że po Grzegorzu już gorzej nie będzie. Myliłem się, za tamtego chociaż było śmiesznie.

 • Klemek lubi Komentarz

  Panie Boniek.To nie istotne że jest Pan Prezesem.Nim się tylko bywa.człowiekiem jest się jednak zawsze.Dlatego uważam że słusznie Robert mówi co myśli.Pan widzę ma stare komunistyczne nawyki. Najlepiej pod dywan.Nie On widać to doskonale jako kapitan zespołu mówi to co naprawdę się dzieje w zespole i próbuje uchronić zespół przed równią pochyłą. Otwórz człowieku oczy ,czy o takim selekcjonerze myślałeś?On nawet II ligowego zespołu nie utrzyma w lidze .Natomiast to co wyrabia z Błaszczykowskim woła o pomstę do nieba .Na siłę zalicza mu kolejne mecze ,kibice się śmieją i uważam że tak dobry piłkarz nie zasłużył na takie pomiatanie,A co Pan robi ano nic .Nie widzi pan tragicznej gry kadry ,nie widzi Pan kolesiostwa, układów .Kiedyś sam Pan był łobuzem ,niepokornym piłkarzem nawet potrafił Pan szczekać a dzisiaj Pan udziela lekcji dobrego zachowania Lewemu? Koniec świata.!!!I tak na koniec .Trudno porównywać piłkarzy grających w różnych okresach ale z całą odpowiedzialnością wiem że porównuję dwie gwiazdy .Lewego dokonania są o wiele większe od Pana tak więc proszę swój urząd wsadzić sobie w d.. i rozmawiać po koleżensku w gabinecie..Tego wymaga kultura.

 • Klemek lubi Komentarz

  Barcelona zamiast Grismana powinna kupić młodego Felixa który zajął jego pozycję.Młodszy i prawie o połowę tańszy, Atletico maiło nosa.

 • Klemek lubi Komentarz

  messi to niech sie zajmie graniem a nie tym co sie dzieje w klubie

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I balonik pękł z kolejnego medalu

 • Klemek lubi Komentarz

  Żenująca walka i jeszcze bardziej żenujący werdykt. Ile ciosów zadała Brodnicka? Może ze dwa w miarę czyste w ciągu całej walki. Powinna dostać ze dwa ostrzeżenia za trzymanie. Cała walka w klinczu i gościu widzi 7 wygranych rund??? Fakt że Argentynka mało pokazała, ale Brodnicka może wygrała 3, może maks. 4 rundy bo u siebie. Niech kiedyś powalczy zagranicą z dobrą rywalką i tam pokaże, że jednak coś potrafi poza błazenadą.

 • Klemek lubi Komentarz

  Brodnicka to kpina pięściarstwa, ciągle ja wyciągają z gówn....a mimo że ewidentnie przegrywa , gdyby tak się działo w męskim boksie to diablo czy główka nadal byliby mistrzami a nawet Michalczewski do tej pory były na ringu .....kpina i żenada promować brodnicką której talent jest wątpliwy a umiejętności komiczna

 • Klemek lubi Komentarz

  Poznał ciekawych ludzi,ha ha

 • Klemek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Klemek lubi Komentarz

  Kuba, skompromitowałeś się na zawsze. Uniżyłeś się przed kibolami, poniżyłeś się przed kibicami. Jakkolwiek byś się nie tłumaczył sam przed sobą. Tego już nie zetrzesz.
  PS. Ciekawe, który z moderatorów wyciął mój post tej treści? Ciekawe, który z nich służy za V kolumnę, zamiast służyć SF? (za co bierze pieniądze).

 • Klemek lubi Komentarz

  Rzeźnik się po prostu boi gtych ciekawych ludzi, to przecież w większości bandziory bez skrupułow, a Staruch to fajny człowiek, który dał mu w r.j. He, he!

 • Klemek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zaczyna się, grunt pod nogami ucieka. Chyba była już jakąś rozmowa

 • Klemek lubi Komentarz

  Polityka Angoli - wyłacznie interes własny i udawanie że wszystko- nawet kompletny shit - is all right. A żeby zachować twarz, będą iść w zaparte i łgać że "wszystko będzie dobrze".
  A g..o prawda!

 • Klemek napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Dominik Furman powołany do kadry

  @zadziwiony: jeśli będzie tak grał jak w Legii czyli hamulcowy i zawsze do tyłu to cenny będzie remis

 • Klemek lubi Komentarz

  Ten Furman nie był gotowy grać za granicą w przeciętnych klubach. Ja już widzę poziom reprezentacji jeszcze bardziej się obniży. Jak na same treningi to chyba lepiej Dawidowicz.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.