Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Lans, sodówka, gwiazdorstwo - jeżeli będą za tym szły wynik, to niech tak sobie Max funkcjonuje. Nie trzeba iść śladem Zmarzlika, żeby zostać mistrzem świata.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Dajcie spokój Maxowi,to dobry rider i nie rozumiem dlaczego sprawy rodzinne są wogóle wywlekane na zewnątrz.Skoro nie współpracuje z ojcem jak Bartek to jasne jest,ze miał jakiś powód.Po co to drążyć?Lepiej dopingujmy chłopakom bo nieżle wymiatają na arenie międzynarodowej jak i w naszym kraju.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Drabik nienawidzi również Smektałę i traktuje go jak śmiecia. Mało zorientowani tego nie wiedzą, ale wystarczy zobaczyć na ich relacje. No i tak, że w tym sezonie podaje Bartkowi rękę, bo jeszcze w zeszłym to nawet tego nie robił. To samo robi z ojcem, który zrobił z niego żużlowca. Włożył w niego swoje serce i pieniądze, a młody teraz pluje na niego. Prawda jest taka, że młodemu odj...ło i tyle. Traktuje ludzi jak śmieci, rozmawia się z nim jak z robotem, który uczy się na pamięć inteligentnych słówek, nie pasujących do aktualnej sytuacji i rozmowy. W Częstochowie kibice myślą, że on jest lokalnym patriotą jak ojciec, a to nic bardziej mylnego. Rozmawiałem na treningu z chłopakami to powiedzieli mi, że Maksiu ma wywalone na Częstochowę i ponoć odjea.....ł numer Włókniarzowi, bo sam zadeklarował się niedawno na jakimś spotkaniu, że wraca do Włókniarza, a po cichu dogadał się z innym klubem i przestał odbierać telefony z Włókniarza. Szkoda, że tak traktuje ojca, kolegów i swój rodzimy klub.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Bez przesady. Każdy ma prawo do wyboru własnej drogi do sukcesu i może popełniać błędy, byleby ich nie powtarzał. Brawo Bartek i brawo Maks! Obaj zasługują na szacunek, bo każdych z nich na swój sukces-bez względu na okoliczności- uczciwie zapracował.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Ale wszyscy się dop...ją do Drabika.Co wam zrobił?2 tytuły mistrza świata i 1 vice.Podziękować,uszanować a nie krytykować.Płakali wszyscy że nie ma następców golloba a tu proszę Bartek i Maks rządzą.Maks jest be bo nie gada jak zmarzlik?

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Cały czas piszecie jacy to rodzice są wspaniali oraz jak to trzeba mieć do nich szacunek i im dziękować. A na jakiej podstawie? Jakim prawem narzucacie komuś, tutaj Maksymowi, obowiązek dziękowania rodzicom, a tak naprawdę wszyscy wiemy, że od roku chodzi tylko i wyłącznie o ojca Drabika. Jakim prawem osądzacie zachowanie tego młodego zawodnika nie mając pojęcia jakie relację panują pomiędzy nim, a rodziną? On temat zawsze ucina, nie komentuję. Postawcie się w jego sytuacji, jakieś marne pismaki od samego początku kariery nakazują mu wielbić ojca i niemalże całować go po stopach, bo "On Cię Maksiu wszystkiego nauczył". Na każdym kroku słyszy cały czas, że wszystko zawdzięcza ojcu. Ja na jego miejscu, kiedy ktoś, by mi tak wmawiał, to w pewnym momencie bym nie wytrzymał. Osobiście nikt mi nigdy nie wmówi, że obowiązkiem jest szanowanie rodziców. Sam swojego ojca kompletnie nie szanuję, bo nie mam za co. Dalej, tak wmawialiście, że Maksym bez ojca będzie pikował w dół. Hm. Zobaczmy ten rok BEZ OJCA W BOKSIE: 9 średnia w PGE ekstralidze, chyba 5 w Elistern, 2 tytuł IMŚJ, wicemistrz polski, mistrz świata juniorów (oba drużynowo). Kurde, całkiem dobrze, jak z własnym teamem, prawda? Tak samo niejednokrotnie tutaj pisaliście, o tym żeby nasi seniorzy wyrzucili z boksu rodziciów? I co? I teraz tutaj wychodzi pewna hipokryzja. Owszem u Drabika poszło to radykalnie, ale zostawcie go i jego wybory życiowe, nie macie prawa ich osądzać. TAKIMI WPISAMI WYWIERACIE NACISKI NA 21 LETNIEGO CHŁOPAKA I GO STYGMATYZCUJECIE. To jest wręcz ohydne. U Zmarzlika taki układ wyszedł i wychodzi idealnie - ale uwierzcie, nie wszystko musi działać tak samo jak u niego. Sodówka... jesteś
  cie żałośni, chłopak w wieku 21 osiągnął więcej niż całe pokolenia waszych rodzin.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Kazdy widzial Drabika u siebie i zacierali ręce, temat umarł, to teraz Drabik zły, heh czyż to nie śmieszne????
  Drabikowi trzeba kibicować bo to nadzieja żużla i taka jest prawda

 • CKM - COV lubi Komentarz

  No dobra, Maksyma nie lubię, ale robicie aferę z niczego, w sensie... Kurczę, nikt nie wie jak to było naprawdę, czemu Sławek odszedł z jego teamu. Bez tej wiedzy nie ma co po omacku błądzić. Maks mógłby czasem pomyśleć zanim coś powie, ale tacy zawodnicy kontrowersyjni też są potrzebni. Nie każdy może być tak bezkonfliktowy jak Janek Kołodziej

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Teraz wszyscy którzy wyśmiewali Motor a szczególnie Pawła powinni osobiście przyznawać się jakimi bucami byli jeszcze kilka miesięcy temu a już na pewno te hieny z SF. Zalosny Ostafinśki napisał multum artykułów anty-Motor a teraz ma czelność pisać o człowieku miesiąca? Ten człowiek powinien mieć zabronione pisanie na temat tego klubu za to ile jadu wylał tutaj. Marny człowiek z Ciebie a co dopiero redaktor.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Celebryta Frątczak woli puszczać cieniasa Jacka Holdera, bo jest obcokrajowcem. W polskiej lidze koszykówki też tak było, że się Polaków sadzało na ławkę promujac przeciętniaków z USA. Toruń zasługuje na terapie szokową spadkiem. Bez tego tam będzie ciągle ta sama beznadzieja. Tam nie ma żadnej atmosfery a wiele decyzji jest kompletnie z du@#

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Panie Nasiukiewicz..to, że komentatorzy i kibice stają w obronie Norberta to jedno. Inna para kaloszy to to, że lecisz z płaczem do mediów z tym tematem i dajesz paliwo takiemu Galewskiemu. Załatw to z Frątczakiem, Krużyńskim, albo Termińskim w gabinecie, a nie na Sportowych Faktach.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Frątczak poza Doyle i Holderami nic nie widzi. Kościuch uratowałby wynik. Czas na zmiany. Kryjom na miejsce J.F.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  To jest wlasnie Frątczak i jego "taktyka"

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Definicja: Jacek Frątczak - w przeszłości kibic zielonogórski, obecnie menedżer toruńskiego ekstaligowego klubu żużlowego z dużymi tradycjami.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Już widzę jak rusko przestrzega umowy i w ważnym meczu, kiedy każdy punkt jest ważny daje szansę jamrogowi na kolejny wyścig po pierwszym zerze...

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Ten pistolet to A. R. czy się mylę ?

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Od Was żaden wychowanek nigdy nie odchodził ? Pawłowi nie zaszkodziła atmosfera w klubie , on ma problem sam ze sobą , Adriana zaszczuli dziennikarze i "pseudo kibice", nagonka zaczęła się po karambolu z Emilem , reszta powodowała u Adriana spirale stresu i niepewności . W żadnym z tych dwóch przypadków niema winy klubu. Czy w Toruniu jest presja ? Pewnie jest w końcu o to chodzi w sporcie zawodowym , czy jest większa niż w innych klubach ? Odpowiedziom na to pytanie jest , pozostawienie Holdera od kilku sezonów w składzie . W klubie z presją , już dawno by wyfrunął . Nadzwyczajna presja w toruńskim klubie to mit , powielany przez pseudo dziennikarzy ! Presja , owszem jest, jak w każdym klubie .

 • CKM - COV lubi Komentarz

  gdzie ten Apator co kiedyś, wychowanka w składzie ze świecą szukać. A kiedyś: J.Krzyżaniak, M.Kowalik, W.Jaguś, R.Kościecha, T.Bajerski, M.Puszakowski i inni. Lata 90-te, najlepsze czasy

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Play offy to położył Zagar i Musielk a nie Adrian. Nikt cudów od Miedziaka nie wymagał. Ja osobiście jestem jest z niego zadowolony w przekroju całego sezonu.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Gorzej niż musielaka nie pojedzie. Pozdro Paweł.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Z jednej strony dla Pawła dobry ruch bo ma miejsce w składzie pewne . Z drugiej już nie będzie taka gwiazdą reklamy i lanserem. Cieślak mu na to nie pozwoli. Pozna bardziej profesjonalne podejście do tego sportu. Bo nie oszukujmy się , teraz Paweł więcej reklamuje niż żużluje. Tak czy siak , dzięki Paweł za te lata w Toruniu. Powodzenia w nowym klubie, "Kapitanie Bidon" .

 • CKM - COV lubi Komentarz

  To byłaby mała niespodzianka, jakoś nie wiązałem Miśkowiaka z Włókniarzem. Brzmi dobrze ;)

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Świącik to lubi FB bardziej niż Termiński.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  No i elegancko...będzie to czołowa para juniorów w elipie

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Dobra decyzja Przedpełskiego jak i samego Włókniarza. Przy Cieślaku się odbuduje jak Miedziński w tym sezonie. Nie rozumiem za to kompletnie działań Torunia. W 2 lata pozbyli się obydwu seniorów wychowanków dla armii zaciężnej

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-greg-

Postaram się obiektywnie zdać Ci relacje z meczu pomiędzy naszymi drużynami. Masakrą jest że dosatałeś bana. jednak SF chyba sa nie obiektywne. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.