Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marze napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Adam Morawski zamurował bramkę. Azoty Puławy nie zatrzymały Wisły Płock

  Całkowicie zgadzam się z twoją opinią co do pierwszoplanowej postawy tych dwóch pseudo sędziów. Policjant to jak to policjant ale ten drugi najlepiej się czuł gdy tylko karał dla zasady /niezależnie czy kara się należała czy też tylko on sobie je wymyśla/. Mecz bez walki i żadnej historii a sędziowie że aż strach było patrzeć co jeszcze wymyślą. Smutne to ale jak można takich sędziów dawać na mecz kolejki superligi, że nie wspomnę o tym, że mecz był w TV.

 • marze lubi Komentarz

  To co wyprawiał Pan Policjant i jego kolega to jest jakiś kryminał. Za każdym razem ta dwójka musi od pierwszej minuty być głównymi aktorami na boisku.
  Co do meczu to ciężko było oczekiwać, że już w pierwszej kolejce oba zespoły pokażą szczyt możliwości. Brawo Niko!

 • marze lubi Komentarz

  No geniusz..... absolutny geniusz..... "plan B - pozyskać sponsora". Strateg jakich mało, Bonaparte XXIw.... CO to za plan w obecnej sytuacji żeńskiej piłki ręcznej?!

 • marze lubi Komentarz

  Oczywiście, że powoływanie tzw. "ligi profesjonalnej" w polskiej piłce ręcznej, to pomysły działaczy stworzone w pijackim widzie. Poza wyjątkami u mężczyzn (Orlen, Vive), skąd reszta ma wyciągnąć 2,5 mln., bo tyle wymyślili sobie panowie z PGNiG-Superligi jako budżet drużyny w najwyższej lidze. "Zawodowstwo" na koszt podatnika (z kas miejskich, spółek skarbu państwa itd), to g... nie zawodowstwo.

 • marze napisał/a komentarz do Fiasko rozmów. Energa wycofała się ze sponsorowania klubu z Koszalina

  Nie chciałabym być prorokiem ale czy przypadkiem nie jest to sytuacja po której kolejny klub z północy Polski może zniknąć z mapy superligi kobiet w piłce ręcznej skoro mówi się, że nie wiadomo czy wystartują w rozgrywkach tej ligi? Czy w takiej sytuacji powoływanie ligi zawodowej ma sens i rację bytu.
  Bardzo smutne perspektywy dla tej dyscypliny.

 • marze lubi Komentarz

  Czytajcie ze zrozumieniem, Adam jesteś wielkim fachowcem, wszyscy ludzie z ukrycia piszący o piłce ręcznej, proszę uprzejmie o wyrozumiałość dla siebie. Ponizacie swoim pisaniem. Ludzie, którzy osiagali sukcesy nie mieli po drodze z działaczami, zwłaszcza w warszawskiej siedzibie, zbyt mądrzy od nich, pozostawali w cieniu. Opinia Adama nie podlega dyskusji, jest rzetelną prawdą

 • marze lubi Komentarz

  Czytam tych wielkich znawców piłki ręcznej i zaczyna mnie modlić. Gdybyście mieli możliwość pokazania swoich umiejętności w zakresie jaki ma Adam Fedorowicz i wielu innych z Jego okresu pracy to jestem pewien, że nie macie szansy na noszenie torby ze sprzętem za Adamem i innymi. Adama fachowość to encyklopedia wy zaś ukrycia poeci nie znacie podstaw elementarz. Młodzi obecnie trenerzy,,,, zaczynając pracę od reprezentacji,,, co umieją, mimo, że mają ponoć najlepszych,,, zero. Ta dyscyplina wymaga tzw nosa i doskonale funkcjonującego organu zwanego mózgiem. To ma Adam i liczna grupa, zniszczona przez pseudo działy na etapie szkoły, klubu i zwiazku

 • marze lubi Komentarz

  Przeczytalem i pozostaje bez komentarza. Zycze zdrowia, Adamie.

 • marze lubi Komentarz

  No to dałeś mu rady, że hoho. Zobacz co się działo ostatnio chociażby ws. trenera pierwszej reprezentacji i odpowiedz sobie na pytanie, co jeden człowiek może na to wszystko zaradzić, nawet jeśli jest kim jest ...? Zgodzę się, że "groźby" Panasa o oddaniu odznaczeń są lekko śmieszne, może nawet infantylne ale mają wymiar raczej symboliczny. No bo co on więcej może? Poopowiada sobie coś na łamach SF i ok. To mniej więcej tyle warte, co nasze komentarze. Taka prawda niestety. Poklepiemy w klawisze, popiszemy i tyle. Czy ty naprawdę myślisz, że gdyby on zamieścił tu konkretny, z prawdziwego zdarzenia business plan nt. odbudowy polskiego handballu, podparty solidną analiza swot z rozpisaną "partyturą",(żeby przypadkiem nikt się nie zagubił w pracy), to ktoś tam by się nad tym głębiej pochylił i zastanowił, że ... może jednak? Bardzo w to wątpię. Niechby jeszcze miało na jego podstawie dojść do kilku zmian personalnych albo wręcz likwidacji kilku lekko śmiesznych stanowisk, na rzecz tych nazwijmy produktywnych, rzeczowych, to by dopiero było. Uuu proszę Pana.

 • marze lubi Komentarz

  Panie Marku! Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tej nierównej walce.Trener Łazarek kiedyś powiedział,że nie ma sensu kopanie się z koniem.

 • marze lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • marze lubi Komentarz

  Można nie lubić Panasa, ale ma dużo racji.Wszyscy widzimy co się dzieje od lat w Ręcznej,co rok jest gorzej ,zero perspektyw. ZRPR jest zamkniętym hermetycznie ciałem, w którym brakuje życia,operatywności i wizji.Potrzeba świeżego powiewu,pracy od podstaw,by coś drgnęło do przodu,tylko jak to zrobić jak beton nawet walne zebranie robi w tajemnicy? ,z którego nie znamy żadnych ustaleń. Trzeba rozp... w końcu to towarzystwo wzajemnej adoracji leśnych dziadów!!!

 • marze lubi Komentarz

  Panie Marku ... Pańskie WYRÓŻNIENIA były przyznane za NORMALNYCH czasów więc nie ma potrzeby żeby Pan pozbywał się TEGO co się Panu słusznie należało !!!

 • marze napisał/a komentarz do ZPRP poszedł na kompromis. Dwa roczniki skończą SMS w Gdańsku

  Po pierwsze: Seniorska piłka ręczna w Gdańsku w zasadzie już umarła /na mapie Gdańska nie ma już żadnej drużyny superligi kobiet - AZS Gdańsk, Vistal Gdynia oraz superligi Mężczyzn - Arka Gdynia a za nimi zmierza Wybrzeże Gdańsk/. To jak to się ma do twoich zapewnień że miast stawia na sport?. Chyba nie na piłkę ręczną? Po drugie to miasto likwiduje SMS bo pozbawia go dostępu do hali do treningów. Czy na tym właśnie polega wsparcie miasta dla SMS-u ?. Słuszna decyzja o tworzeniu SMS-u w Kwidzynie. Przecież nie ważnym jest czy miasto jest duże czy też małe. Ważne aby były stworzone. warunki do uprawiania piłki ręcznej. Czy Spała jest wielkim miastem, chyba nie, ale to nie przeszkadza aby tam był SMS dla młodych siatkarzy /a przecież siatkówka pije o głowę sukcesy piłki ręcznej w Polsce i na Świecie/

 • marze lubi Komentarz

  Awans ok - tylko po co ??? Aby być zespołem do bicia ??? Czy ktoś widział jakąkolwiek myśl taktyczną super trenera ??? Więksi, ciężsi, mało zwrotni z uporem maniaka gramy w obronie na 9 m. I jadą z nami 1/1. Krieger, który rozjechał Kosowo wychodzi tylko do obrony. W ataku również porażka. Zatrzymują naszą grę jednym wyjściem obrońcy w tempo.Tragedia. Tylko obu bramkarzom zawdzięczamy zwycięstwo.

 • marze lubi Komentarz

  Tak jak myślałem , awans jest , strzelają korki od szampana u dziennikarzy w gabinecie leśnych dziadków tylko kibice pamiętają zenade jaką odstawił ten zespół i trenerzy .

 • marze lubi Komentarz

  Panie Rombel.
  Czy odejdzie Pan po tym beznadziejnym, podwójnym, występie swoich zawodników?
  Nie, dopóki PZPR wierzy we mnie, będę się trzymał rękami i nogami tego stołka.

 • marze napisał/a komentarz do El. ME 2020: honor uratowany. Polacy pokonali Izrael i jadą na mistrzostwa Europy!

  Tu trzeba smucić się i ubolewać a nie cieszyć z awansu!!! Polska reprezentacja w meczu z Izraelem grała jeszcze gorzej niż z Kosowem. Jeżeli kogoś należy wyróżnić to tylko i wyłącznie obu bramkarzy bo dzięki nim ten mecz wygraliśmy. Tragiczna gra w obronie /takie tuzy okrzykniecie jak obrońcy jak Chrapkowski, Syprzak, Krygier/ pozwalali sobie wziąć nogi przez izraelczyków. Kompletna degrengolada w ataku na każdej pozycji. Brak szybkości w rozgrywaniu piłki bo o szybkim środku i kontrataku nawet nie wspomnę. Na koniec słowo o młodym trenerze. Młodość powinna wnieść powiew optymizmu, innowacyjności, szybkości i unowocześnienia stylu gry. Okazuje się, że trener nie wprowadzić żadnych z tych cech do gry powołanych do reprezentacji zawodników. Myślę że lepiej by było aby nie awansowali to może ktoś zacząłby budować zespół reprezentacyjny na bazie dzisiejszych juniorów a może nawet od młodzików. Przykro że tak to widzę ale to co obejrzałem w tym meczu nie nasuwa innych wniosków. Patrząc z pozycji klubów dziwię się że tacy zawodnicy ja Syprzak /chodzący dostojnym krokiem po boisku/, Przybylski, Łangowski, Pilitowski Potoczny czy podsiadło mają miejsce w swoich klubach. Reasumując na to co pokazali w tym meczu wyselekcjonowani zawodnicy do reprezentacji narodowej nie szło oglądać.

 • marze lubi Komentarz

  To obejrzyj 51 raz i zobacz co pan trener robi z prawą nogą ? Karol Siwak leżałby jak długi . To jest trener i wychowawca młodzieży ? Ja jak był Prezesem jakiegoś klubu ( na szczęście nie będę ) nie chciałbym takiego kogoś u siebie w klubie. Zaznaczam że jest to moje osobiste zdanie.

 • marze napisał/a komentarz do Tomasz Strząbała odejdzie z MMTS-u Kwidzyn. "Rozmawiam z zarządem o rozwiązaniu umowy"

  Każdy widzi to co chce zobaczyć. Za takie brutalne i chamskie zachowanie trenera w stosunku do biegnącego zawodnika powinna być możliwie najwyższa kara dyscyplinarna oraz bardzo wysoka kara finansowa. Dlaczego finansowa? Dlatego, że kara finansowa jest najbardziej odczuwalną i dokuczliwą dla sprawcy. W świetle tego jak dużo brutalności jest obecnie w sporcie nie można tego tolerować bo gdyby nawet w meczu było 6 sędziów to i tak trudno dostrzec takie chamskie zachowania trenera jak w przypadku Strząbały.

 • marze lubi Komentarz

  Co do powołań na ME 2016, to Niedźwiedź niezupełnie ma rację. Stachowska i Siódmiak miały już wtedy po 35 lat (a ona sama 37) i wkrótce potem zakończyły karierę, więc sama koncepcja odmłodzenia kadry z myślą o tym, aby zaprocentowało to za 2-3 lata w walce o igrzyska, była słuszna.
  Problem w tym, że dziewczyny, które miały zastąpić wyżej wymienione (Szczecina, Nosek), praktycznie nie dostały szansy na grę, bo w trakcie meczów Krowicki wolał nie ryzykować i przez większość czasu trzymał na parkiecie podstawowy skład.

 • marze napisał/a komentarz do Wyrok na Leszka Krowickiego. "To były stracone lata"

  Ta Pani jeszcze czynna zawodniczka, ni to dziennikarka czy też celebrytka za wszelką cenę chce zawsze brylować i zaistnieć przed kamerami. Niech w końcu się zdecyduje kim chce być?
  Nie bronię trenera Krowickiego ale to jak czynna zawodniczka wygłasza swoje "mądrości na antenie jest niesmacznym i czy przypadkiem nie narusza kodeksu etycznego sportowca? Gdyby to robił kibic lub inny ekspert nie zdziwiłbym się, ale zawodniczka?

 • marze napisał/a komentarz do El. MŚ 2019: zwycięstwo na smutno. Koniec marzeń Polek

  Odrębny temat to to jak piłka ręczna traktowana jest przez TVP. W programie było napisane że o 19,00 ma być mecz piłki ręcznej Polska - Serbia. Włączam TVP Sport a tu zong leci siatkówka Polska - Rosja. Jak tak będą wyglądały w nowym sezonie wszystkie transmisje superligi męskiej to aż strach o tym pomyśleć.

 • marze lubi Komentarz

  Oficjalnie to jest trochę radości :)
  Krowickiemu mówimy Adieu :)
  Dziewczyny pokazały, że chcą walczyć, tylko trener nie przygotował ich zupełnie na wyjazdowy mecz z Serbią!
  Najsłabsze na boisku? W zasadzie 2 osoby: Matuszczyk i Płaczek!
  Posunięcia trenera? Niezrozumiałe.
  Dobrze broniącą Werkę zmienia do karnego na kołka w płocie (Płaczek).
  Kto dziś broni karne stojąc na linii bramkowej?
  Jest też kilka plusów. Agresywniejsza obrona, Zych (duże postępy we Francji) i szybka jak Ferrari Mariola Wiertelak :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.