Paweł388 - lubi

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Panie Lang trzeci wyścig z rzędu w którym jest wypadek a drugi na finiszu. Po drugie jedziecie przez tereny górzyste a premie górskie robicie sobie w Katowicach gdzie właściwie wszyscy mają szansę na wygraną. Jeszcze pan czegoś nie rozumie?

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Czesław Lang: - Nie było łatwo zasnąć. Sporo czasu spędziliśmy przed szpitalem w nocy.
  No ja myślę. Jak się TAK dało d..., że aż widmo prokuratora zawisło nad głową, to i gęba pełna frazesów o cudach i gacie pełne (...).

 • Paweł388 lubi Komentarz

  ...a teraz będzie kretyńskie wałkowanie kraksy, których pełno na każdym wyścigu..ale trza wierszówką zarobić na życie

 • Paweł388 lubi Komentarz

  w pełni zgadzam się z opinią Zamany, finisz na zjeździe, metalowe barierki z wystającymi metalowymi podstawami... to nie jest dobry pomysł. Sam jeżdżę amatorsko (przede wszystkim mtb) i kilkukrotnie brałem udział w TdP amatorów Czesia Langa i wiele widziałem, zawsze znajdzie się ktoś mniej odpowiedzialny i to trzeba przewidzieć co taki gagatek może wywinąć i to zadanie dla organizatorów, niestety panie Lang.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Wina tych co sie reklamowali na barierkach,wina spawaczy ,ktorzy zrobili metalowe barierki I w koncu wina barierki, ktora ustapila miejsca kolarzom...

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Kolarstwo to nuda. Kilkaset km jadą sobie jak by byli na pikniku i na ostatnim kilometrze robi się jeden wielki finisz całego peletonu, gdzie jest jeden wielki kocioł. Wygrywa ten cwańszy, co się lepiej rozpychał łokciami albo go koledzy dobrze rozprowadzili - czytaj poblokowali rywali.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Panie dyrektorze,to,że pan nie rozumie słów Zamany to jest jasne dla wszystkich.To jest za trudne,prawda? Nawet Nazwa "dookoła Polski" jest idiotyczna,bo ciągle po górkach.To pan odpowiada za ten wypadek,który nie powinien się zdarzyć.Dalej będzie się pan uśmiechał? Czas zejść na ziemię i zapewnić bezpieczne finisze.Po co te durne reklamy? Ułatwiają kolarzom jazdę przed metą?

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Celowe popchnięcie rywala przed metą przy prędkości 80 km/h nie jest juz tylko niesportowym zachowaniem ale umyślnym narażeniem życia i taki zarzut powinien usłyszeć sprawca.
  Jeżeli organizatorzy / Policja / Prokuratura nie wyciągną bardzo surowych konsekwencji wobec takich zachowań to niestety ten sport stanie się bardzo nieprzyjemny.
  Pomimo, że jestem miłośnikiem kolarstwa póki co straciłem ochotę na dalsze oglądanie TdP.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Popieram Zamana...

 • Paweł388 lubi Komentarz

  W czasach jak wlasnie walczymy z pandemia, w Polsce organizuja Tour de Pologne... :| kazdy inny kraj w Europie odwoluje imprezy zbiorowe, ale oczywiscie nie my. W Polsce nauka zawsze idzie w LAS, a dziwnym trafem nie w nas..........!!

 • Paweł388 lubi Komentarz

  A może by tak Panie Czesławie wszystkie elementy na trasie obłożyć 50cm gąbką?Ściany ,barierki ,rowy, samochody,skały,asfalt...bezpieczeństwo przede wszystkim.A może by tak szosowy wyscig zorganizować alternatywnie na torze kolarskim lub stadionie?A może by kolarze zmienili dyscyplinę sportu na bardziej bezpieczną np.boks lub MMA?Albo w ogóle niech się nie ścigają tylko usiadą w fotelu z piwkiem...wtedy na pewno nie skończą ze zmasakrowaną twarzą.Pozdrawiam wszystkich logicznie myślących jak i rozedrganych histeryków!

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Znów bandyta z W-P cenzuruje wpisy...Jest tak bezczelny że nawet usunął artykuł z pierwszej strony, żeby tylko mój wpis się nie ukazał o tym ZBOCZEŃCU z LGBT który na balkonie zabawiał się GENITALIAMI w czasie przemarszu patriotów w Warszawie...Za komunistów już byłby w kaftanie bezpieczeństwa, bo to co odstawił to bliżej nie określony rodzaj ZBOCZENIA!!!!Właśnie takich zachowań niebawem w szkołach będą wasze dzieci uczyć tak zwani LATARNICY!!!!

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Nie dość, że bili niepełnosprawnego to w dodatku ciosem w tył głowy zabili gościa, który chciał załagodzić sytuację. Do łagru z takimi!

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Posadziś damskiego boksera z najpodlejszymi gwałcicielami żeby sam poczuł się kobietą. A tą gówniarę do kopalni uranu.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Za Szpilą nie przepadam, ale w tej sytuacji w pełni go popieram. Ja już mam dość takich zachowań ludzi. Każdy z każdego tylko szydzi na lewo i prawo, a sami sobą nic nie reprezentują. Dodatkowo myślą, że w internecie mogą wszystko. Niestety zapominają o tym, że internet już dawno nie jest anonimowy. Powinien jeszcze wyłapać liścia wychowawczego. Jak to się mówi... Kozak w necie, tytyrytytyty... Dokończcie sobie sami ;)

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Paweł388 lubi Komentarz

  A swoja droga nic dziwnego ze ten cymbal ktory najpierw obraza, wysmiewa sie i pluje jadem (robi to oczywiscie dla publiki i kasy), pozniej ma tupet i czelnosc z taka isoba rozmawiac. Dla mnie to smiec bez honoru. Powinien wylapac i to dosc dobrze bo oplucie go to najmniejsza kara jaka ta szmate spotkala. Bylby mezczyzna to by wyszedl jak mezczyzna i bronil honoru ale ze to smiec to zawsze zostanie smieciem.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Szkoda ze mu Szpila w pysk nie przy....l to trolle by sie zastanowily nastepnym razem

 • Paweł388 lubi Komentarz

  Jak nie lubię Szpilki, tak w tym przypadku stoję po jego stronie. Wszystko ma swoje granice.

 • Paweł388 lubi Komentarz

  No i dobrze zrobił... Głupie tłumaczenie, wolność słowa..... Tylko że ta wolność słowa kończy się tam kiedy wkraczamy w wolność innych,a gość ewidentnie szydzi nawet z czyjegoś nazwiska. Omelał go i tyle, i jeszcze osmarkać powinien