Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do Koszykówka. Marcin Gortat: Kobe Bryant to był półbóg. Nie ma już takich sportowców

  @No Pasaran: czego tu nie rozumieć? Kluby zarabiają na kibicach którzy chcą wyników. Nie ma dobrych zawodników nie ma wyników=nie ma kibiców=nie ma kasy. Jak z innego klubu wyłuskać dobrego zawodnika zapłacić mu więcej niż dotychczasowy pracodawca. I w ten oto prosty sposób zarobki z roku na rok rosną. I tak w NBA zostoły one w jakiś sposób ograniczone kilkanaście lat temu, ale nie pamiętam dokładnie.

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do Marieke Vervoort i Fernando Ricksen. Kiedy Bóg jest złym gościem

  @Arkadiusz Pełka: A kto powiedział że przypadkowa? Autor jest widocznie człowiekiem który tak jak ja chciałby mieć możliwość wyboru ból i ubezwłasnowolnienie czy godna śmierć. Sam nie wiem co bym wybrał ale miał bym wybór.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po pierwsze błędem było nie zatrudnienie Brzęczka tylko nie zatrzymanie Nawałki. Mistrzostwa nam nie wyszły ale to jeszcze nie koniec świata. Po drugie nie możemy mówić o słabej Austrii skoro grają w lepszych klubach niż my.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W przypadku udowodnienia przestępstwa seksualnego więzienie i chemiczna kastracja. Chociaż policjantom wystarczy więzienie a co się dzieje w więzieniu z byłymi stróżami prawa to wiadomo.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gwiazdorzył, gwiazdorzy i będzie gwiazdorzył taki ma charakter nie lubię takich ludzi na codzień ale jako trener jest świetny bo swoją pewnością siebie zaraża naszych siatkarzy. Nie wiem jak skończą się IO, może nie wyjdziemy z grupy ale chłopaki mają jasny złoty cel i nie boją się o tym mówić. Pewność siebie i brak kompkeksów to cecha najlepszych sportowców oczywiście w połączeniu z ciężką pracą . Weźmy z polskiego podwórka takiego Roberta Korzeniowskiego lub Anitę Włodarczyk czy Justynę Kowalczyk wszyscy troje pewni siebie można powiedzieć że wręcz zarozumiali i wszyscy utytułowani.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może ktoś pamięta jak nasza reprezentacja jeszcze z czasów MURKA GRUSZKI PAPKE. czy ŚWIDERSKIEGO przegrywała 1- 2 w setach, w czwartym prowadziliśmy 23- 17 i też przegraliśmy w tedy tego seta no i oczywiście mecz. Nie pamiętam tylko czy graliśmy ze Słowenią wtedy czy ze Słowacją. I to też był chyba jakiś ważny mecz.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  O jakim zmęczeniu mówimy? To są to są zawodowi sportowcy przygotowani na dużo większy wysiłek niż jeden mecz nawet pięcio setowy. Gdyby to była. końcowa faza MŚ to każdy set, każdy punkt i każda godzina odpoczynku mniej mogły by mieć znaczenie. A to dopiero pierwszy mecz. Nie pamiętam które to były ME ale pamiętam że trener Polaków przed jakimś ważnym meczem dwa dni wcześniej cały podstawowy skład (w meczu o nic)posadził na ławce i jak się później okazało skutek był odwrotny do założonego bo zawodnikom o czym sami później mówili brakowało poprostu rytmu meczowego. Nie ma co kombinować nasza drużyna musi dać z siebie wszystko, zagrywka , obrona i skuteczność w ataku. Łatwo się pisze a jak będzie tego dowiemy się jutro.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawa dla Huberta, i życzenia chęci do dalszego ciężkiego treningu. Liczę na więcej ciekawych spotkań w przyszłości z jego udziałem ale już w bardziej zaawansowanej fazie turnieju.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To już wszystko wiem i wy pewnie też. Gratulacje dla WP. Co my byśmy bez was zrobili? BRAWO przez duże B!!!!!!!!!!!!

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pewnie niektórzy i tak napiszą że Lewandowski to "drewno" i tak sobie myślę że szkoda że o mnie nikt tak nie mówi. Chcę być takim"drewniakiem" jak On !!!

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do Wrestling w Monachium. Robert Lewandowski sponiewierany

  "Drewniak" zarabia miliony bo dobrze wykonuje swoją robotę. Gdyby trafił do ligi angielskiej napewno też by się dostosował do przyjętego tam twardszego stylu gry. To już któryś sezon z rzędu kiedy "drewniak" jest jednym z czołowych strzelców w Bundeslidze i któryś z rzędu kiedy jest hejtowany i któryś z rzędu w którym ja i Ty możemy tylko komentować jako kibice a on gra i jeszcze pewnie będzie grał parę lat.

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do Krzysztof Piątek: Spodziewałem się takiej nocy. To dopiero początek

  Chciałbym by było tak jak piszesz z tą gwiazdą, ale narazie nie ma co zapesza. Już Teodrczyk był gwiazdą i nagle przypad, a co do "drewna " to w tym przypadku mocniejsze jest od stali i błyszczy niczym diament od kilku sezonów.

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do PŚ w Sapporo: Żyła i Stoch blisko podium. Kolejne zwycięstwo Stefana Krafta

  Szkoda gadać! Większość ludzi nie rozumie chyba tej dyscypliny. W skokach potrzebna jest regularność a wręcz automatyzm. Stoch to jest były mistrz i stary wyga na skoczniach i zawsze wykorzysta takie warunki jak w sobotę, ale nie ma co się czarować nie ma automatyzmu i może przydało by się przed MŚ gdzieś potrenować na małych obiektach. Ja na jego miejscu odpuściłbym już walkę o czołowe miejsca w PŚ, tym bardziej że mają być loty a w takiej formie to raczej nie polata tylko poskacze. Ale jeśli Kamil jednak zdecyduje się latać to obym się mylił i w końcu zaskoczyły wszystkie trybiki machiny bo inaczej to kiepsko to widzę.

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do Dawid Góra: Zwarta grupa trzech Polaków nie straciła formy. To najważniejsze (komentarz)

  Moje odczucia są takie że większość zawodników buduje formę na MŚ w tym także Kamil Stoch bo, być może się mylę, w czasie wywiadów jest jakby zmęczony o to dopiero początek sezonu. Żyła i Kubacki raczej nie są typami zwycięzców seryjnych jeśli stać i będzie na wygrane to raczej pojedyńcze no chyba że w LGP bo tam zazwyczaj wygrywają zawodnicy drugiego planu.

 • Jasiek5 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sam niewiem co o tym myśleć. Ktoś tu pyta czym się różni śmierć trzynastolatka od śmierci deudziesto czy trzydziestolatka. A no tym że oni są bardziej świadomi na co się piszą. Bo jeśli ktoś uważa że to niema znaczenia to idąc tym tropem papierosy i alkohol też zacznijmy sprzedawać nieletnim. A tak pozatym to mózg dziecka z każdym uderzeniem traci szare komórki. Kaski chociaż w jakiejś części mogły by to ograniczyć.

 • Jasiek5 napisał/a komentarz do MŚ 2018. Twitter po meczu Polska - Serbia: Turyn nas zweryfikuje

  Dokładnie o. Poczekajmy. A ten turniej co Polacy przegrali jeden mecz to Puchar Świata był, a przegraliśmy tylko z Włochami

 • Jasiek5 lubi Komentarz

  Bo to by było pure nonsense..Atakować by wyszedł Senegal który nas nabrał na murzyńską sztuczkę rodem z okręgówki? jazda z N'iangiem to był kosmos . najpierw symulował kontuzję ,że nie może grać potem była niby zmiana po czym wystartował jak Husajn Bolt na setkę z połowy naszej połowy gdy Krycha zagrywał na naszą połowę gdzie był tylko Szczęsny i Bednarek? no i potem już grał do końca meczu gdyż wcale nie był kontuzjowany. A więc nasi mieli atakować by przeszli oszuści z Senegalu? No ciekawy pogłąd bardzo ciekawy

 • Jasiek5 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Jasiek5 lubi Komentarz

  ... Mundial 2018. Dariusz Tuzimek: Zwycięstwo, które można sobie wsadzić...

  Gratuluję poziomu komentowania. Dno i dwa metry mułu. Tytuł adekwatny do pompowanego przez te same media balonik, jaką to nasza reprezentacja jest ah i oh... i te same media tak polują jadem

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.