Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tulla lubi Komentarz

  Będę zadowolony z walki do końca i przegranej nie większej niż -5 przy straconych mniej niż 30-tu bramkach. A po mistrzostwach czas na wnioski - pożegnajmy już na dobre kilku graczy (Przybylski, Łangowski na początek - chyba, że nagle w lidze osiągną życiową formę). Do tego dalsze wertowanie kadr smsów i I ligi - a nuż jest tam jeszcze kilku Olejniczaków.

 • Tulla lubi Komentarz

  Każdy z nas przyjmie na klatę i zrzumie przegraną po twardej walce przez pełnych 60 minut spotkania. Wiadomo, że po cichu liczymy na zwycięstwo +1 czy +2, bo nie da się nie wierzyć przed meczem i nie da się być kibicem bez wiary w swoja drużynę. Wiadomo, że bedą błędy, a nawet babole i farfocle ale w tym meczu musi byc walka i to powyżej własnych możliwości. Ten mecz powinien byc dla każdego, niczym walka przynajmniej w strefie medalowej. No i taką drużynę chcemy dziś widzieć. To ma być początek nowego etapu, zalążek dla nowej drużyny, która już w kwietniu na zacząć wygrywać i piąć się w górę. Dlatego niech Sićko rzuca ile tylko można (trudno chłopie nie zawsze wejdzie ale nie ma co peniać), więc winda do gory i zamykaj licznik na pełnym gazie. To samo Majdziński, niech gra jak najwięcej, Olejniczak niech mija do bólu, niech próbuje, Dawydzik i Gębala mają jechać na środku, aż kości będą trzeszczały. Niech swoje dołoża skrzydła i bramka niech wyciągnie ile się da. Ten mecz to ma być kapitał na przyszłość dla naszych młodych. Każdy z nich jest już bogatszy w doświadczenia o 2 mistrzowskie mecze i trzeba jechać z tym dalej i mocno do przodu. Panowie zero odpuszczania, nie chcemy u nikogo dziś widzieć zwieszonej głowy. Niech moc będzie z Wami!

 • Tulla lubi Komentarz

  Damy radę !!!
  Kornecki z Loczkiem zamurują bramkę, Dawydzik z Sypą będą siali spustoszenie na 6 metrze, Sićko będzie miał skuteczność 12/12, Łangowski wreszcie przestanie się bać rzucać, Przybylski przez cały mecz ani jednej straty, 8 bramek, 8 asyst, Gębala z Chrapkiem po 10 zaliczonych bloków w obronie, Arek z karnych 100/100, Pilot z Majdzińskim będą wyrzucać z butów szwedzką obronę, a potem ....się obudziłem.

 • Tulla lubi Komentarz

  Walka, walka, walka. Żadneych uśmiechów, poklepywać rywali - na te 60 min Szwedzi mają być naszymi wrogami. Agresja w obronie. Jeśli Szwedzi mają awasnować, to niech okupią to bólem. Zacznijmy budować swój styl oparty o silną, agresywną obronę. Myślę, że jeśli nasi dadzą z siebie 100 %, to nikt normalny nie będzie miał żalu, nawet jeśli skończy się na -10.

 • Tulla lubi Komentarz

  Niestety ale nie mamy lidera w tej drużynie. Nikogo kto zbierze wszystkich do kupy i wstrząśnie tą ekipą. Najgorsze jest to że Ci "najbardziej doświadczeni" robią największą kaszane. Naprawdę wolę żeby błędy na boisku robili młodzi chłopcy niż zawodnicy tacy jak Łangowski czy Przybylski. Oni są już przesiąknięci Superligową przeciętnością którą ten turniej brutalnie obnażył. Na dwa spotkania Euro widzieliśmy 3! rzuty z podłoża, dwa Majdzińskiego i jeden Sićki. No i raz Olejniczak, więc 4. Majdziński jako jedyny potrafi to co robią najlepsi, czyli podaje piłkę na faulu czego nikt inny nie robi. Ale on już jakiś czas gra za zachodnią granicą co procentuje. Sićko czy Olejniczak też muszą uciekać, nawet do drugiej Bundes z której można się wybić.

 • Tulla lubi Komentarz

  Nie wiem jak Szwedzi prześpią tę noc przed meczem. Przecież nogi im się będą trząść ze strachu przed naszymi gladiatorami :))

 • Tulla lubi Komentarz

  @unabomber: Chłopie przestań już z tym bezzasadnym hejtem !!! Płaci ci ktoś za to,czy masz kogoś na jego miejsce !!! ??? Chłopak nie popełnił żadnego błędu,rzucił bramkę w ważnym momencie ktoś inny traci piłkę w reżyserowanych akcjach prze niego,a ty masz do niego pretensje !!! Też bym wolał w kadrze Działakiewicz i np. Kawkę,ale ROMBEL wzioł to co miał najlepsze do wybrania i to trzeba uszanować !!! Także zluzuj gumę do końca ME i tyle w temacie !!! Drugą połowę przegraliśmy jedną bramką a pierwszą dwoma więc niewiele brakowało i mylisz się że Słowenia nie grała na 100% !!! Grała,ale na takim poziomie na jakim im przeciwnik w obronie pozwolił !!!

 • Tulla lubi Komentarz

  Abaloo
  Od wczoraj zgłoszone. Dziś ponownie. I nic.
  Sugeruje NIC NIE komentować pod artykułami pod którymi są komentarze tego trolla.
  Wtedy w interesie Redakcji będzie coś z tym zrobić.

 • Tulla lubi Komentarz

  Fajny duet... nadworny błazen i pani od sexu. Brawo panowie redaktorzy.

 • Tulla lubi Komentarz

  Wielu z nas pisze o odmładzaniu kadry. Jak najbardziej słusznie, to miniony okres przygotowawczy tylko potwierdza w 100%. Teraz proponuję sprawdzić roczniki urodzenia zawodników kadr narodowych np: Norwegii, Szwecji, Słowenii, Francji czy Danii. Będzie okazja do sprawdzenia, jak my wygladamy na ich tle ... Co do braku walki, gdy rywal odjechał na killa bramek, to rownież zgadzam się w 100%. Mecz na -11 ze Szwecją, słynny mecz Norwegią gdzie było -3 na 2 minuty przed końcem i potem rzut Siodyma, czy mecz ze Słowenia w Austrii w 2010 gdzie na 3 minuty przed końcem było -3 o wyciagnęliśmu remis. Z najnowszej historii, to mecz za Przybeckiego z Norwegia, towarzyski co prawda ale od stanu 11:3 dla nich doszliśmy też na remis ale niestety błedy w koncowe zaważyły na przegranej. W tych meczach była walka na maksa do końca. W Hiszpanii nie było w zadnym meczu walki do końca. To było widać, aż za bardzo. O najlepszym meczu w historii polskiego handballu tj.o półfinale w 2007 roku i dwóch dogrywkach z Danią, to już nawet nie wspominam. Ten mecz powinien być codziennie pokazywany przed snem całej obecnej kadrze.

 • Tulla lubi Komentarz

  11 lat temu odbyłem z kumplem rozmowę w której stwierdziłem, że jest kwestia 10-15 lat jak będziemy dostawać bęcki od Portugalii w każdej grupie wiekowej. Kumpel mnie wyśmiał i powiedział, że to niemożliwe. Wczoraj mu to przypomniałem i przyznał, że miałem nosa do tego. Również od ostatnich Igrzysk, a więc już prawie 4 lata piszą o tym, że powinniśmy odciąć się grubą krechą od złotego pokolenia i kosztem nawet spadnięcia do trzeciej ligi postawić na młodych. Wielu tutaj pukało się w głowę na samą myśl o tym pomyśle, ale teraz przez 3.5 lata mamy agonię reprezentacji, w której tacy zawodnicy jak Przybylski, Szyba czy inni starsi zawodnicy po prostu blokują miejsce młodym, którzy mają szanse na rozwój i pokazanie się, a i niesamowity kop motywacyjny. Zaniedbaliśmy lata szkolenia i niepotrzebnie próbowaliśmy utrzymać obecny poziom zamiast pogodzić się z faktami.

 • Tulla lubi Komentarz

  Na ME nic lepiej nie będzie.Trzeba podziękować Kondratiukowi, Syprzakowi, Łangowskiemu, Przybylskiemu, Szybie i niech grają młodzi, bo to oni będą decydować o przyszłości tej drużyny. Ci wymienieni nic już nowego nie wniosą do gry.

 • Tulla lubi Komentarz

  Niestety można pisać wiele ale chłopakom brakuje techniki. Ile było zaskakujących rzutów z podłoża? Jaki kolwiek element zaskoczenia? Niestety ale te braki to błędy w wyszkoleniu na poziomie młodzika/juniora. O ile tacy zawodnicy jak Olejniczak, Bondzior, Dawydzik czy Moryto mogą się jeszcze wiele nauczyć o tyle Antek, Szyba czy Przybylski swoich przyzwyczajeń już nie zmienią. I trzeba dać im spokój. Przecież Kondratiuk nie zacznie grać jak Zorman czy Schmidt bo chłopak robi dziwne rzeczy za które w Polsce jest wychwalany a na poziomie reprezentacyjnym jest boleśnie weryfikowany. To nie jest dwydziestolatek. Zanim złapie doświdczenie to mu 30 lat wybije.

 • Tulla lubi Komentarz

  Niestety po Mistrzostwach Europy początek artykułu będzie wyglądał tak samo jak ten dzisiejszy "Trzy mecze i 3 porażki - oto bilans reprezentacji Polski " . Przybylskiemu i Szybie trzeba już podziękować, z Syprzakiem ...nie wiem co zrobić. Jednak najbardziej przeraża mnie to, że najprawdopodobniej mecze na ME będzie komentowała Niedźwiedź, której nie moge słuchać.

 • Tulla lubi Komentarz

  Nie mam w zwyczaju krytykować poszczególnych reprezentantów, ale jak w drugiej połowie nasz atak opierał się na Łangowskim i Kondratiuku, to od razu gra się posypała. Błąd z błędem. Wyglądało to fatalnie. Dlatego kolejny raz mam pretensję do Rombla, że zamiast Antka nie spróbował Chrapka w ofensywie. Ilekroć Chrapek pojawiał się z przodu po szybkim wznowieniu, to za każdym razem fajnie asystował, zwłaszcza do koła. Widać było jego doświadczenie. Brakowało reakcji trenera. Dopiero, jak wynik był już przesądzony, to zrobił on zmiany. Mam nadzieję, że na mistrzostwach już takich błędów nie będzie popełniał.

 • Tulla lubi Komentarz

  Najbardziej wkurza w tym zespole brak głodu sukcesu i to, że najbardziej doświadczeni jakoś nie potrafią zmobilizować pozostałych do walki. Aż czterech z nich to brązowi medaliści MŚ 2015 (gdyby nie kontuzja Daszka, byłoby pięciu), ale chociaż każdy z nich dołożył jakąś cegiełkę do tamtego sukcesu, to jednak po raz udowadniają, że to nie oni byli wtedy mentalnymi liderami drużyny.
  Gdy przeciwnicy odjeżdżają na 5-6 bramek, mecz możemy uznać z góry za przegrany – Orły Wenty też miewały słabsze mecze, ale często nadrabiali walecznością i dzięki temu stać ich było na odrobienie nawet 11-bramkowej straty ze Szwedami na ME 2012.
  Skoro na ME nic nie zwojujemy, to przynajmniej zainwestujmy w przyszłość i dajmy pograć jak najwięcej młodym zawodnikom, a w eliminacjach do kolejnych turniejów (kogokolwiek wylosujemy, nie czujmy się faworytami) niech to oni stopniowo przejmują pałeczkę razem z tymi, którzy wrócą po kontuzjach.

 • Tulla lubi Komentarz

  Test oblany w słabym stylu? Naprawdę? Przecież wczorajszy tytuł brzmiał "Coś optymistycznego" i to z Hiszpanią? Potwierdziło się, to co pisałem wczoraj Hiszpania tj., że zagrała maks.na 70 procent i dziś czeka nas najtrudniejszy mecz turnieju. Hiszpanie wczoraj po 12 minutach wiedzieli, że mają wygrany mecz i grali bez zbędnej spinki. Portugalczycy to zespół, gdzie trwa walka o wyjazd, więc było wiadomo że każdy z nich będzie szarpał, biegał, a że oni z natury są charakterni, więc łatwo było to przewidzieć. Teraz niech każdy z nas przypomni sobie (albo nawet odtworzy) mecz turnieju eliminacyjnego do MŚ z Portugalią za czasów Przybeckiego. Jak on wyglądał? Porównajmy go do dzisiejszego i wyciągnijmy wnioski. Kto poszedł do przodu,a kto stoi w miejscu lub nawet się cofa ... Dalej niech już każdy sobie sam odpowie. Teraz co do dzisiejszego meczu, to również wczoraj pisałem, że można wykorzystywać wejścia Chrapka środkiem w 2 tempo, tylko musi on dostać dobra piłkę i nic tylko pójść z rzutem. No i co? Dziś po raz kolejny ten sam błąd Łangowskiego powtórzony ze 2-3 razy. Piłka w kozioł i po temacie. Recz kolejna: 2 połowa gramy w przewadze z Majdzińskim na prawej połówce i ten idealnie przerzuca do lewego skrzydła i jest bramka (ta sama akcja w 1 połowie), no ale po chwili w kolejnej akcji Majdzińskiego zmienia Przybylski, gramy tę samą akcję i Przybylski nie wiedzieć czemu idzie w kozioł i po robocie. Wiem, że to są szczegóły i niektórzy nie chcą tego czytać ale one są mocno widoczne i drażnią. Można by o tym długo pisać ale nie ma to chyba większego sensu.
  Teraz, co do personaliów. Wg. mnie ten mecz pokazał, gdzie jesteśmy jako zespół, gdzie jest Europa i że niestety najbliższe mistrzostwa i tak są stracone pod względem wyniku. No ale to wiedzieliśmy już od kilkunastu miesięcy, jak poznaliśmy grupę. Niestety stracimy ten czas jeszcze bardziej, gdyż sztabowi zwyczajnie zabrakło odwagi i jaj przy powołaniach. Od dawna piszę, że trzeba już wypuścić tam graczy młodych 19-22 letnich. Właśnie po to, żeby polska piłka ręczna nie traciła już więcej czasu! Sami widzimy ile w tych 6 towarzyskich meczach zyskali : Sićko, Dawydzik, Bondzior, a nawet Olejniczak, który się poobijał, powalczył i sam zobaczył w praktyce, co znaczy czołówka seniorskiej Europy. To u niego zaprocentuje i to całkiem niedługo. Uważam, że dziś Sićko wniósł więcej do gry niż Łangowski i widać, że już ta lewa połówka śmiga lepiej. Już nabiega w dobrym tempie, dobrze idzie w górę, gra do koła, jeszcze tylko skuteczność do poprawy i będzie ok. Teraz odpowiedzmy sobie po co w kadrze jest kilka nazwisk i do tego dostają oni jeszcze tyle gry? Oba te turnieje pokazały, że czas już powiedzieć pass dla kadry, bo poziom maksimum został osiągnięty i lepiej nie będzie. Pozwólcie, że bez nazwisk ...
  Tu jeszcze zapytam tylko dlaczego my nie szukamy środkowego grającego mocno do przodu (mam nadzieję, że Olejniczak taki będzie), takiego który atakuje mocno strefę, wchodzi prostopadle, rzuca z 8-9 metra, leje z podłoża? Po co nam środkowi grający mocno w poprzek, przeskakujący z nogi na nogę, grający jakieś dziwne wykrętasy, które nic dobrego nie wnoszą? No przecież to było już problemem za Dujszebajeva i Przybeckiego ale to było 2-3 lata temu, a my dalej jesteśmy z tym samym problemem! Ja akurat wolę zawodnika o takim profilu gry, bardziej w stylu Tkaczyka czy chociażby Rosińskiego. Jak dla mnie takim zawodnikiem jest chociażby Zieniewicz, też Zarzycki (ale komuś zabrakło odwagi i cierpliwości), myślę że Adamski z Kalisza. Za 2 -3 sezony ciekawy może być 2 metrowy Pieczonka z Wybrzeża, który gra i na połówce i na środku. Tutaj jednak musimy być bardzo cierpliwi ale potencjał jest. Za to, aż tak mocno nie czekałbym na powrót kontuzjowanych Gębali, Paczkowskiego czy Gendy, biorąc pod uwagę to, że są już też w średnim wieku i trochę przeszli przez kontuzje. Trzeba im dać czas i naprawdę być cierpliwym. Oczywiście mogą pomóc kadrze jak najbardziej ale nie szukajmy w nich opcji ratunkowych.
  Naprawdę czas już zaryzykować i postawić na takie nazwiska, jak chociażby: Zarzycki, Zieniewicz, Działakiewicz, Komarzewski, Adamczyk, Klimków, Zembrzycki, Landzwojczak itd. Przykład Sićki, Dawydzika czy Bondziora pokazuje, że warto ryzykować. Wg. mnie ryzykujemy za mało, a szkoda bo na najbliższych mistrzostwach już zaczęlibyśmy układać fundamenty na przyszłość. No, a tak niektórzy zostali zweryfikowani in minus w Hiszpanii ale na mistrzostwa i tak pojadą.

 • Tulla lubi Komentarz

  WPM Ty tak poważnie? Szmal i Bielecki już nie grają a Lijewski czy Jurkiewicz dalej blokowali by miejsce młodszym kolegom. To że Ci zawodnicy powiedzą pas było wiadomo jeszcze przed Rio i do końca byli eksploatowani na maxa. Przecież młodych zawodników trzeba było wprowadzać dużo wcześniej. Trzeba było myśleć znacznie wcześniej o zmianie pokoleniowej. Niestety ale aktualnie z każdym sezonem intensywność i ilość spotkań w sezonie rośnie więc zawodnicy szybciej będą kończyć kariery reprezentacyjne i ogólnie kariery. Dla tych mocno eksploatowanych w zaawansowanym wieku czas na kadrę to jedyny czas na odpoczynek w trakcie sezonu. Są fenomeni jak Sigurdsson, który mimo wszystko ma łatwiej bo gra na skrzydle czy Lazarov który w Nantes jest bardziej twarzą klubu niż czołowym zawodnikiem. Lijewski bez grania w kadrze jest często kontuzjowany co mówi raczej wszystko. Gdy kadra Wenty odnosiła sukcesy to związek spijał śmietankę zamiast wykorzystać popularność i zadbać o przyszłość tego zespołu.

 • Tulla lubi Komentarz

  Hiszpanie to jednak mają poczucie humoru :) zawodnik meczu Jarzyn hehe chyba że chcieli mu dać te czekoladki na mase. Ogólnie to było kilka pozytywów. Jestem smutny że zawodzi Sypa. Moim zdaniem zawodzi. Po byłym zawodniku Barcelony a obecnie PSG spodziewałem się znacznie więcej. A wyróżnia się tylko warunkami fizycznymi. Mam wrażenie że był najlepszy w momencie gdy odchodził z Wisły do FCB. A dalej to już stagnacja.

 • Tulla lubi Komentarz

  Jeszcze taka mała uwaga, co do Przybylskiego. Mianowicie mnie wcale mnie dziwi, że on po 20 minutach gry nie ma już tlenu. Dziś zauważyłem w jaki sposób biega bez piłki tj. ze spiętymi i wysoko podciągniętymi rękoma. No i do tego niestety ta całkiem widoczna nadwaga.

 • Tulla lubi Komentarz

  Ostatnie 10 minut to show dwóch panów na K.

 • Tulla lubi Komentarz

  Gdy po wziętym chyba w 56 minucie czasie zobaczyłem, że Majdzińskiego i Olejniczaka zmieniają Przybylski i Kondratiuk, to wiedziałem, że dobrze już raczej nie będzie. Zmiana zawodników szybkich na nogach i dynamicznych, na przewidywalnych i schematycznych nic dobrego nie rokowała. Nie bardzo wiem po co takie zmiany w takim momencie meczu? Drużyna grała dobrze i miała z Rosjanami kontakt ale niestety Krajek położył dwie kontry. Nie rozumiem więc, po co wprowadzać na 4 minuty przed końcem ludzi z ławki? Jestem raczej zwolennikiem filozofii trenera Maika Machulli tj., jeżeli ekipa gra dobrze, to składu nie zmieniam. Poza tym wracając pamięcią do 1 połowy, to Przybylski miał chyba 3 straty i piłkę wyrzuconą w aut. Ja więc raczej bym nie liczył na to, że nagle wejdzie w 56 minucie i zmieni obraz swojej gry. Pomijam już to w jakim tempie on się przemieszczał i wracał do obrony, pomimo tego, że przesiedział ponad 30 minut na ławce. Nie pamiętam dobrze w kim graliśmy ale chyba w Tarnowie była bardzo podobna sytuacja. Na koniec pochwały dla Dawydzika, Moryty (zwłaszcza za te niebanalne akcje indywidualne), no i Korneckiego. Kilka ładnych asyst Olejniczaka, wywalczony ofens na Atmanie, dobrze też Majdziński ale widać, że jest przyzwyczajony do dużo szybszej gry i tak właśnie trzeba pod niego grać. Podobnie gra w obronie, wychodzi wysoko i przesuwa za swoim, stąd było trochę błędów w kryciu i przekazaniu ale chyba głównie w brak zrozumienia i słabej komunikacji .

 • Tulla lubi Komentarz

  Gdyby nie Mateusz Kornecki to było by pozamiatane do przerwy. Po tym meczu tylko się umacniam w swoich przekonaniach. Tacy zowodnicy jak Przybylski, Kondratiuk czy Szyba nie powinni być brani pod uwagę przy powołaniach. Te czytelne i dziwne tańce Kondratiuka wytarczają na Superligę co świadczy o słabości tej ligi. Na plus młodzi zawodnicy. Kornecki, Moryto, Dawydzik, Olejniczak czy Majdziński. Fajnie też Przemek, szkoda tych dwóch kontr w ważnym momencie spotkania. Szczerze mówiąc Dawydzik wyglądał znacznie lepiej od Sypy. Do tej młodzieży dorzucić kolejną grupę młodych zawodników i trzeba liczyć na lepszą przyszłość. Taki Przybylski to zawodnik ani nie na dzień dzisiejszy a tym bardziej na przyszłość.

 • Tulla lubi Komentarz

  Bardzo fajny występ młodzieży i powinni pojechać na ME aby nabierać doświadczenia bo wiadomo że z tej grupy nie wyjdziemy ,ale tacy zawodnicy jak drewniany Przybylski , słabiutki Syprzak czy Szyba powinni tą imprezę obejrzeć w TV a będzie to tylko z pożytkiem dla reprezentacji .

 • Tulla lubi Komentarz

  Uważm,że mecz był spokojnie do wygrania.Zawalili komentatorzy- Niedżwiedż i Laskowski.Jak zawsze buzie im się nie zamykały i gadali bez przerwy i do tego tak szybko,że nasi nie nadążali z graniem!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Dzięki. Szkoda, że nie bierzesz udziału w zabawie. Może w przyszłym roku :)) Nie wydaje mi się żebym robił coś nadzwyczajnego, ale w natłoku zalewającej nas coraz bardziej miernoty może to tak wyglądać. Tak naprawdę wystarczy trochę chęci i tyle. Z tą wiedzą bywa różnie, ale ciągle się uczę. A, że dużo oglądam to materiał do nauki jest pokaźny :)) Ja również serdecznie pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tulla

Witaj jerseys!Dopiero dzisiaj odczytałam wiadomość od Ciebie.Teraz jest już za późno na moje typy.Śledzę Twój profil i przyznam,że jestem pod dużym wrażeniem.Blog prowadzisz profesjonalnie i wkładasz dużo serca a co najważniejsze posiadasz bardzo dużą wiedzę w dziedzinie piłki ręcznej.Mało zostało takich osób na tej stronie z którymi można merytorycznie porozmawiać.Konkretne wpisy zostają usuwane a zostają śmieci.Mam nadzieję,że Twój blog będzie istniał.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Cześć Tulla! Piszę po raz trzeci, bo wcześniejsze wpisy zostały z niewiadomego powodu usunięte. Byłoby fajnie gdybyś wzięła udział w moim Menatyperze. Szczegóły na moim blogu w profilu SF. Czas mija w...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Cześć Tulla! Piszę po raz trzeci, bo wcześniejsze wpisy zostały z niewiadomego powodu usunięte. Byłoby fajnie gdybyś wzięła udział w moim Menatyperze. Szczegóły na moim blogu w profilu SF. Czas mija w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 2 października 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.