• WYNIKI !!! Typer Ligi polskiej u jerrypl.

  Witam :) Będę tutaj wstawiał wyniki i podsumowania ligi polskiej u jerrypl. Nie zawsze będę tu wstawiał regularnie, ale gdy zajdzie potrzeba i gdy będę miał czas. :) ===== Wyniki 20 kolejki. :) ==== Zwycięzcą w tej kolejce i zdobywcą orderu słoneczka zostaje Barceloniak11. Zdobył 8 pkt. Gratulacje. (…)

  Więcej

 • MINI MISTRZOSTWA TYPERÓW - LM i ST - wprowadzenie

  Witam :) Będzie to kontynuacja typera 4 LIGI. Początek typera z początkiem nowego sezonu. Typer będzie składał się : LIGA MISTRZÓW : 8 uczestników (ew.10) SUPER TYPER : 8 uczestników (2 GR. po 4 uczestników) =========== Składy i objaśnienia do typerów. =========== LIGA MISTRZÓW -- Podstawowa gra w LM (…)

  Więcej

 • TYPER 4 LIGI - 3 RUNDA - 3/3 - FINAŁ

  Witam :) Tutaj będzie kontynuacja 4 LIGI oraz nowe zestawy par uczestników (awanse i spadki) oraz nowe zestawy drużyn do. Będzie czas nas rozegranie 9 kolejek czyli pełne 3 RUNDY. Każda RUNDA będzie trwać przez dwa weekendy : 1 kolejka w pierwszy weekend, a w drugi weekend 2 kolejka (sobota) i 3 kolejka (…)

  Więcej

 • TYPER 4 LIGI - 2 RUNDA - 2/3

  Witam :) Tutaj będzie kontynuacja 4 LIGI oraz nowe zestawy par uczestników (awanse i spadki)  oraz nowe zestawy drużyn do. Będzie czas nas rozegranie 9 kolejek czyli pełne 3 RUNDY. Każda RUNDA będzie trwać przez dwa weekendy : 1 kolejka w pierwszy weekend, a w drugi weekend 2 kolejka (sobota) i 3 kolejka (…)

  Więcej

 • TYPER 4 LIGI - 1 RUNDA - 1/3

  Witam. :) A teraz kilka zdań o dalszej grze po SUPER TYPERZE - 4 LIGI - wprowadzenie. ==== Będzie czas nas rozegranie 9 kolejek czyli pełne 3 RUNDY. Każda RUNDA będzie trwać przez dwa weekendy : 1 kolejka w pierwszy weekend, a w drugi weekend 2 kolejka (sobota) i 3 kolejka (niedziela). W 1, 2 i 3 kolejce (…)

  Więcej

 • Puchar SUPER TYPERA czy 4 LIGI - wprowadzenie ???

  Witam. :) Czas zastanowić się w co zagrać po SUPER TYPERZE ? ======== A teraz kilka zdań o dalszej grze "chili" Puchar ST czy 4 LIGI - wprowadzenie. Będzie czas nas rozegranie 8/12 kolejek włączając spotkania reprezentacyjne. === Puchar SUPER TYPERA . W Pucharze zagra 16 uczestników (8 par). Pary zostaną (…)

  Więcej

 • Super Typer - 2018/2019 - Z przymrużeniem oka "chilli" na weseło.

  Witam grających i czytających gości. ============= Będą tu statystyki na różne sposoby "chilli" trochę pikanterii w naszych relacjach pomiędzy uczestnikami. Blog będzie edytowany po każdej kolejce od wtorku do piątku (chilli w wolnym czasie). Więcej poniżej. =========================== Wyniki naszych (…)

  Więcej

 • Super Typer - Turniej jesienny 2018 - TABELE i WYNIKI. I - VI Runda

  Witam. :) Na tym blogu znajdziemy wszystkie wyniki z typera. ======= W I rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza: 1 kolejka /1z2,3z4/ 2 kolejka /4z1, 2z3/ i 3 kolejka /1z3,2z4/. ===== W tabeli w nawiasie (trafione typy R1/R2) w razie remisowego miejsca na koniec rozgrywek w I - IV Rundzie. (…)

  Więcej

 • Super Typer - 2018/2019 - Blog główny. I - VI RUNDA + RUNDA FINAŁOWA.

  Witam :) Będzie to typer na podobnych zasadach (choć nie zawsze) co Liga Typerów. Do rezegrania turnieju potrzeba 16 zaufanych uczestników (regularnie typujących , a nie sporadycznie). Wszyscy zgłoszeni uczestnicy do tego typera wnoszą SUPER jakość i chęć rywalizacji na wysokim poziomie. :) Wszystkie (…)

  Więcej

 • Super Typer - Turniej jesienny 2018 - wprowadzenie i zasady.

  Witam :) Będzie to typer na podobnych zasadach (choć nie zawsze) co Liga Typerów. Do rezegrania turnieju potrzeba 16 zaufanych uczestników (regularnie typujących , a nie sporadycznie). A więc przechodzę do zasad. Wszystkie spotkania będą rozgrywane w parach. Gospodarz będzie wybierał pierwszy. Będziemy (…)

  Więcej