Super Typer - Turniej jesienny 2018 - TABELE i WYNIKI. I - VI Runda

autor: Black Wars | 2018-10-20, 20:04 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Witam. :) Na tym blogu znajdziemy wszystkie wyniki z typera.
=======
W I rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza:
1 kolejka /1z2,3z4/ 2 kolejka /4z1, 2z3/ i 3 kolejka /1z3,2z4/.
=====
W tabeli w nawiasie (trafione typy R1/R2) w razie remisowego miejsca na koniec rozgrywek w I - IV Rundzie. :)
I RUNDA

Gr A
Black Wars - RRToruń 2:1 *(0/2)
RAMBO - abak 2:0 *(1/0)
abak - Black Wars 3:4 *(0/0)
RRToruń - RAMB0 2:1 *(1/1)
Black Wars - RAMB0 2:2 *(1/0)
RRToruń - abak 2:1 *(1/1)
=====
Gr B
jerrypl - MMKielce 1:1 *(1/0)
kierowca pociągu - PrzemekM11 0:2 *(2/0)
PrzemekM11 - jerrypl  4:2 *((0/0)
MMKielce - kierowca pociągu 3:2 *(0/1)
jerrypl - kierowca pociągu 2:0 *(1/0)
MMKielce - PrzemekM11 1:1 *(1/0)
======
Gr C
szakaluch - Ilona14 1:4 *(1/2)
dastin - Kasyx  0:1 *(0/0)
Kasyx - szakaluch 4:3 *(0/1) 
Ilona14 - dastin 3:4 *(1/1)
szakaluch - dastin 1:1 *(1/2)
Ilona14 - Kasyx 0:1 *(0/0)
=====
Gr D
Włókniarz Forever - moplik 2:1 *(1/1)
Marta - Penhal 1:2 *(0/1)
Penhal - Włókniarz Forever 2:2 *(1/1)
moplik - Marta 2:0 *(1/0)
Włókniarz Forever - Marta 3:2 *(0/0)
moplik - Penhal 3:1 *(0/0)
=======
 I - TABELE :
=======
Gr A
1. Black Wars....7 8:6 (1)
2. RRToruń.......6 5:4 (4)
3. RAMBO........ 4 5:4 (2)
4. abak.............0 4:8 (2)
---
Gr B
1. PrzemekM11.........7 7:3 (0)
2. MMKielce..............5 5:4 (1)
3. jerrypl.................4 5:5 (2)
4. kierowca pociągu...0 2:7 (2)
---
Gr C
1. Kasyx...............9 6:3 (0)
2. dastin..............4 5:5 (3)
3. Ilona14.............3 7:6 (3)
4. szakaluch.........1 5:9 (3)
---
Gr D
1. Włókniarz Forever...7 7:5 (2)
2. moplik..................6 6:3 (2)
3. Penhal..................4 5:6 (2)
4. Marta...................0 3:7 (0)
========
II RUNDA

Gr E
Black Wars - Ilona14  1:2 *(1/0)
MMKielce - Marta  3:3 *(0/0)
Marta - Black Wars 3:5 *(2/2)
MMKielce - Ilona14 3:3 *(0/1)
Black Wars - MMKielce 2:3 *(0/2)
Ilona14 - Marta 2:3 *(0/0)
=====
Gr F
PrzemekM11 - Penhal  0:2 *(1/1)
dastin - abak  2:2 *(1/0)
abak - PrzemekM11 4:2 *(1/1)
dastin - Penhal 3:2 *(1/1)
PrzemekM11 - dastin 1:1 *(0/2)
Penhal - abak 2:2 *(0/1)
=====
Gr G
Kasyx - RAMB0  4:2 *(1/1)
moplik - kierowca pociągu  3:4 *(0/1)
kierowca pociągu - Kasyx 3:0 *(1/1)
moplik - RAMB0 2:3 *(1/1)
Kasyx - moplik 1:1 *(1/1)
RAMB0 - kierowca pociągu 2:2 *(1/1)
=====
Gr H
Włókniarz Forever - jerrypl  3:4 *(1/0)
RRToruń - Szakaluch  1:3 *(0/1)
Szakaluch - Włókniarz Forever 3:1 *(2/0)
RRToruń - jerrypl 1:3 *(1/0)
Włókniarz Forever - RRToruń 2:2 *(0/1)
jerrypl - Szakaluch 2:1 *(1/1)
=======
II - TABELE :
=======
Gr E
1. MMKielce.......5 9:8 (2)
2. Ilona14........4 7:7 (1)
3. Marta..........4 9:10 (2)
4. Black Wars.....3 8:8 (3)
===
Gr F
1. abak.............5 8:6 (2)
2. dastin...........5 6:5 (4)
3. Penhal...........4 6:5 (2)
4. PrzemekM11.......1 3:7 (2)
===
Gr G
1. kierowca pociągu......7 9:5 (3)
2. RAMB0.................4 7:8 (3)
3. Kasyx.................4 5:6 (3)
4. moplik................1 6:8 (2)
===
Gr H
1. jerrypl................9 9:5 (1)
2. Szakaluch..............6 7:4 (4)
3. Włókniarz Forever .....1 6:9 (1)
4. RRToruń................1 4:8 (2)
=======
III RUNDA

Gr A
MMKielce - dastin 0:3 (0/1)
Kasyx - RRToruń 2:0 (1/0)
RRToruń - MMKielce 3:2 (0/0)
dastin - Kasyx 1:2 (0/1)
MMKielce - Kasyx 1:2 (1/1)
dastin - RRToruń 3:1 (0/0)
===
Gr B
abak - RAMBO 0:0 (0/0)
Włókniarz Forever - Black Wars 0:2 (1/0)
Black Wars - abak 1:3 (0/1)
RAMB0 - Włókniarz Forever 3:4 (0/1)
abak - Włókniarz Forever 3:1 (1/1)
RAMBO - Black Wars 2:2 (0/1)
===
Gr C
kierowca pociągu - Szakaluch 0:1 (0/0)
Marta - PrzemekM11 1:1 (0/1)
PrzemekM11 - kierowca pociągu 3:2 (1/0)
Szakaluch - Marta 4:1 (0/0)
kierowca pociągu - Marta 3:0 (0/1)
Szakaluch - PrzemekM11 1:2 (1/0)
===

Gr D
jerrypl - Ilona14 0:3 (0/0)
Penhal - moplik 2:1 (0/0)
moplik - jerrypl 3:1 (2/1)
Ilona14 - Penhal 2:4 (1/1)
jerrypl - Penhal 2:0 (1/0)
Ilona14 - moplik 2:2 (0/1)
======
III -TABELE :
=======
Gr A
1. kasyx ............9 6:2 (3)
2. dastin ...........6 7:3 (1)
3. RRToruń ..........3 4:7 (0)
4. MMKielce .........0 3:8 (1)
Gr B
1. abak .............7 6:2 (2)
2. Black Wars........4 5:5 (1)
3. Włókniarz Forever 3 5:8 (3)
4. RAMBO ............2 5:6 (0)
Gr C
1. PrzemekM11 .......7 6:4 (2)
2. Szakaluch ........6 6:3 (1)
3. kierowca pociągu..3 5:4 (0)
4. Marta ............1 2:8 (1)
Gr D
1. Penhal ...........6 6:4 (1)
2. moplik ...........4 6:5 (3)
3. Ilona14 ..........4 6:6 (1)
4. jerrypl ..........3 3:6 (2)
======
IV RUNDA

Gr E
Kasyx - kierowca pociągu 4:2 (1/0)
Black Wars - jerrypl 3:3 (2/1)
jerrypl - Kasyx 1:1 (1/0)
Black Wars - kierowca pociągu 2:2 (2/0)
Kasyx - Black Wars 3:1 (0/0)
kierowca pociągu - jerrypl 2:2 (2/1)
===
Gr F
abak - Ilona14 1:0 (0/0)
Szakaluch - MMKielce 2:3 (1/2)
MMKielce - abak 2:0 (1/0)
Szakaluch - Ilona14 1:1 (0/0)
abak - Szakaluch 0:3 (2/1)
Ilona14 - MMKielce 2:1 (0/0)
===
Gr G
PrzemekM11 - RRToruń 1:3 (2/1)
moplik - RAMB0 2:5 (0/0)
RAMBO - PrzemekM11 2:1 (1/0)
moplik - RRToruń 1:2 (0/0)
PrzemekM11 - moplik 2:3 (0/1)
RRToruń - RAMBO 2:0 (0/1)
===
Gr H
Penhal - Włókniarz Forever 1:3 (0/2)
dastin - Marta 3:4 (1/0)
Marta - Penhal 2:1 (0/1)
dastin - Włókniarz Forever 2:1 (1/0)
Penhal - dastin 2:0 (1/0)
Włókniarz Forever - Marta 1:3 (0/1)
=======

IV -TABELE :
=======
Gr E
1. Kasyx ...…...........7 8:4 (1)
2. jerrypl ………………..3 6:6 (3)
3. Black Wars ……. … 2 6:8 (4)
4. kierowca pociągu...2 5:7 (2)
-
Gr F
1. MMKielce .…..6 6:4 (3)
2. Szakaluch ....4 6:4 (2)
3. Ilona14 ……...4 3:3 (0)
4. abak ...........3 1:5 (2)
-
Gr G
1. RRToruń …........9 7:3 (1)
2. RAMB0 ……...…...6 7:5 (2)
3. moplik .............3 6:9 (1)
4. PrzemekM11 …...0 4:8 (2)
-
Gr H
1. Marta...……………...9 9:5 (1)
2. Włókniarz Forever ..3 5:6 (2)
3. Penhal ………………...3 4:5 (2)
4. dastin …………………..3 5:7 (2)
=======
V RUNDA

=======
Gr A
Kasyx - Szakaluch 0:4 (0/2)
moplik - Penhal 1:1 (0/1)
Penhal - Kasyx 2:1 (1/1)
Szakaluch - moplik 1:0 (1/2)
Kasyx - moplik 0:3 (0/1)
Szakaluch - Penhal 2:1 (0/1)
=====
Gr B
MMKielce - RAMB0 2:2 (1/1)
dastin - kierowca pociągu 1:2 (1/0)
kierowca pociągu - MMKielce 3:1 (1/0)
RAMB0 - dastin 2:2 (1/0)
MMKielce - dastin 2:3 (0/0)
RAMB0 - kierowca pociągu 2:1 (0/0)
=====
Gr C
RRToruń - Włókniarz Forever 2:1 (0/1)
Black Wars - abak 2:3 (1/2)
abak - RRToruń 3:3 (1/1)
Włókniarz Forever - Black Wars 2:2 (0/0)
RRToruń - Black Wars 2:1 (0/0)
Włókniarz Forever - abak 1:1 (1/2)
=====
Gr D
Marta - jerrypl 1:1 (0/1)
Ilona14 - PrzemekM11 3:2 (0/1)
PrzemekM11 - Marta 1:3 (0/0)
jerrypl - Ilona14 2:0 (0/0)
Marta - Ilona14 4:2 (1/0)
jerrypl - PrzemekM11 2:4 (0/1)
=====
TABELE
=====
Gr A
1. Szakaluch .......9 7:1 (3)
2. moplik ..........4 4:2 (3)
3. Penhal ..........4 4:4 (3)
4. Kasyx ...........0 1:9 (1)
===
Gr B
1. kierowca pociągu...6 6:4 (1)
2. RAMBO..............5 6:5 (2)
3. dastin ............4 6:6 (1)
4. MMKielce...........1 5:8 (1)
===
Gr C
1. RRToruń ............7 7:5 (1)
2. abak ...............5 7:6 (5)
3. Włókniarz Forever ..2 4:5 (2)
4. Black Wars..........1 5:7 (1)
===
Gr D
1. Marta ............7 8:4 (1)
2. jerrypl ..........4 5:5 (1)
3. PrzemekM11........3 7:8 (2)
4. Ilona14 ..........3 5:8 (0)
===================
VI RUNDA

Gr E
Szakaluch - Włókniarz Forever 1:2 (1/1)
RAMBO - Ilona14 1:1 (0/1)
Ilona14 - Szakaluch 0:3 (1:1)
RAMBO - Włókniarz Forever 3:2 (0:0)
Szakaluch - RAMBO 1:3 (1:1)
Włókniarz Forever - Ilona14 0:4 (1:1)
=
Gr F
kierowca pociągu - PrzemekM11 1:0 (1/0)
abak - Kasyx 2:2 (1/0)
Kasyx - kierowca pociągu 2:4 (0:1)
abak - PrzemekM11 1:3 (0:0)
kierowca pociągu - abak 3:1 (0:1)
PrzemekM11 - Kasyx 1:1 (1:1)
=
Gr G
RRToruń - Penhal 2:1 (0/0)
jerrypl - MMKielce 3:2 (0/1)
MMKielce - RRToruń 4:2 (0:2)
jerrypl - Penhal 2:1 (1:0)
RRToruń - jerrypl 2:2 (1:1)
Penhal - MMKielce 2:2 (0:2)
=
Gr H
Marta - dastin 2:1 (0/0)
moplik - Black Wars 2:2 (0/0)
Black Wars - Marta 2:1 (1:2)
moplik - dastin 2:1 (0:0)
Marta - moplik 2:2 (0:0)
dastin - Black Wars 2:2 (1:0)
=======================
Gr E
1. RAMBO …...……….....7 7:4 (1)
2. Ilona14 …...……....4 5:4 (3)
3. Szakaluch …...…...3 5:5 (3)
4. Włókniarz Forever 3 4:8 (2)
===
Gr F
1. kierowca pociągu ..9 8:3 (2)
2. PrzemekM11 ........4 4:3 (1)
3. Kasyx .........…...2 5:7 (1)
4. abak ......……......1 4:8 (2)
===
Gr G
1. jerrypl ...........7 7:5 (1)
2. MMKielce …...………...4 8:7 (1)
3. RRToruń ......……...4 6:7 (2)
4. Penhal ...…...……...1 4:6 (0)
===
Gr H
1. Black Wars ........5 6:5 (1)
2. moplik .........…..5 6:5 (0)
3. Marta .............4 5:5 (2)
4. dastin ............1 4:6 (1)
=============
W I rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza:
1 kolejka /1z2,3z4/2 kolejka /4z1, 2z3/ i 3 kolejka /1z3,2z4/.
=
W II rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po I Rundzie:
4 kolejka /1z3,2z4/5 kolejka /4z1, 2z3/ i 6 kolejka /1z2,3z4/.
=
W III rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po II Rundzie:
7 kolejka /1z2,3z4/ 8 kolejka /4z1, 2z3/ i 9 kolejka /1z3,2z4/.
=
W IV rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po III Rundzie:
10 kolejka /1z3,2z4/11 kolejka /4z1, 2z3/ i 12 kolejka /1z2,3z4/.
=
W V rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po IV Rundzie:
13 kolejka /1z2,3z4/ 14 kolejka /4z1, 2z3/ i 15 kolejka /1z3,2z4/.
=
W VI rundzie spotkania będą rozgrywane według klucza po V Rundzie:
16 kolejka /1z3,2z4/17 kolejka /4z1, 2z3/ i 18 kolejka /1z2,3z4/.
I - VI Runda - 4 grupy po 4 uczetników.
Wszystkie pkt i bramki oraz trafione (R1/R2) z I - VI Rundy będą zaliczane do generalki. Zaczynamy w grupach od zera (będzie mniej liczenia dla mnie.
Gr A - 1E, 2F, 3G, 4H
Gr B - 1F, 2G, 3H, 4E
Gr C - 1G, 2H, 3E, 4F
Gr D - 1H, 2E, 3F, 4G
lub
Gr E - 1A, 2B, 3C, 4D
Gr F - 1B, 2C, 3D, 4A
Gr G - 1C, 2D, 3A, 4B
Gr H - 1D, 2A, 3B, 4C
=====

=======================
TABELA GŁÓWNA po 18 kolejce :
1. Kasyx...............….........31 31:31 (8)
2. jerrypl.......................30 35:32 (12)
3. RRToruń.......................30 33:33 (11)
4. szakaluch.....................29 36:26 (16)
=
5. RAMBO.........................28 37:32 (10)
6. kierowca pociągu..............27 36:31 (9)
6. Marta.....................…....25 36:39 (7)
8. moplik.........................23 34:32 (11)
=
9. dastin.........................23 33:32 (12)
10. Ilona14.......................22 34:34 (8)
11. Black Wars....................22 38:39 (11)
12. PrzemekM11....................22 31:33 (9)
=
13. Penhal........................22 29:31 (10)
14. MMKielce......................21 36:39 (11)
13. abak..........................21 30:35 (15)
16. Włókniarz Forever.............19 31:41 (13)
===
+26/-26

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!!
===
3 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 13.04. 16:00 /ANG/ Brighton - Bournemouth 0:5
2. 13.04. 16:30 / PORT/ Santa Clara - Moreirense 1:1
3. 13.04. 18:00 / BEL/ Beerschot Wilrijk - Eupen 2:0
4. 13.04. 18:00 /POL/ Cracovia - Lechia Gdańsk 4:2
5. 13.04. 20:30 /WŁ/ AC Milan - Lazio 1:0
6. 14.04. 12:00 /HISZP/ Valladolid - Getafe 2:2
7. 14.04. 14:30 /HOL/ Willem II - Zwolle 2:0
===
GR 1 o 1-4m
3 kolejka
Kasyx - jerrypl 0:2 (2:1)
Kasyx
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X (R1) +
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 (R2) +
5. AC Milan - Lazio X
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 2
jerrypl
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X (R1)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 GOL
5. AC Mediolan - Lazio 1 (R2) +
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
-
RRToruń - Szakaluch 2:3 (2:2)
RRToruń
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X (R1) +
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2) +
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 1
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
Szakaluch
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 GOL
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 (R1) +
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe X (R) +
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
===
GR 2 o 5-8m
3 kolejka
RAMBO - kierowca pociągu 4:3 (1:2)
RAMBO
1. Brighton - Bournemouth 2 GOL
2. Santa Clara - Moreirense 2
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 GOL
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 GOL
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 2 (R1)
7. Willem II - Zwolle 1 (R2) +
kierowca pociągu
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X (R2) +
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R1) +
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 1 GOL
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
-
Marta - moplik 0:3 (0:1)
Marta
moplik
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot - Eupen 1 (R1) +
4. Cracovia - Lechia 1 GOL
5. Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 1 (R2)
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
=
GR 3 o 9-12m
3 kolejka
dastin - Ilona14 3:2 (1:1)
dastin
1. Brighton - Bournemouth 1 (R1)
2. Santa Clara - Moreirense X GOL
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2) +
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
Ilona14
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense 1 (R1)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe X (R2) +
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
-
Black Wars - PrzemekM11 3:4 (0:0)
Black Wars
1. Brighton - Bournemouth X (R1)
2. Santa Clara - Moreirense 1
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 GOL
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 1 (R2)
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
Przemek
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X GOL
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X (R1)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X (R2)
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe X GOL
7. Willem II - Zwolle 1 GOL
===
GR 4 o 13-16m
3 kolejka
Penhall - MMKielce 2:2 (0:0)
Penhal
1. Brighton - Bournemouth 1
2. Santa Clara - Moreirense X GOL
3. Beerschot Wilrijk - Eupen X (R1)
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 1 (R2)
7. Willem II - Zwolle X
MMKielce
1. Brighton - Bournemouth X (R1)
2. Santa Clara - Moreirense 2
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 GOL
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle X (R2)
-
abak - Włókniarz Forever 2:1 (1:0)
abak
1. Brighton - Bournemouth 2 GOL
2. Santa Clara - Moreirense 1 (R1)
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 1 (R2) +
4. Cracovia - Lechia Gdańsk 2
5. AC Milan - Lazio 1 GOL
6. Valladolid - Getafe 2
7. Willem II - Zwolle 2
Włókniarz Forever
1. ???
2. ???
3. Beerschot Wilrijk - Eupen 2
4. Cracovia - Lechia Gdańsk X (R2)
5. AC Milan - Lazio X
6. Valladolid - Getafe X GOL
7. Willem II - Zwolle X (R1)
==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....11pkt 5:1 (4)
2. Szakaluch ...4pkt 6:6 (3)
3. RRToruń .....4pkt 3:4 (3)
4. Kasyx .......4pkt 2:5 (3)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............12pkt 10:4 (4)
2. moplik ..............6pkt 7:4 (2)
3. kierowca pociągu ....5pkt 7:7 (4)
4. Marta ...............1pkt 0:9 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..........10pkt 7:3 (1)
2. PrzemekM11 .......6pkt 7:8 (1)
3. Ilona14 ..........5pkt 5:6 (1)
4. Black Wars .......2pkt 4:6 (3)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhall ...............10pkt 8:4 (3)
2. abak....................7pkt 4:4 (2)
3. MMKielce ...............4pkt 5:6 (1)
4. Włókniarz Forever ......1pkt 5:8 (2)
==============
TO JUŻ JEST ....... KONIEC !!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!!
===
2 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 06.04. 13:00 /HISZP/ Girona - Espanyol 1:2
2. 06.04. 15:00 /WŁ/ Parma - Torino 0:0
3. 06.04. 15:30 /NIEM/ Leverkusen - RB Lipsk 2:4
4. 06.04. 20:00 /BEL/ Westerlo - St. Truiden 2:2
5. 06.04. 20:00 /FRAN/ Angers - Rennes 3:3
6. 06.04. 20:30 /POL/ Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:0
7. 07.04. 14:30 /AUS/ Austria Wiedeń - Sturm Graz 0:1
===
GR 1 o 1-4m
2 kolejka
Szakaluch - Kasyx 2:2 (1:0)
Szakaluch
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Torino 1 (R1)
3. Leverkusen - Lipsk 2 GOL
4. Westerlo - St. Truiden X (R2) +
5. Angers - Rennes 1
6. Lechia - Lech 1 GOL
7. Austria W. - Sturm 1
Kasyx
1. ???
2. Parma - Torino 2
3. Leverkusen - RB Lipsk X
4. Westerlo - St. Truiden X GOL
5. Angers - Rennes X GOL
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X (R2)
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 (R1)
-
jerrypl - RRToruń 1:0 (1:1)
jerrypl
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Turyn X (R1) +
3. Leverkusen - RB Lipsk 1
4. Westerlo - St. Truiden 1 (R2)
5. Angers - Rennes 1
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1
RRToruń
1. Girona - Espanyol X
2. Parma - Torino 2
3. Leverkusen - RB Lipsk X
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes X (R1) +
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz X (R2)
===
GR 2 o 5-8m
2 kolejka
moplik - RAMBO 1:2 (1:1)
moplik
1. Girona - Espanyol X (R2)
2. Parma - Torino 2
3. Leverkusen - Lipsk 1
4. Westerlo - St. Truiden 2
5. Angers - Rennes X (R1) +
6. Lechia - Lech 1 GOL
7. Austria W. - Sturm 1
RAMBO
1. Girona - Espanyol X
2. Parma - Torino X GOL
3. Leverkusen - RB Lipsk X
4. Westerlo - St. Truiden X (R1) +
5. Angers - Rennes 1
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 (R2)
-
kierowca pociągu - Marta 2:0 (1:0)
kierowca pociągu
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Torino 1 (R1)
3. Leverkusen - RB Lipsk 2 GOL
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes X (R2) +
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1
Marta
???
=
GR 3 o 9-12m
2 kolejka
PrzemekM11 - dastin 0:3 (1:0)
PrzemekM11
1. Girona - Espanyol X
2. Parma - Torino 2
3. Leverkusen - RB Lipsk X
4. Westerlo - St. Truiden X (R2) +
5. Angers - Rennes 2
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 (R1)
dastin
1. Girona - Espanyol X (R1)
2. Parma - Torino X GOL
3. Leverkusen - RB Lipsk X (R2)
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes X GOL
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz X
-
Ilona14 - Black Wars 1:0 (1:1)
Ilona14
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Torino X GOL
3. Leverkusen - RB Lipsk 1
4. Westerlo - St. Truiden X (R1) +
5. Angers - Rennes 1
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 (R2)
Black Wars
1. Girona - Espanyol X
2. Parma - Torino 1
3. Leverkusen - RB Lipsk X (R1)
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes X (R2) +
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1
===
GR 4 o 13-16m
2 kolejka
Włókniarz Forever - Penhall 1:3 (1:1)
Włokniarz Forever
1. ???
2. ???
3. ???
4. Westerlo - St. Truiden X (R1) +
5. Angers - Rennes 2 (R2)
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz X
Penhall
1. Girona - Espanyol X
2. Parma - Torino X (R1) +
3. Leverkusen - RB Lipsk 2 GOL
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes X GOL
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 GOL
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz X (R2)
-
MMKielce - abak 0:0 (0:1)
MMKielce
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Torino 1
3. Leverkusen - RB Lipsk X (R2)
4. Westerlo - St. Truiden 1
5. Angers - Rennes 2 (R1)
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań X
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1
abak
1. Girona - Espanyol 1
2. Parma - Torino X (R1) +
3. Leverkusen - RB Lipsk 1
4. Westerlo - St. Truiden 1 (R2)
5. Angers - Rennes 2
6. Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1
7. Austria Wiedeń - Sturm Graz 1
==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....8pkt 3:1 (3)
2. RRToruń ....4pkt 1:1 (1)
3. Kasyx ......4pkt 2:3 (1)
4. Szakaluch ..1pkt 3:4 (1)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............9pkt 6:1 (3)
2. kierowca pociągu ...5pkt 4:3 (2)
3. moplik .............3pkt 4:4 (1)
4. Marta ..............1pkt 0:6 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..........7pkt 4:1 (0)
2. Ilona14 .........5pkt 3:3 (0)
3. PrzemekM11 ......3pkt 3:5 (1)
4. Black Wars ......2pkt 1:2 (3)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhall ................9pkt 6:2 (3)
2. abak...................4pkt 2:3 (1)
3. MMKielce ..............3pkt 3:4 (1)
4. Włókniarz Forever .....1pkt 4:6 (2)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

RUNDA FINAŁOWA !!!!
===
1 kolejka - RUNDA FINAŁOWA
1. 30.03. 18:30 /ANG/ West Ham - Everton 0:2
2. 30.03. 18:30 /HISZ/ Celta Vigo - Villarrea 3:2
3. 30.03. 20:30 /POL/ Korona Kielce - Lech Poznań 0:0
4. 30.03. 21:30 /PORT/ Santa Clara - Guimaraes 1:0
5. 31.03. 12:30 /WŁ/ Parma - Atalanta 1:3
6. 31.03. 14:30 /HOL/ Utrecht - Feyenoord 3:2
7. 31.03. 15:00 /FR/ Amiens - Bordeaux 0:0
===
GR 1 o 1-4m
Kasyx - RRToruń 0:1 (1:0)
Kasyx
1. West Ham - Everton X
2. Celta Vigo - Villarreal 2
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2
4. Santa Clara - Guimaraes 2
5. Parma - Atalanta X (R2)
6. Utrecht - Feyenoord 2
7. Amiens - Bordeaux X (R1) +
RRToruń
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2 (R2)
4. Santa Clara - Guimaraes X (R1)
5. Parma - Atalanta X
6. Utrecht - Feyenoord 2
7. Amiens - Bordeaux 2
-
jerrypl - szakaluch 2:1 (2:0)
jerrypl
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2
4. Santa Clara - Guimaraes 1 (R1) +
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2
7. Amiens - Bordeaux X (R2) +
Szakaluch
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal X (R1)
3. Korona Kielce - Lech Poznań 1
4. Santa Clara - Guimaraes 2
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord X (R2)
7. Amiens - Bordeaux 1
=
GR 2 o 5-8m
RAMBO - Marta 4:0 (2:1)
RAMBO
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań X (R1) +
4. Santa Clara - Guimaraes 1 GOL
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 1 (R2) +
7. Amiens - Bordeaux X GOL
Marta
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 2
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2
4. Santa Clara - Guimaraes X (R2)
5. Parma - Atalanta 2 (R1) +
6. Utrecht - Feyenoord X
7. Amiens - Bordeaux 1
-
kierowca pociągu - moplik 2:3 (1:1)
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 1
4. Santa Clara - Guimaraes 1 (R2) +
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2 (R1)
7. Amiens - Bordeaux 1
moplik
1. West Ham - Everton 1
2. Celta - Villarreal X (R1)
3. Korona - Lech X (R2) +
4. Santa Clara - Guimaraes X
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 1 GOL
7. Amiens - Bordeaux X GOL
=
GR 3 o 9-12m
dastin - Black Wars 1:1 (0:2)
dastin
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal X
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2 (R1)
4. Santa Clara - Guimaraes 2
5. Parma - Atalanta X (R2)
6. Utrecht - Feyenoord X
7. Amiens - Bordeaux X GOL
Black Wars
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2
4. Santa Clara - Guimaraes 1 (R1) +
5. Parma - Atalanta 1
6. Utrecht - Feyenoord 1 (R2) +
7. Amiens - Bordeaux 2
-
Ilona14 - PrzemekM11 2:3 (0:0)
Ilona14
1. West Ham - Everton X
2. Celta Vigo - Villarreal X
3. Korona Kielce - Lech Poznań X GOL
4. Santa Clara - Guimaraes X (R1)
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2
7. Amiens - Bordeaux 2 (R2)
PrzemekM11
1. West Ham - Everton 1 (R1)
2. Celta Vigo - Villarreal 2
3. Korona Kielce - Lech Poznań X GOL
4. Santa Clara - Guimaraes 2
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2 (R2)
7. Amiens - Bordeaux X GOL
=
GR 4 o 13-16m
Penhal - abak 3:1 (2:0)
Penhal
1. West Ham - Everton X
2. Celta Vigo - Villarreal 1 (R1) +
3. Korona Kielce - Lech Poznań X GOL
4. Santa Clara - Guimaraes 1 GOL
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord X
7. Amiens - Bordeaux X (R2) +
abak
1. West Ham - Everton 1
2. Celta Vigo - Villarreal 2
3. Korona Kielce - Lech Poznań 2 (R1)
4. Santa Clara - Guimaraes X
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2 (R2)
7. Amiens - Bordeaux 2
-
MMKielce - Włókniarz Forever 3:3 (0:1)
MMKielce
1. West Ham - Everton X (R1)
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 1
4. Santa Clara - Guimaraes 1 GOL
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord X (R2)
7. Amiens - Bordeaux 2
Włókniarz Forever
1. West Ham - Everton 2 GOL
2. Celta Vigo - Villarreal 1 GOL
3. Korona Kielce - Lech Poznań 1
4. Santa Clara - Guimaraes X (R2)
5. Parma - Atalanta 2 GOL
6. Utrecht - Feyenoord 2
7. Amiens - Bordeaux X (R1) +
==
TABELE - RUNDA FINAŁOWA
==
GR 1 o 1-4m
1. jerrypl ....5pkt 2:1 (2)
2. RRToruń ....4pkt 1:0 (0)
3. Kasyx ......3pkt 0:1 (1)
4. Szakaluch ..0pkt 1:2 (0)
=
GR 2 o 5-8m
1. RAMBO ..............6pkt 4:0 (2)
2. moplik .............3pkt 3:2 (1)
3. kierowca pociągu ...2pkt 2:3 (1)
4. Marta ..............1pkt 0:4 (1)
=
GR 3 o 9-12m
1. dastin ..........4pkt 1:1 (0)
2. PrzemekM11 ......3pkt 3:2 (0)
3. Black Wars ......2pkt 1:1 (2)
4. Ilona14 .........2pkt 2:3 (0)
=
GR 4 o 13-16m
1. Penhal ................6pkt 3:1 (2)
2. MMKielce ..............3pkt 3:3 (0)
3. Włókniarz Forever .....1pkt 3:3 (1)
4. abak...................1pkt 1:3 (0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

WYNIKI KOŃCOWE po VI RUNDZIE.
===
18 kolejka - OSTATNIA
1. 16.03. 15:00 /CZE/ Liberec - Zlin 1:0
2. 16.03. 15:00 /WŁ/ Sassuolo - Sampdoria 3:5
3. 16.03. 15:30 /NIEM/ Schalke - RB Lipsk 0:1
4. 16.03. 16:00 /ANG/ Burnley - Leicester 1:2
5. 16.03. 18:30 / HISZ/ Athletic B. - Atletico M. 2:0
6. 16.03. 20:00 /FRAN/ Nimes- Strasbourg 2:2
7. 16.03. 20:45 /HOL/ Heracles - Vitesse 3:2
===
Gr E
Szakaluch - RAMBO 1:3 (1:1)
Szakaluch
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 1
3. Schalke - RB Lipsk 2 (R2) +
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. X (R1)
6. Nimes - Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 2
RAMBO
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 1
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester 2 GOL
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg X (R1) +
7. Heracles - Vitesse X (R2)
-
Włókniarz Forever - Ilona14 0:4 (1:1)
Włókniarz Forever
3. Schalke - RB Lipsk 2 (R1) +
4. Burnley - Leicester X (R2)
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg 2
7. Heracles - Vitesse X
Ilona14
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 2 GOL
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. 2 (R2)
6. Nimes - Strasbourg X (R1) +
7. Heracles - Vitesse 1 GOL
=
Gr F
kierowca pociągu - abak 3:1 (0:1)
kierowca pociągu
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 2 GOL
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester 1 (R2)
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 2 (R1)
abak
1. Liberec - Zlin 1 (R1) +
2. Sassuolo - Sampdoria 2 GOL
3. Schalke - RB Lipsk 1
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. 2 (R2)
6. Nimes - Strasbourg 2
7. Heracles - Vitesse 2
-
PrzemekM11 - Kasyx 1:1 (1:1)
PrzemekM11
1. Liberec - Zlin X
2. Sassuolo - Sampdoria 1
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester X
5. Athletic B. - Atletico M. X (R1)
6. Nimes - Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 1 (R2) +
Kasyx
1. Liberec - Zlin X
2. Sassuolo - Sampdoria 1 (R1)
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg X (R2) +
7. Heracles - Vitesse X
=
Gr G
RRToruń - jerrypl 2:2 (1:1)
RRToruń
1. Liberec - Zlin X (R1)
2. Sassuolo - Sampdoria X
3. Schalke - RB Lipsk X
4. Burnley - Leicester 2 GOL
5. Athletic B. - Atletico M. X
6. Nimes - Strasburg X (R2) +
7. Heracles - Vitesse 1 GOL
jerrypl
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 1
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester 2 (R1) +
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasburg 1
7. Heracles - Vitesse X (R2)
-
Penhal - MMKielce 2:2 (0:2)
Penhal
1. Liberec - Zlin X (R1)
2. Sassuolo - Sampdoria 2 GOL
3. Schalke - RB Lipsk X
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. X (R2)
6. Nimes - Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 1 GOL
MMKielce
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 2 GOL
3. Schalke - RB Lipsk 2 (R1) +
4. Burnley - Leicester 1
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 1 (R2) +
=
Gr H
Marta - moplik 2:2 (0:0)
Marta
1. Liberec - Zlin 2 (R1)
2. Sassuolo - Sampdoria X
3. Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4. Burnley - Leicester X
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes - Strasbourg X GOL
7. Heracles - Vitesse X (R2)
moplik
Liberec - Zlin 1 GOL
Sassuolo - Sampdoria 1 (R1)
Schalke - RB Lipsk 2 GOL
Burnley - Leicester 1
Bilbao - Atletico 2
Nimes - Strasbourg 1 (R2)
Heracles - Vitesse 2
-
dastin - Black Wars 2:2 (1:0)
dastin
1.Liberec - Zlin 1 GOL
2.Sassuolo - Sampdoria X
3.Schalke - RB Lipsk 2 GOL
4.Burnley - Leicester X (R1)
5.Athletic B. - Atletico M. X
6.Nimes- Strasbourg X (R2) +
7.Heracles - Vitesse 2
Black Wars
1. Liberec - Zlin 1 GOL
2. Sassuolo - Sampdoria 1 (R1)
3. Schalke - RB Lipsk X (R2)
4. Burnley - Leicester 2 GOL
5. Athletic B. - Atletico M. 2
6. Nimes- Strasbourg 1
7. Heracles - Vitesse 2
=======================
Gr E
1. RAMBO …...……….....7 7:4 (1)
2. Ilona14 …...……....4 5:4 (3)
3. Szakaluch …...…...3 5:5 (3)
4. Włókniarz Forever 3 4:8 (2)

===3
Gr F
1. kierowca pociągu ..9 8:3 (2)
2. PrzemekM11 ........4 4:3 (1)
3. Kasyx .........…...2 5:7 (1)
4. abak ......……......1 4:8 (2)
===
Gr G
1. jerrypl ...........7 7:5 (1)
2. MMKielce …...………...4 8:7 (1)
3. RRToruń ......……...4 6:7 (2)
4. Penhal ...…...……...1 4:6 (0)
===
Gr H
1. Black Wars ........5 6:5 (1)
2. moplik .........…..5 6:5 (0)
3. Marta .............4 5:5 (2)
4. dastin ............1 4:6 (1)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 18 kolejce :
1. Kasyx...............….........31 31:31 (8)
2. jerrypl.......................30 36:33 (12)
3. RRToruń.......................30 33:33 (11)
4. szakaluch.....................29 36:26 (16)
=
5. RAMBO.........................28 37:32 (10)
6. kierowca pociągu..............27 36:31 (9)
6. Marta.....................…....25 36:39 (7)
8. moplik.........................23 34:32 (11)
=
9. dastin.........................23 33:32 (12)
10. Ilona14.......................22 34:34 (8)
11. Black Wars....................22 38:39 (11)
12. PrzemekM11....................22 31:33 (9)
=
13. Penhal........................22 29:31 (10)
14. MMKielce......................21 36:39 (11)
13. abak..........................21 30:35 (15)
16. Włókniarz Forever.............19 31:41 (13)
===
+26/-26
===
KONIEC :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

17 kolejka - WYNIKI
1. 09.03 15:30 /NIEM/ Freiburg - Hertha 2:1
2. 09.03 16:00 /ANG/ Newcastle - Everton 3:2
3. 09.03 18:00 /POL/ Korona - Wisła Kraków 2:6
4. 09.03. 18:00 /WŁ/ Parma - Genoa 1:0
5. 09.03 19:45 /HOL/ ADO Den Haag - Heerenveen 2:3
6. 09.03 20:00 /FR/ Dijon - Reims 1:1
7. 10.03 12:00 /HISZ/ Celta - Betis 0:1
===
Gr E
Ilona14 - Szakaluch 0:3 (1:1)
Ilona14
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton 2
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa X
5. ADO Den Haag - Heerenveen X
6. Dijon - Reims X (R1) +
7. Celta - Betis X (R2)
Szakaluch
1. Freiburg - Hertha 1 GOL
2. Newcastle - Everton 1 (R2) +
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 2 (R1)
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 1
7. Celta - Betis 2 GOL
-
RAMBO - Włókniarz Forever 3:2 (0:0)
RAMBO
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton 1 GOL
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2 (R1)
7. Celta - Betis 1 (R2)
Włókniarz Forever
1. Freiburg - Hertha 2
2. Newcastle - Everton X (R1)
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen X (R2)
6. Dijon - Reims 1
7. Celta - Betis 2 GOL
=
Gr F
Kasyx - kierowca pociągu 2:4 (0:1)
Kasyx
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton 2
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2 (R2)
7. Celta - Betis X (R1)
kierowca pociągu
1. Freiburg - Hertha 1 (R1) +
2. Newcastle - Everton 1 GOL
3. Korona - Wisła Kraków 1 (R2)
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2
7. Celta - Betis 2 GOL
-
abak - PrzemekM11 1:3 (0:0)
abak
1. Freiburg - Hertha 1 GOL
2. Newcastle - Everton 2
3. Korona - Wisła Kraków 1 (R1)
4. Parma - Genoa 2
5. ADO Den Haag - Heerenveen 1 (R2)
6. Dijon - Reims 1
7. Celta - Betis X
PrzemekM11
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton X (R1)
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2 (R2)
7. Celta - Betis 2 GOL
=
Gr G
MMKielce - RRToruń 4:2 (0:2)
MMKielce
1. Freiburg - Hertha 1 GOL
2. Newcastle - Everton 1 GOL
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2 (R1)
7. Celta - Betis 1 (R2)
RRToruń
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton 1 (R2) +
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa 1 (R1) +
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims X GOL
7. Celta - Betis X
-
jerrypl - Penhal 2:1 (1:0)
jerrypl
1. Fryburg Bryzgowijski - Hertha 1 GOL
2. Newcastle - Everton 1 (R2) +
3. Korona - Wisła Kraków X (R1)
4. Parma - Genua 1 GOL
5. ADO Den Haag - Heerenveen 1
6. Dijon - Reims 1
7. Celta - Betis 1
Penhal
1. Fryburg Bryzgowijski - Hertha X
2. Newcastle - Everton X
3. Korona - Wisła Kraków 2 GOL
4. Parma - Genua X
5. ADO Den Haag - Heerenveen 1 (R1)
6. Dijon - Reims 2
7. Celta - Betis 1 (R2)
=
Gr H
Black Wars - Marta 2:1 (1:2)
Black Wars
1. Freiburg - Hertha 1 GOL
2. Newcastle - Everton X
3. Korona - Wisła Kraków 2 GOL
4. Parma - Genoa 1 (R2) +
5. ADO Den Haag - Heerenveen 1
6. Dijon - Reims 1 (R1)
7. Celta - Betis 1
Marta
1. Freiburg - Hertha X
2. Newcastle - Everton 1 GOL
3. Korona - Wisła Kraków 1
4. Parma - Genoa X
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 (R2) +
6. Dijon - Reims 2
7. Celta - Betis 2 (R1) +
-
moplik - dastin 2:1 (0:0)
moplik
Freiburg - Hertha 2
Newcastle - Everton 1 GOL
Korona - Wisła 1
Parma - Genoa 1 GOL
Den Haag - Heerenveen X (R2)
Dijon - Reims 2 (R1)
Celta - Betis 1
dastin
1. Freiburg - Hertha X (R1)
2. Newcastle - Everton 2
3. Korona - Wisła Kraków X
4. Parma - Genoa X (R2)
5. ADO Den Haag - Heerenveen 2 GOL
6. Dijon - Reims 2
7. Celta - Betis X
=======================
Gr E
1. RAMBO …...……….....4 4:3 (0)
2. Szakaluch …...…...3 4:2 (2)
3. Włókniarz Forever 3 4:4 (1)
4. Ilona14 …...……....1 1:4 (2)
===
Gr F
1. kierowca pociągu ..6 5:2 (2)
2. PrzemekM11 ........3 3:2 (0)
3. Kasyx .........…...1 4:6 (0)
4. abak ......……......1 3:5 (1)
===
Gr G
1. jerrypl ......……...6 5:3 (1)
2. MMKielce …...………...3 6:5 (1)
3. RRToruń ......……...3 4:5 (2)
4. Penhal ...…...……...0 2:4 (0)
===
Gr H
1. Black Wars ........4 4:3 (1)
2. moplik .........…..4 4:3 (0)
3. Marta .............3 3:3 (2)
4. dastin ............0 2:4 (0)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 17 kolejce :
1. Kasyx...............….........30 30:30 (7)
2. szakaluch.....................29 35:23 (15)
3. jerrypl.......................29 34:31 (11)
4. RRToruń..................………..29 31:31 (10)
=
5. RAMBO.........................25 34:31 (9)
6. Marta.....................… ..24 34:37 (7)
7. kierowca pociągu..............24 33:30 (9)
8. moplik........................22 32:30 (11)
=
9. dastin........................22 31:30 (11)
10. Black Wars.........……........21 36:37 (11)
11. PrzemekM11...................21 30:32 (8)
12. Penhal.......................21 27:29 (10)
=
13. abak..........................21 29:32 (14)
14. MMKielce..................…...20 34:37 (9)
15. Ilona14.......................19 30:34 (7)
16. Włókniarz Forever.............19 31:37 (12)
===
+24/-24

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

16 kolejka - WYNIKI
1. 02.03. 18:30 /HOL/ Heracles - Utrecht 1:5
2. 02.03. 20:30 /POL/ Wisła Płock - Cracovia 3:2
3. 02.03. 20:30 /WŁ/ Lazio - AS Roma 3:0
4. 02.03. 20:45 /HISZ/ Real Madryt - Barcelona 0:1
5. 02.03. 21:30 PORT/ FC Porto - Benfica 1:2
6. 03.03. 13:00 /ANG/ Watford - Leicester 2:1
7. 03.03. 14:30 /BEL/ Waregem - Gent 1:3
========
Gr E
Szakaluch - Włókniarz Forever 1:2 (1/1)
Szakaluch
Heracles - Utrecht 1
Wisła Płock - Cracovia 2
Lazio - AS Roma X (R1)
Real Madryt - Barcelona 1
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester 1 GOL
Waregem - Gent 2 (R2) +
Włókniarz Forever
1. Heracles - Utrecht 2 (R1) +
2. Wisła Płock - Cracovia 2
3. Lazio - AS Roma 1 GOL
4. Real Madryt - Barcelona 1
5. FC Porto - Benfica X (R2)
6. Watford - Leicester 1 GOL
7. Waregem - Gent X
-
RAMBO - Ilona14 1:1 (0/1)
RAMBO
Heracles - Utrecht X (R1)
Wisła Płock - Cracovia X
Lazio - AS Roma 1 GOL
Real Madryt - Barcelona X (R2)
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester 2
Waregem - Gent X
Ilona14
Heracles - Utrecht X
Wisła Płock - Cracovia 1 (R1) +
Lazio - AS Roma 2
Real Madryt - Barcelona 2 GOL
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester X
Waregem - Gent X (R2)
==
Gr F
kierowca pociągu - PrzemekM11 1:0 (1/0)
Kierowca pociągu
1. Heracles - Utrecht 1
2. Wisła Płock - Cracovia 2
3. Lazio - AS Roma 1 (R1) +
4. Real Madryt - Barcelona 1 (R2)
5. FC Porto - Benfica 1
6. Watford - Leicester 1 GOL
7. Waregem - Gent 1
PrzemekM11
1. Heracles - Utrecht X (R2)
2. Wisła Płock - Cracovia 2
3. Lazio - AS Roma X
4. Real Madryt - Barcelona X
5. FC Porto - Benfica X
6. Watford - Leicester 2
7. Waregem - Gent 1 (R1)
-
abak - Kasyx 2:2 (1/0)
abak
1. Heracles - Utrecht 2 GOL
2. Wisła Płock - Cracovia X
3. Lazio - AS Roma 2
4. Real Madryt - Barcelona 1 (R1)
5. FC Porto - Benfica 1
6. Watford - Leicester 1 GOL
7. Waregem - Gent 2 (R2) +
Kasyx
1. Heracles - Utrecht 2 GOL
2. Wisła Płock - Cracovia X (R2)
3. Lazio - AS Roma X (R1)
4. Real Madryt - Barcelona X
5. FC Porto - Benfica 1
6. Watford - Leicester X
7. Waregem - Gent 2 GOL
===
Gr G
RRToruń - Penhal 2:1 (0/0)
RRToruń
Heracles - Utrecht 1
Wisła Płock - Cracovia X (R1)
Lazio - AS Roma X
Real Madryt - Barcelona 2 GOL
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester 1 GOL
Waregem - Gent X (R2)
Penhal
Heracles - Utrecht X
Wisła Płock - Cracovia 2
Lazio - AS Roma X (R2)
Real Madryt - Barcelona 1 (R1)
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester X
Waregem - Gent 2 GOL
-
jerrypl - MMKielce 3:2 (0/1)
jerrypl
1. Heracles - Utrecht 1
2. Wisła Płock - Cracovia 1 GOL
3. Lazio - AS Rzym X (R1)
4. Real Madryt - Barcelona X (R2)
5. FC Porto - Benfica 1
6. Watford - Leicester 1 GOL
7. Waregem - Gandawa 2 GOL
MMKielce
1. Heracles - Utrecht 1
2. Wisła Płock - Cracovia 2 (R1)
3. Lazio - AS Rzym 2
4. Real Madryt - Barcelona 2 GOL
5. FC Porto - Benfica 1
6. Watford - Leicester 1 (R2) +
7. Waregem - Gandawa 2 GOL
===
Gr H
Marta - dastin 2:1 (0/0)
Marta
1. Heracles - Utrecht 1
2. Wisła Płock - Cracovia 2
3. Lazio - AS Roma X (R2)
4. Real Madryt - Barcelona 2 GOL
5. FC Porto - Benfica X (R1)
6. Watford - Leicester 1 GOL
7. Waregem - Gent 1
dastin
Heracles - Utrecht X
Wisła Płock - Cracovia 2
Lazio - AS Roma X
Real Madryt - Barcelona 1 (R2)
FC Porto - Benfica 1
Watford - Leicester 1 GOL
Waregem - Gent X (R1)
-
moplik - Black Wars 2:2 (0/0)
moplik
Heracles - Utrecht 1
Płock - Cracovia 2
SS Lazio - AS Roma 1 GOL
Real - Barcelona 1
FC Porto - SL Benfica X (R1)
Watford - Leicester X (R2)
Zulte Waregem - Gent 2 GOL
Black Wars
1. Heracles - Utrecht X (R1)
2. Wisła Płock - Cracovia X
3. Lazio - AS Roma 1 GOL
4. Real Madryt - Barcelona 2 GOL
5. FC Porto - Benfica X
6. Watford - Leicester X
7. Waregem - Gent 1 (R2)
=======================
Gr E
1. Włókniarz Forever 3 2:1 (1)
2. Ilona14 …...……....1 1:1 (1)
3. RAMBO …...……….....1 1:1 (0)
4. Szakaluch …...…...0 1:2 (1)
==
Gr F
1. kierowca pociągu ..3 1:0 (1)
2. abak ......……......1 2:2 (1)
2. Kasyx .........…...1 2:2 (0)
4. PrzemekM11 ........0 0:1 (0)
===
Gr G
1. jerrypl ......……...3 3:2 (0)
2. RRToruń ......……...3 2:1 (0)
3. MMKielce …...………...0 2:3 (1)
4. Penhal ...…...……...0 1:2 (0)
===
Gr H
1. Marta .............3 2:1 (0)
2. Black Wars ........1 2:2 (0)
3. moplik .........…..1 2:2 (0)
4. dastin ............0 1:2 (0)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 16 kolejce :
1. Kasyx...............….........30 28:26 (7)
2. RRToruń..................………..29 29:27 (8)
2. szakaluch.....................26 32:23 (14)
4. jerrypl........................26 32:30 (10)
=
5. Marta.....................… ..24 33:35 (5)
6. dastin.........................22 30:28 (11)
7. RAMBO.........................22 31:29 (9)
8. kierowca pociągu...............21 29:28 (8)
=
9. abak...........................21 28:29 (14)
10. Penhal........................21 26:27 (10)
11. moplik.......................19 30:29 (11)
12. Ilona14.......................19 30:31 (6)
=
13. Włókniarz Forever............19 29:34 (12)
14. Black Wars..................18 34:36 (10)
15. PrzemekM11...................18 27:31 (8)
16. MMKielce....................17 30:35 (9)
===
+21/-21
========
Sprawdzamy swoje wyniki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Reszta jutro wieczorem po pracy. Sorki za utrudnienia.
Musiałem sprawdzić wszystkie nasze wyniki, przy błędach w obliczeniach (czegoś nie wkleiłem i było pozamiatane, choć już byłem przy podaniu zestawu, spotkań, tabel i nowych grup. Lepiej coś sprawdzić bo później jeden błąd WYPACZA wyniki i do tego zaczynamy udział w nowych grupach do ostatniej VI RUNDY przed FINAŁOWĄ RUNDĄ. Pozdrawiam. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

15 kolejka - WYNIKI
1. 23.02 15:00 /WŁ/ AC Torino - Atalanta 2:0
2. 23.02 15:30 /NIEM/ Mainz - Schalke 3:0
3. 23.02 18:00 /POL/ Lech - Legia 2:0
4. 24.02 12:00 /HISZP/ Leganes - Valencia 1:1
5. 24.02 14:30 /BEL/ Anderlecht - FC Brugge 2:2
6. 24.02 15:00 /FRAN/ Nantes - Bordeaux 1:0
7. 24.02 15:05 /ANG/ Manchester Utd - Liverpool 0:0
=====
Gr A
Kasyx - moplik 0:3 (0/1)
Kasyx
1. AC Torino - Atalanta X
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia X (R2)
4. Leganes - Valencia 2
5. Anderlecht - FC Brugge 1
6. Nantes - Bordeaux X
7. Manchester Utd - Liverpool 2 (R1)
moplik
Torino - Atalanta 1 GOL
Mainz - Schalke X (R2)
Lech - Legia 1 GOL
Leganes - Valencia X (R1) +
Anderlecht - Brugge 1
Nantes - Bordeaux 1 GOL
Man Utd - Liverpool 1
-
Szakaluch - Penhal 2:1 (0/1)
Szakaluch
1. AC Torino - Atalanta X (R2)
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia 2
4. Leganes - Valencia X GOL
5. Anderlecht - FC Brugge X GOL
6. Nantes - Bordeaux 2
7. Manchester Utd - Liverpool 1 (R1)
Penhal
1. AC Torino - Atalanta 2
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia X (R1)
4. Leganes - Valencia 1
5. Anderlecht - FC Brugge X (R2) +
6. Nantes - Bordeaux X
7. Manchester Utd - Liverpool X GOL
===
Gr B
MMKielce - dastin 2:3 (0/0)
MMKielce
1. AC Torino - Atalanta 2
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia 1 GOL
4. Leganes - Valencia 2
5. Anderlecht - FC Brugge 1 (R2)
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 1 (R1)
dastin
1. AC Torino - Atalanta X
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia X (R1)
4. Leganes - Valencia X GOL
5. Anderlecht - FC Brugge X GOL
6. Nantes - Bordeaux 2 (R2)
7. Manchester Utd - Liverpool X GOL
-
RAMB0 - kierowca pociągu 2:1 (0/0)
RAMB0
1. AC Torino - Atalanta 2
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia 1 GOL
4. Leganes - Valencia 1 (R1)
5. Anderlecht - FC Brugge 1
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 2 (R2)
kierowca pociągu
1. AC Torino - Atalanta X (R1)
2. Mainz - Schalke X (R2)
3. Lech - Legia 2
4. Leganes - Valencia 2
5. Anderlecht - FC Brugge 2
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 1
===
Gr C
RRToruń - Black Wars 2:1 (0/0)
RRToruń
1. AC Torino - Atalanta X
2. Mainz - Schalke 1 GOL
3. Lech - Legia X
4. Leganes - Valencia 1 (R1)
5. Anderlecht - FC Brugge 1
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 1 (R2)
Black Wars
1. AC Torino - Atalanta 2
2. Mainz - Schalke 2 (R1)
3. Lech - Legia X (R2)
4. Leganes - Valencia 2
5. Anderlecht - FC Brugge 1
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 1
-
Włókniarz Forever - abak 1:1 (1/2)
Włókniarz Forever
1. AC Torino - Atalanta X (R1)
2. Mainz - Schalke X (R2)
3. Lech - Legia 2
4. Leganes - Valencia 2
5. Anderlecht - FC Brugge 2
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 2
abak
1. AC Torino - Atalanta 1 GOL
2. Mainz - Schalke 2
3. Lech - Legia 2
4. Leganes - Valencia X (R1) +
5. Anderlecht - FC Brugge 2
6. Nantes - Bordeaux 2
7. Manchester Utd - Liverpool X (R2) +
===
Gr D
Marta - Ilona14 4:2 (1/0)
Marta
1. AC Torino - Atalanta 2
2. Mainz - Schalke 2 (R2)
3. Lech - Legia 1 GOL
4. Leganes - Valencia X GOL
5. Anderlecht - FC Brugge X GOL
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool X (R1) +
Ilona14
1. AC Torino - Atalanta 1 GOL
2. Mainz - Schalke 1 GOL
3. Lech - Legia X (R1)
4. Leganes - Valencia 1
5. Anderlecht - FC Brugge 1
6. Nantes - Bordeaux X (R2)
7. Manchester Utd - Liverpool 1
-
jerrypl - PrzemekM11 2:4 (0/1)
jerrypl
1. AC Turyn - Atalanta 2
2. Moguncja - Schalke 1 GOL
3. Lech - Legia X (R1)
4. Leganes - Walencja 2 (R2)
5. Anderlecht - FC Brugia 2
6. Nantes - Bordeaux 1 GOL
7. Manchester Utd - Liverpool 2
PrzemekM11
1. AC Torino - Atalanta X (R1)
2. Mainz - Schalke 1 GOL
3. Lech - Legia 1 GOL
4. Leganes - Valencia X GOL
5. Anderlecht - FC Brugge X (R2) +
6. Nantes - Bordeaux X
7. Manchester Utd - Liverpool X GOL
=======================
===
=======================
Gr A
1. Szakaluch .......9 7:1 (3)
2. moplik ..........4 4:2 (3)
3. Penhal ..........4 4:4 (3)
4. Kasyx ...........0 1:9 (1)
===
Gr B
1. kierowca pociągu...6 6:4 (1)
2. RAMBO..............5 6:5 (2)
3. dastin ............4 6:6 (1)
4. MMKielce...........1 5:8 (1)
===
Gr C
1. RRToruń ............7 7:5 (1)
2. abak ...............5 7:6 (5)
3. Włókniarz Forever ..2 4:5 (2)
4. Black Wars..........1 5:7 (1)
===
Gr D
1. Marta ............7 8:4 (1)
2. jerrypl ..........4 5:5 (1)
3. PrzemekM11........3 7:8 (2)
4. Ilona14 ..........3 5:8 (0)
=======================
===
=======================
TABELA GŁÓWNA po 15 kolejce :
1. Kasyx...............…........29 26:24 (7)
2. szakaluch....................26 31:21 (13)
3. RRToruń..................………..26 27:26 (8)
4. jerrypl........................23 29:28 (10)
-
5. dastin.........................22 29:26 (11)
6. RAMBO.........................21 30:28 (9)
7. Penhal........................21 25:25 (10)
8. Marta........................21 31:34 (5)
-
9. abak...........................20 26:27 (13)
10. moplik.......................18 28:27 (11)
11. kierowca pociągu...............18 28:28 (7)
12. Ilona14.......................18 29:30 (5)
-
13. PrzemekM11...................18 27:30 (8)
14. Black Wars..................17 32:34 (10)
15. MMKielce....................17 28:32 (8)
16. Włókniarz Forever............16 27:33 (11)
===
+20/-20

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

Poprawka do 14 kolejki :)
Gr D
1. Marta ............4 4:2 (0)
2. jerrypl ..........4 3:1 (1)
3. Ilona14 ..........3 3:4 (0)
4. PrzemekM11........0 3:6 (1)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

14 kolejka - WYNIKI
1. 16.02. 15:00 /CZECH/ Pribram - Zlin 3:2
2. 16.02. 18:00 /POL/ Zagłębie S. - Arka Gdynia 3:2
3. 16.02. 19:00 /SZWAJC/ St. Gallen - Thun 1:3
4. 16.02. 20:00 /FR/ Angers - Nice 3:0
5. 16.02. 20:30 /WŁ/ Atalanta - AC Milan 1:3
6. 17.02. 14:30 /BEL/ FC Brugge - Genk 3:1
7. 17.02. 15:30 /NIEM/ Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1:1
=====
Gr A
Penhal - Kasyx 2:1 (1/1)
Penhal
1. Pribram - Zlin 2
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun 1 (R1)
4. Angers - Nice X
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk 1 (R2) +
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X GOL
Kasyx
1. brak
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia X
3. St. Gallen - Thun X
4. Angers - Nice X
5. Atalanta - AC Milan 1 (R1)
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X (R2) +
-
Szakaluch - moplik 1:0 (1/2)
Szakaluch
1. Pribram - Zlin 2
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice X (R2)
5. Atalanta - AC Milan 1
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X (R1) +
moplik
1. Pribram - Zlin X
2. Zagłębie - Arka 1 (R1) +
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice X
5. Atalanta - Milan X
6. Club Brugge - Genk 1 (R2) +
7. Eintracht - Borussia MG 2
===
Gr B
kierowca pociągu - MMKielce 3:1 (1/0)
kierowca pociągu
1. Pribram - Zlin 1 GOL
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 1 (R2) +
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice 1 GOL
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk 2 (R1)
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
MMKielce
1. Pribram - Zlin 2 (R1)
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun X (R2)
4. Angers - Nice 2
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk 2
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
-
RAMB0 - dastin 2:2 (1/0)
RAMB0
1. Pribram - Zlin 2 (R2)
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 1 GOL
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice 2
5. Atalanta - AC Milan 2 (R1) +
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
dastin
1. Pribram - Zlin 2
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun X (R1)
4. Angers - Nice X (R2)
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk X
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X GOL
===
Gr C
abak - RRToruń 3:3 (1/1)
abak
1. Pribram - Zlin 1 (R1) +
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun X (R2)
4. Angers - Nice 1 GOL
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 2
RRToruń
1. Pribram - Zlin X
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia X
3. St. Gallen - Thun 2 GOL
4. Angers - Nice 1 (R2) +
5. Atalanta - AC Milan X (R1)
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X GOL
-
Włókniarz Forever - Black Wars 2:2 (0/0)
Włókniarz Forever
1. Pribram - Zlin 2
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun X (R1)
4. Angers - Nice X (R2)
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb. 2
Black Wars
1. Pribram - Zlin X
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia X (R2)
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice 1 GOL
5. Atalanta - AC Milan X (R1)
6. FC Brugge - Genk 1 GOL
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
===
Gr D
PrzemekM11 - Marta 1:3 (0/0)
PrzemekM11
1. Pribram - Zlin X (R1)
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia X (R2)
3. St. Gallen - Thun 2 GOL
4. Angers - Nice X
5. Atalanta - AC Milan X
6. FC Brugge - Genk X
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
Marta
1. Pribram - Zlin 1 GOL
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 2
3. St. Gallen - Thun X (R2)
4. Angers - Nice X (R1)
5. Atalanta - AC Milan 2 GOL
6. FC Brugge - Genk X
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb X GOL
-
jerrypl - Ilona14 2:0 (0/0)
jerrypl
1. Pribram - Zlin 1 GOL
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia 1 GOL
3. St. Gallen - Thun X (R2)
4. Angers - Nicea 2 (R1)
5. Atalanta - AC Milan 1
6. FC Brugia - Genk 2
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 2
Ilona14
1. Pribram - Zlin X (R1)
2. Zagłębie S. - Arka Gdynia X
3. St. Gallen - Thun 1
4. Angers - Nice X
5. Atalanta - AC Milan X
6. FC Brugge - Genk X (R2)
7. Eintracht Fr. - Borussia Mglb 1
=======================
===
=======================
Gr A
1. Szakaluch .......6 5:0 (3)
2. Penhal ..........4 3:2 (2)
3. moplik ..........1 1:2 (2)
4. Kasyx ...........0 1:6 (1)
===
Gr B
1. kierowca pociągu...6 5:2 (1)
2. RAMBO..............2 4:4 (2)
3. dastin ............1 3:4 (1)
4. MMKielce...........1 3:5 (1)
===
Gr C
1. abak ...............4 6:5 (3)
2. RRToruń ............4 5:4 (1)
3. Black Wars..........1 4:5 (1)
4. Włókniarz Forever ..1 3:4 (1)
===
Gr D
1. Marta ............4 4:2 (0)
2. jerrypl ..........4 3:1 (1)
3. Ilona14 ..........3 3:4 (0)
4. PrzemekM11........0 2:3 (1)
=======================
===
=======================
TABELA GŁÓWNA po 14 kolejce :
1. Kasyx...............…........29 26:21 (7)
2. szakaluch....................23 29:20 (13)
3. jerrypl........................23 27:24 (10)
4. RRToruń..................……..23 25:25 (8)
5. Penhal........................21 24:23 (9)
6. dastin.........................19 26:24 (11)
7. abak...........................19 25:26 (11)
8. RAMBO.......................18 28:27 (9)
9. kierowca pociągu………….......18 27:26 (7)
10. Ilona14.......................18 27:26 (5)
11. Marta........................18 27:32 (4)
12. Black Wars..................17 31:32 (10)
13. MMKielce...................17 26:29 (8)
14. moplik.......................15 25:27 (10)
15. PrzemekM11...................15 23:28 (7)
16. Włókniarz Forever………….....15 26:32 (10)
===
+23/-23

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 lutego 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

13 kolejka - WYNIKI
1. 9.02 16:00 /ANG/ Crystal P. - West Ham 1:1
2. 9.02 16:15 /HISZP/ Atletico M. - Real M. 1:3
3. 9.02 18:00 /POL/ Cracovia - Piast 2:1
4. 9.02 18:00 /WŁ/ Fiorentina - Napoli 0:0
5. 9.02 19:00 /PORT/ Portimonense - Rio Ave 0:1
6. 9.02 20:45 /HOL/ Venlo - Willem II 2:1
7. 10.02 15:00 /FRAN/ Montpellier - AS Monaco 2:2
======
Gr A
Kasyx - Szakaluch 0:4 (0/2)
Kasyx
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. X (R2)
3. Cracovia - Piast X
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II X
7. Montpellier - AS Monaco 2 (R1)
Szakaluch
1. Crystal P. - West Ham X (R2) +
2. Atletico M. - Real M. 2 GOL
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli X GOL
5. Portimonense - Rio Ave 1 (R1) +
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1
-
moplik - Penhal 1:1 (0/1)
moplik
1. Crystal Palace - West Ham 2
2. Atletico - Real X (R1)
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II X (R2)
7. Montpellier - Monaco 1
Penhal
1. Crystal Palace - West Ham 1
2. Atletico - Real X
3. Cracovia - Piast 1 (R1) +
4. Fiorentina - Napoli X GOL
5. Portimonense - Rio Ave X (R2)
6. Venlo - Willem II X
7. Montpellier - Monaco 1
=====
Gr B
MMKielce - RAMB0 2:2 (1/1)
MMKiielce
1. Crystal P. - West Ham 1 (R2)
2. Atletico M. - Real M. 2 (R1) +
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1
RAMB0
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. 1
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave X (R1)
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco X (R2) +
-
dastin - kierowca pociągu 1:2 (1/0)
dastin
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. 2 (R2) +
3. Cracovia - Piast X
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave X
6. Venlo - Willem II X (R1)
7. Montpellier - AS Monaco X GOL
kierowca pociągu
1. Crystal P. - West Ham 1 (R2)
2. Atletico M. - Real M. 1
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave 1 (R1)
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1
=====
Gr C
RRToruń - Włókniarz Forever 2:1 (0/1)
RRToruń
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. 2 GOL
3. Cracovia - Piast X
4. Fiorentina - Napoli X GOL
5. Portimonense - Rio Ave X (R1)
6. Venlo - Willem II X (R2)
7. Montpellier - AS Monaco 1
Włókniarz Forever
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. 2 GOL
3. Cracovia - Piast X (R2)
4. Fiorentina - Napoli X (R1) +
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II 2
7. Montpellier - AS Monaco 1
-
Black Wars - abak 2:3 (1/2)
Black Wars
1. Crystal P. - West Ham 2 (R1)
2. Atletico M. - Real M. X
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II 1 (R2) +
7. Montpellier - AS Monaco X GOL
abak
1. Crystal P. - West Ham 2
2. Atletico M. - Real M. 2 (R1) +
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli X GOL
5. Portimonense - Rio Ave 2 (R2) +
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1
=====
Gr D
Marta - jerrypl 1:1 (0/1)
Marta
1. Crystal P. - West Ham 1
2. Atletico M. - Real M. 1
3. Cracovia - Piast X (R1)
4. Fiorentina - Napoli 2
5. Portimonense - Rio Ave X (R2)
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1
jerrypl
1. Crystal Palace - West Ham X (R1) +
2. Atletico M. - Real M. 1
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Neapol 2
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II X (R2)
7. Montpellier - AS Monako 1
-
Ilona14 - PrzemekM11 3:2 (0/1)
Ilona14
1. Crystal P. - West Ham X GOL
2. Atletico M. - Real M. X
3. Cracovia - Piast 1 GOL
4. Fiorentina - Napoli 1
5. Portimonense - Rio Ave 1 (R1)
6. Venlo - Willem II 1 GOL
7. Montpellier - AS Monaco 1 (R2)
PrzemekM11
1. Crystal P. - West Ham X GOL
2. Atletico M. - Real M. 1
3. Cracovia - Piast 1 (R1) +
4. Fiorentina - Napoli X GOL
5. Portimonense - Rio Ave 1
6. Venlo - Willem II X (R2)
7. Montpellier - AS Monaco 2
=======================
Gr A
1. Szakaluch .......3 4:0 (2)
2. Penhal ..........1 1:1 (1)
3. moplik ..........1 1:1 (0)
4. Kasyx ...........0 0:4 (0)
===
Gr B
1. kierowca pociągu...3 2:1 (0)
2. MMKielce...........3 2:2 (1)
1. RAMBO..............3 2:2 (1)
1. dastin ............0 1:2 (1)
===
Gr C
1. abak ...............3 3:2 (2)
2. RRToruń ............3 2:1 (0)
3. Black Wars..........0 2:3 (1)
4. Włókniarz Forever ..0 1:2 (1)
===
Gr D
1. Ilona14 ..........3 3:2 (0)
2. jerrypl ..........1 1:1 (1)
3. Marta ............1 1:1 (0)
4. PrzemekM11........0 2:3 (1)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 13 kolejce :
1. Kasyx.........................29 25:19 (6)
2. RRToruń..................………..22 22:22 (7)
3. szakaluch....................20 28:20 (12)
4. jerrypl........................20 24:23 (10)
5. Ilona14.......................18 27:24 (5)
6. dastin.........................18 24:22 (11)
7. Penhal........................18 22:22 (8)
8. abak...........................18 22:23 (10)
9. RAMBO.......................17 26:25 (8)
10. MMKielce...................17 25:26 (8)
11. Black Wars..................16 29:30 (10)
12. moplik.......................15 25:26 (8)
13. kierowca pociągu……………....15 24:25 (6)
14. PrzemekM11.....................15 22:25 (7)
15. Marta........................15 24:31 (4)
16. Włókniarz Forever……………...14 24:30 (10)
===
+21/-21

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

12 kolejka - WYNIKI
1. 2.02 15:30 /NIEM/ Hertha B. - Wolfsburg 0:1
2. 2.02 16:15 /HISZP/ Real Sociedad - Athl. Bilbao 2:1
3. 2.02 16:00 /ANG/ Brighton - Watford 0:0
4. 2.02 16:30 /PORT/ Chaves - Maritimo 1:0
5. 3.02 14:30 /HOL/ Zwolle - Utrecht 4:3
6. 3.02 15:00 /FRAN/ Nimes - Montpellier 1:1
7. 3.02 12:30 /WŁ/ SPAL - AC Torino 0:0
---
--
-
Gr E
Kasyx - Black Wars 3:1 (0/0)
Kasyx
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 2 (R1)
4. Chaves - Maritimo X (R2)
5. Zwolle - Utrecht 2
6. Nimes - Montpellier X GOL
7. SPAL - AC Torino X GOL
Black Wars
1. Hertha B. - Wolfsburg 1 (R1)
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao X
3. Brighton - Watford 2
4. Chaves - Maritimo X
5. Zwolle - Utrecht 2 (R2)
6. Nimes - Montpellier X GOL
7. SPAL - AC Torino 1
-
kierowca pociągu - jerrypl 2:2 (2/1)
kierowca pociągu
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford X (R1) +
4. Chaves - Maritimo 1 (R2) +
5. Zwolle - Utrecht 1 GOL
6. Nimes - Montpellier 1
7. SPAL - AC Torino 1
jerrypl
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 2
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo 1 GOL
5. Zwolle - Utrecht 1 (R2) +
6. Nimes - Montpellier X GOL
7. SPAL - AC Turyn 1 (R1)
===
Gr F
abak - Szakaluch 0:3 (2/1)
abak
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao X
3. Brighton - Watford 2
4. Chaves - Maritimo 1 (R1) +
5. Zwolle - Utrecht 1 (R2) +
6. Nimes - Montpellier 2
7. SPAL - AC Torino 2
Szakaluch
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford X (R1) +
4. Chaves - Maritimo 1 GOL
5. Zwolle - Utrecht 2
6. Nimes - Montpellier 1 (R2)
7. SPAL - AC Torino X GOL
-
Ilona14 - MMKielce 2:1 (0/0)
Ilona14
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo 1 GOL
5. Zwolle - Utrecht X (R1)
6. Nimes - Montpellier 2 (R2)
7. SPAL - AC Torino 2
MMKielce
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 2 (R1)
4. Chaves - Maritimo X (R2)
5. Zwolle - Utrecht 2
6. Nimes - Montpellier 2
7. SPAL - AC Torino 2
===
Gr G
PrzemekM11 - moplik 2:3 (0/1)
PrzemekM11
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo X (R2)
5. Zwolle - Utrecht X (R1)
6. Nimes - Montpellier X GOL
7. SPAL - AC Torino 2
moplik
1. Hertha BSC - Wolfsburg 2 (R1) +
2. Sociedad - Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo 1 GOL
5. Zwolle - Utrecht 1 GOL
6. Nimes - Montpellier 1 (R2)
7. SPAL - Torino 2
-
RRToruń - RAMBO 2:0 (0/1)
RRToruń
1. Hertha B. - Wolfsburg X
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford X GOL
4. Chaves - Maritimo X (R1)
5. Zwolle - Utrecht X
6. Nimes - Montpellier 2 (R2)
7. SPAL - AC Torino 2
RAMB0
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 (R2) +
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo X
5. Zwolle - Utrecht X (R1)
6. Nimes - Montpellier 2
7. SPAL - AC Torino 2
===
Gr H
Penhal - dastin 2:0 (1/0)
Penhal
1. Hertha B. - Wolfsburg X
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford X (R2) +
4. Chaves - Maritimo 2
5. Zwolle - Utrecht X (R1)
6. Nimes - Montpellier X GOL
7. SPAL - AC Torino 2
dastin
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 2
3. Brighton - Watford 1
4. Chaves - Maritimo 2 (R1)
5. Zwolle - Utrecht 2
6. Nimes - Montpellier 1 (R2)
7. SPAL - AC Torino 2
-
Włókniarz Forever - Marta 1:3 (0/1)
Włókniarz Forever
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 1 (R1)
4. Chaves - Maritimo X
5. Zwolle - Utrecht X (R2)
6. Nimes - Montpellier 2
7. SPAL - AC Torino 2
Marta
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford X GOL
4. Chaves - Maritimo 2 (R1)
5. Zwolle - Utrecht 1 GOL
6. Nimes - Montpellier 1
7. SPAL - AC Torino X (R2) +
=======
TABELE :
=======
Gr E
1. Kasyx ...….........7 8:4 (1)
2. jerrypl …………………...3 6:6 (3)
3. Black Wars ……. … 2 6:8 (4)
4. kierowca pociągu...2 5:7 (2)
-
Gr F
1. MMKielce ……..6 6:4 (3)
2. Szakaluch ...4 6:4 (2)
3. Ilona14 ……...4 3:3 (0)
4. abak ........3 1:5 (2)
-
Gr G
1. RRToruń …......9 7:3 (1)
2. RAMB0 ……...…...6 7:5 (2)
3. moplik ........3 6:9 (1)
4. PrzemekM11 …...0 4:8 (2)
-
Gr H
1. Marta...……………...9 9:5 (1)
2. Włókniarz Forever ..3 5:6 (2)
3. Penhal ………………...3 4:5 (2)
4. dastin …………………..3 5:7 (2)

=======================
TABELA GŁÓWNA po 12 kolejce :
1. Kasyx.........................29 25:15 (6)
2. jerrypl........................19 23:22 (9)
3. RRToruń..................………..19 20:21 (7)
4. dastin.........................18 23:20 (10)
5. szakaluch....................17 24:20 (10)
6. Penhal........................17 21:21 (7)
7. RAMBO.......................16 24:23 (7)
8. Black Wars..................16 27:27 (9)
9. MMKielce...................16 23:24 (7)
10. Ilona14.......................15 24:22 (5
11. abak...........................15 19:21 (8)
12. PrzemekM11.....................15 20:22 (6)
13. moplik.......................14 24:25 (8)
14. Włókniarz Forever………………………...14 23:28 (9)
15. Marta........................14 23:30 (4)
16. kierowca pociągu………………………....12 22:24 (6)
===
+21/-21

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

wynik 1-3
Włókniarz Forever - Marta 1:2 (0/1)
Włókniarz Forever
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL
3. Brighton - Watford 1 (R1)
4. Chaves - Maritimo X
5. Zwolle - Utrecht X (R2)
6. Nimes - Montpellier 2
7. SPAL - AC Torino 2
Marta
1. Hertha B. - Wolfsburg 1
2. Real Sociedad - Athl. Bilbao 1 GOL ***
3. Brighton - Watford X GOL ***
4. Chaves - Maritimo 2 (R1)
5. Zwolle - Utrecht 1 GOL ***
6. Nimes - Montpellier 1
7. SPAL - AC Torino X (R2) +

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 3 lutego 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

11 kolejka - WYNIKI
1. 26.01. 15:30 /NIEM/ Freiburg - Hoffenheim 2:4
2. 26.01. 16:00 /SZK/ Aberdeen - Kilmarnock 0:0
3. 26.01. 20:00 /BEL/ Cercle Brugge - St.Truiden 1:2
4. 26.01. 20:00 /FRAN/ Guingamp - Reims 0:1
5. 26.01. 20:30 /WŁO/ AC Milan - Napoli 0:0
6. 27.01. 12:00 /HISZ/ Valladolid - Celta Vigo 2:1
7. 27.01. 12:15 /HOL/ F.Sittard - Vitesse 2:1
---
Gr E
jerrypl - Kasyx 1:1 (1/0)
jerrypl
1. Fryburg Bryzgowijski - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 2 (R2) +
4. Guingamp - Reims 1
5. AC Mediolan - Neapol 2
6. Valladolid - Celta Vigo X (R1)
7. F.Sittard - Vitesse 2
Kasyx
1. Freiburg - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock 1 (R1)
3. Cercle Brugge - St.Truiden 1
4. Guingamp - Reims X (R2)
5. AC Milan - Napoli 2
6. Valladolid - Celta Vigo 2
7. F.Sittard - Vitesse 2
-
Black Wars - kierowca pociągu 2:2 (2/0)
Black Wars
1. Freiburg - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock X (R1) +
3. Cercle Brugge - St.Truiden X
4. Guingamp - Reims 1
5. AC Milan - Napoli X GOL
6. Valladolid - Celta Vigo 1 (R2) +
7. F.Sittard - Vitesse 2
kierowca pociągu
1. Freiburg - Hoffenheim 1
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden X (R1)
4. Guingamp - Reims 2 GOL
5. AC Milan - Napoli 1 (R2)
6. Valladolid - Celta Vigo 1 GOL
7. F.Sittard - Vitesse 2
===
Gr F
MMKielce - abak 2:0 (1/0)
MMKielce
1.Freiburg - Hoffenheim 1
2.Aberdeen - Kilmarnock 1
3.Cercle Brugge - St.Truiden 2 GOL
4.Guingamp - Reims 2 GOL
5.AC Milan - Napoli 2 (R1)
6.Valladolid - Celta Vigo 1 (R2) +
7.F.Sittard - Vitesse 2
abak
1.Freiburg - Hoffenheim 1
2.Aberdeen - Kilmarnock 1 (R1)
3.Cercle Brugge - St.Truiden 1 (R2)
4.Guingamp - Reims 1
5.AC Milan - Napoli 2
6.Valladolid - Celta Vigo X
7.F.Sittard - Vitesse 2
-
Szakaluch - Ilona14 1:1 (0/0)
Szakaluch
1.Freiburg - Hoffenheim X (R2)
2.Aberdeen - Kilmarnock 1 (R1)
3.Cercle Brugge - St.Truiden 1
4.Guingamp - Reims 1
5.AC Milan - Napoli 1
6.Valladolid - Celta Vigo 1 GOL
7.F.Sittard - Vitesse 2
Ilona14
1.Freiburg - Hoffenheim 1
2.Aberdeen - Kilmarnock 1
3.Cercle Brugge - St.Truiden X (R1)
4.Guingamp - Reims X (R2)
5.AC Milan - Napoli X GOL
6.Valladolid - Celta Vigo 2
7.F.Sittard - Vitesse 2
===
Gr G
RAMBO - PrzemekM11 2:1 (1/0)
RAMBO
1. Freiburg - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 1
4. Guingamp - Reims 2 GOL
5. AC Milan - Napoli X (R1) +
6. Valladolid - Celta Vigo 2 (R2)
7. F.Sittard - Vitesse 2
PrzemekM11
1. Freiburg - Hoffenheim X
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 1 (R1)
4. Guingamp - Reims 1 (R2)
5. AC Milan - Napoli X GOL
6. Valladolid - Celta Vigo 2
7. F.Sittard - Vitesse X
-
moplik - RRToruń 1:2 (0/0)
moplik
1. Freiburg - Hoffenheim X (R2)
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle - St. Truiden 1
4. Guingamp - Reims 1
5. Milan - Napoli 2
6. Valladolid - Celta 1 GOL
7. Sittard - Vitesse X (R1)
RRToruń
Freiburg - Hoffenheim 1
Aberdeen - Kilmarnock 1
Cercle - St. Truiden 1 (R1)
Guingamp - Reims 2 GOL
Milan - Napoli X GOL
Valladolid - Celta X (R2)
Sittard - Vitesse 2
===
Gr H
Marta - Penhal 2:1 (0/1)
Marta
1. Freiburg - Hoffenheim X (R1)
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 2 GOL
4. Guingamp - Reims X (R2)
5. AC Milan - Napoli 2
6. Valladolid - Celta Vigo 1 GOL
7. F.Sittard - Vitesse 2
Penhal
1. Freiburg - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 1
4. Guingamp - Reims X
5. AC Milan - Napoli X (R1) +
6. Valladolid - Celta Vigo 2
7. F.Sittard - Vitesse X (R2)
-
dastin - Włókniarz Forever 2:1 (1/0)
dastin
1. Freiburg - Hoffenheim 2 GOL
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden 2 (R1) +
4. Guingamp - Reims 2 GOL
5. AC Milan - Napoli 2 (R2)
6. Valladolid - Celta Vigo X
7. F.Sittard - Vitesse 2
Włókniarz Forever
1. Freiburg - Hoffenheim X (R1)
2. Aberdeen - Kilmarnock 1
3. Cercle Brugge - St.Truiden X
4. Guingamp - Reims 2 GOL
5. AC Milan - Napoli 2
6. Valladolid - Celta Vigo 2
7. F.Sittard - Vitesse X (R2)
=======
TABELE :
=======
Gr E
1. Kasyx ...….........4 5:3 (1)
2. Black Wars ……. ..2 5:5 (4)
3. jerrypl …………………...2 4:4 (2)
4. kierowca pociągu...1 3:5 (0)
-
Gr F
1. MMKielce ……..6 5:2 (3)
2. abak ........3 1:2 (0)
3. Szakaluch ...1 3:4 (1)
4. Ilona14 ……...1 1:2 (0)
-
Gr G
1. RAMB0 ……...…...6 7:3 (1)
2. RRToruń …......6 5:3 (1)
3. PrzemekM11 …...0 2:5 (2)
4. moplik ........0 3:7 (0)
-
Gr H
1. Marta...……………...6 6:4 (0)
2. Włókniarz Forever ..3 4:3 (2)
3. dastin …………………..3 5:5 (2)
4. Penhal ………………...0 2:5 (1)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 11 kolejce :
1. Kasyx.........................26 22:14 (6)
2. dastin.........................18 23:18 (10)
3. jerrypl........................18 21:20 (7)
4. RAMBO..................……….....16 24:21 (6)
5. Black Wars...............……....16 26:24 (9)
6. MMKielce...................16 22:22 (7)
7. RRToruń....................16 18:21 (7)
8. abak...........................15 19:18 (6)
9. PrzemekM11.........…….......15 18:19 (6)
10. szakaluch....................14 21:20 (9)
11. Penhal........................14 19:21 (6)
12. Włókniarz Forever…………………………...14 22:25 (9)
13. Ilona14.......................12 22:21 (5)
14. moplik.......................11 21:23 (7)
15. kierowca pociągu......…......11 20:22 (4)
16. Marta........................11 20:29 (3)
===
+22/-22
===========

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

10 kolejka - WYNIKI
9.01. 18:30 /HOL/ Alkmaar - Utrecht 3:0
19.01. 18:30 /ANG/ Arsenal - Chelsea 2:0
19.01. 18:30 /MIEM/ RB Lipsk - Borussia Dortmund 0:1
19.01. 20:30 /BEL/ Waregem - Antwerpia 1:2
19.01. 20:45 /HISZP/ Celta Vigo - Valencja 1:2
20.01. 15:00 /FR/ Rennes - Montpellier 0:0
20.01. 15:00 /WŁ/ Spal - Bolonia 1:1
---
Gr E
Kasyx - kierowca pociągu 4:2 (1/0)
Kasyx
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea 1 GOL
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 2 GOL
5. Celta Vigo - Valencia X
6. Rennes - Montpellier X (R1) +
7. Spal - Bolonia 1 (R2)
kierowca pociągu
1. Alkmaar - Utrecht 2 (R1)
2. Arsenal - Chelsea 2 (R2)
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 2 GOL
5. Celta Vigo - Valencia 1
6. Rennes - Montpellier 1
7. Spal - Bolonia 1
-
Black Wars - jerrypl 3:3 (2/1)
Black Wars
Alkmaar - Utrecht 1 (R1) +
Arsenal - Chelsea 1 GOL
RB Lipsk - Borussia Dortmund X
Waregem - Antwerpia 2 GOL
Celta Vigo - Valencja X
Rennes - Montpellier X GOL
Spal - Bolonia X (R2) +
jerrypl
Alkmaar - Utrecht 1 GOL
Arsenal - Chelsea 1 GOL
RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
Waregem - Antwerpia X (R2)
Celta Vigo - Walencja 2 (R1) +
Rennes - Montpellier 1
Spal - Bolonia 1
---
Gr F
abak - Ilona14 1:0 (0/0)
abak
1. Alkmaar - Utrecht 2
2. Arsenal - Chelsea X
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 1 (R1)
5. Celta Vigo - Valencja 1
6. Rennes - Montpellier 2
7. Spal - Bolonia 1 (R2)
Ilona14
1. Alkmaar - Utrecht X
2. Arsenal - Chelsea X (R1)
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund X
4. Waregem - Antwerpia X
5. Celta Vigo - Valencja X (R2)
6. Rennes - Montpellier 1
7. Spal - Bolonia 1
-
Szakaluch - MMKielce 2:3 (1/2)
Szakaluch
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea X (R2)
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 (R1) +
4. Waregem - Antwerpia 2 GOL
5. Celta Vigo - Valencja 1
6. Rennes - Montpellier 1
7. Spal - Bolonia 1
MMKielce
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea 1 GOL
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 2 (R1) +
5. Celta Vigo - Valencia 2 (R2) +
6. Rennes - Montpellier 1
7. Spal - Bolonia 1
---
Gr G
PrzemekM11 - RRToruń 1:3 (2/1)
PrzemekM11
1. Alkmaar - Utrecht 1 (R2) +
2. Arsenal - Chelsea X
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund X
4. Waregem - Antwerpia X
5. Celta Vigo - Valencja X
6. Rennes - Montpellier X (R1) +
7. Spal - Bolonia X GOL
RRToruń
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea 1 GOL
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund X
4. Waregem - Antwerpia 2 (R1) +
5. Celta Vigo - Valencia X (R2)
6. Rennes - Montpellier X GOL
7. Spal - Bolonia 1
-
moplik - RAMB0 2:5 (0/0)
moplik
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea X
3. Lipsk - Dortmund X (R1)
4. Waregem - Antwerpia X (R2)
5. Celta - Valencia X
6. Rennes - Montpellier 1
7. SPAL - Bologna X GOL
RAMB0
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea 1 GOL
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 2 GOL
5. Celta Vigo - Valencja 2 GOL
6. Rennes - Montpellier 1 (R2)
7. Spal - Bolonia 1 (R1)
---
Gr H
Penhal - Włókniarz Forever 1:3 (0/2)
Penhal
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea X
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 1
4. Waregem - Antwerpia 1 (R1)
5. Celta Vigo - Valencja X
6. Rennes - Montpellier 1
7. Spal - Bolonia 1 (R2)
Włókniarz Forever
1. Alkmaar - Utrecht 1 (R1) +
2. Arsenal - Chelsea 1 GOL
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia 1
5. Celta Vigo - Valencja 1
6. Rennes - Montpellier X (R2) +
7. Spal - Bolonia X GOL
-
dastin - Marta 3:4 (1/0)
dastin
1. Alkmaar - Utrecht 1 GOL
2. Arsenal - Chelsea X
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund X (R2)
4. Waregem - Antwerpia 2 GOL
5. Celta Vigo - Valencja 2 (R1) +
6. Rennes - Montpellier X GOL
7. Spal - Bolonia 1
Marta
1. Alkmaar - Utrecht X (R1)
2. Arsenal - Chelsea 2
3. RB Lipsk - Borussia Dortmund 2 GOL
4. Waregem - Antwerpia X (R2)
5. Celta Vigo - Valencja 2 GOL
6. Rennes - Montpellier X GOL
7. Spal - Bolonia X GOL
=======
TABELE :
=======
Gr E
1. Kasyx ...….........3 4:2 (1)
2. Black Wars ………………..1 3:3 (2)
3. jerrypl …………………...1 3:3 (1)
4. kierowca pociąg....0 2:4 (0)
-
Gr F
1. MMKielce ……..3 3:2 (2)
2. abak ........3 1:0 (0)
3. Szakaluch ...0 2:3 (1)
4. Ilona14 ……...0 0:1 (0)
-
Gr G
1. RAMB0 ……...…3 5:2 (0)
2. RRToruń …...3 3:1 (1)
3. moplik .....0 2:5 (0)
4. PrzemekM11 .0 1:3 (2)
-
Gr H
1. Włókniarz Forever ..3 3:1 (2)
2. Marta...………………………...3 4:3 (0)
3. dastin ……………………………..0 3:4 (1)
4. Penhal …………………………...0 1:3 (0)
-
=======================
TABELA GŁÓWNA po 10 kolejce :
1. Kasyx.........................25 21:13 (6)
2. jerrypl........................17 20:19 (6)
3. dastin.........................15 21:17 (9)
4. abak...........................15 19:16 (6)
5. Black Wars..................15 24:22 (7)
6. PrzemekM11.........…….......15 17:17 (6)
7. Penhal........................14 18:19 (5)
8. Włókniarz Forever...………………...14 21:23 (9)
9. RAMBO..................……....13 22:20 (5)
10. szakaluch....................13 20:19 (9)
11. MMKielce...................13 20:22 (6)
12. RRToruń....................13 16:20 (7)
13. Ilona14.......................11 21:20 (5)
14. moplik.......................11 20:21 (7)
15. kierowca pociągu......…......10 18:20 (4)
16. Marta..........................8 18:28 (3)
===
+22/-22

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

9 kolejka - WYNIKI
1. 22.12. 15:00 /WŁ/ Genua - Atalanta 3:1
2. 22.12. 16:00 /ANG/ West Ham - Watford 0:2
3. 22.12. 16:00 /SZK/ Aberdeen - Hearts 2:0
4. 22.12. 18:30 /HOL/ Sittard - Groningen 0:0
5. 22.12. 21:30 /PORT/ Moreirense - Boavista 2:1
6. 23.12. 15:30 /NIEM/ Augsburg - Wolfsburg 2:3
7. 23.12. 20:00 /BEL/ Waregem - Charleroi 3:1
-
Gr A
MMKielce - Kasyx 1:2 (1/1)
MMKiielce
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 (R1) +
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 2 (R2)
6. Augsburg - Wolfsburg 2 GOL
7. Waregem - Charleroi 2
Kasyx
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford X
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen X (R1) +
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg X
7. Waregem - Charleroi 2 (R2)
-
dastin - RRToruń 3:1 (0/0)
dastin
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1 (R1)
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 2 GOL
7. Waregem - Charleroi 2 (R2)
RRToruń
1. Genua - Atalanta X (R1)
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 2
5. Moreirense - Boavista X (R2)
6. Augsburg - Wolfsburg 1
7. Waregem - Charleroi X
===
Gr B
abak - Włókniarz Forever 3:1 (1/1)
abak
1. Genua - Atalanta 1 GOL
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 2
4. Sittard - Groningen X (R1) +
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 2 GOL
7. Waregem - Charleroi 2 (R2)
Wóniarz Forever
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 (R1) +
4. Sittard - Groningen X GOL
5. Moreirense - Boavista X (R1)
6. Augsburg - Wolfsburg 1
7. Waregem - Charleroi 2
-
RAMBO - Black Wars 2:2 (0/1)
RAMB0
1. Genua - Atalanta 2 (R1)
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1 (R2)
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 1
7. Waregem - Charleroi 2
Black Wars
1. Genua - Atalanta 1 GOL
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts X
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista X (R2)
6. Augsburg - Wolfsburg 2 (R1) +
7. Waregem - Charleroi 1 GOL
===
Gr C
kierowca pociągu - Marta 3:0 (0/1)
kierowca pociągu
1. Genua - Atalanta 2 (R2)
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 2 GOL
7. Waregem - Charleroi 2 (R1)
Marta
4. Sittard - Groningen 1 (R1)
5. Moreirense - Boavista 1 (R2) +
6. Augsburg - Wolfsburg X
7. Waregem - Charleroi X
-
Szakaluch - PrzemekM11 1:2 (1/0)
Szakaluch
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 1 (R1) +
6. Augsburg - Wolfsburg X (R2)
7. Waregem - Charleroi 2
PrzemekM11
1. Genua - Atalanta X (R1)
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 1
7. Waregem - Charleroi X (R2)
===
Gr D
jerrypl - Penhal 2:0 (1/0)
jerrypl
1. Genua - Atalanta 1 (R1) +
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 2 (R2)
6. Augsburg - Wolfsburg 2 GOL
7. Waregem - Charleroi 2
Penhal
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts X (R1)
4. Sittard - Groningen 1
5. Moreirense - Boavista 2
6. Augsburg - Wolfsburg X
7. Waregem - Charleroi X (R2)
-
Ilona14 - moplik 2:2 (0/1)
Ilona14
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen X GOL
5. Moreirense - Boavista X (R1)
6. Augsburg - Wolfsburg X
7. Waregem - Charleroi X (R2)
moplik
1. Genua - Atalanta 2
2. West Ham - Watford 1
3. Aberdeen - Hearts 1 GOL
4. Sittard - Groningen 1 (R1)
5. Moreirense - Boavista 1 GOL
6. Augsburg - Wolfsburg 2 (R2) +
7. Waregem - Charleroi 2
=======
TABELE :
=======
Gr A
1. kasyx ............9 6:2 (3)
2. dastin ...........6 7:3 (1)
3. RRToruń ..........3 4:7 (0)
4. MMKielce .........0 3:8 (1)
Gr B
1. abak .............7 6:2 (2)
2. Black Wars........4 5:5 (1)
3. Włókniarz Forever 3 5:8 (3)
4. RAMBO ............2 5:6 (0)
Gr C
1. PrzemekM11 .......7 6:4 (2)
2. Szakaluch ........6 6:3 (1)
3. kierowca pociągu..3 5:4 (0)
4. Marta ............1 2:8 (1)
Gr D
1. Penhal ...........6 6:4 (1)
2. moplik ...........4 6:5 (3)
3. Ilona14 ..........4 6:6 (1)
4. jerrypl ..........3 3:6 (2)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 9 kolejce :
1. Kasyx.....................22 17:11 (5)
2. jerrypl...................16 17:16 (5)
3. dastin....................15 18:13 (8)
4. PrzemekM11................15 16:14 (4)
5. Black Wars................14 21:19 (5)
6. Penhal....................14 17:16 (5)
7. szakaluch.................13 18:16 (8)
8. abak......................12 18:16 (6)
9. Ilona14...................11 21:19 (5)
10. moplik...................11 18:16 (7)
11. Włókniarz Forever........11 18:22 (7)
12. kierowca pociągu.........10 16:16 (4)
13. RAMBO....................10 17:18 (5)
14. MMKielce.................10 17:20 (4)
15. RRToruń..................10 13:19 (6)
16. Marta.....................5 14:25 (3)
===
+25/-25

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

8 kolejka - WYNIKI
1. 15.12. 13:00 /HISZP/ Getafe - Real Sociedad 1:0
2. 15.12. 15:00 /CZECH/ Teplice - Zlin 2:1
3. 15.12. 15:30 /NIEM/ Hoffenheim - Borussia Mglb 0:0
4. 15.12. 16:00 /ANG/ Crystal Palace - Leicester 1:0
5. 15.12. 20:00 /BEL/ Lokeren - St.Truiden 2:0
6. 16.12. 12:15 /HOL/ Heerenveen - Utrecht 2:3
7. 16.12. 15:30 /POL/ Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1
=====
8 kolejka
-
Gr A
RRToruń - MMKielce 3:2 (0/0)
RRToruń
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester X
5. Lokeren - ST.Truiden 2 (R1)
6. Heerenveen - Utrecht 1
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 (R2)
MMKielce
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 1 (R1)
4. Crystal Palace - Leicester 2 (R2)
5. Lokeren - ST.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht 1
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2
-
dastin - Kasyx 1:2 (0/1)
dastin
1. Getafe - Real Sociedad X
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 1
4. Crystal Palace - Leicester 2 (R1)
5. Lokeren - St.Truiden 2 (R2)
6. Heerenveen - Utrecht X
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
Kasyx
1. Getafe - Real Sociedad X
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 1
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht X (R1)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce X (R2) +
===
Gr B
Black Wars - abak 1:3 (0/1)
Black Wars
1. Getafe - Real Sociedad X
2. Teplice - Zlin X
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester 2
5. Lokeren - St.Truiden 2 (R2)
6. Heerenveen - Utrecht X
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 (R1)
abak
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 (R1) +
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 2
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden 1 GOL
6. Heerenveen - Utrecht X (R2)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
-
RAMB0 - Włókniarz Forever 3:4 (0/1)
RAMB0
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin X (R1)
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden X (R2)
6. Heerenveen - Utrecht X
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
Włókniarz Forever
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X (R2) +
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden 1 GOL
6. Heerenveen - Utrecht X (R1)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
===
Gr C
PrzemekM11 - kierowca pociągu 3:2 (1/0)
PrzemekM11
1. Getafe - Real Sociedad 1 (R1) +
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester 2
5. Lokeren - St.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht X (R2)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce X GOL
kierowca pociągu
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 1 (R1)
4. Crystal Palace - Leicester 2
5. Lokeren - St.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht 1
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2 (R2)
-
Szakaluch - Marta 4:1 (0/0)
Szakaluch
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht X (R1)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 (R2)
Marta
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin X
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 2 (R2)
4. Crystal Palace - Leicester X
5. Lokeren - St.Truiden 2 (R1)
6. Heerenveen - Utrecht X
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
===
Gr D
moplik - jerrypl 3:1 (2/1)
moplik
Getafe - Sociedad 1 GOL
Teplice - Zlin 1 GOL
Hoffenheim - Borussia MG 2
Crystal Palace - Leicester 1 GOL
Lokeren - St. Truiden 2
Heerenveen - Utrecht 2 (R1) +
Śląsk - Korona X (R2) +
jerrypl
Getafe - Real Sociedad 1 GOL
Teplice - Zlin X
Hoffenheim - Borussia Mglb 2
Crystal Palace - Leicester X (R2)
Lokeren - St.Truiden 1 (R1) +
Heerenveen - Utrecht 1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1
-
Ilona14 - Penhal 2:4 (1/1)
Ilona14
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin 1 GOL
3. Hoffenheim - Borussia Mglb 1
4. Crystal Palace - Leicester 2
5. Lokeren - St.Truiden 2
6. Heerenveen - Utrecht X (R1)
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce X (R2) +
Penhal
1. Getafe - Real Sociedad 1 GOL
2. Teplice - Zlin X (R2)
3. Hoffenheim - Borussia Mglb X GOL
4. Crystal Palace - Leicester 1 GOL
5. Lokeren - St.Truiden 1 (R1) +
6. Heerenveen - Utrecht 1
7. Śląsk Wrocław - Korona Kielce X GOL
=======
TABELE :
=======
Gr A
1. kasyx ............6 4:1 (2)
2. dastin ...........3 4:2 (1)
3. RRToruń ..........3 3:4 (0)
4. MMKielce .........0 2:6 (0)
Gr B
1. abak .............4 3:1 (1)
2. Black Wars........3 3:3 (0)
3. Włókniarz Forever 3 4:5 (2)
4. RAMBO ............1 3:4 (0)
Gr C
1. Szakaluch ........6 5:1 (0)
2. PrzemekM11 .......4 4:3 (2)
3. Marta ............1 2:5 (0)
4. kierowca pociągu..0 2:4 (0)
Gr D
1. Penhal ...........6 6:2 (1)
2. Ilona14 ..........3 4:4 (1)
3. moplik ...........3 4:3 (2)
4. jerrypl ..........0 1:6 (1)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 8 kolejce :
1. Kasyx.....................19 15:10 (5)
2. Penhal....................14 17:14 (5)
3. szakaluch.................13 17:14 (7)
4. Black Wars................13 19:17 (4)
5. jerrypl...................13 15:16 (4)
6. dastin....................12 15:12 (8)
7. PrzemekM11................12 14:13 (4)
8. Włókniarz Forever.........11 17:19 (6)
9. Ilona14...................10 19:17 (5)
10. moplik...................10 16:14 (6)
11. MMKielce.................10 16:18 (3)
12. RRToruń..................10 12:16 (6)
13. abak......................9 15:15 (5)
14. RAMBO.....................9 15:16 (5)
15. kierowca pociągu..........7 13:16 (4)
16. Marta.....................5 14:22 (2)
===
+21/-21
============
Panie i panowie sprawdzamy swoje typy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

7 kolejka - WYNIKI
1. 08.12. 15:30 /NIEM/ Wolfsburg - Hoffenheim 2:2
2. 08.12. 16:15 /HISZP/ Valencia - Sevilla 1:1
3. 08.12. 18:30 /ANG/ Chelsea - Manchester City 2:0
4. 08.12. 18:30 /HOL/ Willem II - Heerenveen 1:5
5. 08.12. 20:00 /FRAN/ Nimes - Nantes przełożony
6. 08.12. 20:30 /BEL/ St.Truiden - St.Liege 1:1
7. 09.12. 12:30 /WŁOCH/ Sassuolo - Fiorentina 3:3
=====
7 kolejka
-
Gr A
MMKielce - dastin 0:3 (0/1)
MMKielce
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Valencia - Sevilla 2 (R1)
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina 1 (R2)
dastin
1. Wolfsburg - Hoffenheim X (R1) GOL
2. Valencia - Sevilla X GOL
3. Chelsea - Manchester City 1 (R2) +
4. Willem II - Heerenveen X
5. Nimes - Nantes X przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 2
7. Sassuolo - Fiorentina X GOL
-
Kasyx - RRToruń 2:0 (1/0)
Kasyx
1. Wolfsburg - Hoffenheim X GOL
2. Valencia - Sevilla 1
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 2 GOL
5. Nimes - Nantes X (R2) przelożony
6. St.Truiden - St.Liege X (R1) +
7. Sassuolo - Fiorentina 2
RRToruń
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Valencia - Sevilla 2
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1 (R1)
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina 2 (R2)
===
Gr B
abak - RAMBO 0:0 (0/0)
abak
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Valencia - Sevilla 1 (R1)
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1 (R2)
5. Nimes - Nantes 2 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 2
7. Sassuolo - Fiorentina 2
RAMBO
1. Wolfsburg - Hoffenheim 2 (R1)
2. Valencia - Sevilla 1
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen X
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1 (R2)
7. Sassuolo - Fiorentina 1
-
Włókniarz Forever - Black Wars 0:2 (1/0)
Wókniarz Forever
1. Wolfsburg - Hoffenheim 2
2. Valencia - Sevilla 2
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 2 (R1) +
5. Nimes - Nantes X (R2) przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 2
7. Sassuolo - Fiorentina 2
Black Wars
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Valencia - Sevilla X GOL
3. Chelsea - Manchester City X (R2)
4. Willem II - Heerenveen 1
5. Nimes - Nantes X przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 2 (R1)
7. Sassuolo - Fiorentina X GOL
===
Gr C
kierowca pociągu - Szakaluch 0:1 (0/0)
Kierowca pociągu
1. Wolfsburg - Hoffenheim 2
2. Valencia - Sevilla 2 (R1)
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1
5. Nimes - Nantes 1 (R2) przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina 1
Szakaluch
1. Wolfsburg - Hoffenheim 2 (R2)
2. Valencia - Sevilla 1
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina X (R1) GOL
-
Marta - PrzemekM11 1:0 (0/1)
Marta
1. Wolfsburg - Hoffenheim X GOL
2. Valencia - Sevilla 1
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen X (R1)
5. Nimes - Nantes X przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1 (R2)
7. Sassuolo - Fiorentina 2
PrzemekM11
1. Wolfsburg - Hoffenheim 2
2. Valencia - Sevilla X (R1) +
3. Chelsea - Manchester City X
4. Willem II - Heerenveen X
5. Nimes - Nantes X (R2) przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina X
===
Gr D
jerrypl - Ilona14 0:3 (-/0)
jerrypl
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Walencja - Sewilla 1
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen 1 (R1)
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina 2 (R2)
Ilona14
1. Wolfsburg - Hoffenheim X GOL
2. Valencia - Sevilla X GOL
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen X
5. Nimes - Nantes X (R1) przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1 (R2)
7. Sassuolo - Fiorentina X GOL
-
Penhal - moplik 2:1 (0/0)
Penhal
1. Wolfsburg - Hoffenheim 1
2. Valencia - Sevilla X GOL
3. Chelsea - Manchester City 2
4. Willem II - Heerenveen X (R2)
5. Nimes - Nantes 1 przełożony
6. St.Truiden - St.Liege 1
7. Sassuolo - Fiorentina X (R1) GOL
moplik
Wolfsburg - Hoffenheim 2 (R1)
Valencia - Sevilla 1
Chelsea - Man City 2
Tilburg - Heerenveen 1
Nimes - Nantes 1 (R2) przełożony
St. Truiden - Standard 1
Sassuolo - Fiorentina X GOL
=======
TABELE :
=======
Gr A
1. dastin ...........3 3:0 (1)
2. kasyx ............3 2:0 (1)
3. RRToruń ..........0 0:2 (0)
4. MMKielce .........0 0:3 (0)
Gr B
1. Black Wars........3 2:0 (0)
2. abak .............1 0:0 (0)
2. RAMBO ............1 0:0 (0)
4. Włókniarz Forever 0 0:2 (1)
Gr C
1. Szakaluch ........3 1:0 (0)
2. PrzemekM11 .......1 1:1 (1)
3. Marta ............1 1:1 (0)
4. kierowca pociągu..0 0:1 (0)
Gr D
1. Ilona14 ..........3 3:0 (0)
2. Penhal ...........3 2:1 (0)
3. moplik ...........0 1:2 (0)
4. jerrypl ..........0 0:3 (0)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 7 kolejce :)
1. Kasyx.....................16 13:9 (4)
2. Black Wars................13 18:14 (4)
3. jerrypl...................13 14:13 (3)
4. dastin....................12 14:10 (8)
5. Penhal....................11 13:12 (4)
6. Ilona14...................10 17:13 (4)
7. szakaluch.................10 13:13 (7)
8. MMKielce..................10 14:15 (3)
9. RAMBO......................9 12:12 (5)
10. PrzemekM11................9 11:11 (3)
11. Włókniarz Forever.........8 13:16 (5)
12. moplik.....................7 13:13 (4)
13. kierowca pociągu...........7 11:13 (4)
14. RRToruń....................7 9:14 (6)
15. abak.......................6 12:14 (4)
16. Marta......................5 13:18 (2)
===
+18/-18
============
Panie i panowie sprawdzamy swoje typy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

7 kolejka - WYNIKI
1. 08.12. 15:30 /NIEM/ Wolfsburg - Hoffenheim 2:2
2. 08.12. 16:15 /HISZP/ Valencia - Sevilla 1:1
3. 08.12. 18:30 /ANG/ Chelsea - Manchester City 2:0
4. 08.12. 18:30 /HOL/ Willem II - Heerenveen 1:5
5. 08.12. 20:00 /FRAN/ Nimes - Nantes przełożony
6. 08.12. 20:30 /BEL/ St.Truiden - St.Liege 1:1
7. 09.12. 12:30 /WŁOCH/ Sassuolo - Fiorentina 3:3
=====
Gr A
MMKielce - dastin 0:3 (0/1)
Kasyx - RRToruń 2:0 (1/0)
===
Gr B
abak - RAMBO 0:0 (0/0)
Włókniarz Forever - Black Wars 0:2 (1/0)
===
Gr C
kierowca pociągu - Szakaluch 0:1 (0/0)
Marta - PrzemekM11 1:1 (0/1)
===
Gr D
jerrypl - Ilona14 0:3 (0/0)
Penhal - moplik 2:1 (0/0)
=======
TABELE :
=======
Gr A
1. dastin ...........3 3:0 (1)
2. kasyx ............3 2:0 (1)
3. RRToruń ..........0 0:2 (0)
4. MMKielce .........0 0:3 (0)
Gr B
1. Black Wars........3 2:0 (0)
2. abak .............1 0:0 (0)
2. RAMBO ............1 0:0 (0)
4. Włókniarz Forever 0 0:2 (1)
Gr C
1. Szakaluch ........3 1:0 (0)
2. PrzemekM11 .......1 1:1 (1)
3. Marta ............1 1:1 (0)
4. kierowca pociągu..0 0:1 (0)
Gr D
1. Ilona14 ..........3 3:0 (0)
2. Penhal ...........3 2:1 (0)
3. moplik ...........0 1:2 (0)
4. jerrypl ..........0 0:3 (0)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 7 kolejce :)
1. Kasyx.....................16 13:9 (4)
2. Black Wars................13 18:14 (4)
3. jerrypl...................13 14:13 (3)
4. dastin....................12 14:10 (8)
5. Penhal....................11 13:12 (4)
6. Ilona14...................10 17:13 (4)
7. szakaluch.................10 13:13 (7)
8. MMKielce..................10 14:15 (3)
9. RAMBO......................9 12:12 (5)
10. PrzemekM11................9 11:11 (3)
11. Włókniarz Forever.........8 13:16 (5)
12. moplik.....................7 13:13 (4)
13. kierowca pociągu...........7 11:13 (4)
14. RRToruń....................7 9:14 (6)
15. abak.......................6 12:14 (4)
16. Marta......................5 13:18 (2)
===
+18/-18
============
Panie i panowie sprawdzamy swoje typy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

6 kolejka - WYNIKI
1. 01.12. 15.30 /NIEM/ Stuttgart - Augsburg 1:0
2. 01.12. 16.oo /PORT/ Maritimo - V. Setubal 0:1
3. 01.12. 17.oo /FRAN/ Lille - Ol.Lyon 2:2
4. 01.12. 18.30 /HISZP/ Getafe - Espanyol 3:0
5. 02.12. 14.30 /HOL/ Feyenoord - PSV 2:1
6. 02.12. 15.05 /ANG/ Arsenal - Tottenham 4:2
7. 02.12. 18.00 /BEL/ Anderlecht - Genk 0:1
=========
Gr E
Black Wars - MMKielce 2:3 (0/2)
Ilona14 - Marta 2:3 (0/0)
===
Gr F
PrzemekM11 - dastin 1:1 (0/2)
Penhal - abak 2:2 (0/1)
===
Gr G
Kasyx - moplik 1:1 (1/1)
RAMB0 - kierowca pociągu 2:2 (1/1)
===
Gr H
Włókniarz Forever - RRToruń 2:2 (0/1)
jerrypl - Szakaluch 2:1 (1/1)
=======
TABELE :
=======
Gr E
1. MMKielce.......5 9:8 (2)
2. Ilona14........4 7:7 (1)
3. Marta..........4 9:10 (2)
4. Black Wars.....3 8:8 (3)
===
Gr F
1. abak.............5 8:6 (2)
2. dastin...........5 6:5 (4)
3. Penhal...........4 6:5 (2)
4. PrzemekM11.......1 3:7 (2)
===
Gr G
1. kierowca pociągu......7 9:5 (3)
2. RAMB0.................4 7:8 (3)
3. Kasyx.................4 5:6 (3)
4. moplik................1 6:8 (2)
===
Gr H
1. jerrypl................9 9:5 (1)
2. Szakaluch..............6 7:4 (4)
3. Włókniarz Forever .....1 6:9 (1)
4. RRToruń................1 4:8 (2)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 6 kolejce :)
1. jerrypl....................13 14:10 (3)
2. Kasyx......................13 11:9 (3)
2. Black Wars................10 16:14 (4)
4. MMKielce..................10 14:12 (3)
5. dastin....................9 11:10 (7)
6. RAMBO.....................8 12:12 (5)
7. Penhal.....................8 11:11 (4)
8. PrzemekM11.................8 10:10 (2)
9. Włókniarz Forever..........8 13:14 (4)
10. Ilona14...................7 14:13 (4)
11. moplik....................7 12:11 (4)
12. szakaluch.................7 12:13 (7)
13. kierowca pociągu..........7 11:12 (4)
14. RRToruń...................7 9:12 (6)
15. abak.......................5 12:14 (4)
16. Marta......................4 12:17 (2)
===
+13/-13

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Komentarz usunięty przez użytkownika

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

6 kolejka - wyniki / sobota cz.2
1. 01.12. 15.30 /NIEM/ Stuttgart - Augsburg 1:0
2. 01.12. 16.oo /PORT/ Maritimo - V. Setubal 0:1
3. 01.12. 17.oo /FRAN/ Lille - Ol.Lyon 2:2
4. 01.12. 18.30 /HISZP/ Getafe - Espanyol 3:0
============
Gr E
Black Wars - MMKielce 2:2 (0/1)
Ilona14 - Marta 1:1 (0/0)
===
Gr F
PrzemekM11 - dastin 1:1 (0/1)
Penhal - abak 1:2 (0/1)
===
Gr G
Kasyx - moplik 1:1 (1/1)
RAMB0 - kierowca pociągu 1:2 (1/1)
===
Gr H
Włókniarz Forever - RRToruń 0:2 (0/1)
jerrypl - Szakaluch 1:1 (1/1)
====
Na razie remisowo. Najbliżej do wygrania w tej kolejce ma RRToruń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

5 kolejka - WYNIKI 1. 24.11 15:30 /NIEM/ Hertha Berlin - Hoffenheim 3:3 2. 24.11 18:30 /ANG/ Tottenham - Chelsea 3:1 3. 24.11 20:45 /HISZP/ Atletico Madryt - Barcelona 1:1 4. 25.11 14:30 /HOL/ Willem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

5 kolejka - WYNIKI
1. 24.11 15:30 /NIEM/ Hertha Berlin - Hoffenheim 3:3
2. 24.11 18:30 /ANG/ Tottenham - Chelsea 3:1
3. 24.11 20:45 /HISZP/ Atletico Madryt - Barcelona 1:1
4. 25.11 14:30 /HOL/ Willem II - Vitesse 1:3
5. 25.11 17:00 /FRAN/ Nice - Lille 2:0
6. 25.11 18:00 /WŁOCH/ Lazio - AC Milan 1:1
7. 25.11 18:00 /POL/ Lechia - Jagiellonia 3:2
===================
Gr E
Marta - Black Wars 3:5 (2/2)
Marta
1. Hertha Berlin - Hoffenheim X GOL
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona 2
4. Willem II - Vitesse 2 (R1) +
5. Nice - Lille 1 (R2) +
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
Black Wars
1. Hertha Berlin - Hoffenheim X (R1) +
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona X GOL
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan X (R2) +
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
-
MMKielce - Ilona14 3:3 (0/1)
MMKielce
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona 2
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille 2 (R1)
6. Lazio - AC Milan 1 (R2)
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
Ilona14
1. Hertha Berlin - Hoffenheim X GOL
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona X GOL
4. Willem II - Vitesse X (R1)
5. Nice - Lille X
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 (R2) +
==
Gr F
abak - PrzemekM11 4:2 (1/1)
abak
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 2
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona 2 (R1)
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan X (R2) +
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
PrzemekM11
1. Hertha Berlin - Hoffenheim X GOL
2. Tottenham - Chelsea X
3. Atletico Madryt - Barcelona X GOL
4. Willem II - Vitesse X (R2)
5. Nice - Lille 2
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 (R1) +
-
dastin - Penhal 3:2 (1/1)
dastin
1. Hertha Berlin - Hoffenheim X (R1) +
2. Tottenham - Chelsea X
3. Atletico Madryt - Barcelona 2 (R2)
4. Willem II - Vitesse 1
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan X GOL
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
Penhal
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1
2. Tottenham - Chelsea 1 (R2) +
3. Atletico Madryt - Barcelona X GOL
4. Willem II - Vitesse X
5. Nice - Lille X
6. Lazio - AC Milan X GOL
7. Lechia - Jagiellonia 2 (R1)
==
Gr G
kierowca pociągu - Kasyx 3:0 (1/1)
kierowca pociągu
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 2
2. Tottenham - Chelsea 1 (R2) +
3. Atletico Madryt - Barcelona 2 (R1)
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
Kasyx
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 2
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Atletico Madryt - Barcelona 2
4. Willem II - Vitesse 1
5. Nice - Lille X
6. Lazio - AC Milan X (R1) +
7. Lechia - Jagiellonia X (R2)
-
moplik - RAMB0 2:3 (1/1)
moplik
1. Hertha BSC - Hoffenheim 2
2. Tottenham - Chelsea 1 (R1) +
3. Atletico - Barcelona 2
4. Tilburg - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille X (R2)
6. Lazio - Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
RAMB0
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona 1 (R2)
4. Willem II - Vitesse 1
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan 2 (R1)
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
==
Gr H
Szakaluch - Włókniarz Forever 3:1 (2/0)
Szakaluch
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 2
2. Tottenham - Chelsea 1 GOL
3. Atletico Madryt - Barcelona X (R1) +
4. Willem II - Vitesse 2 (R2) +
5. Nice - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
Włóniarz Forever
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1
2. Tottenham - Chelsea X (R1)
3. Atletico Madryt - Barcelona 1
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nice - Lille X
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia X (R2)
-
RRToruń - jerrypl 1:3 (1/0)
RRToruń
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1
2. Tottenham - Chelsea X
3. Atletico Madryt - Barcelona 2
4. Willem II - Vitesse X (R1)
5. Nice - Lille 1 (R2) +
6. Lazio - AC Milan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
jerrypl
1. Hertha Berlin - Hoffenheim 1 (R2)
2. Tottenham - Chelsea 2
3. Atletico Madryt - Barcelona 2 (R1)
4. Willem II - Vitesse 2 GOL
5. Nicea - Lille 1 GOL
6. Lazio - AC Mediolan 1
7. Lechia - Jagiellonia 1 GOL
===================
Gr E
Marta - Black Wars 3:5 (2/2)
MMKielce - Ilona14 3:3 (0/1)
==
Gr F
abak - PrzemekM11 4:2 (1/1)
dastin - Penhal 3:2 (1/1)
==
Gr G
kierowca pociągu - Kasyx 3:0 (1/1)
moplik - RAMB0 2:3 (1/1)
==
Gr H
Szakaluch - Włókniarz Forever 3:1 (2/0)
RRToruń - jerrypl 1:3 (1/0)
=======
TABELE :
=======
Gr E
1. Ilona14.......4 5:4 (1)
2. Black Wars..3 6:5 (3)
3. MMKielce.....2 6:6 (0)
4. Marta..........1 6:8 (2)
===
Gr F
1. abak.............4 6:4 (1)
2. dastin...........4 5:4 (2)
3. Penhal...........3 4:3 (2)
4. PrzemekM11..0 2:6 (2)
===
Gr G
1. kierowca pociągu..6 7:3 (2)
2. RAMB0................3 5:6 (2)
3. Kasyx..................3 4:5 (2)
4. moplik................0 5:7 (1)
===
Gr H
1. Szakaluch..............6 6:2 (3)
2. jerrypl...................6 7:4 (0)
3. Włókniarz Forever ..0 4:7 (1)
4. RRToruń................0 2:6 (1)
=======================
TABELA GŁÓWNA po 5 kolejce :)
1. Kasyx......................12 10:8 (2)
2. Black Wars................10 14:11 (4)
3. jerrypl.......................10 12:9 (2)
4. dastin....................8 10:9 (5)
5. Ilona14.....................7 12:10 (4)
6. MMKielce..................7 11:10 (1)
7. szakaluch...............7 11:11 (6)
8. RAMBO..................7 10:10 (4)
9. Penhal......................7 9:9 (4)
10. PrzemekM11...............7 9:9 (2)
11. Włókniarz Forever.......7 11:12 (3)
12. moplik......................6 11:10 (3)
13. kierowca pociągu....6 9:10 (4)
14. RRToruń.................6 7:10 (5)
15. abak.....................4 10:12 (3)
16. Marta....................1 9:15 (2)
-----
+13/-13

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 1 grudnia 2018 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

4 kolejka - WYNIKI
1. 10.11. 15:30 /NIEM/ Werder - Borussia Mglb. 1:3
2. 10.11. 16:15 /HISZP/ Getafe - Valencia 0:1
3. 10.11. 18:00 /WŁOCH/ Spal - Cagliari 2:2
4. 10.11. 19:45 /HOL/ Vitesse - Utrecht 2:1
5. 10.11. 20:00 /FRAN/ Nimes - Nicea 0:1
6. 11.11. 14:30 /AUST/ AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 3:1
7. 11.11. 15:30 /POL/ Miedź Legnica - Arka Gdynia 0:4
===
Gr E
Black Wars - Ilona14 1:2 (1/0)
Black Wars
1. Werder - Borussia Mglb. X
2. Getafe - Valencia 2 GOL
3. Spal - Cagliari X (R1) +
4. Vitesse - Utrecht X
5. Nimes - Nicea 1
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 1 (R2)
Ilona14
1. Werder - Borussia Mglb 2 GOL
2. Getafe - Valencia X
3. Spal - Cagliari 1
4. Vitesse - Utrecht X
5. Nimes - Nicea X (R1)
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2 (R2)
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 GOL
-
MMKielce - Marta 3:3 (0/0)
MMKielce
1. Werder - Borussia Mglb. 2 GOL
2. Getafe - Valencia 1 (R1)
3. Spal - Cagliari 1
4. Vitesse - Utrecht 1 GOL
5. Nimes - Nicea 1
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2 (R2)
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 GOL
Marta
1. Werder - Borussia Mglb. X
2. Getafe - Valencia 2 GOL
3. Spal - Cagliari X GOL
4. Vitesse - Utrecht 2 (R2)
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń X
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X (R1)
-
1. Ilona14.....3 2:1 (0)
2. MMKielce....1 3:3 (0)
2. Marta.......1 3:3 (0)
4. Black Wars..0 1:2 (1)
===
Gr F
PrzemekM11 - Penhal 0:2 (1/1)
PrzemekM11
1. Werder - Borussia Mglb. X
2. Getafe - Valencia 1
3. Spal - Cagliari 2
4. Vitesse - Utrecht 1 (R1) +
5. Nimes - Nicea X
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2 (R2)
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X
Penhal
1. Werder - Borussia Mglb. X
2. Getafe - Valencia 1
3. Spal - Cagliari X (R2) +
4. Vitesse - Utrecht X
5. Nimes - Nicea X (R1)
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 1 GOL
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 GOL
-
dastin - abak 2:2 (1/0)
dastin
1. Werder - Borussia Mglb. X (R1)
2. Getafe - Valencia 2 GOL
3. Spal - Cagliari 1
4. Vitesse - Utrecht X
5. Nimes - Nicea 2 (R2) +
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 GOL
abak
1. Werder - Borussia Mglb. 2 GOL
2. Getafe - Valencia X
3. Spal - Cagliari 1
4. Vitesse - Utrecht 2 (R1)
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2 (R2)
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X
-
1. Penkal......3 2:0 (1)
2. dastin......1 2:2 (1)
3. abak........1 2:2 (0)
4. PrzemekM11..0 0:2 (1)
===
Gr G
Kasyx - RAMB0 4:2 (1/1)
Kasyx
1. Werder - Borussia Mglb. 2 GOL
2. Getafe - Valencia 2 GOL
3. Spal - Cagliari X (R1) +
4. Vitesse - Utrecht 1 GOL
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X (R2)
RAMB0
1. Werder - Borussia Mglb. 1
2. Getafe - Valencia 1 (R1)
3. Spal - Cagliari X GOL
4. Vitesse - Utrecht 2
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 1 (R2) +
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 1
-
moplik - kierowca pociągu 3:4 (0/1)
moplik
Werder - Borussia MG 2 GOL
Getafe - Valencia X (R2)
SPAL - Cagliari 1
Vitesse - Utrecht 1 GOL
Nimes - Nice 1
Wolfsberger - Rapid X (R1)
Miedź - Arka 2 GOL
kierowca pociągu
1. Werder - Borussia Mglb. 2 GOL
2. Getafe - Valencia 1
3. Spal - Cagliari 2 (R1)
4. Vitesse - Utrecht 1 GOL
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 1 GOL
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 (R2) +
-
1. Kasyx.............3 4:2 (1)
2. kierowca pociągu..3 4:3 (1)
2. moplik............0 3:4 (0)
3. RAMB0.............0 2:4 (1)
===
Gr H
Włókniarz Forever - jerrypl 3:4 (1/0)
Włókniarz Forever
1. Werder - Borussia Mglb X
2. Getafe - Valencia X (R1)
3. Spal - Cagliari X (R2) +
4. Vitesse - Utrecht 1 GOL
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. Wolfsberger AC - Rapid Wiedeń 1 GOL
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 1
jerrypl
1. Werder - Borussia Mglb. 2 GOL
2. 10.11. 16:15 /HISZP/ Getafe - Walencja 2 GOL
3. Spal - Cagliari 2 (R1)
4. Vitesse - Utrecht X (R2)
5. Nimes - Nicea 2 GOL
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 1 GOL
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X
-
RRToruń - Szakaluch 1:3 (0/1)
RRToruń
1. Werder - Borussia Mglb X
2. Getafe - Valencia 1
3. Spal - Cagliari X GOL
4. Vitesse - Utrecht X
5. Nimes - Nicea 1 (R1)
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 2 (R2)
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia X
Szakaluch
1. Werder - Borussia Mglb 2 GOL
2. Getafe - Valencia 1
3. Spal - Cagliari 2 (R1)
4. Vitesse - Utrecht 1 GOL
5. Nimes - Nicea 1
6. AC Wolfsberger - Rapid Wiedeń 1 GOL
7. Miedź Legnica - Arka Gdynia 2 (R2) +
-
1. Szakaluch...........3 3:1 (1)
2. jerrypl.............3 4:3 (1)
3. Włókniarz Forever ..0 3:4 (0)
4. RRToruń.............0 1:3 (0)
=====
=====
TABELA GŁÓWNA po 4 kolejce :)
1. Kasyx.................12 10:5 (1)
2. PrzemekM11.............7 7:5 (1)
3. Włókniarz Forever......7 10:9 (2)
4. jerrypl................7 9:8 (3)
5. Black Wars.............7 9:8 (2)
6. Penhal.................7 7:6 (3)
7. Ilona14................6 9:7 (3)
8. moplik.................6 9:7 (2)
9. MMKielce...............6 8:7 (1)
10. RRToruń...............6 6:7 (4)
11. dastin................5 7:7 (4)
12. RAMBO.................4 7:8 (3)
13. szakaluch.............4 8:10 (4)
14. kierowca pociągu......3 6:10 (3)
15. abak..................1 6:10 (2)
16. Marta.................1 6:10 (0)
-----
+16/-16

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

3 kolejka - WYNIKI
1. 03.11 g.15.00 /CZE/ Ostrawa - Pilzno 0:1
2. 03.11 g.18.00 /WŁOCH/ Fiorentina - AS Roma 1:1
3. 03.11 g.18.00 /BEL/ Genk - FC Brugge 1:1
4. 03.11 g.18.30 /ANG/ Arsenal - Liverpool 1:1
5. 03.10 g.18.30 /NIEM/ Hertha - Lipsk 0:3
6. 03.11 g.20.00 /FRAN/ Reims - AS Monaco 1:0
7. 04.11 g.12.00 /HISZP/ Eibar - Alaves 2:1
=============================
Gr A
Black Wars - RAMB0 2:2 (1/0)
Black Wars
1. Ostrawa - Pilzno X (R1)
2. Fiorentina - AS Roma 2
3. Genk - FC Brugge X (R2)
4. Arsenal - Liverpool X GOL
5. Hertha - Lipsk X
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves 1 GOL
RAMB0
1. Ostrawa - Pilzno 2 GOL
2. Fiorentina - AS Roma 2 (R2)
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 1
5. Hertha - Lipsk 1 (R1)
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves 1 GOL
-
RRToruń - abak 2:1 (1/1)
RRToruń
1. Ostrawa - Pilzno 1 (R1)
2. Fiorentina - AS Roma X GOL
3. Genk - FC Brugge X (R2)
4. Arsenal - Liverpool X GOL
5. Hertha - Lipsk X
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves 2
abak
1. Ostrawa - Pilzno 2 GOL
2. Fiorentina - AS Roma 2
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 2 (R1)
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco 1 (R2)
7. Eibar - Alaves X
=====
Gr B
jerrypl - kierowca pociągu 2:0 (1/0)
jerrypl
1. Ostrawa - Pilzno 2 (R2)
2. Fiorentina - AS Rzym X GOL
3. Genk - FC Brugia 1
4. Arsenal - Liverpool 1
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco 2 (R1)
7. Eibar - Alaves 1 GOL
kierowca pociągu
1. Ostrawa - Pilzno 1
2. Fiorentina - AS Roma 1 (R2)
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 1 (R1)
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves 2
-
MMKielce - PrzemekM11 1:1 (1/0)
MMKielce
1. Ostrawa - Pilzno 2 (R1)
2. Fiorentina - AS Roma 1 (R2)
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 2
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco 1 GOL
7. Eibar - Alaves 2
PrzemekM11
1. Ostrawa - Pilzno X
2. Fiorentina - AS Roma X GOL
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 1
5. Hertha - Lipsk 1 (R1)
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves X (R2)
=====
Gr C
szakaluch - dastin 1:1 (1/2)
szakaluch
1. Ostrawa - Pilzno X (R2)
2. Fiorentina - AS Roma X GOL
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 2
5. Hertha - Lipsk X
6. Reims - AS Monaco 1 (R1)
7. Eibar - Alaves 2
dastin
1. Ostrawa - Pilzno 2 GOL
2. Fiorentina - AS Roma X (R2)
3. Genk - FC Brugge X (R1)
4. Arsenal - Liverpool 1
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves X
-
Ilona14 - Kasyx 0:1 (0/0)
Ilona14
1. Ostrawa - Pilzno X (R1)
2. Fiorentina - AS Roma 1
3. Genk - FC Brugge 1 (R2)
4. Arsenal - Liverpool 1
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - AS Monaco X
7. Eibar - Alaves 2
kasyx
1. Ostrawa - Pilzno X
2. Fiorentina - AS Roma 2 (R1)
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool 2
5. Hertha - Lipsk 2 GOL
6. Reims - AS Monaco 2
7. Eibar - Alaves x (R2)
====
Gr D
Włókniarz Forever - Marta 3:2 (0/0)
Włókniarz Forever
1. Ostrawa - Pilzno 2 GOL
2. Fiorentina - AS Roma 1 (R1)
3. Genk - FC Brugge 1
4. Arsenal - Liverpool X GOL
5. Hertha - Lipsk X (R2)
6. Reims - AS Monaco 1 GOL
7. Eibar - Alaves 2
Marta
1. Ostrawa - Pilzno X (R2)
2. Fiorentina - AS Roma X GOL
3. Genk - FC Brugge 1 (R1)
4. Arsenal - Liverpool 2
5. Hertha - Lipsk X
6. Reims - AS Monaco 1 GOL
7. Eibar - Alaves 2
-
moplik - Penhal 3:1 (0/0)
moplik
1. Ostrawa - Pilzno X (R2)
2. Fiorentina - Roma X GOL
3. Genk - Club Brugge X GOL
4. Arsenal - Liverpool X GOL
5. Hertha - Lipsk X (R1)
6. Reims - Monaco X
7. Eibar - Alaves X
Penhal
1. Ostrawa - Pilzno X
2. Fiorentina - Roma 1
3. Genk - Club Brugge 1 (R1)
4. Arsenal - Liverpool 2
5. Hertha - Lipsk 1
6. Reims - Monaco 1 GOL
7. Eibar - Alaves X (R2)
=============================
=============================
Gr A
Black Wars - RAMB0 2:2 (1/0)
RRToruń - abak 2:1 (1/1)
-
1. Black Wars....7 8:6 (1)
3. RRToruń.......6 5:4 (4)
2. RAMBO........ 4 5:4 (2)
4. abak.............0 4:8 (2)
=====
Gr B
jerrypl - kierowca pociągu 2:0 (1/0)
MMKielce - PrzemekM11 1:1 (1/0)
-
1. PrzemekM11.........7 7:3 (0)
3. MMKielce..............5 5:4 (1)
3. jerrypl.................4 5:5 (2)
4. kierowca pociągu...0 2:7 (2)
=====
Gr C
szakaluch - dastin 1:1 (1/2)
Ilona14 - Kasyx 0:1 (0/0)
-
1. Kasyx...............9 6:3 (0)
2. dastin..............4 5:5 (3)
3. Ilona14.............3 7:6 (3)
4. szakaluch.........1 5:9 (3)
=====
Gr D
Włókniarz Forever - Marta 3:2 (0/0)
moplik - Penhal 3:1 (0/0)
-
1. Włókniarz Forever...7 7:5 (2)
2. moplik..................6 6:3 (2)
3. Penhal..................4 5:6 (2)
4. Marta...................0 3:7 (0)
=======================================
=======================================
TABELA GŁÓWNA po 3 kolejce :)
1. Kasyx...............9 6:3 (0)
2. PrzemekM11.........7 7:3 (0)
3. Black Wars....7 8:6 (1)
4. Włókniarz Forever...7 7:5 (2)
5. moplik..................6 6:3 (2)
6. RRToruń.......6 5:4 (4)
7. MMKielce..............5 5:4 (1)
8. RAMBO........ 4 5:4 (2)
9. dastin..............4 5:5 (3)
10. jerrypl.................4 5:5 (2)
11. Penhal..................4 5:6 (2)
12. Ilona14.............3 7:6 (3)
13. szakaluch.........1 5:9 (3)
14. abak.............0 4:8 (2)
15. Marta...................0 3:7 (0)
16. kierowca pociągu...0 2:7 (2)
-----
+85/-85

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

2 kolejka - WYNIKI
1. 27.10 g.15.30 /POL/ Wisła Pł. - Piast 1:1
2. 27.10 g.16.00 /ANG/ Fulham - Bournemouth 0:3
3. 27.10 g.16.15 /HISZP/ Athl. Bilbao - Valencia 0:0
4. 27.10 g.20.00 /FRAN/ Amiens - Nantes 1:2
5. 27.10 g.20.30 /WŁOCH/ Torino - Fiorentina 1:1
6. 28.10 g.14.30 /BEL/ St.Liege - Genk 1:1
7. 28.10 g.14.30 /HOL/ Ajax - Feyenord 3:0
===================
Gr A
abak - Black Wars 3:4 (0/0)
abak
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia 1
4. Amiens - Nantes 2 GOL
5. Torino - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk 2 (R1)
7. Ajax - Feyenord 1 (R2)
Black Wars
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth X (R2)
3. Athl. Bilbao - Valencia X GOL
4. Amiens - Nantes 1 (R1)
5. Torino - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk X GOL
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
-
RRToruń - RAMB0 2:1 (1/1)
RRToruń
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth X
3. Athl. Bilbao - Valencia 1 (R1)
4. Amiens - Nantes 1
5. Torino - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk X (R2)
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
RAMB0
1. Wisła Pł. - Piast 2 (R2)
2. Fulham - Bournemouth 2 (R1)
3. Athl. Bilbao - Valencia 2
4. Amiens - Nantes X
5. Torino - Fiorentina 1
6. St.Liege - Genk 2
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
=====
Gr B
PrzemekM11 - jerrypl 4:2 (0/0)
PrzemekM11
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth X (R2)
3. Athl. Bilbao - Valencia X GOL
4. Amiens - Nantes 2 GOL
5. Torino - Fiorentina 1 (R1)
6. St.Liege - Genk X GOL
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
jerrypl
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth 1
3. Athl. Bilbao - Walencja 1 (R1)
4. Amiens - Nantes 1
5. Turyn - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk 2 (R2)
7. Ajax - Feyenoord 1 GOL
-
MMKielce - kierowca pociągu 3:2 (0/1)
MMKielce
1.Wisła Pł. - Piast 1
2.Fulham - Bournemouth 2 GOL
3.Athl. Bilbao - Valencia 2 (R1)
4.Amiens - Nantes 2 GOL
5.Torino - Fiorentina 2 (R2)
6.St.Liege - Genk 2
7.Ajax - Feyenord 1 GOL
kierowca pociągu
1.Wisła Pł. - Piast X (R2)
2.Fulham - Bournemouth 2 GOL
3.Athl. Bilbao - Valencia 2
4.Amiens - Nantes 1
5.Torino - Fiorentina 1 (R1) ??? - ANULOWANY TYP
6.St.Liege - Genk 2
7.Ajax - Feyenord 1 GOL
======
Gr C
Kasyx - szakaluch 4:3 (0/1)
Kasyx
1. Wisła Pł. - Piast 1 (R2)
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia 1
4. Amiens - Nantes 2 GOL
5. Torino - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk 1 (R1)
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
szakaluch
1. Wisła Pł. - Piast X GOL
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia X (R1)
4. Amiens - Nantes 1 (R2)
5. Torino - Fiorentina 2
6. St.Liege - Genk 2
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
-
Ilona14 - dastin 3:4 (1/1)
Ilona14
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia X GOL
4. Amiens - Nantes 1 (R1)
5. Torino - Fiorentina 2
6. St.Liege - Genk X (R2)
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
dastin
1. Wisła Pł. - Piast X GOL
2. Fulham - Bournemouth X (R1)
3. Athl. Bilbao - Valencia 1 (R2)
4. Amiens - Nantes 1
5. Torino - Fiorentina X GOL
6. St.Liege - Genk X GOL
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
=====
Gr D
Penhal - Włókniarz Forever 2:2 (1/1)
Penhal
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia X (R1)
4. Amiens - Nantes X (R2)
5. Torino - Fiorentina 1
6. St.Liege - Genk 1
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
Włókniarz Forever
1. Wisła Pł. - Piast 2
2. Fulham - Bournemouth 2 GOL
3. Athl. Bilbao - Valencia X (R2) ??? ANULOWANY TYP
4. Amiens - Nantes X
5. Torino - Fiorentina X (R1)
6. St.Liege - Genk 1
7. Ajax - Feyenord 1 GOL
-
moplik - Marta 2:0 (1/0)
moplik
1. Płock - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth 1
3. Bilbao - Valencia X GOL
4. Amiens - Nantes X
5. Torino - Fiorentina X R1
6. Standard - Genk 1 R2
7. Ajax - Feyenoord 1 GOL
Marta
1. Wisła Pł. - Piast 1
2. Fulham - Bournemouth X (R2)
3. Athl. Bilbao - Valencia 2
4. Amiens - Nantes X
5. Torino - Fiorentina 1
6. St.Liege - Genk 2
7. Ajax - Feyenord X (R1)
=======
Gr A
abak - Black Wars 3:4 (1/0)
RRToruń - RAMB0 2:1 (1/1)
1. Black Wars....6 6:4 (0)
2. RAMBO........ 3 3:2 (2)
3. RRToruń.......3 3:3 (3)
4. abak.............0 3:6 (1)
=====
Gr B
PrzemekM11 - jerrypl 4:2 (0/0)
MMKielce - kierowca pociągu 3:2 (0/1)
1. PrzemekM11.........6 6:2 (0)
3. MMKielce..............4 4:3 (0)
3. jerrypl.................1 3:5 (1)
4. kierowca pociągu...0 2:5 (2)
=====
Gr C
Kasyx - szakaluch 4:3 (0/1)
Ilona14 - dastin 3:4 (1/1)
1. Kasyx...............6 5:3 (0)
2. Ilona14.............3 7:5 (3)
3. dastin..............3 4:4 (1)
4. szakaluch.........0 4:8 (2)
=====
Gr D
Penhal - Włókniarz Forever 2:2 (1/1)
moplik - Marta 2:0 (1/0)
1. Penhal..................4 4:3 (2)
1. Włókniarz Forever...4 4:3 (2)
3. moplik..................3 3:2 (2)
4. Marta...................0 1:4 (0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

1 kolejka - wyniki
1. 20.10 g.13.30 /ANG/ Chelsea - Manchester Utd 2:2
2. 20.10 g.15.30 /POL/ Zagłebie S. - Miedź 3:1
3. 20.10 g.18.30 /NIEM/ Schalke - Werder 0:2
4. 20.10 g.20.45 /HOL/ Utrecht - Alkmaar 2:1
5. 21.10 g.15.00 /FRAN/ Montpelier - Bordeaux 2:0
6. 21.10 g.15.00 /WŁO/ Bologna - Torino 2:2
7. 21.10 g. 16.15 /HISZP/ Eibar - Athl. Bilbao 1:1
===========
Gr A
Black Wars - RRToruń 2:1 *(0/2)
Black Wars
1. Chelsea - Manchester Utd X GOL
2. Zagłebie S. - Miedź 1 GOL
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar X (2R)
5. Montpelier - Bordeaux 2
6. Bologna - Torino 1 (1R)
7. Eibar - Athl. Bilbao 2
RRToruń
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź X
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar 2
5. Montpelier - Bordeaux 1 (R1)
6. Bologna - Torino X GOL
7. Eibar - Athl. Bilbao X (R2)
-
RAMBO - abak 2:0 *(1/0)
RAMB0
Chelsea - Manchester Utd 1
Zagłebie S. - Miedź 2 (R1)
Schalke - Werder 2 GOL
Utrecht - Alkmaar 1 (R2)
Montpelier - Bordeaux 1 GOL
Bologna - Torino 2
Eibar - Athl. Bilbao 1
abak
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź 2
3. Schalke - Werder 1 (R2)
4. Utrecht - Alkmaar 2
5. Montpelier - Bordeaux X (R1)
6. Bologna - Torino 2
7. Eibar - Athl. Bilbao 1
======
Gr B
jerrypl - MMKielce 1:1 *(1/0)
jerrypl
Chelsea Londyn - Manchester United 1
Zagłebie Sosnowiec - Miedź Legnica 2
Schalke 04 - Werder Brema 1
Utrecht - Alkmaar X (R2)
Montpellier - Bordeaux 1 GOL
Bolonia - Turyn X (R1)
Eibar - Athletic Bilbao 1
MMKielce
1.Chelsea - Manchester Utd 1
2.Zagłebie S. - Miedź X (R1)
3.Schalke - Werder 1 (R2)
4.Utrecht - Alkmaar 2
5.Montpelier - Bordeaux 1 GOL
6.Bologna - Torino 2
7.Eibar - Athl. Bilbao 1
-
kierowca pociągu - PrzemekM11 0:2 *(2/0)
kierowca pociągu
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź 2
3. Schalke - Werder 2 (R2)
4. Utrecht - Alkmaar 1 (R1)
5. Montpelier - Bordeaux 2
6. Bologna - Torino 2
7. Eibar - Athl. Bilbao 1
PrzemekM11
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź X
3. Schalke - Werder X
4. Utrecht - Alkmaar 1 GOL
5. Montpellier - Bordeaux 2 (R2)
6. Bologna - Torino 2 (R1)
7. Eibar - Athl. Bilbao X GOL
======
Gr C
szakaluch - Ilona14 1:4 *(1/2)
szakaluch
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź 2
3. Schalke - Werder X
4. Utrecht - Alkmaar 1 GOL
5. Montpelier - Bordeaux 2 (R1)
6. Bologna - Torino X (R2)
7. Eibar - Athl. Bilbao 2
Ilona14
1. Chelsea - Manchester Utd X GOL
2. Zagłebie S. - Miedź 1 GOL
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar 1 (R1)
5. Montpelier - Bordeaux 1 GOL
6. Bologna - Torino X GOL
7. Eibar - Athl. Bilbao X (R2)
-
dastin - Kasyx 0:1 *(0/0)
dastin
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź X (1R)
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar 2
5. Montpelier - Bordeaux X
6. Bologna - Torino 2
7. Eibar - Athl. Bilbao 2 (2R)
Kasyx
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź 2 (R2)
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar X (R1)
5. Montpelier - Bordeaux X
6. Bologna - Torino X GOL
7. Eibar - Athl. Bilbao 2
======
Gr D
Włókniarz Forever - moplik 2:1 *(1/1)
Włókniarz Forever
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź X
3. Schalke - Werder X (R2)
4. Utrecht - Alkmaar 1 GOL
5. Montpelier - Bordeaux 1 GOL
6. Bologna - Torino X (R1)
7. Eibar - Athl. Bilbao 1
moplik
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłębie S - Miedź X (R2)
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar 2
5. Montpellier - Bordeaux 1 GOL
6. Bologna - Torino 2
7. Eibar - Bilbao X (R1)
-
Marta - Penhal 1:2 *(0/1)
Marta
1. Chelsea - Manchester Utd 1
2. Zagłebie S. - Miedź X
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar X (2R)
5. Montpelier - Bordeaux 2
6. Bologna - Torino 2 (1R)
7. Eibar - Athl. Bilbao X GOL
Penhal
1. Chelsea - Manchester Utd X (R2)
2. Zagłebie S. - Miedź 2
3. Schalke - Werder 1
4. Utrecht - Alkmaar 2
5. Montpelier - Bordeaux 1 GOL
6. Bologna - Torino X GOL
7. Eibar - Athl. Bilbao 1 (R1)
=======
Gr A
Black Wars - RRToruń 2:1 *(0/2)
RAMBO - abak 2:0 *(1/0)
1. RAMBO........ 3 2:0 (1)
2. Black Wars....3 2:1 (0)
3. RRToruń.......0 1:2 (2)
4. abak..........0 0:2 (0)
---
Gr B
jerrypl - MMKielce 1:1 *(1/0)
kierowca pociągu - PrzemekM11 0:2 *(2/0)
1. PrzemekM11.........3 2:0 (0)
2. jerrypl............1 1:1 (1)
3. MMKielce...........1 1:1 (0)
4. kierowca pociągu...0 0:2 (2)
---
Gr C
szakaluch - Ilona14 1:4 *(1/2)
dastin - Kasyx 0:1 *(0/0)
1. Ilona14...........3 4:1 (2)
2. Kasyx.............3 1:0 (0)
3. dastin............0 0:1 (0)
4. szakaluch.........0 1:4 (1)
---
Gr D
Włókniarz Forever - moplik 2:1 *(1/1)
Marta - Penhal 1:2 *(0/1)
1. Penhal..............3 2:1 (1)
1. Włókniarz Forever...3 2:1 (1)
3. moplik..............0 1:2 (1)
4. Marta...............0 1:2 (0)
===
* w nawiasie trafione typy do spotkań Rezerwowych. *()

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.