Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Moja propozycja jest taka : zostawcie juniorów w spokoju !

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Świetny pomysł by wyrzucić obowiązek startowania młodzieżowców w lidze. Chociaż nawet wtedy może dochodzić do wielu kłótni między prezesami. Więc mam o wiele lepszy pomysł: Skończyć z żużlem, zaorać wszystkie tory, a polscy zawodnicy niech sobie jeżdżą za granicą. Bezsens ten komentarz, bezsens te stwierdzenie.

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  dodatkowo wnosze o zmiane w tabeli biegowej kosmetycznej nie ingerujacej w obecny system. Kazda para musi pojechac z kazda parą. W 2 serii dać mozliwosc doparowemu numerowi zmiane pol startowych, a wiec 9 jedzie z np pierwszego toru w 1 biegu, i w 7 biegu jedzie z np 3 toru, a 10 numer jedzie z 1 toru. Jak mowie nalezy zamknac 3 pierwsze serie od zmian taktycznych! Kazda para musi pojechac z kazda. I dopiero na te chwile dopuscic rezerwy taktyczne od biegu 11 do 15. Tak wiec pierwsza faza meczu podstawowa - do 11 biegu - kazda para z kazda BEZ ZMIAN! Zobaczymy wtedy jak wygladaja druzyny. Ludzie chca widziec DRUZYNOWE jazdy, a nie indywidualne w sporcie druzynowym. W dalszym planie np po wprowadzeniu tego regulaminu, np po 3 latach, uwolnilbym rezerwe taktyczna, likwidujac ja, wprowadzajac instytucje JOKERA gdy zespol przegrywa od momentu -12. I tylko za siebie. To da ten sam potencjalnie wynik przy zmianie taktycznej, Zmarzlik pojechal za Kildemanda zrobił 3 pkt, pojedzie za siebie, zrobi tez 3+3, a system jazd druzynowych jest utrzymany! TU JEST DROGA DLA DYSCYPLINY ZWANEJ DRUZYNOWA!!!!!!!!

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Finanse chyba powinny być jawne jak to polski Związek piłki nożnej chyba że zmienimy nazwę na prywatny

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Dlaczego moj wips zostal usuniety? Bo napisalem prawde?
  Rozwiazac te mafie zwana PZPN. Puki to sie nie stanie Polska pilka nigdy nie ruszy z miejsca!

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Analityk naszej drużyny przed meczem ogłosił,że wygramy bo pierwszy rozgrywający nie zagra bo ma wyrostek i miał operację. To pokazuje indolencję i pychę polaków. To samo było jak Brzęczek pojechał i też byli pewni siebie bo mają Lewandowskiego i Piątka. DZIADY.

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Skoro się kompletnie nie dba o młodzież w Krośnie to po kolii odchodzą najpierw Oleg G teraz Tymek T a w Łodzi śmiga kolejny chłopak Miłosz G 13sto latek z którym w Łodzi wiąże się duże nadzieje ale chłopak naprawdę śmiga ale trudno się dziwić wszak władza klubu Wilków najlepiej wszystko wie choć ani jednej kompetentnej osoby w klubie nie ma no pomijając trenera ale on nie żądzi

 • WilkiDMP2025 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Krosno by już miało trzech juniorów
  Coś jest nie tak w klubie skoro juniorzy zdają licencję w innych klubach

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  @xab: Żebyś się chłopie nie zdziwił ze nasze komentarze będą zaraz usunięte
  Mnie już zablokowali na Facebooku wilków dawno ze niby kłamstwo pisze

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Tymon Tomiak to chłopak z Krosna. Jeśli powody jego przejścia do szkółki z Lublina są faktycznie takie jak po cichu mówi się na mieście to... lepiej dla Wilków żeby to nie wyszło na jaw bo ich to po prostu kompromituje!

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Tymon Tomiak trenował w Krośnie czyżby podobna sytuacja jaka była z chłopakiem który jest teraz w Łodzi
  Ręce opadają

 • WilkiDMP2025 napisał/a komentarz do Żużel. Zawodnicy pytają gdzie kasa, a prezes Wandy zapadł się pod ziemię. Czy to koniec żużla w Krakowie?

  hhahahahahahahhahaha dobre:))))))@alien20:

 • WilkiDMP2025 napisał/a komentarz do Żużel. Siedmiu adeptów zdało praktykę. Dawid Stachyra przystąpił do egzaminu teoretycznego

  dawać chłopaki!!! bo ja jak i inni nie wiedzą!! bo zaraz z tych pierwszych 5....zostanie 1?!? co jest qrwa!!!!@Laszlo84:

 • WilkiDMP2025 napisał/a komentarz do Żużel. Siedmiu adeptów zdało praktykę. Dawid Stachyra przystąpił do egzaminu teoretycznego

  a co sie mówi??? mów głośno, śmiało prosze !!!@xab:

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  "Od jednego z ważnych działaczy słyszymy, że w IMŚJ nie ma Szwedów i jest tylko jeden Brytyjczyk. Tym krajom trzeba impulsu, być może także polskich pieniędzy, by umożliwić żużlowcom stamtąd rozwój."

  Od kiedy to "rozwój" dyscypliny leży na sercu działaczy? Ten "rozwój" olali, gdy Daugavpils DWA RAZY wygrało 1 ligę. Wtedy trzeba było myśleć o rozwoju, umożliwić start Łotyszom w ekstralidze.

  A teraz to przekręty i kombinację, na miarę tego, jak to po zdobyciu mistrza przez Falubaz wprowadzono zasadę, że może być tylko jeden żużlowiec z GP w danym zespole. Przez to Protas musiał zrezygnować z udziału w cyklu GP, Hancock bodajże musiał odejść... Żenada.

  ŻENADA!

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Tak podsumowując te wszystkie chore pomysły emerytowanych, czyli nie mających nic do powiedzenia działaczy i wszystkich, którzy próbują forsować rozwiązania dopasowane do swojej sytuacji!
  Unia Leszno zasłużyła sobie na obecną pozycję przede wszystkim szkoleniem młodzieży!
  Jak każdy inny klub, kiedyś, kogoś zakontraktowali.
  Silna formacja juniorska to wyłącznie zasługa ich zaangażowania w te kwestie.
  Tymczasem "zaświatało" kilku "mądrym" w głowie jak by tu zrobić żeby nam było lepiej...?
  Wstyd! Wstyd, że Witkowski majaczy coś o naszej misji dla świata, skandynawii!
  To jest herezja na ostrym wspomaganiu!
  Inaczej nie jestem w stanie tego zrozumieć!
  A może działka w Sztokholmie? W Kopenhadze?
  A może po prostu działka za dużo...

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Dwa największe błędy Bońka , to Nawałka i Brzęczek ..... dziękuję za uwagę.

 • WilkiDMP2025 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. Trudne życie emigrantów. Gwiazdy ligi przepadły po wyjeździe

  hahahaha... toście mnie wszyscy rozbawili:))) dzieki:)))

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Jestem z bydzi Ale powiem szczerze że czuje pewien nie smak. Poznań zalał nas u siebie chociaż trochę klmbinowali z torem. Teraz u nas było to samo. Ale mimo wszystko rozmiar wygranej dziś w Bydgoszczy budzi wiele złych myśli. Nie rozumiem po co ta szopka. Jesli poznania nie stac na 1 lige to mogli tydzien temu wygra ok 6 pkt. W rewanżu dostali by 10 i wszyscy uznali by że bydgoszcz wygrała w sprawiedliwej walce. Dziś mam wrażenie A nawet pewność że wszyscy uczestniczyliśmy w wielkim wałku. Żal mi bardzo poznańskich kibiców. Bo przyjechaliscie zobaczyć jak wasz zespół kończy dzieło. Teraz możecie iść do klubu po zwrot kasy za wyjazd. Zostaliście oszukani. Pokażcie co o tym myślicie w przyszłym sezonie. Ba z was zakupiono. Ja też czuje się oszukany. Jako kibic Polonii oczywiście bardzo chciałem awansu Ale nie w takim stylu. Wszystko jest grubymi nićmi szyte. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca A jednak mają i jak znam życie mieć będą. Wszędzie tam gdzie są pieniądze polityka i tp

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Wygląda to na perfidną ustawkę, no ale przecież Boniek ma w swojej ekipie "Fryzjera". Ciekawe ile ten awans kosztował i kto się na nim najbardziej wzbogacił.

 • WilkiDMP2025 lubi Komentarz

  Skorpiony, spiąć się, popracować nad silnikami i jechać z Orłem. Uważam, że Orzeł jest do pokonania.
  Macie dobrych zawodników i trzeba iść na całość.
  Pozdrowienia z Bydzi.

 • WilkiDMP2025 napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Gigant Kołodziej. Takich występów w finałach play-offów nie było za wiele

  tak tak! niech w GP to pokaże. !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.