Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WuMike lubi Komentarz

  Dopóki w Mercedesie jeździ Hamilton to nie zobaczymy tam Russella ... bo po co mieliby ryzykować.... są dwie opcje i obie złe dla Mercedesa ... Hamilton objeżdża Russella i mi to wielkim przyszłym mistrzu świata zostaje mocno zachwiany.... druga opcja Russell zaczyna wygrywać z Hamiltonem... też źle bo dla anglików póki co Hamilton to najlepszy kierowca w F1.... dlatego muszą trzymać przeciętnego Botasa

 • WuMike lubi Komentarz

  Bzdura nie tylko Chicago utrudnial mu w drodze do zdobycia mistrzostwa, lecz nawet poltoraroczna przerwa Jordana nie pomogła mu zdobyć. Houston i Indiana zrujnowali marzenia Ewinga.
  Lepiej przeczytaj jeszcze raz od nowa o historii NBA. Nie myśl tylko o Chicago Bulls!!!

 • WuMike lubi Komentarz

  Wyobrażam sobie jaki skutek miał mecz w Atalanty na San Siro...

 • WuMike lubi Komentarz

  Fantastycznie się to ogląda.Ja też zarywałem nocki,żeby oglądać NBA.Byłem i jestem fanem Knicks,ale trzeba oddać wielkość ówczesnych Byków.

 • WuMike lubi Komentarz

  Film fantastycznie zrobiony nie moge juz doczekac następnych odcinków, szkoda ze dwa ostatnie

 • WuMike lubi Komentarz

  Do tej pory mam na vhs mecze z finalow.. z tamtych lat

 • WuMike lubi Komentarz

  Oglądając serial czuję się, jakbym znowu miał 14 lat

 • WuMike lubi Komentarz

  Serial nie ujawnia nic czego fani byków z lat 90tych by nie wiedzieli ale rozwija wiele wątków które teraz możemy lepiej poznać, ogląda się go bardzo dobrze dla ludzi mojego pokolenia Bulls to była religia, hej hej tu nba... to był niepodrabialny i niepowtarzalny klimat, czekanie do późna w nocy lub pobudka na mecz w jej środku by z zaspanymi oczami czekać na start wielkiego święta i ciarki które przechodziły po plecach gdy w United Center gasły światła i rozbrzmiewał genialny The Alan Parsons Project z ponadczasowym "Sirius" to było wiadome że zaczyna się zabawa z MJ w roli głownej choć osobiście zawsze i najmocniej lubiłem Pippena.

 • WuMike lubi Komentarz

  40 lat temu polska czołówka jeździła w lidze angielskiej. Plech, Jancarz i inni zarabiali tam niezłe pieniądze, ale nikt się z nimi nie cackał. Dlaczego teraz ma być inaczej?

 • WuMike lubi Komentarz

  Jeżeli ktoś myśli, że liga bez obcokrajowców będzie nudna to jest w błędzie.Ona dopiero zrobi się ciekawa. Ja chcę oglądać polskich raiderów w polskich klubach jak najwięcej. Będzie dużo emocji a dyskusjom nie będzie końca. Szykuje się mega sezon zobaczycie.

 • WuMike lubi Komentarz

  On chyba nie rozumie że ograniczenia narzucane przez polski rząd są ponad tym co może zaoferować mu ekstraliga. Nawet jeśli eliga pozwoli mu wyjeżdżać do Danii kiedy tylko zechce, to po powrocie do Polski i tak musi się poddać 2 tygodniowej kwarantannie, jak każdy obywatel wjeżdżający na teren RP. W tym czasie nie ma mowy o jeździe na żużlu, ani nawet treningach. Czy ktoś mu o tym powiedział? I nie ma mowy o zachowaniu podwyższonych środków ostrożności, bo wirus rozwija się u człowieka od 2 do 11 dni (chyba), więc dopiero po tym czasie można by stwierdzić czy po powrocie z Danii Michelsen nie zagraża innym osobom z którymi ma kontakt. Takie są u nas przepisy i musi je uszanować. A jak nie, to powinien wrócić do swojego kraju.

 • WuMike lubi Komentarz

  w Czechach 10% ludzi wierzy w Boga, opieraja dzialania na racjonalizmie. Jest dobrze. W PL w Boga wierzy 92%... Czyli Bog pomorze... ale jakos nie pomaga, nie jest dobrze ... moze warto pora wyjsc z pudelka... Niech kosciol przeznaczy budynki na szpitale, samochody na karetki.

 • WuMike lubi Komentarz

  Epidemia jest już w Czechach w fazie spadkowej, a w Polsce minister przewiduje szczyt jesienią i ciągle go przesuwa, podobnie jak liczbę przewidywanych zgonów.

 • WuMike napisał/a komentarz do Koszykówka. Jak wielki Prokom jechał taksówkami na mecz. Grecy: kierowca miał zawał!

  Pełna hala, mega emocje. Ehh, to już tyle lat minęło i pewnie nie wróci.

  PS. Patrick Beverly, w składzie ówczesnej drużyny z Pireusu :)

 • WuMike lubi Komentarz

  No to się pośmiałem
  Wyliczenia na poziomie 1 klasy podstawówki
  Człowieku, jeśli decydujemy się w takim czasie na ruszenie z rozgrywkami, to jedynym ograniczeniem nie jest brak kibiców, wprowadza się kolejne, jeśli zawodnicy pracują z dwoma mechanikami to muszą się przerzucić na jednego, będzie trudniej ? Cóż... Dostosują się lub nie będą jeździć i zarabiać,
  Po drugie po co ci człowieku na stadionie spiker ?
  Po trzecie - nie ma obowiązku zapewnienia ochrony w ilości 50 osób, to nie impreza masowa, poza tym wokół takich meczów na ogół są patrole policji które częściowo choć w jakimś sensie wyręczą ochronę,
  Kolejna sprawa to ograniczenie ekipy telewizyjnej. Nie musi być studia, może być jeden dwóch komentatorów, można odpuścić wywiady w parkingu, bo i tak bliski kontakt jest niewskazany,
  Nie wpuszcza się do tego na stadion dziennikarzy, już jakieś "100 lat temu" wiele redakcji zaczęło pracować na telefon lub korzystać z materiałów przesyłanych przez kluby. Niech organizator wysyła gotowe wypowiedzi zawodników trenerów etc. To na prawdę nie problem, to funkcjonuje w innych dyscyplinach.
  Ruszenie z rozgrywkami wiąże się z dużymi ograniczeniami, dostosowaniem się do nowych realiów, na pewno nie będzie to wyglądało tak, jak w poprzednich sezonach, to logiczne "panie redaktorze "

 • WuMike lubi Komentarz

  "Choć jeszcze niedawno wydawało się to mało prawdopodobne, dziś wiele wskazuje na to, że sezon 2019/2020 zostanie dokończony - zarówno w Polsce, jak i w całej Europie.".............A co się zmieniło na plus w Europie panie redaktorze, w ostatnim czasie, że tak pan myśli??? Bo raczej widać niestety, że sytuacja, zwłaszcza na zachodzie, wymyka się spod kontroli....

 • WuMike lubi Komentarz

  Jezeli olbrzym z Zoliborza decyduje o dacie wyborow na prezydenta to moze i w tym wypadku zdecydowac o terminie wznowienia ligi. Zbawco narodu prosimy o rade.

 • WuMike lubi Komentarz

  Hahahahahahaha....wlasnie tak wstepnie WHO zapowiada na okolice Czerwca szczyt pendemii,powodzenia dyletanci.....polak potrafi....hahahahahahahaha....i powodzenia 10 Maja

 • WuMike lubi Komentarz

  Idioci. Jak następny sezon w październiku wystartuje to będzie dobrze.

 • WuMike lubi Komentarz

  I proszę najlepszy przykład jak podmiotowo traktuje się ludzi. Nikt nie pyta piłkarzy co oni na to? Czy się nie boją? Nikt się tym nie interesuje ale jeśli chodzi o pieniądze to myśli się od razu żeby im obciąć pensje. Czemu panowie działacze sobie nie poobcinają pensji? Powinni też w trakcie rozgrywania tych meczy siedzieć na stadionach. najlepiej blisko linii żeby poczuć od czasu do czasu krople spadające z piłkarzy, żeby się zastanawiali czy to jest pot czy ślina?

 • WuMike lubi Komentarz

  Biegać samemu na odludziu nie można ale pod Lidlem gdzie stoi kilkadziesiąt osób stać można.. Do lasu iść nie można ale do zakładu pracy gdzie pracuje kilkadziesiąt osób już iść można..Te zakazy są durne w sensie osoby które je wymyślają chyba nie wiedzą jak sie zaraża koronowirusem

 • WuMike lubi Komentarz

  Dyrektor z PIS i wszystko jasne,oni psują gdzie się pojawią.

 • WuMike lubi Komentarz

  Pisowce położą wszystko , zaczęli od stadnin a skończą na służbie zdrowia.

 • WuMike lubi Komentarz

  Cwaniak pan dyrektor z PiS. I wszystko jasne. Swoją ferajnę trzeba obsadzić na intratnych stanowiskach, a fachowców na bruk. Zaraza. Kiedyś tę mafię rozliczymy.

 • WuMike lubi Komentarz

  PIS to coś potwornego

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.