Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • WuMike lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • WuMike lubi Komentarz

  I to ma być "przyszły mistrz Świata", jak twierdzi Williams... Jakoś nie widzę tych "przebłysków geniuszu" w jego jeździe, ale za to sporo "pomocy" od Williamsa. Z drugiej strony, gdyby nie niebieska flaga, może frustrat już by więcej okazji nie miał.............

 • WuMike lubi Komentarz

  Serial Nawrocki : kadra siatkarek trwa.Ja mam pomysła.Nawrocki niech skompletuje wszystkie kobitki z PZPS i je trenuje.Razem z prezesem.Jak ten nie wie co zrobić z Nawrockim .

 • WuMike napisał/a komentarz do NBA. Spięcie wielkich gwiazd. Stephen Curry kpi z Michaela Jordana

  Uważałem gościa za poważniejszego, ale niestety, muszę to zrewidować. Ten zarozumiały bobek zdobył tylko 3 tytuły, ani razu nie będąc MVP finałów. O jego umiejętnościach można powiedzieć w trzech słowach - zasadniczo potrafi tylko rzucać za trzy. W jego grze nie ma choćby połowy gracji ruchów Michaela, od bycia prawdziwym liderem jak Jordan dzieli go cały kraj, ale ma za to fajny kontrakt i niech z tego się cieszy, bo 20 lat temu nikt nie dałby mu żyć na parkietach NBA. Przezabawny człowieczek...

 • WuMike napisał/a komentarz do Carmelo Anthony wraca do NBA! Podpisze kontrakt z Portland Trail Blazers

  Cieszę się, chociaż nie wiem kompletnie, czego należy oczekiwać po powrocie Melo. Oby, trafiając do moich Blazers grał przede wszystkim dobrą obronę, jeżeli go na to stać.

  Kontrakt nie jest gwarantowanym, zatem zespół ma wolną rękę.

 • WuMike lubi Komentarz

  @Fan BASKET: Jeżeli twierdzisz że Curry osiągnął więcej niż Jordan to przebadaj się psychiatrycznie. Pozdrawiam

 • WuMike lubi Komentarz

  Curry (przy całym szacunku dla jego talentu) nie dorasta Jordanowi do pięt! Statystyki to nie wszystko! Jeszcze trzeba mieć "to coś"! Jordan miał tego "czegoś" najwięcej i dlatego był jest i będzie najwybitniejszy i jedyny w swoim rodzaju!
  Curry nie sprawia, że młode łepki po obejrzeniu jego meczu ubierają buty i idą go godzinami naśladować na boisko! Jordan taką moc miał.

 • WuMike lubi Komentarz

  Jasne, że tamta generacja była lepsza, tamta koszykówka była lepsza. Była w niej obrona, była w niej walka, sędziowie nie gwizdali technicznych, bo ktoś się krzywo spojrzał lub jeszcze nie spojrzał, ale na pewno spojrzy. A teraz konkurs kto rzuci z dalszej odległości i szybciej skończy akcję na 24 sek. do dyspozycji. Słabo się to ogląda.

 • WuMike lubi Komentarz

  już niedługo młody, już niedługo ... poczujesz satysfakcję w walce o 19 lub 20 miejsce, potrójne dublowania i inne atrakcje jakie Williams ma w zanadrzu ...

 • WuMike lubi Komentarz

  „…MVP z 2018 roku zdobył 42 punkty, 10 zbiórek oraz dziewięć asyst. Trafił 12 na 27 oddanych rzutów z gry, w tym 9 na 19 za trzy…” Co to za MVP, który generuje tak dużą ilość strat. To sprzeczność sama w sobie. Owszem, zdobywa dużo punktów ale robi to forsując egoistyczną grę i na fatalnej skuteczności. Do znudzenia wymusza faule. W dodatku nie bez powodu jest uznawany za fatalnego obrońcę. I co najgorsze po tylu latach takiej gry HARDEN SIĘ JUŻ NIE ZMIENI.

 • WuMike lubi Komentarz

  Powodzenia z szukaniem kogokolwiek kto zechce je trenować.

 • WuMike lubi Komentarz

  Ciekawe czemu Niemczyk mówi o Antidze.To super trener ale skąd pewność że chciałby trenować naszą kadrę.

 • WuMike lubi Komentarz

  Pamiętam jak Boniek szedł na urząd prezesa,jak mówił,że podniesie polską piłkę itd,itp.
  Podniósł ale nie powiedział na jak długo i jak wysoko podniesie.Podniósł wysoko ale huk spadającej polskiej piłki był tak duży,że nie zatrzymała się na opowiednim poziomie.Spadła na dno.Ciekaw jestem kiedy to dno.......przebije.

 • WuMike lubi Komentarz

  A to dziwne jest tak bardzo ???? skoro w naszej lidze grają tak renomowane firmy jak Kroczona Kielce która strzeliła przez cały sezon 7 bramek !!!!, wytoczyła sprawę dla kibica, i ogólnie przedstawią najgorszą formę żenady, udaje klub piłkarski, który jest pralnią brudnych niemieckich pieniędzy..............i czy to jest normalne w europie ??? .......nie !!!! a u nas pozwala się aby takie padło grało w ekstraklasie i dostało licencję..............żenada !!!!! poziom XXXXL

 • WuMike lubi Komentarz

  Jest źle a będzie jeszcze gorzej. U nas w lidze wystarczy że młody zawodnik kilka razy dobrze kopnie piłkę, zagra 30 meczów w lidze i jest sprzedawany za granicę. A w jego miejsce jest ściągany przeciętniak z Europy. Prezesi w Polsce bez wyjątku są nastawieni na szybki zarobek. I o to główny powód !!!

 • WuMike lubi Komentarz

  Zazdroszczą nam kibiców? Czego tu zazdrościć, frekwencji jak w czwartym szczeblu w Niemczech?
  Jeden mecz 2. Bundesligi ma większą frekwencję od całej kolejki ekstraklapy.

 • WuMike lubi Komentarz

  Sędziowie tego meczu +Var to skandal

 • WuMike lubi Komentarz

  2 karne należały się Arkce. Gdzie jest sędzia?
  Co na to Pan Sławek.
  Ległej się nie gwiżdże?

 • WuMike lubi Komentarz

  W jaki sposób zasłużył A jak powinny być dwa karne dla Arki

 • WuMike lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • WuMike lubi Komentarz

  A dwa karne gdzie!?

 • WuMike lubi Komentarz

  Czytajac tu wiele komentarzy ,,KIBICÓW,, Można odniesć wrażenie że tylko czekamy na to by któryś z zespołów sie potknał , dostał niesamowite baty czy przechodził jakiś chwilowy kryzys formy . To jest dla nas okazja by sie wyżyć , dokopać innym czy ich ośmieszyć , tylko co to ma wspólnego ze sportem ? , no chyba ze popieramy też burdy , zadymy , ustawki i często hale sportowa zamieniamy na stadion piłkarski ..

 • WuMike lubi Komentarz

  TO TAK WOLNO ??? Autor wkleił "żywcem" kilka fragmentów z poprzedniego artykułu na ten temat. Styl niskich lotów i w dodatku powielany. SŁABE TO.

 • WuMike napisał/a komentarz do Wielki pech gwiazdy NBA. Stephen Curry złamał lewą rękę!

  Tankować? Oni w tym składzie ze Stephem zajęliby pewnie max 12 miejsce na zachodzie. Takie są realia. Cóż, karma powoli wraca za te „kupione” ostatnie tytuły. Życie nie lubi już dynastii za wszelką cenę. Mnie to akurat bardzo cieszy. Liga w tym roku będzie bardzo ciekawa!

 • WuMike lubi Komentarz

  Nie trzeba być hakerem żeby dojść to takich wniosków. Ale nie dotyczy to tylko Rosji bo Kataru i wcześniej Brazylii . Tak że żadne nowości, ruskie i tak mało zapłacili w porównaniu z szejkami z Kataru.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.