WuMike - lubi

 • WuMike lubi Komentarz

  Wzięli by się za projekt swojego bolidu, a nie szukali dziury w całym. Nikt od nich nie chce kupować części i dlatego są tacy wściekli. Mercedes handluje z RP i Williamsem, Ferrari z HAASem i AR, Honda z RB i AT. Nawet McLaren od przyszłego sezonu kończy współpracę z Renault.

 • WuMike lubi Komentarz

  16 długich lat czekania - nareszcie! Brawa dla Mateusza, El Loco i wspaniałych, wytrwałych kibiców. Teraz sensowne wzmocnienia i liczę na spokojne utrzymanie. MOT!!!

 • WuMike lubi Komentarz

  Niedługo włodarze Alfy przeanalizują nie tylko poprawki ale też przydatność Kubicy w zespole. Ciekawe jak długo Orlen będzie wykupował sesje treningowe,które kompletnie Kubicy nic nie dają bo jego szanse na starty w wyścigach są mniejsze od zerowych.

 • WuMike lubi Komentarz

  Jak tak dalej pójdzie, to Toruń przebije Tarnobrzeg, bo prezes będzie nie tylko trenerem ale i zawodnikami ;)

 • WuMike lubi Komentarz

  U nas druga fala, dużo gorsza- zacznie się w połowie sierpnia, kiedy ludzie zaczną powracać z wakacji i roznosić już zmutowanego wirusa do swoich miast, miasteczek i wsi. Wtedy będzie kolejny lock down, szkół nie otworzą. Szpitale będą pękały w szwach. Cmentarze też.

 • WuMike lubi Komentarz

  ..... coś w tym jednak jest. Zwrócmy uwagę, gdzie Duda ma najwięcej zwolennikow, tam gdzie największa bieda np. na ścianie wschodniej. Miał być skok cywilizacyjny, a jest d...pa, więc tam najłatwiej kupić wyborców, za podatki innych. Rząd zamiast porządnie zainwestować w te regiony i dać ludziom porządną pracę i stworzyć im warunki do lepszego życia (dać wędkę) to rozdaje bezmyślnie pięniądze, bo tak najprościej. I tu mamy paradoks, rząd jednocześnie pomaga, a zarazem krzywdzi tych ludzi upośledzając ich, przyzwyczając do łatwego pieniądza zamiast kreować taką rzeczywistość, w której oni sami sobie poprawiają byt w oparciu o narzędzia i możliwości, które dałby im rząd. Gdzie te fabryki i inwestycje na wschodzie?

 • WuMike lubi Komentarz

  To jakiś obłęd jak czyta się niektóre komentarze. Część osób popiera prezydenta i partię, która rozdając (kupując głosy) pieniądze na prawo i lewo prowadzi ten kraj prosto w przepaść. Zawłaszczyli całe państwo, rozbudowali biurokrację do niewyobrażalnej skali, wyrzucili (cześć przywłaszczyli) pieniądze w błoto, te wszystkie miesięcznice, komisje smoleńskie, fundacje narodowe, wymieniani co 2 miesiące prezesi spółek skarbu państwa z olbrzymi odprawami, czy brać pisowska naprawdę jest takimi BARANAMI, że tego nie widzą? A to tylko kilka przykładów spraw gdzie zniknęły pieniądze i nikt nie chce wytłumaczyć gdzie się podziały, BO IM SIE NALEŻY PRAWDA? To czyste złodziejstwo w białych rękawiczkach.

 • WuMike lubi Komentarz

  Burzę, może u prawaków. Wystarczy zapoznać się z oficjalnymi statystykami dotyczących preferencji wyborczych różnych grup społecznych, środowisk, poziomu wykształcenia itp.

 • WuMike lubi Komentarz

  Dlatego warto dograć sezon do końca. Choć wiadomo, że nasza liga to nie ten poziom finansowy aby płacić zawodnikom i czekać. Ale nikt nawet się z nimi nie próbował dogadać. Fajny finał ACB

 • WuMike lubi Komentarz

  następny pisior się odezwał...

 • WuMike lubi Komentarz

  przytoczyl dane statystyczne wiec w czym przesadzil? ze podal fakty?

 • WuMike lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • WuMike lubi Komentarz

  Serbowie to beznadziejni ludzie, gorsi od Polaków. Jak można takiemu człowiekowi kibicować? Popatrzcie na np. Federera - klasa, opanowanie, kultura.

 • WuMike lubi Komentarz

  nie wiedziałem, że Pol siedzi w tenisie. Myślałem, że głównie nożna :D tak czy siak Novaczek to typowy buras i teraz wyszło to, co wiedziałem od zawsze. Zezowaty ma taki charakter i on chce być lubiany hehehe jego przaśni rodzice są tak obciachowi co wywiad to coś palną głupiego i wstyd tylko robią ale on pewnie taki sam jak oni.

 • WuMike lubi Komentarz

  Nie mogło być inaczej. Świetna forma Roberta, szkoda że stracił mecze z powodu urazu, bo rekord Gerda 40 bramek w sezonie byłby mocno zagrożony.

 • WuMike lubi Komentarz

  Z pewnością to znakomity piłkarz, ale do końca życia będzie gościem który nie sprawdził się w prawdziwej lidze. Bayern i bez niego byłby mistrzem. Szkoda, że nie udał się transfer do Premiership czy choćby do Hiszpanii. Tam pewnie udowodnił by klasę. A tak jest członkiem drużyny z ósmej klasy która ogrywa te z czwartej.

 • WuMike lubi Komentarz

  Napiszcie wprost kto jest za to odpowiedzialny, pisowski kapuś i krętacz, człowiek który sukcesywnie niszczy kluby które nie są po jego linii partyjnej, nikoś dyzma tego związku, które kluby za nim głosowały i dlaczego?

 • WuMike lubi Komentarz

  W największych kłopotach jest Rybnik: trenejro i Prezes do wymiany: nie budują, a psują atmosferę. Kibice, moim zdaniem, ok. Może przydałby się mały bojkocik, bo spadek i tak, raczej pewny.

 • WuMike lubi Komentarz

  Jordanowi nikt nie skradł mocy. MJ w "Kosmicznym meczu / SPACE JAM" nawet zyskał dodatkowe talenty rodem z kreskówki.

 • WuMike lubi Komentarz

  Z netu, o czym tutejsi redaktorzy mają zakazane pisać:

  "Media zrobiły z niego świętego męczennika, a tu się okazuje, że koleś wcale nie był aniołkiem – miał całkiem długą kartotekę: napaści z bronią w ręku, włamania, rozbój, grożenie bronią ciężarnej kobiecie, wielokrotne aresztowania za dragi (sam też ćpał na potęgę). Wygląda więc na to, że czarnoskóra społeczność w Ameryce po raz kolejny źle trafiła ze wzorcem dla swoich dzieci."