Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Niesamowite....Messi juz Zapewne po gaciach robi na mysl o Lewym:) Buhaha

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Pederol jedyny normalny . Jak można porównać Messiego z Lewandoofskim przez pryzmat jednego sezonu ? Głupota ludzka nie zna granic.

 • Roman Lazarek napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Maciej Kmita: Robert Lewandowski i show, jakiego świat nie widział

  z tym finalem to sie troche rozpedziles redaktorku.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Lewy jest klasycznym dobijaczem i koniem na boisku bez techniki. Ma cholerne szczęście że gra w Bayernie i Bundeslidze. W Realu albo Barcelonie by grzał ławę. Takich dobijaczy było w cholerę w piłce nożnej. A fenomenów kilku, stawianie Lewego w gronie tych piłkarzy to nieporozumienie do kwadratu. Lewy nawet do Benzemy nie ma podskoku a porównywanie go do Ronaldo i Messiego jest niedorzeczne.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Lewy obecnie Top2 na świecie...bo jednak Messi jest bardziej uniwersalny,,,ale To co robi Lewy...Maestro !

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Wszystko jest dobrze napastnik nowy jest!! Teraz czas na wzmocnienia siły pomocy bo ofensywnego i kreatywnego zawodnika środkowa linia potrzebuje!! WALCZYMY MKSPOGOŃ SZCZECIN

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Po takich wynikach gospodarzy w tym sezonie nie nazwałbym tego najlepszą ligą świata - nie da się tego oglądać.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Uczcie się robić tor do walki bo ten wasz nuda JEDZIE, przykładem jest tor w Lesznie. Na waszym meczyku zasnąłem

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  ...złoty but uciekł - co było do przewidzenia...złotej piłki nie przyznają...jakie kompleksy każą na siłę szukać i wynajdywać klasyfikacje, w których robert lewandowski jest najlepszy ? ...można wiele takich wymyślić ...np.najwięcej goli strzelonych w I lub w II połowie, bramki strzelone w ostatnich 10 minutach meczu, bramki na wyjazdach itp....wiele można wykombinować...tymczasem uważam, że robert lewandowski jest bardzo dobrym napastnikiem , ale jednym z wielu...nie ma co rozpaczać po " bucie i piłce" ...wygra bayern ligę mistrzów - będzie to także tryumf lewandowskiego- największy w karierze...jeżeli nie wygra , to resztę klasyfikacji można o kant d..y potłuc !

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Przecież Złotego Buta dostała nasza Drewniana Armata ! Już dawno dali mu ją pismacy z SF z gromadką odmóżdżonych psychofanów !

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Szkoda ze nie ta forma co wielki Golob nie ma co sie porównywać Panie Protasiewicz nie wypada

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Wydłuża się kolejka meczów przełożonych. Kalendarz, organizacja, finanse muszą wytrzymać, a pogoda dopisywać...

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  "Nie rozumiem tej decyzji" - czyli niewiele rozumiem w ogóle. Trzeba było osiągać lepsze wyniki sportowe to byłby i sponsoring. Pakowanie kasy w byle co jest bez sensu.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  ale jaja. Skrzywdzili Roberta

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Dziennikarze: Wy zlenistwa uwazacie ze Polski Sport to Lewandowski. Naprawde jest wielu innych i nie pracujacych: u niemca

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Podobno drużyna odpowiedzialna za obstrukcję rozgrywek wraz ze swoim prezesem ma połączyć przyjemne z pożytecznym i na przymusową kwarantannę udać się do Tworek, gdzie dodatkowo przygotowano już specjalny i eksperymentalny turnus leczniczy (głównie z myślą o prezesie). Po odbyciu kwarantanny i leczenia zespół ma powrócić do rozgrywek dwie klasy niżej. Jej miejsce ma zająć Toruń i dokończyć sezon bez obawy o degradację. Są to póki co luźne propozycje zarządzających ligą, a ostateczną decyzję w sprawie ma podjąć telewizyjny ekspert p. Leszek na podstawie oraz po uprzednim przeanalizowaniu klatka po klatce zapisu wideo z feralnego meczu podczas najbliższego magazynu. Sam magazyn ma być następnie zlikwidowany i zastąpiony serią pt. "Przeżyjmy to jeszcze raz", w której serwowany będzie żużlowy tasiemiec obejmujący wszystkie spotkania ligowe począwszy od lat 50 XX wieku do chwili obecnej. Od przyszłego sezonu wszystkie szczeble rozgrywkowe mają zostać zlikwidowane, a w ich miejsce ma wskoczyć nowoutoworzona liga speedrowerowa, której honorowym prezesem ma zostać świeżo wyleczony w Tworkach prezes feralnego klubu. Nad całością przedsięwzięcia pieczę sprawować ma dotychczasowy ekspert telewizyjny (a obecnie bezrobotny) p. Leszek. Wszyscy dotychczasowi zawodnicy zlikwidowanych lig żużlowych, którzy nie zgodzą się na zaproponowane rozwiązanie i przebranżowienie do ligi speedrowerowej mają zostać pozbawieni prawa do wykonywania zawodu i karnie zatrudnieni na budowie do mieszania zaprawy cementowej. Nowoutworzoną ligę speedrowerową, a także dalsze zmagania i perypetie zawodników zatrudnionych na budowie śledzić będzie można "only pay per view".

 • Roman Lazarek napisał/a komentarz do Legia Warszawa mistrzem Polski. Kręta droga do Ligi Mistrzów

  Mam tak samo jak ty.....

 • Roman Lazarek napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa: Lech Poznań szuka następcy Christiana Gytkjaera. W klubie go nie ma, a puchary za pasem

  manias z Pogoni odchodzi,niech biora za free.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  W tym CYRKU pracują i jeżdżą same przygłupy bo od lat na okręte bzdurnie się tłumacza ze się nie dopasowali to toru ..Haha trzeba być durniem naprawdę aby kur wciskać tego typu ,zawodnik X gospodarz nie wie jaki jest tor? To niech wejdzie na ten tor i go nawet polize aby dobrze jeździć i zarobić gruba kasę a okazuje się ze zawodnik Y przyjeżdża z daleka i jest dla niego ok wygrywa i nieboszczyka problemu .

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  To ja proponuję rozgrywki rozstrzygnąć przed sezonem,ustalić miejsca i nie wyjeżdżać na tor w ogóle. Po co? Same koszta i ryzyko.....
  Coraz mniej jest żużla w żużlu....:(

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Jak można poważnie traktowac dyscyplinę sportu, w której kilka kropel deszczu odwołuje wydarzenia w najlepszej, najszybszej, najbogatszej, ble ble ble, lidze świata? Jak można zaplanować jakiś wspólny wieczór, spotkanie jak szansa na mecz wynosi 50% - będzie albo nie? Jak przyciągnąć nowych kibiców, gdy w tv są serwowane szopki jak np. z Częstochowy?

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Na 8 meczy 5 przełożonych, dziś kolejne 2 a w poniedziałek będzie płacz, że ogladalność spada, śmiech na sali.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Taka dziecinada, dwoch ludzi na krzyz bawi sie w ten niby sporcik to czego tu oczekiwac.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  No to skoro macie takie bojowe podejście do Lecha to zostało "tylko" wyjść na murawę i to pokazać.

 • Roman Lazarek lubi Komentarz

  Amatorszczyzna, zascianek i chore ambicje malomiasteczkowych notabli. Ot polski sporcik na grajdołku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.