Bisakodyl - lubi

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  To ty chyba pierwszy raz na derbach byłeś. Wasi kibice nie gwiżdżą na naszych i nie wyzywają ich? A to dobre.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Skoro według Ciebie Rempała zawita w 2016 roku do Tarnowa to OK... oddam Ci honor. Ja mam inne informacje, ale nie bede bawił sie w Fugla :P

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Haha, szkoła tarnowska - nie potrafi napisać nawet poprawnie nazwiska zawodnika i błędy ortograficzne... Nie dziwne, że nazywają Was (Rum)Unią... Choć to i tak miejscami obraza dla tej nacji.
  Rozumiem, że Wasi kibice to wzór cnoty i czystości dopingowania. Co do Vaculika, to poczytaj co odwalił, to zrozumiesz dlaczego tak jest traktowany. I każdy jego ból d..y będzie nas cieszyć!

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Sam piszesz żeby wrócić do tematu żużla po czym wyjeżdżasz z galerią i prowokujesz by niektóre osoby miały pożywkę.

 • Bisakodyl lubi

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Greg stal sie prawdziwym Stalowcem. Stwardnial w Rzeszowie i wymeznial

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  TO sa placzki. Dzieciaki, ktore poza swoim nosem nic nei widza. Po kazdej porazce placz 2 tygodnie, a jeden niejaki krol statystyk, jak sie nie zgadzasz z jego przedmeczowymi wrozbami to on juz przed meczem placze. Jakas paranoja z tego Torunia.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Mimo wszystko Doyle musi wiedzieć, że to już nie II ligowy Rawicz tylko Ekstraliga, tutaj nie ma za plecami Marcela Szymko i Wojciecha Lisieckiego tylko Kildemanda czy właśnie Pedersena. Kiedy zostawiasz tyle miejsca w II lidze Doyle faktycznie dojeżdżał tak czy siak pierwszy, ale to inna liga. Tutaj takie coś się wykorzystuje.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  W Grudziądzu też jest profesjonalny klub. Nie mają długów. Po prostu sportowo okazali się nie dość dobrzy na Ekstraligę. A "zielony stoliczek"... Wolałbyś 7 drużyn w PGE Ekstralidze? Jedna musiałaby co kolejkę pauzować, jej kibice byliby pokrzywdzeni. A tak, przynajmniej, był (jest) ten ósmy GKM.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  oglądnij lepiej powtórkę upadku Doyla bo zobaczysz co innego, Moim zdaniem Doyle powinien być wykluczony z powtórki bo to on się kładł na Pedersena a nie odwrotnie i już z 20 metrów przed wejściem w łuk miał świadomość że Nicki tam jest i jakby chciał uniknąć upadku to by go uniknął a tak to ze sobą jeszcze Przedpełskiego wziął. Jak dla mnie Nicki znowu wykluczony za nazwisko, a czerwona kartka to juz w ogóle głupota, może poza tą dla jabłońskiego to wszystkie kartki w tym sezonie nie wiadomo dlaczego były. Natomiast Doyle jest zawsze niewinny a chce zauważyć że w Rzeszowie wyciął Fajfera, w potem wysadził Krzyżanowskiego bo tu też jakby nie chciał powtórki po przegranym starcie mógł jechać dalej, no a na końcu ten manewr z Nickim. Zwróćcie też uwage jak wszedł w drugi bodajże łuk w swoim pierwszym starcie, moim zdaniem jakby leszno chciało tam leżeć to też by we 3 poszli w płot. Poza tym w ogóle sędziowanie ciekawe. Łaguta jedzie w prawo z THJ i wykluczony THJ, który nigdzie sie nie pchał i nawet hamował, potem atak Pawlickiego na Gomólskiego prawie identyczny jak Nicki na Doyla, z tym że Nicki nie był spóźniony a Pawlicki był a tu jednak winny Gomólski. Sędzia sie całkiem zgubił w tych zawodach. Moim zdaniem na zachowanie Nickiego w parkingu mogłoby korzystnie wpłynąć nie wykluczanie go ze wszystkiego z czego tylko się da. Natomiast prowokator Gajewski też ma swoje za uszami w Rzeszowie coś o skandalach opowiadał choć po meczu żaden z jego zawodników nie zrzucał winy na tor w Rzeszowie ani się nie skarżył a u niego co? Chyba tylko tor dobry.

 • Bisakodyl lubi Grudziądzanie nad przepaścią - PGE Stal Rzeszów vs. MrGarden GKM Grudziądz (relacja)

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Po co junior? Przyszły rok jakieś wypożyczenie a w 2017 para Rempała-Lampart. Jest w szkółce 14-letni Lampart, który już teraz prezentuje się świetnie to oni juniora szukają. No ja nie mogę. SZKOLIĆ A NIE KUPOWAĆ!

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Szanuje Cie jako czlowieka, ale na forum robisz wiochę. Ja przed sezonem pisałem, ze Marta pokryje dwa kontrakty, nie znałem nazwisk. A Ty z uporem maniaka pisałeś o Pawlickich, Emilu, Pedersenie, Lagucie itp. Wyszedłeś na błazna kolego.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  6 cm brony zamiast 4 cm ... ostatnio. Jasiej mówi, ze taki tor wymaga korekty XD buahahahah

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Dokladnie taki pewny był uszytego kewlaru. A tutaj Ward zrobił mu niespodziankę :)

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Tak? Nie wiedzialem ze Madzia jest wasza krajanka:)

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Gdyby nie Piela, to poza młodym Lampartem żaden z chłopaków ze szkółki nie miałby motocykla.


  poza młodym Lampartem
  Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

 • Bisakodyl lubi Komentarz

  Zgłoś się do klubu i pokaż jaki to wspaniały jesteś. Gdyby nie Piela, to poza młodym Lampartem żaden z chłopaków ze szkółki nie miałby motocykla. Piela robi motocykle z tego, co jest. Co ma zrobić Stachyra jak wszyscy w klubie mają gdzieś szkolenie? Jasiek nie jest multimiliarderem, żeby codziennie wynajmować stadion na trening. Stachyra ma odejść? Chłopie, poza Jaśkiem nikt się nie zajmie tą szkółką. Rozumiesz? Nikt. Był Surowiec? Z całym szacunkiem do niego, ale co on miał ich nauczyć, skoro sam nie był nigdy wybitnym żużlowcem?