Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Parablo lubi Komentarz

  Walczak przed meczem strzelił gafę: miał zastrzeżenia do stanu toru!! Po chwili się zorientował, że jadą u siebie i wycofał się z płaczu.

 • Parablo napisał/a komentarz do Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa

  Jakie pustki w tej Zielonej. To mecz w drugiej lidze czy jak?

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Grzegorz Drozd. Lotem Drozda: Marudy nie otwierają szampana (felieton)

  @czterdziestek Normalnie masakra czytając takie bzdety. Jesteś jakimś łowcom teorii spiskowych? Ostatni mecz we Wrocławiu na który jest tyle jęczenia pod względem widowiska był o wiele lepszy od każdego meczu w Gorzowie, Zielonej czy nawet Częstochowie. Był porównywalny do najlepszego meczu z Leszna. Myślisz, że kluby propagujące antyżużel robią to potulnie bojąc się kar? Oświęcę Cie ignorancie. Robią to z premedytacją, bo widowiska u siebie nie chcą, albo nie potrafią go zrobić.
  A jeśli z ciebie taki ekspert to powiedz mi konkretnie co takiego złego i niebezpiecznego było we Wrocławskim torze?
  Z autorem artykułu się w większości zgadzam. Poza opinią o ciekawym gp w Vojens. Takie gp nie służą promocji dyscypliny.

 • Parablo napisał/a komentarz do Typer Żużlowy - 22 runda

  Unia : Sparta 42:48
  Falubaz : Włókniarz 44:46

 • Parablo napisał/a komentarz do GP Wielkiej Brytanii w Cardiff

  1. Woffinden
  2. Zmarzlik
  3. Madsen
  4. Dudek
  5. Janowski
  6. Sajfutidnow
  7. Doyle
  8. Iversen
  16. DK

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Baraż o PGE Ekstraligę w telewizji! Wiemy kto wygrał konkurs ofert

  Dobrze ze jestes odosobniony w impotencji umyslowej

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Prezes Mrozek miał wyjechać na ośle (felieton)

  @ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ: Lampart już zakończył sezon ligowy a Drabik nie :)

 • Parablo lubi Komentarz

  Panie Kuczera.Ten czlowiek, nazywa się Łogaczew...

 • Parablo lubi Komentarz

  Gruchalski może wylądować w Tarnowie

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

  O kurde usunęli mi komentarz 2min po jego napisaniu. Chyba jakiś rekord.to jeszcze raz.
  Ojoj. Tak wiele się zmieniło w tak krótkim czasie? Więcej komisarzowania i ubijania na beton? Jeszcze niedawno prezes Włókniarza w magazynie eleven zdradził, że za rok, aby wróciło ściganie, tory będą przygotowywane bardziej selektywnie tak jak we Wrocławiu. Tak tak dokładnie. Sparta dostała karę za bycie prekursorem zmian.
  Przepis o oddawaniu torów 4h przed meczem jest tak durny, że dziwię się ,że wpisali go w regulamin.
  Z drugiej strony jak ma być lepiej skoro przewodniczący ekstraligi nie widzi różnicy z atutu toru wynikającego z odczytywania na nim ścieżek poprzez trening, a robienia na nim dziur po czym zawodnicy gości je omijają a gospodarze w nie umiejętnie wjeżdżają zyskując przewagę. Wszystkie takie pseudo stwierdzenia i działania służą temu by mecze wygrywały drużyny z lepszym składem/sprzętem. Ogranicza się jak tylko można zasoby Dawidów w walce z Goliatami.
  ps. Brak możliwości edycji to jakaś żenada. Chyba po finałach pora kończyć z tym portalem.

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

  @tejot_tejot: Bez przesady, aż tak zmoczonego nigdy nie zrobiła :)

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

  @Saddam: Nie podpowiadaj im. Pomysł tak durny, że jeszcze go wprowadzą. Zalążek tej wymyślonej przez ciebie firmy już istnieje i nazywa się komisarze torów. Myślisz, że na ligę taki tor jak był na GP we Wrocławiu by przeszedł? Zwłaszcza jeśli trzeba go oddać 4h przed meczem. Jeszcze pewnie z 10 zastrzeżeń do takiego toru znalazłby pewnie Skrórnicki i nie tylko on.
  Myślisz, że przygotowanie toru do ścigania to takie hop siup? I każdy laik to ogarnie? Bardziej żeś naiwny niż myślałem.

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Sparta prosiła o liberalizację przepisów dotyczących przygotowania toru. Nie ma na to szans

  @Fan zuzla84: Po co stadiony żużlowe? Wystarczy jakieś rondo

 • Parablo lubi Komentarz

  Aleś walnał porównanie Stępniewski. Pierdykłeś jak pijany dzik w sosnę. A z polskich torów coraz bardziej wieje nudą... Ciekawe spotkanie trafia się raz może dwa w sezonie. Nawet w osławionej Czewie. Półfinał z Unią start i tyle.

 • Parablo lubi Komentarz

  Tor powinien być sprzymierzeńcem gospodarza, na nim się trenuje i dobiera odpowiednie ustawienia.Goście nie są amatorami i powinni sobie radzić w każdych warunkach.Nie podlega dyskusji ,że tor powinien być bezpieczny,a jeśli wyjdą w trakcie trwania meczu jakieś dziury i inne niebezpieczne wałki to przerwać mecz i walkower wraz z odpowiednimi karami.Wstyd na cały kraj ,bo mecze w TV.Czy ktoś się odważy przygotować niebezpieczne kartoflisko?
  Ale to już było wałkowane kilka lat i te dyskusje nic nie przyniosły.

 • Parablo lubi Komentarz

  Regulamin jest totalnie absurdalny!!! Zgodnie z nim, między odbiorem toru, a rozpoczęciem zawodów gospodarz nie ma prawa przeprowadzić już żadnych prac torowych.
  Teraz przypomnijmy sobie mecz (po którym WTS został ukarany) pomiędzy Spartą a Stalą Gorzów.
  Temperatura w cieniu oscylowała w okolicach 36-37 stopni, w słońcu było dobrze ponad 40.
  Załużmy, że WTS oddaje tor zgodnie z regulaminem na 4 godziny przed meczem i przez 4 godziny nic się już na torze nie dzieje. Nie trzeba być żadnym znawcą, aby wiedzieć, że w godzinie rozpoczęcia zawodów tor byłby spieczony na beton i nie nadawałby się absolutnie do niczego.

 • Parablo lubi Komentarz

  Czego dobrego mamy oczekiwać od tzw. działaczy , dla których tor żużlowy i boisko piłkarskie to bardzo podobne areny. ???


  Jak przychodzi rozwiązywać poważniejsze kwestie, to umieją tylko kary finansowe wlepiać.


 • Parablo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Menedżer Fogo Unii mówi, że inni już mogą sobie przestać ostrzyć zęby na transfer Hampela

  Na co jakiemukolwiek klubowi z ekstraligi taki Kurtz? Serio pytam.

 • Parablo lubi Komentarz

  No tak, przesiedział 2 lata w Nice, wywalczył awans i teraz odejdzie. F**k logic :D.

 • Parablo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Parablo lubi Komentarz

  Aby wiedzieć, że panowie z komisji ligi i tzw. komisarze torowi nie mają zielonego pojęcia o czym mówią. Wystarczy sobie przypomnieć co się działo podczas meczu WTS-GKM, meczu na który tor, po zawieszeniu Śledzia i Węglarza, szykowali panowie z ligi. Nie tylko z toru wiało nudą, bo mijanek było jak na lekarstwo, to jeszcze ponieważ kreda była jedynym miejscem nadającym się do jazdy i wszyscy za wszelką cenę chcieli się tam zmieścić doszło do dwóch bardzo groźnych dzwonów w 3 biegu.
  Tak się śmiesznie składa, że były to dwa najniebezpieczniejsze dzwony, jakie miały miejsce na Olimpijskim w tym sezonie. Ale o tym jakoś pan Gajewski i pan Jabłoński się nie zająknęli.

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Zamieszanie z torem na Olimpijskim. Sparta może mieć problemy. Będzie kolejna kara?

  @jotefiks: Ściganie w Zielonej? W którym roku? Chyba nie mówisz o tegorocznym półfinale ze spreparowanymi polami startowymi. Gdzie w biegach 1-13 były raptem dwa wyprzedzenia.
  A jak już tak bardzo chcesz się licytować to w meczu Sparty z Lublinem było więcej wyprzedzeń niż w ZG w całym sezonie :)

 • Parablo napisał/a komentarz do Żużel. Zamieszanie z torem na Olimpijskim. Sparta może mieć problemy. Będzie kolejna kara?

  Po samych komentarzach tu i nie tylko w tym temacie widać, że lista zawiści wobec Sparty jest długa. Brednie o spreparowanym torze czy zabiciu widowiska. Czy któraś z ujadających osób chociaż pamięta mecze finałowe z rok czy dwóch lat temu? Nawet sam ekspert Gajewski chyba zapomniał jaki to widowiskowy inaczej tor zrobił w półfinale w 2016roku. Fakt wiem, że Wrocław to obecnie najlepszy tor do ścigania w kraju i wymaga się więcej, ale ujadanie kibiców z Leszna jest dosyć śmieszne. Fakt był to najgorszy widowiskowo mecz obok tego z Grudziądzem w tym roku. Mimo, iż we wczorajszym zawodnicy wyprzedzali i po krawężniku (1bieg , Emil) i po szerokiej (Drabik, Fricke, Kołodziej, Emil). To zdecydowanie za dużo wyścigów było gdzie decydował 1łuk i zawodnicy jechali po sznureczku.
  Tor spreparowany? Wyjaśni mi ktoś w jaki sposób? Ktoś z ujadających zna chociaż ten regulamin? Niektórzy się nawet powołują na komisarza. Chyba nikt do tej pory nie skumał, że to funkcja ma na celu zabijanie a nie ratowanie widowiska.
  Co do samego wyniku Jak Tai robi 5pktów a Kołodziej 15 to nie ma szans na zwycięstwo i genialny Drabik nie pomoże. Szkoda i zawód jak w 2017 :(

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.