Best - komentarze

 • Best napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takie są skutki braku kasy w klubie, nie płacenie zawodnikom zgodnie z podpisanym kontraktem. Najlepsi nie pojadą, jeżeli nie będą mieli środków na tuning silników. Dla mnie to ewidentnie wyglądało na protest zawodników Polonii, ale... racja jest po stronie żużlowców a nie klubu.
  Życzę ostrowskiemu klubowi powodzenia w pierwszej lidze. Boję się, że Pile żużel zniknie.

 • Best napisał/a komentarz do Polonię i Wandę trzeba było wyrzucić z ligi. PZM i GKSŻ mają nauczkę

  Trzeba było wyrzucić Piłę, Kraków Rybnik. Następnego roku wyrzućcie następne zespoły z lig żużlowych i na końcu zostanie trzy maksymalnie cztery zespoły i będzie jak w Rosji, i jeden lub naprzemiennie dwa będą co rok zdobywały tytuł mistrza Polski i będą szczęśliwe. W Pile za ten stan ponosi prezydent miasta. Ten człowiek musi być odsunięty od rządzenia miastem w najbliższych wyborach samorządowych. Nie wierzę w żadne lewe faktury czy inne przekręty. Żużlowa Polska już wie, że były; wydała wyrok nim zrobiły to prokuratura i sąd

 • Best napisał/a komentarz do W Polsacie wiele musi się jeszcze zmienić. Nie o taką promocję żużla chodzi

  Z Ekstraligą jest ok!
  Z Nice 1 LŻ już znacznie gorzej. Vectra ma ELEVEN płatny, a to znaczy, że go nie ma. Mieszkam w Pile. Przez żużel Vectra chce zwiększyć dochody. Choć ściska mnie z żalu - a jestem kibicem żużla od 57 lat - nie zgodzę się na dodatkowe opłaty.

 • Best napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  Chociaż jestem kibicem Polonii Piła od 54 lat z przerwą na czas zawieszenia występów klubu w lidze, jestem zdecydowanie przeciwny temu, by klub z mojego miasta wystąpił w NICE PLZ w sezonie 2016. W konfrontacji z Gnieznem przegraliśmy i w tej lidze miejsce wywalczyła sobie gnieźnieńska drużyna. Jak nie spłaci długu, obie drużyny powinny występować w II lidze. Źle bym się czuł jako kibic, gdybyśmy jeździli w I lidze tylko dlatego, że gnieźnieński klub nie ma pieniędzy.

 • Best napisał/a komentarz do Przedstawiciele Ekstraligi Żużlowej spotkali się z mediami w Warszawie

  Zarządzający Ekstraligą Żużlową systematycznie, rok po roku, systematycznie niszczą żużel w Polsce. Już wymyślili limit do jednego zawodników Grand Prix w drużynie przez co mamy tylko dwóch Polaków w cyklu, teraz limit zarobków (będzie to martwy przepis), zabierają powierzchnie na reklamy. Dlaczego, jeżeli nie ma kasy jakiej żąda zawodnik, po prostu z niego nie zrezygnują?