spartunia - lubi

 • spartunia lubi Komentarz

  A tak Panie Ostaf, do brzegu, do brzegu - prosimy fakty nie pogłoski.

 • spartunia lubi Komentarz

  A ja jestem ciekawy jakie wyniki byłyby gdyby w sondzie było pytanie.
  ''czy Dariusz jest zakałą SF,i czy portal powinien się go pozbyć" Tak tylko pytam,bom ciekaw wyników sondy:)))

 • spartunia lubi Komentarz

  Detektyw się kura znalazł i to od medycyny. Janowski nie wyglądał na chorego i ma L4 . Ostafinski z gęby wyglada na chorego i to ostro i nie ma L4. Ale ta medycyna jest skomplikowana

 • spartunia lubi Komentarz

  Każdy jest kowalem swojego losu i każdy ma inny sposób na odreagowanie stresów, nie osadzajmy pochopnie czyjegos zachowania bo było paru takich raiderow z topu o których też można było powiedzieć że sodowa im walila do głowy.

 • spartunia lubi Komentarz

  Ludzie, Wy naprawdę nie czujecie sarkazmu w wypowiedziach Maksa?
  Fajnie tu ktoś wcześniej napisał, że młody wali z mostu tak jak kiedyś stary.
  Jasne, że rodzina (w tym ojciec) są bardzo w życiu ważni, ale nie wiadomo z jakiego powodu, u Drabików drogi (chwilowo) się rozeszły, więc dlaczego każdy na siłę czeka na te pozdrowienia i podziękowania dla ojca?

 • spartunia lubi Komentarz

  Pani Marto dlaczego miesza się Pani w prywatne życie Maksa .Ma rację że broni swojej prywatności. Mam tak trzymaj .co nie którym zazdrość uderza do głowy. Po prostu zazdroszczą Ci że ciężka praca zrobiłeś mistrza .

 • spartunia lubi Komentarz

  Ten ..ebany portal...ma za swój nadrzędny cel...opluć raz na dwa miesiące..jakiegoś zawodnika..A najgorsze jest to,że Ci sami zawodnicy...latają do wywiadów..do tego konia co uważa się za eksperta..od żużla...DRAMAT...

 • spartunia lubi Komentarz

  Nie wiem o co się można doczepić u Drabika? Gość ma taki luzacki styl bycia i niech się nie zmienia. Na torze jest fantastycznym zawodnikiem i może kiedyś dołączy do grona mistrzów? W finale Eligi pokazał kawał dobrego żużla. Do tego zdobył tytuł IMŚJ. Czego chcieć więcej?? Gdyby miał złe podejście to nie osiągnąłby w żużlu tego, co teraz ma.

 • spartunia lubi Komentarz

  Co daje wam prawo do mowienia Maksowi ze bronienie swojej porywatnosci to sodowka? Styl mowienia dokladnie taki sam jak Slamer, prosto z mostu i na temat, Slawek tak samo by na takie zaczepki najmanowi odpowiedzial wiec o co wam chodzi?

 • spartunia lubi Komentarz

  Cały czas piszecie jacy to rodzice są wspaniali oraz jak to trzeba mieć do nich szacunek i im dziękować. A na jakiej podstawie? Jakim prawem narzucacie komuś, tutaj Maksymowi, obowiązek dziękowania rodzicom, a tak naprawdę wszyscy wiemy, że od roku chodzi tylko i wyłącznie o ojca Drabika. Jakim prawem osądzacie zachowanie tego młodego zawodnika nie mając pojęcia jakie relację panują pomiędzy nim, a rodziną? On temat zawsze ucina, nie komentuję. Postawcie się w jego sytuacji, jakieś marne pismaki od samego początku kariery nakazują mu wielbić ojca i niemalże całować go po stopach, bo "On Cię Maksiu wszystkiego nauczył". Na każdym kroku słyszy cały czas, że wszystko zawdzięcza ojcu. Ja na jego miejscu, kiedy ktoś, by mi tak wmawiał, to w pewnym momencie bym nie wytrzymał. Osobiście nikt mi nigdy nie wmówi, że obowiązkiem jest szanowanie rodziców. Sam swojego ojca kompletnie nie szanuję, bo nie mam za co. Dalej, tak wmawialiście, że Maksym bez ojca będzie pikował w dół. Hm. Zobaczmy ten rok BEZ OJCA W BOKSIE: 9 średnia w PGE ekstralidze, chyba 5 w Elistern, 2 tytuł IMŚJ, wicemistrz polski, mistrz świata juniorów (oba drużynowo). Kurde, całkiem dobrze, jak z własnym teamem, prawda? Tak samo niejednokrotnie tutaj pisaliście, o tym żeby nasi seniorzy wyrzucili z boksu rodziciów? I co? I teraz tutaj wychodzi pewna hipokryzja. Owszem u Drabika poszło to radykalnie, ale zostawcie go i jego wybory życiowe, nie macie prawa ich osądzać. TAKIMI WPISAMI WYWIERACIE NACISKI NA 21 LETNIEGO CHŁOPAKA I GO STYGMATYZCUJECIE. To jest wręcz ohydne. U Zmarzlika taki układ wyszedł i wychodzi idealnie - ale uwierzcie, nie wszystko musi działać tak samo jak u niego. Sodówka... jesteś
  cie żałośni, chłopak w wieku 21 osiągnął więcej niż całe pokolenia waszych rodzin.

 • spartunia lubi Komentarz

  Kazdy widzial Drabika u siebie i zacierali ręce, temat umarł, to teraz Drabik zły, heh czyż to nie śmieszne????
  Drabikowi trzeba kibicować bo to nadzieja żużla i taka jest prawda

 • spartunia lubi Komentarz

  Zupełnie nie rozumiem, o co się wszyscy przy...li do tego Maksyma. Z tego, jak się wysławia, jak potrafi podgrzać atmosferę na instagramie bawiąc się pewnie razem z kibicami, można wywnioskować, że chłopak jest inteligentny i dowcipny. Moim zdaniem cała akcja z pozdrowieniem psa to nic innego jak sarkastyczny trolling wszystkich, którzy mu z buciorami w prywatne życie włażą. Pilnujcie swojego.

 • spartunia lubi Komentarz

  Tak przy okazji smieszne ze narzekacie ze nikt nie chce domyslow i plotek autoryzowac (nie autoryzuja nie dklatego ze sie boja tylko z wami nikt nie autoryzuje) ale poba wam sie bartek ktory nic nie mowi a maks ktory wam czasami daje temat o ktorym mozecie robic pudelek wam sie nie podoba. Co to jest za logika? Wy chcecie dostac temat zebyscie potem mogli powiedziec ze zachowanie/opiniwa wam sie nie podoba, ale dobrze ze sie wydarzyla bo macie o czym robic g**** burze. Geniusze

 • spartunia lubi Komentarz

  Naciągany mistrz świata, panie Ostafiński co pan pisze? Maksym Drabik jest mistrzem świata juniorów tak jak kiedyś Zmarzlik, Dudek, Miśkowiak, Hampel itd. nie miszcz nie naciągany.Jest inny od reszty jak każdy. Ale dwukrotnie sięgnął po trofeum. W sporcie liczy się skuteczność i umiejętność wykorzystywania swoich moźliwości, błędów.Jest to gra błędów wygrywa ten kto popełnia ich najmniej. Decyduje chłodna głowa. Nie widzę w tym nic nacąganego wygrywa najlepszy wczoraj Bartek a w Pardubicach Maks, i kiedyś zapewnie dołączy do grona jeźdzców GP to był wspaniały weekend dla Polski dwa złote medale w juniorce i seniorce i to są powody do radości.

 • spartunia lubi Komentarz

  To czy się zostaje Mistrzem Świata nie zależy od sposobu wypowiadania się w mediach, tylko od potencjału sportowego. Niemniej jednak sam cenię bardziej sportowców, którzy potrafią trzymać emocje na wodzy i język za zębami, bo to oni będą wzorem dla innych podążających ich śladem. Bartek w tej kwestii wydaje mi się poukładanym człowiekiem i mimo 24 lat nie widzę u niego "puszenia się i strojenia piór" wraz z osiąganiem sukcesów, a to bardzo dobrze o nim świadczy. Z kolei ciągłe pytanie M.Drabika o ojca jest moim zdaniem również nie na miejscu, bo to sprawa rodzinna i prywatna. Maks osiąga sukcesy bez taty w swoim teamie, więc pracuje też sam na swoją markę. Inną sprawą jest to, gdzie by był gdyby ojciec nie zaszczepił mu tego żużlowego bakcyla. Czasem jednak przecięcie pępowiny jest krokiem w dojrzałość, a to jak się człowiek zachowuje i wypowiada nie zawsze licuje z wagą zdobywanych medali. A to już jest-moim zdaniem-kwestia wychowania i wówczas należałoby zapytać o rolę ojca w tym procesie.

 • spartunia lubi Komentarz

  Bartlomiej Ruta...i wszystko jasne ..!

 • spartunia lubi Komentarz

  Uważam, że każdy kibic przy ocenianiu zawodnika nie powinien patrzeć jaki klub ten zawodnik reprezentuje. Tai, jesteś "wielki".

 • spartunia lubi Komentarz

  Jeszcze Ż jak żenada, to o poziomie SF i panów "redahtorów".

 • spartunia lubi Komentarz

  Zdjęcie nie pokazuje, by na torze prowadzone były jakieś prace. A może ktoś za dużo sobie pozwolił i widzi co innego. Oby nie zauważono na torze dodatkowo białych myszy.

 • spartunia lubi Komentarz

  @HDZapora: Spojrzałem na zdjęcia aktualne, zajęcia do dwóch godzin przed zawodami nie mają dla mnie żadnego znaczenia.