fazzzi - lubi

 • fazzzi lubi Komentarz

  Dziękuję Fazzziku:)
  Wzajemności:)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Tego nikt nie przewidział....wyższa konieczność z dobrym zakończeniem dla Stelmetu:)
  Domyślam się, jak czują się inni, ale na naszym miejscu też by się cieszyli i odpierali ataki hihi;)
  Dzień dobry szczęśliwy Zastalowcu:)
  Ps.Jak tam w zamknięciu? Przestrzegasz? Uważaj, bo podobno wysyp kleszczy.....

 • fazzzi lubi Komentarz

  Niestety muszę przyznać, że Stelmet zasłużył. Reszta miejsc w sumie nieważna - bijatyka o nic - czy policzą to tak czy inaczej, bez znaczenia. Przez cały sezon wyglądali najlepiej i potwierdza to tabela, więc tu zastrzeżeń nie ma. Graty. .... i tak na przyszłość - my kibice szanujmy się, bo chodzi o basket.

 • fazzzi lubi Komentarz

  Start z 8-10 budżetem w lidze wicemistrzem kraju- jak widać nie warto przesadzać z gażą dla ,,gwiazd'' tylko realnie stąpać po ziemi. Zielona Góra z budżetem większym od Startu, ale też bez jakiś ,,bomb'' transferowych i mistrzostwo (jakże zasłużone). Brawo, ale grą zasłużyliście sobie...

 • fazzzi lubi Komentarz

  Gratulacje dla Drużyny, Kadry Trenerskiej (najświętsza w PLK Św. 3ca), Podziękowania dla Sztabu Odnowy Biologicznej, Rehabilitanci, Organizatorzy, wszystkiego dobrego dla kibiców z ZG i Kibiców PL - wiernie dopingujących poczynania ZG na arenie międzynarodowej. Życzyłbym większej liczby kiboli na CRS w przyszłym sezonie. Oczywiście nie zapominajmy o podziękowaniach dla kreatora tej całej "Dziczyzny" -> J.J. Ostatnie 2 lata zabłądził - szukając oszczędności tam gdzie nie trzeba - ale wybaczamy ;) Panie J.J. apel - przyszły Sezon zadania: Kadra Trenerska bez zmian, utrzymać drużynę w maks. składzie na ile się uda, no i nie schodzić niżej jak VTB. Co do Torunia, 2019 frajersko przegrali Finał tak jak My półfinał 2018, ten Finał 2020 ... mogli wyjść zwycięsko. Skład PCT w 2020 nie miał dziur a Basket grali równie konsekwentny i mądry, niestety jak to w sporcie kontuzje z początku sezonu zrobiły swoje i "Vicek" z przydziału przepadł. Ale to takie moje prywatne gdybanie. pozdrawiam normalnych

 • fazzzi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fazzzi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • fazzzi lubi Komentarz

  Motylku jak Cię dawno tu nie było :) i cieszę się że wreszcie Cię widać :) Fazziku dzięki za przypomnienie niektórym "mocarstwom" ile Zastal/Stelmet osiągnął w ciągu zaledwie 10 lat... dziękuję mojemu Klubowi za powrót do tej gry jaką kocham i emocje a przedewszystkim za miłą dla oka piękną i skuteczną koszykówkę..Drew Tony Ivica (taki drugi Bortnowski) Ludwiczek Jurek Król Zamoj i chasajacy jak sarenka el kapitano...Marcel który idzie jak brat i Zyzio który bezapelacyjnie powinien zdobyć to MVP.. cały sztab szkoleniowy z maestrem panem Zanem Tabakiem na czele... sponsorom i wszystkim tym którzy zespołu nie opuścili mimo iż większość pukała się w czoło wielkie DZIĘKUJĘ za ten sezon...panie Januszu teraz w pana rękach by to utrzymać bardzo proszę ja i WSZYSCY kibice Stelmetu ...mecz sezonu to jednak przegrany ale piękny mecz z CSKA mimo klęski to było widać że ta drużyna ma w sobie niesamowity potencjał...a na tle takich gwiazd jakie u nas goscily wcale ten wynik nie był wstydem bo gryźli parkiet aż deski fruwały... DZIĘKUJĘ jeszcze raz...i do zobaczenia w przyszłym sezonie!!

 • fazzzi lubi Komentarz

  Graty!!!!!!!!!!!
  Kibice z Zielonej Góry są zdania że Mistrz powinien być był wyłoniony jak dotychczas- po rozegraniu PO,
  Nie wiadomo czy Stelmet byłby wtedy nr. 1 w Polsce .. tego przed sezonem nikt nie zakładał.
  Jedno jest faktem- to najlepsza drużyna sezonu zasadniczego do chwili podjęcia tej decyzji.
  Gratulacje dla zawodników ,jestem dumny z waszej postawy!!!
  Mistrz jest Mistrz.
  Szkoda ,bardzo szkoda że nie możemy tego świętować po ostatnim meczu PO
  To miała być drużyna tylko na PO....................
  Gratulacje dla Startu i Anwilu.

 • fazzzi lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stelmetu od kibica z Torunia. W sporcie jak w życiu potrzebne jest również szczęście. Zakończono rozgrywki. Byli pierwsi i tyle. Teraz martwmy się aby przyszły sezon mógł przynieść nam wiele emocji i radości. A co do brak spadkowicza to {oczywiście moje prywatne zdanie} trzeba było być konsekwentnym i tak jak tabela wskazała zwyciesce tak powinna wskazać spadkowicza. No ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 • fazzzi lubi Komentarz

  Bóg honor jak pisałem wcześniej ty masz prawo zarzalenia składać na allegro,ty jesteś ja jestem nikim w plk nie masz prawa głosu, wiadomo Mistrz powinnen by wyłoniony w play off, a sytuacja na świecie jestes taka nie inna. Mistrza zdobył zespół najlepiej grający w tym roku w Polsce

 • fazzzi lubi Komentarz

  Nikt nie marzył o MP w takich okolicznościach.... , ale jest, jak jest.....obecnie wszystkie dyscypliny mają podobny problem!
  Całym minionym sezonem Stelmet pokazał walkę! Na różnych frontach, nie tylko sportowych!
  Tak...Stelmet Mistrzem Polski jest!:)))
  Ps. Rozumiem rozgoryczenie kibiców innych zespołów. Jednak trzeba było jakoś rozwiązać ten koronowirusowy problem!

 • fazzzi lubi Komentarz

  To przyjemne jak moja drużyna zwycięża. Rok po roku wygrywa krajową ligę. Świetnie radzi sobie w rozgrywkach międzynarodowych. Lecz niezależnie od wszelakich sukcesów, zachwytów i pochwał trzeba szanować konkurencję. Również tych, którzy zamykają tabelę lub zdobywają drugie miejsca. Nigdy nie dostrzegłem braku szacunku pomiędzy zespołami Płocka i Kielc. To byłoby nieprofesjonalne. Zawodowcy nigdy tak nie postępują. Miło by było, gdyby zrozumieliby to również kibice. Kibicować jednym, to nie znaczy nienawidzić innych. Ten, który zwycięża nie wywyższa się. Rozumie, że za jakiś czas i on będzie musiał zejść ze sceny lub ustąpić miejsca. Pozdrowienia!!!

 • fazzzi lubi Komentarz

  @fazzzi: Fazzziku....ja to wiem z kim się "zadawać":)))
  Tekst może i przydługi, ale trafny!
  Potrafisz z przymrużeniem oka, ale i też na poważnie, gdy w naszym kotle chcą gotować inni.
  Wielkie brawa za ten sprawiedliwy wpis:)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Jesli koniec sezonu, to Stelmet jest pierwszy w tabeli i nic tego nie zmieni bo grali najlepiej w tym sezonie. Mistrza nie zdobyli, bo mistrzostwo wedlug regulaminu zdobywa zwycięzca PO. Ale mistrzem pewnie będą i gratuluję tego pierwszego ( w pełni zasłużonego) miejsca. Oby bastepny sezon odbywał się już w normalnych okolicznościach bez żadnych problemów na które wpływu nie mamy. Pozdrawiam i zdrowia życzę wam kibice PLK.

 • fazzzi lubi Komentarz

  No właśnie. Każdy ma swoje racje. I tak się zaraz okaże, że zamknięte wszystko będzie dłużej i wszyscy stwierdzą, że rozgrywki są zakończone.

 • fazzzi lubi Komentarz

  widzę, że usunięto mój komentarz dotyczący kłamstwa rozpowszechnianego na tym forum, więc ponowię. W zielonej Górze nie stwierdzono zakażeń SARS-CoV-2. Jedyny przypadek wiązany z miastem dotyczy pacjenta z Cybinki. administratorów tego i tak słabego forum proszę o nie wspieranie kłamstw i dezinformacji i nie usuwanie prostujących je wpisów.

 • fazzzi lubi Komentarz

  Bywają w zyciu takie sytuacje, że dobrych wyjść z nich nie ma a są jedynie te najmniej złe. I to własnie taki moment. Wszelkie argumenty i dywagacje jak i kiedy dokończyć sezon i rozegrać play-off są bez sensu w sytuacji kiedy nie wiemy nawet kiedy wirus ustąpi. Może za miesiąc, może za dwa a może za pół roku. Czekać do tego nieznanego czasu bez zadnej decyzji to byłby nonsens. Jedyną weryfikacją tego jak spisywały sie druzyny w tym nietypowym sezonie jest tabela i to w zasadzie wymuszone ale jedyne rozwiązanie jednak sportowe a nie jak tu piszą niektórzy przy zielonym stoliku. Każde inne i rozmaicie kombinowane rozwiązania byłyby własnie rozwiązaniami stolikowymi.

 • fazzzi lubi Komentarz

  Słyszałem w ostatnich dniach taką koncepcję, żeby powielić wyniki z poprzedniego sezonu. - ciekawe kto za tym optował?

 • fazzzi lubi Komentarz

  @KATO-COFNIJCIE ZMIANY: gdzie to słyszałeś? Lepiej napisz czy to Ty wykupiles cały ryz i makaron ?