Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jan Nowak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale w czym problem? Tak się wydzierają aktywiści i ideolodzy LGBT, że mamy 56 płci. To proszę bardzo. Niech zakładają własne ligi i drużyny. Dlaczego to hetero mają się zastanawiać jak rozwiązywać ich problemy?

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  A ja chciałbym zapytać Panią Katarzynę, na czym polega ta dyskryminacja środowiska LGBT "od zawsze"? Moi znajomi z tego środowiska twierdzą, że taka otwarta walka o swoje prawa przynosi więcej zła niż dobra. Teraz czują się mniej komfortowo niż wcześniej.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  To jest chore z nienawiści.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Dziewczynka jest na etapie Małego Księcia.. intelektualnie daleko do średniej.
  Ogólnie panuje jakaś plaga intelektualistów bezobjawowych jak Boniek, Lato, Kosecki, Kowalczyk itp., czyli ludzi, którzy przeczytali w życiu 2 streszczenia, nie książki, ale głośno pouczają innych jak żyć. Precz z pro_stac_twem.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  cyt. "Powinniśmy być dla siebie tolerancyjni, a nie jesteśmy. Nie musimy się ze wszystkimi i we wszystkim zgadzać, ale szacunek należy się każdemu." - ładne głodne kawałki, Kasiu zacznijcie od siebie.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Niestety POlska trzaskowskiego kojarzy się z butą, chamstwem i ironią pod przykrywką miłości, tolerancji etc. POlska trzaskowskiego to miro, ździcho i rycho, "sorry taki mamy
  klimat", czas dorżnąć watahę", chamskiego rechotu z ludzi ze wsi, biedniejszych, słabiej wykształconych, "rzyg.m Tczewem", " jeśli będziemy rządzić z Konfederacją, to my zajmiemy się Polską, a oni wami!", "napakowanym nitrasem popychającym ludzi starszych, wyrywającymu im telefony w obstawie mafijnych goryli" etc. Szanuje ludzi o odmiennej orientacji ale krucjata LGBT maszerująca prowokacyjnie jako zdobycz innych miast budzi odrazę, zresztą ponad 90% ludzi o odmiennej orientacji nie identyfikuje się z organizacją LGBT dojącą tylko i wyłącznie pieniądze z funduszy unijnych okradając tym samym obywateli Unii, którzy w zdecydowanej większości z nią się nie identyfikują. Mała grupka szczekaczy która znlazła na szybki i łatwy dostęp do pieniędzy. Godność i szacunek do człowieka TAK!, fałszywa ideologia skomasowana na pieniądzach NIE!

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Księżniczka z pierniczka .Czeka na pana Wojtka .Wojtek już nie wróci .Tylko wspomnienia czar.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Są na świecie tacy którzy chcą nas oswoić z myśleniem o zboczeniach jako coś normalnego. Baa, z czego należy być nawet dumnym!... Pragną tolerancji i są antyfaszystami jednocześnie nie będąc tolerancyjnymi dla ludzi o innych poglądach i popierając aborcję dzieci która jest przecież działaniem czysto faszystowskim. W końcu chcą ośmieszyć wszystkich ich przeciwników i doprowadzić do marginalizacji ich głosu w społeczeństwie poprzez cenzurę i oskarżenia homofobię, mowę nienawiści pod co podpiąć można bardzo wiele, prawie wszystko. Chcą także zindoktrynować dzieci by oderwane od rzeczywistości pędziły wraz z nimi do upadku moralności a w konsekwencji ludzkości, wszystko oczywiście pod płaszczykiem czysto edukującym w myśl nowoczesności. Pytanie tylko czy to aby na pewno wszystko na czym im zależy? Oczywiście nie bo przecież małymi kroczkami będą wyskakiwać kolejne kwiatki które znów spotkają się z kontrowersjami które również będą ośmieszane i sprowadzane do marginesu i mowy nienawiści... Nie jest to portal polityczny lub światopoglądowy lecz sami sobie wprowadzacie politykę do sportu więc nie zostaje nic innego jak wyrazić tu swój sprzeciw wobec obłudy pewnych środowisk.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Myślałem ,że przynajmniej SF są apolityczne ,ale od 2 tygodni pojawiają się tu tylko wywiady z przydupasami Czaskoskiego. Trudno tutaj szukać sportowca popierającego pana Prezydenta A.Dudę , a przecież q..wa takich nie brakuje. Do dziennikarzy SF: jak patrzycie w lustro od czasu do czasu , to nie chce się wam zwyczajnie rzygać??!!!!foksdojcze???

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Kolejny artykuł do bólu pompujący ideologię LGBT.

 • Jan Nowak napisał/a komentarz do Wybory prezydenckie 2020. Szymon Ziółkowski: Szczepionka na COVID-19 powinna być obowiązkowa

  Tako rzecze Pan Młot...

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Obowiązkowe jest obecnie noszenie maszeczek w miejscach publicznych. I co? 1 na 20 osób w markecie ma maseczke prawidłowo nałożoną. Pozostałe 5 nosi ją na brodzie, a reszta nie ma jej wcale. Może pan Szymon i reszta zlewaciałych, nieco już zapomnianych sportowych celebrytów zacznie podnosić ten temat i przypominać o OBOWIĄZKOWYM zasłanianiu ust i nosa w miejscach publicznych?

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Portal sportowe fakty, popiera tylko jednego kandydata. Niestety taka jest smutna prawda. Nie jest to rzetelny portal.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Tak rzecze rekordzista w wylatanych godzinach w sejmie na koszt podatników!

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Kolejny polityczny bełkot... Ale ten portal zszedł na psy...

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Sportowe te fakty. Faktycznie. Trzeba stąd uciekać bo się ideologicznie bardzo zrobiło.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Gdyby Pan Papke miał w głowie trochę oleju a nie papkę to może nie dałby się wpuszczać ochoczo w POlityczne maliny. A gdyby dodatkowo wyszukał sobie na necie info o skutkach ubocznych szczepionek i chociażby jaka jest korelacja między szczepionką na grypę a przebiegiem i śmiertelnością na COVD-19 to by nie kompromitował się.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  A może by tak dla odmiany jakiś artykuł o siatkówce w dziale SIATKÓWKA. Było by miło.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Myślałem że siatkarze to inteligentni ludzie a okazuje się ze niektórzy są na poziomie pięściarza Szpilki

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Skoro to tematyka sportowa to przypominam, że w niedziele wielki mecz - PL vs D. Marsz Niepodległości vs Parada Równości. PAD reprezentuje Kaczyńskiego a RT reprezentuje partię założoną jeszcze za dobre niemieckie marki. W końcu jak wyznała poprzednia najlepsza kandydatura PO - MKB- "Kaczyńskiemu zależy tylko dobru Polski..." przewiduje wynik meczu 61:39 dla Polski

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Współczuje tym dziennikarzom z SyFów, naprawdę.....O czym oni biedni będą pisać po wyborach??? Przecież o sporcie to oni nie maja zielonego pojęcia....ciągle tylko piszą o polityce i wyborach;))

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  Artykuł na głównej: wykopmy politykę ze stadionów (z sugestywnym zdjęciem tylko jednego z kandydatów, żeby szedł przekaz kogo konkretnie mamy wykopać), a potem w każdym dziale różne Skorupy, Bońki, Tomaszewskie i inne Pawły Papke jadą o polityce. A co do tych absurdalnych Lisich zarzutów: po prostu cokolwiek rząd/prezydent nie zrobi to jest tragedia i źle i trzeba było dokładnie odwrotnie. Miały być wybory 10 maja? To jedziemy z przekazem, że skandal i koniec demokracji i wybory po trupach. Wybory przełożone? No to jedziemy: skandal i koniec demokracji, bo córki owego redaktora miały pierwszy raz głosować, a zagłosują później! Szczepionka ma być dla chętnych i nieobowiązkowa? Skandal i koniec demokracji! A teraz zgadnijcie co by by ów Redaktor powiedział, jakby był przymus szczepień. Ja stawiam na skandal i koniec demokracji, ewentualnie kOnsTYtuCJa!1! A co do merytoryki: szczepionka na świńską grypę robiona naprędce okazała się szkodliwa dla dzieci i młodzieży i powodowała u nich choroby autoimmunologiczne. Szczepionki to wielkie dobro i najważniejsze odkrycie XX w., ale na litość, nie sądźmy, że każda jedna, zwłaszcza nowa, jest super bezpieczna i nic tylko świat szczepić. Niech ludzie sami zdecydują, czy chcą podjąć takie ryzyko czy wolą poczekać, aż nauka się upewni, że wie co robi. Dopóki Lis bajdurzył o polityce, to nie miało to znaczenia, natomiast robiąc wodę z mózgu na tak ważny temat, to robi się niebezpiecznie.

 • Jan Nowak lubi Komentarz

  W tytule afera, na zdjęciu Duda, choć nie z tym nic wspólnego, czyli niemiecka Wirtualna Polska w akcji. Do tego prostackie komentarze znanego lewara Kima, który zawsze jest na posterunku, niczym ORMO.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.