Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Polonia na kontrze. Nieobliczalna banda Kanclerza. To będzie rewelacja ligi albo wielka klapa

  @thorn_bydgoszcz: komentarze kasują w bezczelny i niezrozumiały sposób, a ze skasowaniem konta nie potrafią sobie poradzić, mimo, że zarządzałem (nie prosiłem) o to ponad tydzień temu.

  Ja na tym portalu nie mam zamiaru dłużej być zarejestrowanym, chociaż jestem tu od samego początku.

 • Zbeer lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka: Drugiego złota dla Zmarzlika, Żaków Taczanów Worynie i mniej gadania Termińskiego

  @Zbeer: dziękuję za przywrócenie komentarza. Po co w ogóle było usuwać??

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka: Drugiego złota dla Zmarzlika, Żaków Taczanów Worynie i mniej gadania Termińskiego

  @Twardzi jak STAL: nie będę z nikim pisał. Zgłosiłem zgodnie z instrukcją usunięcie konta ponad dobę temu, a moje konto nadal jest aktywne. Coś mi się wydaje, że to podpada pod pewne przepisy.

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Aha, ten usunięty kilkadziesiąt minut temu post w odpowiedzi do mojego wcześniejszego wpisu fajnie, gdyby został przewrócony.
  Napisałem w nim, że popełniłem błąd (literówki) we wpisie i chciałbym to edytować, ale nie mam takiej możliwości, a kiedyś była.
  Także tego, cenzura na całego?!

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka: Drugiego złota dla Zmarzlika, Żaków Taczanów Worynie i mniej gadania Termińskiego

  @Zbeer: aha, kiedyś była opcja edytowania komentarza... co się z tym stało? Popełniłem błąd w tekście, chciałbym to poprawić.

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  SportowymFaktom vel WirtualnejPolsce też chciałbym złożyć życzenia; więcej profesjonalnalizmu, uczciwości dziennikarskiej, wiarygodności i respektowania wolności słowa.

  Zacznijmy na spokojnie, pomału, małymi krokami, od profesjonalnalizmu - otóż, minęło półtorej doby, odkąd zgłosiłem chęć zamknięcia mojego konta na tym portalu. Jak widać nadal istnieje.

 • Zbeer

  - V -

  To Wy wspótworzyliście to miejsce, o czym często jeden z drugim "redachturek" zapomina! I to dzięki Wam portal miał okazję się rozwinąć.

  Z mojej strony dzięki Wam wszystkim. Wszystkim bez wyjątku. Za dyskusje, czasem sprzeczki, ale i miłe słowa, których była większość :) Kibicujemy różnym barwom, ale jednej dyscyplinie!

  Trzymajcie się.
  Pozdrawiam, cześć i czołem :)

  Oi!

 • Zbeer

  - IV -

  Dlatego odchodzę po tylu latach właściwie bez żalu.
  Nie bez pamięci jednak o tym, jak było tutaj z początku, i później, kiedy wprowadzono możliwość komentowania, gdzie wszystko było czytelne, a artykuły na poziomie.
  Będę pamiętał Damiana Gapińskiego z którym zdarzyło się wejść w dyskusję, ale gdzie panowały merytoryczne zasady i jakby nie było - szacunek.
  Będę pamiętał wreszcie Was - użytkowników, bez których to miejsce nie było niegdyś tak popularne wśród kibiców czarnej szlaki.

 • Zbeer

  - III -

  Wasz portal, wasz cyrk, wasza sprawa.

  Nie zdzierżę jednak cenzury. Nie byle jakiej, tylko tej w najgorszym wydaniu, gorszej nawet, niż prewencyjna. Cenzury na zasadzie: "skasuję, bo mogę". Nie wiem kto kasuje, czy są jacyś moderatorzy z osobna, czy może autor artykułu? Może to jednak maszyna? Obstawiam to ostatnie, bo niezdolne do refleksji czy myślenia, po prostu "cyk" i po wpisie.

  Jakby nie było, to jednak cenzura.

 • Zbeer

  - II -

  Wtedy, przy okazji fuzji bardzo mocno ograniczyłem się w udzielaniu pod artykułami, komentowaniem. Wcześniej byłem na tym polu dość aktywny, a łączna ilość wpisów pod artykułami potrafiła iść w grube setki. Pamięta to ktoś jeszcze?

  Dokąd dobrnął portal sf.wp może ocenić każdy, kto poświęci chociaż chwilę i ma możliwość zestawić z tym, co było.

  Nie chcę tu nikogo personalnie wytykać palcami, kto ma jakie braki warsztatowe, gdzie ma szacunek dla odbiorców - czytelników.

 • Zbeer

  - I -

  Pewnie nikogo to nie zainteresuje, bo i użytkowników tutaj coraz mniej, a i moja skromna osoba w tym miejscu tak bardzo nic nie znaczy.

  Postanowiłem skasować moje konto definitywnie na SF. Przyczn jest kilka, przy czym pierwsze tąpnięcie miało miejsce przy okazji fuzji SF z WP. Zmieniło się tak wiele na gorsze; od szaty graficznej, sposobu postowania, dramatycznie spadającego poziomu artykułów, co bezpośrednio wynika ze zmiany osobowej w redakcji.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Lyager zachwycony Polonią. Nie boi się walki o skład

  Jakaś pała skasowała mój wpis, gdzie podważyłem metropolitarne ambicje Bydgoszczy. Co ci się synku nie skleiło?

  Tylko z racji tego, że dziś Wigilia, to nie nazwę cię upośledzonym wysrywem.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Lyager zachwycony Polonią. Nie boi się walki o skład

  @UnDeRgRoUnD CB: wrzuciłem hasło do Wikipedii, otrzymałem kilka wyników. Nadal nie wiem jednak, pod jakie hasło podpiąć metropolię w stosunku do Bydgoszczy.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Znamy terminarz Nice 1. LŻ. Start Gniezno i Apator Toruń spotkają się już w pierwszej kolejce!

  @yhym1920: już się naoglądałem niespodzianek na inaugurację w swoim kibicowskim życiu. Gniezno pojedzie nie dość, że u siebie, to jeszcze podwójnie zmotywowane. A nam wszyscy wmawiają, że już wygraliśmy ten mecz. Brakuje jeszcze, żeby toruńscy zawodnicy w to uwierzyli.

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ja bym taki pewien wygranej Torunia nie był. To będzie początek sezonu, a Gniezno jedzie u siebie.

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lambert młody, ambitny... ale nie wiem, jak on chce pogodzić jazdę w dwóch klubach w tej samej klasie. Może kuluar przybliży to zagadnienie?

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Fogo Unia Leszno prezentuje kadrę. Sajfutdinow na dwa lata, Leigh Adams trenerem młodzieży!

  Brawo Leszno! To pokazuje przy okazji, jakiego dna sięgnął toruński klub. Pomysł z trenerką poza granicami jak najbardziej wart wypróbowywania. Oby dał efekty.
  U nas oczywiście na odwrót, szkolenie na zero. Nie tak dawno Siergiej Darkin zakończył karierę i zamierza zając się na poważnie trenerką, to zamiast zaangażować go przy toruńskiej szkółce co zrobiono? Nic. Dobrze chociaż, że w klubie otworzyli się na rynek duński, rosyjski i australijski. A nie, chwila... pozbyli się tylko młodziaków ze Skandynawii. Zero myślenia, jakichkolwiek ambicji poza awans.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów o krok od zaskakującego transferu! Prezes Grzyb wygrał wyścig o duński diament

  @Angrift: Wiesz jak będzie? Bracia H przyczynią się do awansu, osiągając 3 i 7 średnią w I lidze. Na koniec 2020 roku w klubie przekonani będą, że braciom przydała się roczna jazda ligę niżej, pozwoliło to im odbudować się i wejść na odpowiedni poziom, aby startować z Toruniem w EL.
  (...)
  Już we wrześniu 2021 roku obaj bracia deklarują, że nie opuszczą klubu w obliczu spadku i nadal będą bronić jego barw w I lidze.
  - "doświadczenie zdobyte w 2020 roku na torach I ligi pozwoli mi i Jackowi być jeszcze skuteczniejszym" - stwierdził Chris Holder. - "po roku wrócimy silniejsi" - wtórował mu Jack Holder.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Stal Gorzów o krok od zaskakującego transferu! Prezes Grzyb wygrał wyścig o duński diament

  @Docent: Od diamentów to jest Nawrocki.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Wybory 2019. Żużel będzie mieć swoich reprezentantów. Termiński nie uzyskał mandatu posła i może porzucić Apatora

  I dobrze. Niech spada! Do czasu wyborów miałem jeszcze jako taki szacunek - z jednego tylko względu, bo inwestował w klub. A bzdura!
  Chciał na tym zbić karierę polityczną, spuścił przez swoją niekompetencję, brak ogłady i nieznajomość żużla po raz pierwszy klub z najwyższej klasy i jeszcze focha wali. Co za typ!! I jeszcze te banery na pół wieżowca, jakby z racji postury miał być mało widoczny.

  Hrha! Tfuuu!

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Mocne uderzenie PR-owców Apatora. Przygotowali świetny spot promocyjny

  @MartinezZz: Miedziak musiałby się odbudować, bo z taką dyspozycją jak w tym roku, to tylko 1 liga. Kułakow mam nadzieję, że dalej będzie się rozwijał i zagości w EL. Jest trochę obaw, bo co pokazują bardzo dobrzy zawodnicy I ligowi w zderzeniu z EL mieliśmy wiele przykładów. Musielak na EL? Nie mówię, że nie, ale trochę mu na tę chwilę brakuje. Nie wystarczy więc dwóch solidnych liderów za Holderów do tego składu, bo to może być za mało, a przy braku juniorów z pewnością nie wystarczy. Tematu juniorów nie ogarnie się w rok, więc co pozostaje? Znowu kupić? Tylko po co, jak nie ma kto ich prowadzić, rozwijać? Zwyczajnie się zmarnują.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Mocne uderzenie PR-owców Apatora. Przygotowali świetny spot promocyjny

  Rok próby, a potem znowu to samo. W przypadku awansu trzeba będzie wymienić pół składu, a na kogo, skoro najlepsi niechętni do zmiany klubu? Oczywiście, to normalne i każdy beniaminek ma ciężko, dlatego do EL trzeba wejść już z jako taką drużyną, zgraną, poukładaną. Czuję, że w przypadku awansu Holderów znów się zostawi i stara zdarta płyta znowu zacznie wybrzmiewać smutne tony. W rok wyszkolą dwóch przeciętnych chociaż młodzieżowców? Kim niby? Byle awansować... zero przyszłościowego myślenia, strategii długofalowej. Dano by sobie 2-3 lata na zbudowanie nowego klubu pod nazwą Apator, wyszkolono młodzież, zainwestowano w rozwój np Kułakowa (może się nada na EL), poszukano i sprawdzono w warunkach I-szo ligowych jakieś talenty z Danii, Australii czy Rosji i na spokojnie ułożono strategię na najbliższe lata. Ale nie, tylko awans się liczy.

 • Zbeer lubi Komentarz

  Wzruszajacy spot.Bylo wszystko.Emocje,historia,Prezydent Miasta,niewinne dzieci,zawodnicy i kibice.Czy trzeba było spaść do 1 ligi by powstal taki film?Czy trzeba było podjąć tyle złych,szkodliwych decyzji by prosić teraz o wsparcie?Bo niby co ten film zmienia?Trenera juniorow brak,trenera druzyny seniorow brak,mechanikiem klubowym kto jest?Co robia Holderowie w składzie?Piekny film niech trwa,chcecie by wam zaufac?Dajcie powod,film to nie wszystko,to nie rzeczywistość.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Dobry-men

„Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku Bóg ułatwia nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją na cały Nowiuteńkim 2014 Rok!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadwrazliwosc_zebow

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje (i nie tylko) wysiłki odniosły sukces. Dziś nie pojawił się żaden tekst p. Janusza. Mam tylko nadzieję, że nie jest to swego rodzaju sen zimowy zaplanowany już wcześniej na grudzień i najbliższe miesiące. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

Ja również lubię rzeczowo porozmawiać, a jeśli jest z kim, to tym bardziej cieszy. Co do tematu: Hampela nie doświadczymy na pewno z racji KSM. I tak, byłby idealnym uzupełnieniem naszego składu. Właściwie to takiego zawodnika nam brakuje, aby ze spokojem myśleć o medalu. Z kolei po MJJ widać wyraźnie co daje zmiana otoczenia i kto wie, czy Warda nie stać na więcej niż pokazał w tym sezonie? Na moje stać – jak najbardziej i jak chłopak zmądrzeje (na kolejnej banicji) to będą się o niego bić kluby z e-ligi... z Toruniem na czele. A póki co MJJ z racji zdrowego podejścia i ambicji... myślę, że w przyszłym roku ma szanse znaleźć się w pierwszej 10-tce EL i będzie spore zainteresowanie tym chłopakiem. Póki co mam nadzieję na Crumpa zamiast Warda i więcej szans dla Przedpełskiego (przy zachowaniu KSM 41), lub pełnej obsadzie juniorskiej (przy KSM 40).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

ja ci powiem w ten sposób lubie z toba podyskutowac , masz racje co do tej wymiany i zgadzam się tylko jestem ciekaw jak to na prawde bedzie wyglądać ten nasz skład unibaxu co do listy zyczen...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kt-wa

ja ci powiem w ten sposób lubie z toba podyskutowac , masz racje co do tej wymiany i zgadzam się tylko jestem ciekaw jak to na prawde bedzie wyglądać ten nasz skład unibaxu co do listy zyczen jestem Najbardziej za JARKIEM HAMPELEM bo on jest równym zawodnikiem na wyjazdach MJJ ciekawy zawodnik jestem bardzo ciekawy gdzie wyląduje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 15 listopada 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

Ale Dudka nie można być pewnym. To nadal junior, i nie można być pewnym jego dyspozycji, a już na pewno nie regularności. Tak, to Polak i dużo daje taka obsada w tym miejscu – tu przyznaję rację. Trzeba jednak kłaść nacisk raz jeszcze podkreślę – na regularność i doświadczenie. Może powiem inaczej. Ja jestem za zmianami w składzie. Przede wszystkim, i po kolei: Kamil Pulczyński definitywnie do wymiany, w dalszej kolejności Ward (za charakter, podejście do sportu i GP 2013 i ryzyku fatalnych występów dzień później), Miedziński (za może nie dużą, ale jednak konfliktowość, wysokie mniemanie o sobie /”nikomu nie musi się spowiadać z przygotowań do sezonu”/, nadmierne kombinacje sportowe, marazm). W ich miejsce chciałbym pewnych zawodników, ale większość nierealna ze względu na KSM i inne sprawy. Mimo wszystko popełnię nierealny koncert życzeń:

1. Hampel
2. Sajfutdinov
3. Kołodziej
4. Janowski
5. MJJ

Resztę będzie wiadomo lepiej już jutro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

tak tylko ze FDudek jest Polakiem i to byłby PLUS dla torunia był by troche ciekawszy.ja bym był ZA

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

A ja bym wstawił Crumpa za Warda... Nie będzie już jeździł w GP, więc odpada syndrom zmęczenia. To przy opcji KSM 41 praktycznie nie zmienia składu. Jeśli zmniejszą KSM do 40, to Kamil na wypożyczenie, i tak samo - Crump za Warda. To lepsza opcja, niż Dudek, który notabene z racji młodego wieku absolutnie nie może być pewny równej formy przez cały sezon, a z dobrej (ba! Znakomitej!) strony pokazał się na początku sezonu 2012, a potem złapał kontuzję. Nie można przepłacać za juniora, kiedy ma się w obwodzie 3-ciego aussie do obsady, który przez kilka lat nie schodził z podium MŚ, a który – powtarzam – nie będzie od 2013 roku eksploatowany przez starty w GP w następnym sezonie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

jestem ciekaw co będzie ja najlepiej z młodych bym widział P dudka w miejsce Warda.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.