Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Antoni Praski

  Szanowny poligloto! Ty, jak herezje głosisz, gdzie się da, często na ambonie, to, co możesz!? Przy okazji, po wsadzeniu d...y do zarządu piłki siatkowej, entuzjazm prysł. Gdy jesteś w studio, żenada, przykro patrzeć na ten bełkot. Trzeba nie lada się wysilić, aby zrozumieć, co pleciesz. Nieboraku jeden!

 • Antoni Praski

  Pytanie. Czy Śląsk będzie na podium, okaże się po meczu z Lechem. Martwię się, że w Śląsku nie ma pewności, stabilności...

 • Antoni Praski

  Oglądając mecz Śląsk - Lechia, mam takie spostrzeżenie, w Lechii grali profesorowie (przesadzam oczywiście), zaś w Śląsku, zbieranina jakaś! Zastanawiałem się tylko, czy młodzi z Lechii są tam mocni, czy Śląsk słaby tak, że to miejsce, które zajmuje, wspomnieniem będzie.

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Fortuna I liga. Radosław Mroczkowski w Zagłębiu Sosnowiec. Celem powrót do Ekstraklasy

  Życzę powodzenia, powrotu do Ekstraklasy. Użyję tu wyuczonego zwrotu; Wam się należy! ... Być w Ekstraklasie!

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. trwa koszmarna seria Śląska Wrocław, Elia Soriano zapewnił wygraną Koronie Kielce

  Po co było zmieniać trenera, pan Pawłowski utrzymałby tą kopaczy drużynę w ekstralidze. Po zadyszce, wyprowadził by ich z kłopotów. A tak poważniej, czas aby ten klub nie miotał się pomiędzy 1 ligą, a ekstraklasą, przenieść grę na Oporowską, i grać z powodzeniem w 1 lidze, co tak pewne nie jest! Ten stadion - u pozbyć się, by nie generował kosztów, sprzedać go obcej, najlepiej niemieckiej lidze, jako stadion do trenigu.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  LEWY,tak reprezentowac nasz kraj nie należy.Polacy nie bandziory..wstyd!

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Kapitanowi reprezentacji Polski i Bayernu nie przystoi tak się zachowywać Siara na całego kapitan wielki się znalazł Powinien przykład dawać młodszym a nie z pięściami się rzucać Może boks powinien trenować jak mu nerwy puszczają w ringu się chociaż wyżyje

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Robert Lewandowski i Kingsley Coman dostaną karę. Niemcy są pewni

  Ja nie chcę oceniać,ale nie rozumiem p. Lewandowskiego! Agresja, nienawiść, jest słabością człowieka.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Marciniak jest mocno przereklamowany ale wszystko jest cacy bo należy do kasty sędziów,którym wolno wszystko. Nawet mogą bez konsekwencji wypaczać wyniki meczów. Obroni ich Komisja Sędziowska PZPN i UEFA bo drukarze potrzebni są na wszystkich szczeblach rozgrywek. Mimo wszystko awans należał się Lechii.

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Puchar Polski. Piotr Stokowiec: Tylko Lechia mogła utrzeć nosa Rakowowi

  Panie Trenerze Gratuluję, szczególnie zaś zawodnikom! Wspaniała gra, brakło jednak szczęścia, żeby rzeźników z Gdańska pokonać! Pięknie przed meczem wypowiedział się Pan o przystojniaku z Lechii, a czytał Pan, co on o pańskich piłkarzach powiedział! Totalne chamstwo! Utrzeć nosa, komu! Miał przez cały mecz pełne portki, a jaki chojrak. Sędzia, beznadzieja. Sędziowanie to największe s..wo, które wypacza piękno gry. Szkoda gadać.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Okradziono Rakow z szansy na final... z meczu na bramke zaslugiwali i nawet ja zdobyli... ale... sedzia, choc VAR byl... szkoda, bo lechia nie zaslugiwala na final! Jak dla mnie mecz powinien zostac powtorzony.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Trzymaj się Marek. Jesteś wspaniałym trenerem. Bitwa przegrana ale zwycięstwo będzie nasze.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Lechia grala beznadziejnie... a Rakow zostal przez sedziego okradziony z szansy na final !!! SKANDAL

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Nie bądź pan śmieszny p. Stokowiec. To Raków utarł nosa Lechii w całym meczu. To Raków był lepszy, a 1 drużyna ekstraklasy miała niemałe problemy z drużyną 1 ligii. Gdyby nie fuks i pomoc sędziego byłby inny wynik meczu. Taka jest prawda.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  betony od rudego stokowca,ograli tradycyjnie 1:0 Rakow.Dowiezli wynik ,duza zasluga Marciniaka.Zobaczymy w fazie finalowej ,ktore miejsce zajmiecie.W pucharze bede kibicowal, po raz pierwszy baby-jadze bialoruskiej.

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Gra Lechi to kompromitacja a rudy się o tym przekona na koniec ligi nie bedzie mistrzostwa i pucharu.

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Puchar Polski. Piotr Stokowiec: Tylko Lechia mogła utrzeć nosa Rakowowi

  Wyrachowana piłka? Panie ładny, gdyby Raków miał szczęście, które ewidentnie go opuściło, miałbyś chłopcze bańki w nosie. Brutalna gra, jaką zademonstrował Pan to nie mądrość, a skandal. Sędzia powinien, co najmniej kilku Twoich zawodników wywalić z boiska. Anty futbol jaki zademonstrowaliście, beznadziejną jakoś, aż dziw, bierze, że ta zbieranina zajmuje pierwsze miejsce. Ale to świadczy o siermiężności tej ligi! Wszystkie liczby, statystyka przemawia za Rakowem. Bramka powinna być uznana, gdyż zawodnik piłkę uderzył głową, a ta musnęła przedramię. ale nie zmieniło to lotu piłki. Utrzeć nosa! To Raków pokazał Panu, jaką bandą piłkarzy Pan dysponuje.
  Gratuluję Rakowowi za piękną grę, i rozumiem żal, bo byliście nieporównanie lepszym zespołem, a jednak nie gracie dalej. Z drużyn tej ekstraligi, najsłabiej wypadła ta sfora piłkarzy z Gdańska. Trener nie miał żadnego pomysłu, na lepszą grę. Nie daj Boże, aby to zdobyło mistrzostwo Polski!!!

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Lotto Ekstraklasa. Wisła Płock - Śląsk Wrocław: efekt nowej miotły działa też w Płocku

  Oglądałem ten mecz do momentu k...wa kuriozum, jakie nie zdarza się. Zaś wcześniej wk...łem się na grę tych kopaczy ze Śląska, ślamazarność to mało powiedziane! To była kopanina na poziomie 3 ligi !!! Bez głowy, konsekwencji, jakieś durne kiwki, mało przerzutów na wolne pola, kupą mości panowie! w myśl tej zasady. SŁOWEM KATASTROFA!!!

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Mam nadzieję, że Brzęczek nie da się namówić pseudofachowcom

  Panie Tomaszewski nic tylko objąć kadrę i wymądrzać się fizycznie, pracując!

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do F1: spięcie Roberta Kubicy z Lewisem Hamiltonem. O krok od kontaktu na torze (foto)

  Nie zależnie od tej sytuacji, na wyścigi Kubicy można patrzeć, tylko z lękiem! W tym szaleństwie, jaki jest na tych torach, kierowca MUSI być w pełni sprawny fizycznie! Zakładam, że psychika jest?

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Michał Kołodziejczyk: Ile kosztują marzenia (komentarz)

  Błaszczykowski jest WIELKI. I będzie niezależnie od tego, jak mu pójdzie w tej polskiej lidze!

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Fortuna I liga: Raków Częstochowa podsumował zwycięstwem genialną rundę

  Mają stadiony, jak się patrzy i co 500 ludzi, na mecz, doły tabeli! Myślę, że miasto wyłoży kasę i zmodernizuje stadion.

 • Antoni Praski

  A dlaczego nie do Rakowa???

 • Antoni Praski lubi Komentarz

  Brawo Rakow , brawo Czestochowa .

 • Antoni Praski napisał/a komentarz do Fortuna I liga: Raków Częstochowa podsumował zwycięstwem genialną rundę

  Brawo!!! Utrzymać taką formę na wiosnę, życzę z całego serca!!! Imponujący bilans, sprawdzić proszę, ale to chyba rekord! Raków Częstochowa wiele lat temu szlifował swoją formę w Trzebnicy. Wybrałem się z synami na sparing z Polonią Trzebnica, opowiadałem im o meczu w drugiej lidze rozegranym na Oporowskiej, pomiędzy Śląskiem - a Rakowem. ( 1964r.) Niesamowity mecz! Sporo wiedziałem o Rakowie, (gdyż to moje strony) przysłuchujący się trener Rakowa włączył się do rozmowy, bardzo miłej, a po niej. zapytał mnie, co pan tu robi w tej Trzebnicy, właśnie, co! Może jeszcze doczekam się meczu Rakowa ze Śląskiem w ekstraklasie! jeżeli ten Śląsk, biedny, nie rozminie się z Rakowem! A jeszcze jedno, Szwagier mieszkający w Częstochowie, bardzo się oburza, jak redaktorzy mówią "drużyna z pod Jasnej Góry!" I rzeczywiście ma słuszność, bo Raków nie ma stadionu pod Jasną Górą! Lecz prawie na drugim końcu Częstochowy.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.