Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  W takich momentach trzeba pokazać charakter, nie jestem od tego żeby pouczać bo nie jestem w jego sytuacji ale powinien pojechać na Puchar i udowodnić trenerowi ze jest wart reprezentacji, a takie obrażanie się pokazuje flustracje i słabość zawodnika. Mam nadzieje ze wrócisz i udowodnisz ze jesteś wart tej Reprezentacji

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Z każdym kolejnym wywiadem Bednorza utwierdzam się w przekonaniu, że trener dobrze zrobił....takiego pyszałka, to już dawno nie widziałem, robi z siebie gwiazdę, wali fochy i żali się gdzie się da....

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Panowie spokój trener ma swoje koncepcje,jak każdy szanujący się przełożony a Bartek jest dobrym siatkarzem i jego miejsce jest w kadrze.Ale mówiąc szczerze aź tak bardzo nie błyszczał swą grą w kadrze lepiej sobie radził w klubie .Myślę źe od nadmiaru świetnych siatkarzy to kadra nie ucierpi a wręcz rywalizacja wewnętrzna tylko na dobre wychodzi.A Bartek Bednorz nie powinien się obrażać na trenera tylko zakasać rękawy i do roboty i rozmawiać z trenerem.Przed nim jeszcze wiele lat gry.Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki kibiców naszej fajnej reprezentacji.Tadeusz.

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  A fakt źe pyszałek to widać ale jeszcze się utęperuje.Trzeba czasu i doświadczenia.

 • Marek Walkowski otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  To trener odpowiada za wynik drużyny, nie Bednorz.

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Typowy artykuł szczujący. Heynen nie wziął Bednorza z tych samych względów dlaczego swego czasu Antiga nie wziął Kurka. Oprócz dyspozycji sportowej w siatkówce liczy się granie na drużynę i zaufanie między trenerem a zawodnikiem. Kurek musiał się boleśnie przekonać że i bez niego zespół jest w stanie zdobyć MŚ, żeby wejść na drogę mentalnej przemiany i wrócić do drużyny odmienionym. Niestety wcześniej olewał kolegów i trenera. Bednorz wcale dobrze nie grał w całej LN. Zagrał 3 dobre mecze w Chicago, ale we wcześniejszych zawodził na całej linii. Więc nawet od strony czysto sportowej nie dał aż tak mocnych argumentów. Dodatkowo, kiedy drużyna zdobyła brąz po pamiętnym wyjeździe Heynena, on jako jedyny w prasie udzielił wypowiedzi, w której sugerował, że trener w nich nie wierzył. Było to mega chamskie i świadczyło o jego niedojrzałości, wręcz złośliwości. Też bym go nie wziął. A to latanie po mediach i opowiadanie o swoim bólu i poczuciu odrzucenia pokazuje, że osobowościowo jeszcze nie dojrzał do gry w kadrze.

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Panie Bartku niech Pan przypadkiem nie idzie drogą Gortata co odmówił gry w reprezentacji a następnie zazdrościł kolegom ich sukcesów na MŚ i jeszcze to komentował.

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Bartku nasza kadra jest duża, posiada szerokie zaplecze, którego Ty też jesteś częścią. Szkoda, że odbierasz decyzję trenera w negatywny sposób. Nie wiem jak przebiegała Wasza rozmowa, uważam jednak, że jako profesjonalista, za jakiego zresztą Cię uważam, nie powinieneś wypowiadać się w ten sposób, jak to zostało przedstawione w tyn artykule. Cytując klasyka" To co w kadrze zostaje w kadrze, za zamkniętymi drzwiami".

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Klub informuje swoich kibiców żeby uważali na dzikich i wygolonych patriotów

 • Marek Walkowski lubi Komentarz

  Przecież "polscy patrioci" z łysymi pałami i dziarami na całym ciele są grzeczni jak dzieci w żłobku, więc o co chodzi???

 • Marek Walkowski został fanem Paulina Maj-Erwardt

 • Marek Walkowski został fanem Marian Maślanka

 • Marek Walkowski został fanem Maria Szarapowa

 • Marek Walkowski został fanem Michał Kwiatkowski

 • Marek Walkowski został fanem Mamed Chalidow

 • Marek Walkowski został fanem Fabian Drzyzga

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.