Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RNL lubi Komentarz

  @Maxi-102: zamknij ten pryszczaty pysk sciero... Przez takie scierwo jak ty, w tym kraju jest taka nienawiść i podziały. Rozumiem żarcik złośliwości, ale ty i kilku innych również z mojego miasta to największe szambo. Ty wśród nich przodujesz. Okularniku opasly

 • RNL lubi Komentarz

  Remis chyba sprawiedliwy. Mecz zarąbisty. Trzeba to otwarcie przyznać, że mecz klasa. Świetnie rozegrana ostania akcja. Alex klasa.
  Kielczaki, wiadomo, że Wam nie kibicuję, ale dzisiaj szczerze gratuluję fajnego meczu i walki do końca. Ten punkt Wam się należał:)

 • RNL lubi Komentarz

  Też tak uważam. Akurat w tym meczu - tylko zwycięstwo.
  Kochani, to już naprawdę ostatni gwizdek żeby wziąć udział we wspólnej zabawie. Menatyper (menedżer+typer) LM czeka tylko do godziny 15. Dodawajcie składy i typy pod postem na moim blogu w profilu SF. Wystarczy kliknąć w mój awatar.

 • RNL lubi Komentarz

  LM rusza już w sobotę. Zapraszam do wspólnej zabawy w Menatypera. Zestaw swój skład - ci zawodnicy będą zdobywać dla Ciebie punkty. Poza tym typuj wyniki w każdej kolejce. Ogólny wynik wyłoni największego eksperta wśród kibiców udzielających się na SF. Na drużyny i pierwsze typy czekam do soboty, do godziny 17. Szczegóły wraz ze składami prawdziwych drużyn znajdziesz tu https://sportowefakty....natyper-lm

 • RNL lubi Komentarz

  Nie wiem czy użytkownik Maxi to prawdziwy użytkownik czy sztuczny twór WP SF. Ale jest jak nowotwór, bardzo złośliwy nowotwór. Poziom zerowy, ale kogo to obchodzi. Liczą się kliknięcia. Nie ważne że komentarze bez sensu, nie na temat i spam szambem. Cyferki się zgadzają. Gdzie są SF z przed 6 czy 7 lat...

 • RNL napisał/a komentarz do Debiut w Vardarze i operacja. Długa przerwa Jose Guilherme de Toledo

  Odbiegajac od tematu i zazartej dyskusji - w szwajcarskim Arosa na zaproszenie EHF juniorzy mlodsi Wisly i Vive biora udzial w turnieju "EHF Mounthands". W rozegranych dzisiaj polfinalach Vive pokonalo HC Kriens-Luzern/SG Pilatus 35 - 28 (14 - 15) a Wisla przegrala po rzutach karnych z Pfadi Winterthur 28 - 29 (13 - 14). Jutro o 14:00 Wisla zagra o trzecie miejsce a o 16:00 Vive o pierwsze - mozna zobaczy na EHFTV

 • RNL lubi Komentarz

  Ale miejsce po starym klubie obecny zarząd przejął bez problemu, czyli zaakceptował to, że "stara Gwardia" okradła zawodników. Ludzie z honorem spłaciliby długi poprzedników i rozpoczęli budowę, a nie umyli ręce od zobowiązań przejmując miejsce w lidze oraz historię. To skandal bez precedensu nie tylko w piłce ręcznej, ale również w sporcie.

 • RNL lubi Komentarz

  Ok. Upadł stary klub powstał nowy - tak to zostało przedstawione. Tylko, że w takim przypadku klub startuje od najniższej klasy rozgrywkowej, czyli drugiej ligi, a nie od razu od najwyższej. Niestety ale był to jeden z większych przekrętów - wzięte zostało to co "dobre" czyli miejsce w SL, tradycje itp. a odrzucone to co "złe" - w tym przypadku długi. Jednym słowem jakim cudem "nowy" klub dostał się od razu do Superligi z pominięciem drugiej i pierwszej? Kiedy w Kielcach upadł KSS Kielce (żeński) to nowy klub (Korona-Handball) zaczynał od II ligi.

 • RNL lubi Komentarz

  To jest turniej rozgrywany w ramach Igrzysk Panamerykańskich, a nie Mistrzostwa kontynentalne. Te odbyły się w czerwcu 2018 roku i tytuł zdobyła Argentyna.

 • RNL lubi Komentarz

  to są młodzi trenerzy. prawdą jest że jeszcze dużo muszą się uczyć - tak, ale przynajmniej mają przed sobą przyszłość i się w nich inwestuje. to powinno zaprocentować. są tam, gdzie dziś polska piłka ręczna. pracują. w kogo inwestować jak nie w nich? jak inaczej dorobimy się nowego pokolenia dobrych trenerów? z kapelusza ich nie wyciągniemy!
  Powiedz gdzie jest, była "stara" gwardia dzisiejszych grzmiących złowrogo wieszczów Panasowych troli i kukiełek, które SF wykorzystują, w momencie gdy trzeba było działać, czyli 10 lat temu?
  no właśnie. byli, tylko w sobie znanej dziurze zaszyci...
  Ja szanuję ludzi, którzy nie mielą ozorem, ale pracują nad tym by polepszyć sytuację. A młodzi pracują. Dajmy im wszystkim czas. tego straconego nie nadrobią - to nie cudotwórcy. Żaden z nich.

 • RNL lubi Komentarz

  "Dawno wiedzialem, ze siegniemy dna". Oczywsicie jak wszyscy wiedzial, ale siedział cicho. Nawet media siedzialy, dopiero teraz jak juz sa slabe wyniki nagle zwiazek be... Na sportowych w komentarzach czasami przejawialy sie krytyczne opinie ale negsatywne opinie samych "redaktorow" pojawily sie w tym roku. Wszyscy się obudzili jak juz ręka w nocniku a przez latach nie robiono nic a związek sobie spokojnie krecil lody.

 • RNL lubi Komentarz

  ok, a czy może Pan podać kto jest sprawdzonym trenerem np. od młodzieży, który zagwarantuje wyniki międzynarodowe z reprezentacją? poproszę 3 nazwiska.
  Mówi pan o Słupi, ok. Ja mówię o europejskim wymiarze. Kto?

 • RNL lubi Komentarz

  Ludzie kto powiedział że na bankiecie był alkohol? Bankiet byl w hotelu i każdy kto ma skończone 18 lat mógł kupić sobie alkohol. Związek alkoholu nie stawiał. Takie imprezy po turnieju w niektórych państwach są tradycją. Rozumiem gdyby związek płacił za alkohol a dziewczyna była nieletnia. Kazdy ma swój rozum i ponosi konsekwencje swoich czynów. Bankiet odbył się po zawodach, a to że niektórzy się upili to już ich sprawa, nikt nikomu do gardła na siłę nie wlewał.

 • RNL lubi Komentarz

  Pokaż mi plażę na której będzie ratownik o 1 w nocy.

 • RNL lubi Komentarz

  Jak zwykle Kempski bzdury piszesz. Jak czytasz wiadomości na stronie EHF, to wypada doczytać do końca.
  Ostatni akapit z informacji na oficjalnej stronie EHF brzmi: "Further six places (positions 11-16) will be awarded via the Criteria Catalogue to clubs that submit a request to participate in the Champions League. One request per federation can be submitted for the champion of a federation without a confirmed place (federations ranked 10 to 30); one request per federation can also be submitted for a second team of a federation that already has one confirmed place (federations ranked 1 to 9)."
  Kolejne sześć miejsc (pozycje 11-16) zostaną przyznane w oparciu o "Katalog Kryteriów" klubom, które złożą wniosek o udział w Lidze Mistrzów. Jedna prośba na federację może zostać złożona dla mistrza federacji bez potwierdzonego miejsca (federacje w rankingu od 10 do 30); jedna prośba na federację może być również złożona dla drugiej drużyny federacji, która ma już jedno potwierdzone miejsce (federacje zajmujące miejsca od 1 do 9).
  Biorąc po uwagę konkurencje o te 6 miejsc to szanse są minimalne, ale żaden zapis w tym momencie nie wyklucza możliwości wystąpienia w LM 2020/2021 Mistrzowi Polski

 • RNL lubi LM handball 18/19. Podsumowanie - Kielce.

 • RNL napisał/a komentarz do Marek Panas punktuje Związek Piłki Ręcznej w Polsce. "Szkolenie trenerów wyłącznie dla kasy!"

  Licencja A Marka Panasa juz dawno stracila waznosc, bo watpie, ze co dwa lata jezdzi do Niemiec na kilkudniowe kursokonferencje (na wlasne koszty).

  Szkolenie trenerow w Niemczech (i nietylko) jest oparte o wytyczne EHF a kurs/szkolenie na licencje A wyglada nastepujaco (dane ze strony DHB, linka nie wstawiam z wiadomych przyczyn):

  Die A-Trainer-Ausbildung auf einen Blick (szkolenie trenerow w „pigulce“):
  - Zielgruppe: Trainer im Anschluss- und Hochleistungstraining, Trainer in der DHB-Talent- und Eliteförderung (skierowane do: trenerow wyczynowych i uzupelniajacych, trenerow DHB szkolek mlodziezowych)
  - Umfang: 180 Lerneinheiten (à 45 Minuten) inkl. Hospitation & Prüfung (obejmuje 180 godzin lekcyjnych (á 45 min) incl. wizytacja klubu i egzamin)
  - Dauer: 12 Monate (czas trwania: 12 miesiecy)
  - Gebühren: 5.000 EURO (koszt: 5.000€)
  - Gültigkeit der A-Lizenz: 2 Jahre (Verlängerung der Lizenz um 2 Jahre durch Teilnahme an Fortbildungen) (waznosc licencji A: 2 lata, przdluzenie o 2 lata po udzialale w kursokonferencji)

  Bausteine der A-Trainer-Ausbildung (elementy szkolenia):
  - 3 jeweils 5- bis 6-tägige Ausbildungslehrgänge (3 5-6-dniowe szkolenia)
  - einen 4-tägigen Projektlehrgang mit Schwerpunkt "Nachwuchsleistungshandball im DHB" (4-dniowa kursokonferencja ze specjalizacja „Szkolenie mlodych talentow w DHB“)
  - eine Hospitation bei einem Bundesligisten (1./2. Bundesliga Männer/Frauen) mit je 5 Tagen in der Vorbereitungs- und Wettkampfphase (5-dniowe wizytacje klubow 1. lub 2. Bundesliga kobiet/mezczyzn w okresie przygotowawczym i w czasie sezonu)
  - ein abschließendes Prüfungswochenede (egzamin)

  Inhalte der A-Trainer-Ausbildung (tresc szkolenia):
  - Abwehr (obrona)
  - Angriff (atak)
  - Tempospiel (szbka, tempowa gra)
  - Trainingslehre (teoria )
  - Motorik und Athletik (motoryka i atletyka)
  - Psychologie (Coaching) (psychologia)
  - Trainerphilosophien (filozofie treningowe)
  - Medientraining (trening medialny)
  - (Nachwuchs-) Leistungssport (sport wyczynowy (i mlodziezowy)
  - Rahmentrainingskonzeption (koncepcja treningu)
  - Aktuelle sportwissenschaftliche Themen (aktualne tematy naukowo-sportowe)
  - Prüfungsvorbereitung und Hospitationsauswertung (przygotowanie do egzaminu i sprawozdanie z wizytacji klubow)

 • RNL lubi Komentarz

  Juniorzy Młodsi jutro grają o złoto.

 • RNL lubi Komentarz

  Niby tyle komentarzy, a ich poziom "rewelacyjny" jak zwykle i nie ma co czytać.

  Co do Karaleka, zachowanie fatalne i zasługiwało na karę - podczas meczu.
  Zachowanie Sulića także było złe i podobnie zasługiwało na karę - podczas meczu, a nie po nim i w formie zawieszenia.
  Jedynie zachowanie Kulesza było bardzo złe, a nawet bandyckie i zasługiwało na kare podczas meczu i po nim jako zawieszenie.
  Bandyckie zachowania jak najbardziej zasługują na kary i piętnowanie ich, ale nie róbmy z piłki ręcznej tak delikatnego sportu, bo zaraz będą wysyłane takie skargi masowo. Wprowadźmy VAR, który będzie analizował akcje bezpośrednio po ich zakończeniu i wyłapywał bandyckie oraz sporne sytuację i niech będą rozwiązywane na miejscu podczas sportowego widowiska, a nie wszystko w gabinetach po spotkaniach. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę, że to w sferze marzeń, bo jak zwykle panie nie ma pieniędzy i chęci i po co na co, ale deszcz pada lub słońce za mocno świeci to nieee, ale pomarzyć sobie można.

 • RNL napisał/a komentarz do Będzie kolejne zawieszenie? Artsiom Karalek pod obserwacją

  Slabe, "dziecinne" zachowanie Orlen Wisly - jeden podkresla wielkodusznosc klubu dla dobra polskej pilki recznej, inni wysylaja donosy. Trzeba bylo zglosic od razu obydwa przewinienia - ale chyba nikt sie nie spodziewal, ze ukarany zostanie rowniez Sulic. Ciekawe czy to napewno pracownicy klubu tak skrupulatnie analizowali przebieg spotkania czy skorzystali z uprzejmosci swoich kibicow, ktorzy przesciguja sie w mediach spolecznosciowych (zwlaszcza pewna pani na Facebooku) a i pan dyrektor sportowy tez sie uaktywnil medialnie "Dzialamy @ wyslany do Komisarza Ligi Piotra Lebka. Czekamy na odpowiedz".
  Slabe bardzo slabe

 • RNL lubi Komentarz

  Mecz nie został przełożony ze względu na napięty kalendarz i tak naprawdę nie było na kiedy go przełożyć.Kielce miały zaraz rozgrywać mecz w LM z Celje.U nas w tym meczu nie grało trzech zawodników ze względu na kontuzje.Bynajmniej tak jest w artykule.Wcześniej Sandra SPA zgodziła się na przełożenie meczu z Zagłębiem.

 • RNL lubi Komentarz

  Po lekturze tego forum dam sobie odciąć rękę,że dla tych dwóch zespołów we wzajemnej rywalizacji nie ma czegoś takiego jak "dobro polskiej piłki ręcznej".Kibice z Płocka NA PEWNO będą kibicować w turnieju Finał Four wszystkim tylko nie Kielcom.Zaznaczam,że nie kibicuję, żadnej że stron tylko polskiemu szczypiorniakowi.
  A wypowiedź Sabate...traktuję w kategorii wytłumaczenia przy ewentualnej porażce.

 • RNL lubi Komentarz

  Trochę paranoja. Wygląda na to że w Płocku ktoś siedzi i ogląda cały mecz w zwolnionym tempie żeby znaleźć coś na Kielczan. Tutaj Mihić też nie jest bez winy bo trzymał Karaleka. Równie dobrze sędziowie już przed uderzeniem mogli gwizdnąć faul w ataku. Myślę że takich akcji znalazł by więcej z udziałem zawodników obu ekip. Niech Wisła jeszcze wyśle urywek ostatniej akcji jak Zdrahala kroki robi, po czym Daszek rzuca na remis... Trochę to słabe. Czekam na decyzję komisji. Będzie beka jak go zawieszą a Wisła i tak tego nie wykorzysta.

 • RNL lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • RNL lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.