Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • RNL lubi Komentarz

  Fajny wywiad, Andy super zawodnik i gość.
  Przydałoby się więcej takich wywiadów.
  Niepotrzebne tylko trolowanie... ale pomijam już czytanie komentarzy co poniektórych bo szkoda prądu, a i tak wypisują zapewne w kółko to samo.
  Szkoda że Ci w miarę normalni idą w złą stronę i też zaczynają trolować.

 • RNL lubi Komentarz

  Na tym forum napisano już wiele. Uważam, że osobne słowa uznania należą się redaktorowi wywiadu. Dzięki pomysłom i pytaniom P. Macieja Szarka już od paru lat możemy poznawać bliżej znane osobowości ze świata piłki ręcznej.

 • RNL lubi Komentarz

  Hello tak czytam i czytam te komentarze i naprawde mam dosc,ludzie opamietajcie się!!
  Wyzwiska z obu stron,jestem kibicem KS Kielce(mam nadzieje ze w czwartek bedzie ogloszony sponsor) ale nie obrażam Płocka no bo po co??niech sobie żyją jak chcą.
  Zalezy mi na tym żeby Kielce caly czas mialy super sklad i TEGO PREZESA!!!
  I uwaga nie jestem kibicem z woj swietokrzyskiego tylko z pomorza i nie udzielalem sie wcale dotąd na tym forum
  Pozdr dla prawdziwych kibicow szczegolnie KS Kielce!!!!

 • RNL lubi Komentarz

  Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Optymizm wlał się w serca kibiców i sympatyków klubu z Kielc. Cieszę się, że mój wkład również przyczynił się do tego, że klub zachowa swój poziom. Nieważne, czy o F4 LM czy w meczu z Tarnowem o pkt w superlidze. Duma mnie rozpiera i wierzę, że siłą są ludzie tego klubu. Czytałem te fake newsy, o odejściu, o tym jak nowi jednak nie przyjadą, o tym że klub nie wystartuje, o tym ze będą sami juniorzy. I wiecie co? Z jeszcze większą satysfakcją będę cieszyć się z wygranych i laniu przegranców lub jak ktoś woli ob... :)

 • RNL lubi Komentarz

  Zaglądam w te komentarze pod różnymi artykułami i szczerze mówiąc duża grupa tu powinna zacząć się leczyć. A przynajmniej zrobić sobie przerwę od internetu.

 • RNL lubi Komentarz

  Nie ważne o czym jest artykuł , kto jest z jakiego miasta ,kto ile razy wygrał LM ,kto ile razy zdobył MP ... w jednym się zgadzamy- dla wszystkich ,powtarzam dla WSZYSYKICH najważniejsze są KIELCE, co widać po komentarzach. Pozdrowienia dla naszych najwierniejszych kibiców :)

 • RNL lubi Komentarz

  Na wniosek Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Klub Sportowy VIVE Kielce PGE Polska Grupa Energetyczna rozwiązała za porozumieniem stron umowę sponsoringu tytularnego zawartą 1 lipca 2019 roku.

  Zgodnie z umową, PGE Polska Grupa Energetyczną była sponsorem tytularnym drużyny piłki ręcznej PGE Kielce od 2017 r. (do 1 lipca 2020 r. Klub występował pod nazwą PGE VIVE Kielce).

  Po wycofaniu się firmy VIVE Textile Recycling, Klub znalazł drugiego sponsora tytularnego. Propozycja nowej nazwy drużyny, zgodnie z zapisami w umowie, została przedstawiona PGE przez Zarząd Klubu. Ze względów wizerunkowych PGE nie udzieliła zgody na zaproponowane rozwiązanie. W związku z powyższym Klub wystosował wniosek o rozwiązanie umowy pomiędzy PGE a Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej Klub Sportowy VIVE Kielce za porozumieniem stron z dniem 31 lipca 2020 r.

  PGE przychyliła się do zaproponowanego przez Klub rozwiązania, biorąc pod uwagę przedstawione przez Stowarzyszenie argumenty o charakterze finansowo-ekonomicznym oraz kierując się dobrem zasłużonego dla polskiej piłki ręcznej Klubu.

  Dzięki zaangażowaniu największej polskiej grupy energetycznej drużyna Klubu Sportowego VIVE Kielce osiągała sukcesy w Polsce oraz Europie. Zawodnicy z logo PGE na koszulkach zdobyli 3 Mistrzostwa Polski, 2 Puchary Polski oraz awansowali do Final Four Ligi Mistrzów EHF.

 • RNL lubi Komentarz

  Szkoda, że tylko Kielce od lat zdobywają punkty do rankingów. Miejmy nadzieję, że Puławy po wzmocnieniach też dołożą swoją cegiełkę. Pozdrowienia z Kielc:)

 • RNL lubi Komentarz

  Powiedzmy sobie szczerze - gdyby nie Vive to Polska w rankingu byłaby grubo poza pierwszą 10. To dzięki Iskrze polska piłka ręczna jeszcze jako tako się trzyma :)

 • RNL lubi Komentarz

  Piękna kariera. W jego ślady idzie rodak - Gonzalo Perez de Vargas, dominator jeśli chodzi o skuteczność obron rzutów z drugiej linii w ubiegłym sezonie LM. Największą skuteczność osiągnął wprawdzie SZEKELY - 77,8%!, ale to był praktycznie jeden mecz. Prawdziwy król w tej kategorii ma bródkę i zakłada różową koszulkę :))
  PEREZ DE VARGAS - 59,0
  BURIĆ - 50,0
  KIZIĆ - 48,6
  FERLIN - 46,8
  BERGERUD - 46,7
  SAEVERAAS - 46,0
  LANDIN - 45,8
  RISTANOVIĆ - 43,9
  FRIES - 43,5
  MIKLER - 43,0
  KORNECKI - 42,4
  CORRALES - 41,4
  BONNEFOI - 41,2
  BAUER - 40,4
  AGGEFORS - 40,0
  CUPARA - 39,6
  WOLFF - 39,4
  STERBIK - 39,4
  QUINTANA - 38,7
  KIRIEJEW - 38,6
  MACKIEWICZ - 38,5
  MOELLER - 38,2
  QUENSTEDT - 38,2
  KOMOK - 38,1
  VUJOVIĆ - 36,6
  IMSGARD - 36,0
  SEGO - 33,9
  PESIĆ - 33,3
  GERARD - 33,3
  ALILOVIĆ - 32,9
  ASANIN - 30,0
  GHEDBANE - 24,7
  KUGIS - 13,6.
  Drużynowo wyglądało to tak:
  BARCELONA - 48,7
  FLENSBURG - 48,6
  CELJE - 44,0
  AALBORG - 43,9
  KIEL - 42,4
  VESZPREM - 41,4
  ELVERUM - 40,7
  VIVE - 39,9
  PORTO - 39,2
  PICK - 38,6
  MOTOR - 38,3
  PSG - 37,8
  ZAGRZEB - 36,3
  MONTPELLIER - 36,0
  MIESZKOW - 35,2
  VARDAR - 29,4.

 • RNL lubi Komentarz

  @WISŁA1947: Ej panie księgowy nie bądz taki troskliwy o klub z Kielc moze poszedłbys już do pracy bo chyba śniadanie już
  ''wykonałeś''a jeśli masz na póżniejszą godzinę to nie omieszkaj wstawić paru ''inteligentnych ''komentarzy pod innymi postami.Zobacz ile ich jest -wczorajszych i dzisiejszych a Ty uczepiłeś się tego jednego jak rzep ogona i myślisz że zmienisz biewg histori.Nie mogę skończyć się śmiać z Ciebie

  ''

 • RNL lubi Komentarz

  Kuriozalne jest to, że kilku tutejszych trolli jest święcie przekonanych o tym, że te bzdury, które wypisują dniami i nocami, mają choćby minimalne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tak naprawdę NIKT o zdrowych zmysłach nie zwraca uwagi na te wypociny. Możecie sobie wmawiać, że czarne jest białe, a wystarczy, że przyjdzie jeden mecz i wszystkie te groteskowe wpisy odbiją się w waszą stronę niczym błota bryzg :)

 • RNL lubi Komentarz

  Jednego nie rozumiem czytam że Thrastarson to junior, zawodnik za pół darmo, obraz upadku polityki transferowej, osłabienie zespołu natomiast pewni kibice chcą pozyskania Hallgrimsona, o którym można napisać to samo lub bardziej dosadnie i ponadto ma kontrakt z GOG do 2022 roku, więc trzeba zapłacić.

 • RNL lubi Komentarz

  Zastanawiałem się od pewnego czasu, czy może to któryś z redaktorów, chyba jednak żaden by tak nisko nie zszedł. Nie wiem kogo, albo jaką firmę wynajęliście i niespecjalnie mnie to interesuje, ale osiągnęliście wg mnie odwrotny efekt do zamierzonego. Pozdrawiam

 • RNL lubi Komentarz

  Nicolas Turnaut najlepszy kolowy ostatniego sezonu w lidze francuskiej, (Ciesze sie ze jestem w tym wielkim zespole,napewno zdobedziemy wiele trofeow) tyle w temacie podoba mi sie to podejscie,co nie ktorym nie !!! He he

 • RNL lubi Komentarz

  Czytam i nie wierzę w to co czytam. Myślę, pobieżnie rzuciłem okiem na komentarz i coś źle zrozumiałem. Decyduję się na ponowne przeczytanie tekstu i jednak nie. Kibice Płocka uważają, że coś wygrywają. A co wygrywają? Uważają, że wygrywają wojenki w Internecie!!! Ech, szkoda gadać.

 • RNL lubi Komentarz

  Wielu użytkowników wiele razy pisało i od kilku miesięcy ponownie potwierdza się, że Płock to jest jednak stan umysłu. Słowa Staszka wciąż aktualne, cyt." Pić życia rozkosz, a cóż nam to szkodzi, nawet PKS do nas dochodzi".

 • RNL lubi Komentarz

  Nie bez kozery napisałem że słowa Staszka wciąż aktualne.

 • RNL lubi Komentarz

  Rzeczywiście Kielce nie będąc królewskim miastem nie mogły współpracować z Krzyżakami i wspólnie najeżdżać ziem sąsiadów

 • RNL lubi Komentarz

  @Miasto mistrzów- ciekaw jestem czy instruktor stracił uprawnienia za nazwanie kursanta "ciotą" czy jak to było? :)

 • RNL lubi Komentarz

  Sprostowanie. Owszem Płock był siedzibą ale WŁADCÓW, czyli tych co rządzili państwem (albo siedzibą buntowników, jak Miecław, którego pokonał Kazimierz Odnowiciel). Ale do czego zmierzam. Żaden król nie miał siedziby w Płocku. Żaden. Książęta tak, także jak już to miasto książęce. Władcy jak Władysław Herman i Bolesław Krzywousty (władcy polski a nie mazowsza po rozbiciu) nie mieli królewskiego tytułu. Co za ignoracja, niektórzy zaraz powiedzą że Mieszko I był królem :D

 • RNL lubi Komentarz

  Tak 1947/102 o was śpiewają piosenki dokładnie, a w szczególności jedną.......Bo wszyscy Polacy....... Jak już tak się chwalisz Marszałkiem Piłsudskim i powstrzymaniem bolszewików, to może doczytaj gdzie te Legiony powstały 5 września 1914 r I jakie miasto zostało stolicą tej formacji.... :) Tak z ciebie historyk jak z koziej.... :)

 • RNL lubi Komentarz

  Myślę, że ci niektórzy nie rozumieją pojęcia miasto królewskie, i nie wiedzą, że określenie to nie jest powiązane z zasługami, a jedynie z poddaństwem. Takie ośrodki jak Bielsk, Mława, Płońsk, Uszacz i kilkaset innych też mogą powiedzieć o sobie miasto królewskie. Nic nie znaczy, ale za to jak brzmi.

 • RNL lubi Komentarz

  Klasyka, rozjechane metoryczne.... Haha pisze Pinokio, nie opisuj swoich wypowiedzi, przecież każdy to widzi nie potrzebujemy twojego potwierdzenia. Co do płaczków to faktycznie większych nie widziałem... Związek... Liga... Sedziowie... wykładzina... piec kroków.... I na koniec najlepsze Donos.... :)

 • RNL lubi Komentarz

  Bertus od początku mówił że sponsor zostanie podany ma koniec lipca, teraz wyszła kaczka dziennikarska o konferencji 22 lipca którą klub zdementował i macie używkę w Płocku. Chciałbym zauważyć, że jedyne co się właśnie stało to zdementowanie dziennikarskiej kaczki. Nie wiem czym się podniecać

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Hej! Skład skompletowany? Bo nie wierzę, że nie weźmiesz udziału w moim Menatyperze :)) Czas mija w sobotę o 15.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.