P0ZNANIAK - lubi

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Ale może dalszy rozwój w Poznaniu? ;-)
  Jest lubianym zawodnikiem, skromnym. Jak coś idzie nie tak to nie szuka winy naokoło. Uważam, że widząc u siebie to nad czym musi pracować jest lepszą opcją niż jakaś podupadająca gwiazda szukająca winnych swego upadku (formy również) naokoło. Marek ma perspektywy. Nikomu u progu kariery seniorskiej nie jest łatwo jeśli nie jest z "klanu żużlowego" lub nie jeździ od szkółki do seniora w jednym klubie gdzie jest porządna kasa. Bywają ludzie z iskrą geniuszu, ale reszta musi pracować na dobrą formę i efekty. Łatwiej chyba to robić w poznanym już środowisku gdy jest mniej niewiadomych. Ale to moja subiektywna opinia. ;-)

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Jakoś tak widzę że moja odpowiedź zaginęła w akcji. Widać nie można chwalić juniora. ;-) No ale jak wcześniej pisałam Marek robi dobre wrażenie w tym sezonie i nie gwiazdorzy. Zwykle twierdzi że mógł zrobić coś lepiej, inaczej. Fajny skromny zawodnik. Dobrze gdyby został w składzie nawet jako senior bo jest walczak i się stara szanując przy tym rywali.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Z Damianem w Poznaniu to jest trochę inna historia, a po sezonie i tak będzie musiał szukać nowego klubu nawet gdyby chciał za Włókniarza oddać nerki i wątrobę.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  jak fajnie jest poczytać rozsady komentarz , a nie jak wszyscy specjaliści z drugiego zapewne łuku dostrzegli doskonale całe zdarzenie i wydali werdykty

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Zdrowia i szybkiego powrotu na tor!

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Zdrowia chłopaku... bonne santé !!!

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Dawid Zdrowia .

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Bardzo dobre podejście do sprawy szkoleniowca z Poznania , nie daje pożywki do zbędnych sensacji i w dodatku wszystko zostaje w ekipie rozwiązane a nie na forum.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Mam te same odczucia co do ,,,,zajumania,,Skorpionom Trenera ktory podniosl zuzel na poziom 2PLZ/Nice w poznaniu.To Poznan potrzebowal trenera wtedy.I za namowa Mirka Kowalika Prezes Ladzinski dal szanse bylemu zawodnikowi Torunia....A teraz Torun bezceremonialnie wchodzi na teren Poznania ,,,,bo to jego wychowanek,,???.Dopiero teraz?.Grudziadz od 12 lat daje szanse swojemu Kempesowi i doczekalismy sie od paru lat EE...A tak Forum jechalo po Kempesie.przez lata..Ale bylismy cierpliwi i dalej bedziemy.Obecnie mamy dwoch TRENEROW z Grudziadza,bylych zawodnikow...Oni wiedza co maja robic,majac stworzone swietne warunki pracy.No i ,,swojaki,,lubiani przez KIBICOW...No coz...WYBOR TOMKA.Zalezy czego chce i z KIM...Fajnie poukladal SKORPIONY.Pozdrawiam.:::)))

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Bajer decyduj w Poznaniu cie ludzie lubia a jak Poznan i Torun bedzie w jednej lidze a tak moze sie stac to nie bedziesz mile przywitany w domu Skorpionow. Nie rob tego.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Program można było wypełnić przed meczem, do tego wakacje, upał i na dodatek drugi mecz dzień wcześniej. Te 1000 osób w niedziele to w tych okolicznościach sukces. Aarnio był szybki, waleczny i nie odpuszczał. W feralnym 11. biegu przedłużył prostą, a że Misiek też nie odpuścił i chciał się założyć, to stąd ten dzwon.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Miśkowiak wczoraj kręcił kółka w Poznaniu. Według mojego nasłuchu trening trwał dobrze ponad dwie godziny. Na sobotę powinien być gotowy.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Woźniak podobno ma L4 do piątku i w niedzielę pojedzie w lidze.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Czy szanowni komisarze mają świadomość jak wygląda park maszynowy w półamatorskiej II lidze? Przecież tam się jeździ na czym się da. 0,2 mm różnicy, to żart jakiś, a nie nieprzepisowy gaźnik. Przez nadgorliwość marynarkowych i kretyńskie artykuły tutejszej redakcji, zostaliśmy pozbawieni podstawowego juniora w kluczowych meczach sezonu. Oj, ktoś z bydgoskiego zarządu pewnie ostro posmarował w centrali...

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Oj, wiele można napisać na temat tego svkinsyństwa w newsie Ostafy. Dariusz, a nie zastanowiłeś się że młody ma mniej kasy niż ty. Przynajmniej jakoś zarabia a nie dziaduje na wklejaniu linków do "Bez hamulców". Nie przyszło ci do głowy że stary, zajechany gaznik, cudem wyremontowany wsadził do zapasowej maszyny? Nie dziwne że niby lepszy i podrasowany nie był używany jako główny? Może jednak ten gaźnik był gorszy? Zapewne młody nawet nie wiedział że brakuje te 0,2 mm? Przecież zmiana gaźnika to zaledwie 40 sekund, mógł zmienić po swoim ostatnim biegu.
  Kurcze jakie pomyje wylewasz na Lutowicza. Przeprowadź kampanię żeby go za to rozstrzelać. Chłopie jesteś chory. Kup sobie wiaderko i pobaw się w piaskownicy, bo do dziennikarstwa z tak zakorzenionym hejtem się nie nadajesz.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Niech dają spokój Lutowiczowi :) złapany to złapany, pewnie nie miał o tym bladego pojęcia.... Jeden artykuł wystarczy.... Szanowni pany redaktory

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Bzdury, szlifowany był bo pewnie stary a nie żeby go poszerzyć..... litości,nie róbcie z bzdury problemu,biedny junior nawet w życiu nie miał w ręku nowego gaźnika!

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Co za brednie tu wypisują zadrapany piłowany gaźnik jeszcze u juniora ktoś to specjalnie zrobił.Uwaga ukraińcy z krosna są do wszyatkiego zdolni akurat ta kontrola trafiła na młokosa ja bym się zajął strażakami co lali wodę z węży na tor to powinien być walkower dla Poznania.

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Brawa dla Skorpionów. Trzeba powiedzieć, że małe ale jadowite ;) Czekamy na Was przy Sportowej z nadzieją na fajny i wyrównany mecz bo już dość tych pogromów ;)

 • P0ZNANIAK lubi Komentarz

  Dokładnie tak jak kolega pisze