Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ciekawe czy będę tez sprawdzać pojemność silników bo motocykl ma 500c a jedni jak madsen czy laguna to mieli 550c.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W Polsce są tylko 4 stadiony nowoczesne a reszta to stare pieczki. A w ekstralidze są yno 2 Wrocław,Gorzów a reszta to PRL.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dankiewicz ty tak pier......sz ze az w d... szczypie! Sparta łowcą talentów chyba podkradaniem tych talentów gdzie w innych klubach ich właśnie odkryli.
  Zajmij się człowieku czym innym tylko nie żużlem bo wogole pojecio o tym nimosz.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a komentarz do Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Tak się nie robi, panie prezydencie Kuczera (felieton)

  @Mat.UL.: w urzędzie miasta jest dużo pisowskich świń co chca zniszczyć rybnicki żużel i robia wszystko by im zaszkodzić bo prezydent jest za Po.

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  Jak zwykle co się pojawi jakiś talent w Rybniku to ktoś inny zwija go wszechwiedzącemu , super taktykowi Prezesowi . kiedy ten chłop przejrzy na te ślepia i zdejmie te swoje okulary . Takie talenty trzeba chronić i szlifować jak Dawid Piestrzyński, Paweł Trześniewski . Zobaczymy czy utrzyma ROW w elicie bo już powoli taczkę dla niego się szykuje - ROW nie jest jego własnością . Ciekawe co on kombinuje w sprawie Kacpra. Pozbył się Daniela Bewleya , Maxa Frickea co szło go np. wypożyczać . tak właśnie pozbywa się młodych utalentowanych zawodników . Jemu nigdy nikt nie jest potrzebny , tylko teraz widać w jakim stanie jest nasza juniorka - czyli mówiąc prawdę trzeba się zastanowić czy prezentują poziom na juniorów w 2 lidze a jedyną odpowiedzialną osobą jest P. Mrozek i nikt inny Tak jak zwykle on nie widzi problemu że nie mamy na chociażby 1 ligowym poziomie 3-ego seniora bo jemu problem bryle zasłaniają a było można dogadać się chociażby z Tobiasz Musielak, Grzegorz Walasek, Krystian Pieszczek. Norbert Kościuch nawet sprowadzić z powrotem Lars Skupień czy Patryka Rolnicki.- lecz po co jemu trzeci senior . Jako Prezes powinien patrzeć na dobro klubu a nie na swoje urazy do zawodników - jemu trzeba przypomnieć że jest tylko pracownikiem z funkcją prezesa a nie właścicielem klubu i jak wiadomo że można go zwolnić , a tych powodów jest mnóstwo zaczynając od spuszczeniem przez Łagutę za doping naszego klubu do 1 ligi i nikt nie poniósł konsekwencji chociażby zwrotu kasy kontraktowej , prezesa stać na gest z czyjeś kasy , a na juniorów kasy brak . Nie tylko chodzi o Łagutę , lecz w tak drogim sporcie jak żużel sentymentów brak , tym bardziej na charytatywne zachcianki które się zawsze kończą niby wyrolowaniem prezesa a jak jest to nikt nie wie

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a komentarz do Żużel. Wojna o młody talent. Gdzie wyląduje Dawid Piestrzyński?

  Jezeli Mrozek dopusci do tego ze młody odejdzie z Rybnika to powinien definitywnie opuscic klub i juz wiecej nie wracać a jak chce robic cyrk i pośmiewisko z Row-u to powinien się udać na Wiejską ,tam są mile widziane małpy i pajace co mają parcie na szkło.

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  I tu powinna być jakaś odgórna regulacja. Skoro wyszkolił się w Rybniku, korzystał z tamtejszego szkokeniowca itd. to teraz taki Wrocław powinien płacić ekwiwalent szkoleniowy Rybkom. To jest czyste świństwo co Rusko po raz kolejny robi. Hipokryta bez zasad. Niedawno płakał w sprawie uczciwości odnośnie Drabika. Druga strona medalu, to kamyczek do ogródka rybnickiego. Jak można nie dopatrzeć takich kwestii jak zapisy kontraktowe? Tym bardziej w przypadku takiego talentu i problemu z juniorami? I Mrozek nie wytłumaczy się, że priorytetem była ekstraliga i na nic innego nie było czasu. Jak widać Rusko czas znalazł. To raz. A dwa to temat szkolenia i pieniędzy miejskich. Dlaczego one nie są należycie rozliczane? Skoro puszcza się trenera, bo szkółka od dawna prawie nie funkcjonuje, to na co idą pieniądze podatnika? To nie jest drobne niedopatrzenie. Będąc regularnie na stadionie i będąc szefem od dawna musiała być wiedza o złym szkoleniu. Dlaczego z tym nic nie zrobiono? Żadne tłumaczenia prezesa tego nie obronią. Podobnie jak szkolenia innym klubom młodzików i wychodzenie później na frajerów, których inni wykorzystują za darmochę. W profesjonalnym klubie takie sytuacje nie mogą mieć miejsca panie Mrozek. Tym bardziej, że ten Wrocław regularnie brzydko podbierał ludzi

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  Rusko i jego klakiery, to są HIENY polskiego speedwaya. Tylko brzydko podbierać innym młode talenty. Panie Mrozek jak wypuścicie z obecnej szkółki Rybki Rybnik jakiegokolwiek zawodnika a w szczególności Piestrzyńskiego, to od razu powiem KOŃCZ WAŚĆ wstydu oszczędź. Byłem i nadal jestem Pana wielkim zwolennikiem i obrońcą jak ktoś krytykował. Ale to przebije już wszelkie moje granice cierpliwości. Ci juniorzy ze szkółki powinni najpierw na Gliwickiej spróbować sił a potem dopiero trener może podjąć decyzje o jego ewentualnym wypożyczeniu np. do WTS HIENY.

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  "Pozyskanie 12-latka wpisywałoby się też w strategię wrocławskiego klubu względem juniorów." Świetna strategia, nie wydać złotówki na szkolenie, a za zaoszczędzone pieniądze podkupić zawodnika tym co szkolą! A później się dziwicie, że nikt was nie uważa w środowisku za poważny klub...

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  Polityka Sparty jest straszna. Wszystkich podkupować nic nie wyszkolić, nic nie odkryć. Z Rybnika w ostatnim czasie wyciągneli Fricka i Dana, wcześniej Milika. Młodzieży swojej zero! Sparta to zgermanizowany bękart na polskiej ziemi. To nie może się udać. I się nie uda. Nawet play-off nie będzie w nadchodzącym sezonie, a to będzie najsprawiedliwsza sprawiedliwość dla tego klubu za polityke jaką prowadzą.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan złota rączka godo o zaniedbywaniu szkółki a kogo to jest wina? Twoja panie mrozek! Kasa z miasta miała iść na szkolenie młodzieży a młodzi żużlowcy musieli sobie wszystko sami kupować bo pan M dawał i racje w postaci oleji i opon tak jak w PRL-u raz na miesiąc a reszta to szła na seniorów. Niech się panowie redaktorzy zainteresują tym tematem gdzie idzie kasa z miasta na szkolenie młodzieży,bo zeczywistosc jest zupełnie inna a znam temat od samych żużlowców juniorów.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a komentarz do Żużel. Piotr Żyto: Ze Stelmetem Falubazem dogadałem się w trzy dni. Nie było spisków (wywiad)

  i jak sie można było spodziewać to Mrozek miał wpływ na odejscie Żyto. Może w końcu on by już opuścił ROW i by był spokój a nie się w wszystko wtrącał w to co nie trzeba.ale myśle jak sezon 2020 bedzie taki jak wszyscy myślą to go napewno wywiezą na karze.

 • Miki Oberschlesien ROW lubi Komentarz

  @Lubelski Motor: A ja myślę że nikogo, bo to pewnie była transakcja wiązana. A dziwi mnie to, że wielka część z kibiców z Lublina ma problem by zrozumieć sytuację z Łagutą. Bo tu nie chodzi tylko o umowę słowną, którą złamał Łaguta...ale też o to, że przez niego ROW został zdegradowany, a mimo to Mrozek się za nim wstawiał i walczył o jak najkrótsze zawieszenie, a mimo to Łaguta go wystawił. Oby Wam takiego numeru nie wywinął, bo w tym sezonie można już było przeczytać o ogniu z rury wydechowej w jego jednostkach...

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Kibice PGG ROW-u muszą uzbroić się w cierpliwość. 14 listopada spotkanie z Krzysztofem Mrozkiem

  zostało jeszcze dwóch mocnych zawodników jak ich zakontraktuje to bedzie dobrze ci dwaj to typowe złotówy ale jak chce coś ugrac to musi posolic a chodzi o Hancoka i Doyla bo narazie jest wolny jeszcze nic nie podpisaoł w czestochowie.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może pan Mrozek powinien już opuścić ten statek i dać se spokój bo dobrze widzi ze nikt z nim nie chce współpracować i o tym wszyscy mówią w Rybniku i okolicach ze tego pana maja już wszyscy serdecznie dość.
  Ale się sam przekona po pierwszym meczu gdzie będą duże bęcki i stadion będzie świecił pustkami.
  Chyba ze zakontraktuje Doyla i Hankoka bo ci z górnej półki jeszcze nie mają podpisanej umowy i czekają kto da więcej a ty Mrozek nie ma wyboru albo da kasę Abo puste trybuny na stadionie. I jeszcze jedno od 3 sezonów oszczędzał kasę,to gdzie jest tak kasa? bo mówił ze klub co sezon jest na plusie z kasą.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taki Ljung i Kulalov bez problemu by byli jednymi z lepszych w Elidze i się o nich nie bije ekstraliga ale zobaczymy jeszcze pora dni i się wszystko wyjaśni gdzie kto i jak.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I teraz widać jakim Cieslak jest dobrym trenerem jak nie będzie miał dobrego składy to nie podpisze kontraktu a jak biedzie miał gwiazdy i widzi ze tak można walczyć o medale to podpisze. Tak każdy trener by chciał ale nie oto w tym chodzi czeba zrobić coś z niczego i wtedy widać kto jest dobry trenerem

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A dlaczego nikt nie napisze dlaczego Madsen jest taki szybki? bo w kuluarach się gada ze jeździ na silnikach o większej pojemności ale nikt nie chciał sprawdzić jego silników. Bo dlaczego w GP Vojens pojechał tak słabo bo się bal sprawdzenia silników bo duńska federacja ma prawo sprawdzić silniki a nie tak jak u nas ze musi to zrobić ktoś z ekipy innego zawodnika i jeszcze za to zapłacić 15tyś zł. Łaguta postraszyli jak zobaczyli dziwny ogień i już później nie był taki szybki jak napoczatku sezonu po 2 letniej przerwie,dziwne co a może w tym jest coś racji.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na miejscu Cieslaka i GKSŻ powinna tych panów dożywotnio skreślić z listy kadry narodowej. Mało jest żużlowców chętnych do jazdy w kadrze. A oni jak chcą gwiazdorzyć to proszę bardzo,akurat oni aż tak bardzo nie są potrzebni by reprezentować Polskę.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To było do przewidzenia ze Gorzów będzie robił wszystko żeby przekładać mecze do czasy aż zmarzlik nie zakończy GP bo wiadomo ze Bartek w takich baraż przed ostatnim GP nie będzie ryzykować i nie pojedzie na 100% bo mistrzostwo świata na wyciągnięcie ręki. Ale jak to godają karma wraca i żeby gorzowowi się to nie odbiło szczawką.

 • Miki Oberschlesien ROW napisał/a komentarz do Żużel. Będzie postępowanie GKSŻ w sprawie słów Przemysława Termińskiego. Klubowi z Torunia grozi finansowa kara

  i po co jest taki regulamin jak kara za złamanie przepisów jest smieszna kwota paretysięcy zł a taki terminski daje tyle żonie dziennie na waciki.
  powinna być kara pareset tyś i by byli wszyscy cicho aż do okienka transferowego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.