Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do Żużel. Leon Madsen rzuca wyzwanie Bartoszowi Zmarzlikowi. "Powinienem był zostać mistrzem świata w zeszłym roku"

  Madsen masz rację! Zmarzlik uciekał jak tchórz na oślep w ostatnim GP! To nie przystoi mistrzowi!

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  A ja to widzę tak . Drabik był najaśniejszym punktem zespołu z Wrocławia na własnym torze . Potem złapał jelitówkę . Śledź i Rusko obsr.....ni po pachy i podano Drabikowi kroplówkę bo bez niego to by było takie w łeb że wstyd by było stamtąd wyjechać , bo jak w pierwszym meczu Tajski , Janoś i Milik robią mniej punktów niż sam Drabik to z czym do ludzi ?. Teraz są dwie opcje . 1 Jest taka że ktoś zapomniał powiedzieć Maksowi aby się nigdzie tym nie chwalił 2 a druga taka że oni sami wszyscy nie wiedzili że tak nie można. Może myśleli że jak lekarz poda to ok . Nie widzę żadnej celowości Drabika w tym . Jedyny jaki można mu zarzucić to brak wiedzy . Bo trzeba by było być skończonym idiotą by przyjąć i wiedzieć że niedozwolone a potem wpisać to do protokołu . Tu trzeba redaktorki trochę logiki włączyć i myślenia a nie kąsać jadem . Jest Drabik młody gniewny , ma swój styl bycia i trzeba to zaakceptować i tyle może się zmieni . Szkoda go karać bo ta kroplówka i w ogóle doping w żużlu to jest jakaś śmieszna historia . Rozumiem jakby biegał jak Kowalczyk , albo uprawiał jaki sport wydolnościowy siłowy itd . A to wszystkie w tym żużlu chude takie jak grypa złapie to ten organizm nie ma czym walczyć . Co mu ta kroplówka mogła dać ? tyle że mógł wsiąść na motocykl i się ścigać . Ale to takie Polskie wziąść zaj....ć , zniszczyć , opluć itd

 • EstadioOlimpico napisał/a komentarz do Żużel. Lekarz Sparty przyznaje się do podania kroplówki Drabikowi. Grożą mu 4 lata zawieszenia

  @saxon: uczciwość nie popłaca niestety. Mogli iść w zaparte, że to było 50 a nie 500 i tyle.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Każdy kto miał styczność z felietonami tego Pana doskonale zdaje sobie sprawę że nie brał leków które brać powinien...

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Czytając wiele komentarzy Pana Krzystyniaka można zauważyć iż nadal unika leków, które powinien brać, a zażywa środki zdecydowanie mu szkodzące. Może w trakcie kariery miał to samo i stąd jedynie ligowa solidność, a nie mistrzowska kariera międzynarodowa???

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  co z Bartoszem Smektałą? przegrał na torze i tyle, wystarczy porównać średnie z ostatnich lat i każdy zobaczy kto jest lepszy.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Coś nieprawdopodobnego ile mamy szuj w zuzlu i wokół widać po głosowaniu to większa patologia niż. w piłce nożnej. Medale zdobywa się na torze a nie przy stoliku.Młodzież z Leszna musi się duzo nauczyć od mistrza Drabika.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Bartusia "kochamy "za:
  -cudowny głos( ik )
  -spanie z motorami
  -perfekcyjny angielski
  -końcówki "em"zamiast "ę"
  -kopanie podczas biegu
  -machanie rączkami do sędziego

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Ja "piszczałki" nie lubiłem nie lubię i chyba nie polubię to pozer tak naprawdę to nie wychowany człowiek jak "odzywał" się do się to Chomskiego własnego trenera zero szacunku a że przed kamerami pozuje na dobrze wychowanego no cóż słomy z butów nie da się schować nawet jak ma się najdroższe lakierki :)

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Proponuje kolejny artykuł. Czego nienawidzimy w Bartoszu Zmarzliku?? Gwarantuje ze co pisać

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  A kim jest PZM że chcę ograniczać starty w GP np Janowskiemu ? Janowski sam zbiera budżet na to by w cyklu startować . To jest kolejny głupi przepis który nie pomaga tylko przeszkadza . Rozumiem gdyby Janowski był w pełni uzależniony sprzętowo logistycznie i finansowo od PZM ale w tym sporcie w sporcie zawodowym jest to po prostu błazenada .

 • EstadioOlimpico napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak Smektała na torze nie może to mu pod stoliczkiem ktoś pomoże. Drabik był czyściutki ogrywając dwa małe cielaki i zabranie mu medalu będzie zwykłym oszustwem.

 • EstadioOlimpico napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ma chłop racje. Gdyby nie akcja marketingowa i rozgrzany telefon Władka Zmarzlika nie byłoby w 10. To niepodważalny fakt.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Szerze? moja pierwsza reakcja jako osoba o kotrych mowa wiec Pawliccy czy ktokolwiek inny bym z marszu probowal zdobyc licencje innego kraju, i w najgorszym wypadku w GP reprezentowal np. Argentyne. Patologia

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Taki Pedersen od dawien dawna jest skłócony i nie powoływany do reprezentacji , a w GP śmigał aż miło. W Danii umieją to rozdzielić a w Polsce jak zwykle nie. Chore przepisy i chory PZM , niedługo to zawodnik nikt nie będzie mógł

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Jaka qr.. a kadra? 2 seniorzy + junior to kadra? A mecze polska vs jakieś śmieszne reszta świata o złotą pietruszkę??? Kto wam nasr.. ł w dekle?

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Panie Janie niedosc że Drabik nic nie wziol to jeśli już to nie przed finałem indywidualnych mistrzostw świata. Pan sobie przypomni że za Pana czasów jak jezdziliscie na podwójnym gazie i kto wie co jeszcze braliście tylko nikt tego wtedy nie sprawdzał i niech Pan przestanie z siebie takiego eksperta robić i oceniać innych. Pierw Pan pomyśl co Powinni Panu zabrać.

 • EstadioOlimpico lubi Komentarz

  Są przecieki, że Maks zostanie uniewinniony. W rzeczywistości to było tylko 50ml, w dodatku rozcieńczone. Maks w tym czasie był nieprzytomny. W związku z tym jego zeznania i tak nie mają wartości procesowej.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

charismatic enigma

Niechaj Boże Narodzenie
stępi wszelkich bólów lody,
niech usunie wszystkie troski,
a otworzy szczęścia grody,
niechaj przy najlepszym zdrowiu
życie szczęściem opromienia,
w nadchodzącym Nowym Roku.

Zdrowych i wesołych świąt życzy charismatic enigma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.