Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mucharaga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ależ się cieszą na sportowych faktach, ależ zacierają ręce i modlą się żeby Drabika zawiesili. Najlepiej dożywotnio dopiero mieliby radość. Gdyby jeszcze tak Janowskiego jakieś auto przejechało a Pawlickiego zmiażdżył samolot to dopiero byłaby radość!!! Droga redakcji, nie pozostaje nic innego jak tylko dalej mocno ściskać kciuki za niepowodzenie tej trójki.

 • Mucharaga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sugeruję kazanie piłkarskiej reprezentacji gry w piłkę na kartoflisku gdzie gwarantowana kontuzja. Albo ryzykowanie kontuzji w meczu z trzecim składem reprezentacji Tadżykistanu. Zobaczymy czy faktycznie wszyscy tak chętnie przyjadą. Mówimy o poważnym traktowaniu kadry w tym samym momencie każąc im jechać w meczu z 'resztą świata' przy nacisku na słowo reszta - bo to była raczej reszta z reszty tych którzy odmówili bo im się nie chciało

 • Mucharaga lubi Komentarz

  A co do za kadra, w której zawodników jest 11 razy więcej niż poważnych imprez w sezonie? Plus kilka towarzyskich sparingów w formie pańszczyzny? No i trener, który nie wspiera zawodników, gdy tor zagraża ich bezpieczeństwu czy życiu

 • Mucharaga lubi Komentarz

  Większy nonsens od trzymania alkoholika jako trenera reprezentacji. Ale co tam Mareczek postawi flaszkę prezesowi i ustalają nowe regulaminy;) A takie przy flaszce są najbardziej kolorowe;)

 • Mucharaga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę że dziennikarzyna robi wszystko co w jego mocy aby któregoś z tych chłopaków zamienić w następnego Dadosa, Kurmańskiego lub Jędrzejaka. Dziwię się że nie domagają się kary więzienia dla nich. Albo najlepiej odciąć im nogi będzie spokój. Co niektórzy zaczęli traktować zawodników jak prywatne zabawki. Zamiast się buntować przeciwko organizacji durnych meczów reprezentacji z resztą świata gdzie gwiazdą zespołu jest Anders Thomsen to jadą po chłopakach. Ciekawe czy gdyby na tym mecz Zmarzlik kręgosłup złamał to by powiedzieli "no trudno ale reprezentował kadrę". Nie byłyby pretensje i najeżdżanie na związek że ryzykują tyle dla jakiś śmiesznych pokazówek. Dramat.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Dackarna Malilla - Vastervik Speedway

  Napisz coś więcej. Co się stało?

 • Mucharaga napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  co tam się stało? Jakiś karambol?

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Biegnij Maksym, biegnij. Na wywiad trzeba zasłużyć (felieton)

  Chciałbym zobaczyć relacje z turnieju Grand Prix w którym Maciej Janowski wygrywa a WP SF pisze o tym artykuł bez wspominania o Macieju. „Grand Prix Warszawy trzecie miejsce Pawlickiego drugie miejsce Dudka. Nieważne kto wygrał! Autor Dariusz Ostafiński”. Panie Dariuszu proponuje rozpatrzeć taktykę że to zawodnicy i kibice są dla was dziennikarzy. Jest odwrotnie

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Zamiana idealna dla Stali Gorzów? Pawlicki odchodzi, ale mogą na tym sporo zyskać

  Taaa chciałbym zobaczyć jak w Gorzowie przy Iversenie, Vaculiku i Zmarziliku dostaje lepszy numer niż we Wrocławiu

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Pokrętne tłumaczenia Milika. Mówi, że kłaniał się rodzinie

  Muszę przyznać że wybitna stronniczość przemawia przez autora ów noty prasowej. Obiektywny dziennikarz potępiłby przy tym zachowanie kibiców którzy obrażali i rzucali przedmiotami w strone Milika. Tymczasem wydźwięk tego artykułu jest taki, że dobrze mu tak że w niego rzucali i że go wyzywają bo mu się należy. Wszyscy tacy pożal się Boże dziennikarze pierwsi są później do krytykowania agresji na stadionach i chuligaństwa a tymczasem sami takimi artykułami podbudzają do takich zachowań.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Pukali się w głowę, że dostał dziką kartą. Maciej Janowski odpowiada w najlepszy możliwy sposób

  To co piszesz kompletnie nie trzyma się kupy. Widać że starasz się na siłę usprawiedliwiać Bartka i uniżać osiągnięcia Maćka i Patryka. Najpierw piszesz że Bartek w zeszłym sezonie nie wygrał żadnego gp bo w finale to każdy jest już dopasowany i liczy się tylko start po czym wspominasz niemcy gdzie objechał go doyl po trasie :-) to jak w końcu jest z tymi finałami da się wygrać po gorszym starcie czy nie da? Piszesz że Janowski to ma dobre silniki i tylko dlatego jest taki dobry a Zmarzlik to ma słaby sprzęt i dlatego mu nie idzie i w Cardiff już miał dobry sprzęt. To dlaczego nie wygrał w Cardif? Pole startowe w finale wybierał jako pierwszy także tutaj wytłumaczenia nie ma. Poza tym kiepskim jest dla mnie tłumaczenie się sprzętem kogoś kto w lidze polskiej i szweckiej niemal co kolejke strzela komplet. To albo ze sprzętem jest ok albo w ligach się ściga z amatorami. To jest straszne uproszczenie które mnie drażni. Bo jak Janowski jechał słabo to psy na nim wieszali że słaby. Jak jedzie dobrze to dalej psy na nim wieszają że jedzie dobrze bo ma szczęście bo ma dobry sprzęt (i generalnie to ten motor równie dobrze by sam wygrywał biegi bez kierowcy). Jak Zmarzlik jeździł dobrze to jeździł dobrze bo jest rewelacyjny a jak jedzie słabiej to jedzie słabiej bo ma zły sprzęt.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dlaczego wysłałem Miedzińskiego do lekarza (felieton)

  Pan "redaktor" Ostafiński widze coraz więcej wrogów w środowisku żużlowym. Patrząc więc na to jak postrzegają go osoby z wewnątrz środowiska żużlowego ośmiele się nie wierzyć w ani jedno jego słowo. Bo skąd on może niby wszystko wiedzieć skoro nikt od niego nie odbiera telefonów i nikt nie chce z nim rozmawiać? Szanowne sportowefakty.pl może nadszedł czas na przeanalizowanie przydatności "redaktora" Ostafińskiego? A jeżeli nadal chcecie go trzymać to przynajmniej zmieńcie tytuł jego wypocin z "felietonu" na "bajki Ostafińskiego" bo jeszcze ktoś gotów pomyśleć że to co on pisze to prawda.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Bartosz Zmarzlik z silnym bólem pleców. Występ w derbach poważnie zagrożony

  Głupota ludzka jednak nie zna granic i jesteś tego najlepszym dowodem. Ale nie czekaj masz racje. Janowski w piątej serii GP Łotwy stwierdził prowadząc wyścig że po co mu trzy punkty. Lepiej sie wywali pod koła Zagara ryzykując zdrowie bo dzięki temu jest szansa że zachaczy Zmarzlika i zrobi mu krzywde. A przecież wszyscy zawodnicy na świecie jeżdżą na żużlu nie dla sukcesów tylko po to żeby polować na zdrowie biednych zawodników Stali Gorzów.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Agent: Krystian Bielik czuł, że przyjeżdżając na kadrę traci pozycję w klubie

  A później będą mówili, że chłopak gra cały czas tylko w rezerwach Arsenalu i w ogóle się nie rozwija ;)

 • Mucharaga otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Wszech Czasów

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Alun Rossiter zdenerwowany na Spartę Wrocław. "Morrisowi został przystawiony pistolet do głowy"

  Jak dla mnie oczywiste jest to, że jeżeli Morris chcę jechać w składzie Sparty to musi udowodnić swoją przydatność dla drużyny. Nikt w ciemno na niego nie postawi tylko dlatego, że on będzie twierdził, że da sobie radę i że jest dobry. A to, że wybierając pomiędzy Spartą a Swindon "musiał" wybrać Spartę wynika z tego, że chłopak po prostu jak każdy w tym sporcie liczy pieniądz i naturalne jest to, że powinno mu zależeć bardziej na jeździe w Polsce, gdzie w miesiąc dobrej jazdy zarobi tyle co w Anglii przez cały sezon. Także pan Rossiter nie powinien być zdenerwowany na Spartę tylko powinien spojrzeć do kieszeni swojego klubu następnie do kieszeni Sparty i przyznać rację :-)

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Skandal w Szwecji! Hancock rzucił się na Pedersena! (wideo)

  Zdaje się, że według obrońców "dzikiego" to Greg widząc, że ten chce go wyprzedzić powinien się zatrzymać, przeskoczyć przez bandę, spakować motocykl i pojechać do domu :)

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Skandal w Szwecji! Hancock rzucił się na Pedersena! (wideo)

  BTW. Śmieszy mnie jak czytam komentarze kibiców z Leszna. Za rok Nicki odejdzie to będą pisać, że jeździ strasznie i fauluje :-) Jak chorągiewki;) a jak jeździ tak wspaniale i fair play to sobie przypomnijcie, że swojego czasu nawet Piotrek Pawlicki stracił do niego cierpliwość w trakcie meczu kiedy ten jadąc z nim w parze dwa razy prawie go skasował :-)

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Skandal w Szwecji! Hancock rzucił się na Pedersena! (wideo)

  Jak już taka oaza spokoju jak Greg Hancock traci cierpliwość to znak, że temu kolesiowi na prawdę powinni już zabronić wsiadać na motocykl

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Medal na otarcie łez

  Zgadzam się, że PZM nie prezentuje odpowiedniego podejścia, nie mniej jednak, nie uważam, abyśmy dysponowali słabym potencjałem. Pisze Pan o słabym potencjale naszej kadry, zapominając, że w pozostałych państwach jednak też żużel w ostatnich latach na popularności zyskał a co za tym idzie i chętnych do uprawiania tego sportu przybyło. Wiadomą rzeczą jest, że łatwiej znaleźć nieoszlifowany brylant wśród stu kamieni niż wśród pięciu prawda? To też jasne jest, że za granicą wraz z wzrostem popularności tej dyscypliny, a co do tego chyba nie mamy wątpliwości, zaczęło się takich diamentów pojawiać coraz więcej a to nasz potencjał na pewno w jakiś sposób osłabiło. Natomiast mnie cieszy to, że dzisiaj to nasi młodzi zawodnicy jeżdżą w finałach SWC i tworzą kadrę narodową i walczą o medale kiedy inne kadry zmuszone są wciąż stawiać na tych samych chłopaków i dorzucać tam od czasu do czasu jakiegoś młodzieniaszka. Podejście PZM to sprawa na dłuższa dyskusję i kwestia wyszkolenia także, ja uważam, że jest bardzo dobrze, Pan niekoniecznie. Nie mniej jednak moim zdaniem po prostu, dzisiejsze osiągnięcie nie jest najlepszym momentem aby krytykować poziom Polskiego żużla. Bo proszę sobie wyobrazić co mogliby poczuć Ci chłopcy którzy dzisiaj, po tym jak otrzymali kredyt zaufania od trenera kadry narodowej, wyjechali z orłem na piersi i walczyli do ostatnich metrów o medal, przeczytaliby pański artykuł o tym jak źle jest w Polskim żużlu i jak nie potrafimy wykorzystać potencjału. Nie ten czas Panie Damianie. Teraz potrzeba wsparcia i optymizmu aby za rok ta sama kadra walczyła już o złoto z sukcesem. Tym samym, że dzisiaj pragnę przypomnieć nie przegraliśmy złota 20 punktami będąc od początku czerwoną latarnią turnieju, a licząc się w walce o zwycięstwo do ostatniej serii.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Damian Gapiński: Medal na otarcie łez

  Panie Damianie, poziom tego pożal się Boże felietono-artykuło-niewiadomoczego zdecydowanie jak śpiewało Lady Punk mniej niż zero. Każdego kto w takim przypadku narzeka na wynik kadry, narzeka na wyszkolenie w Polsce i co najgorsze narzeka na skład kadry i daje do zrozumienia między wierszami, iż jest to kadra z przypadku, powinno się zdecydowanie odsuwać od głosu i dziwię się, że Pana nie odsunięto. Każdy kto choć trochę interesuje się żużlem wie doskonale, że rządzi się on swoimi prawami. I dlatego właśnie o mistrzostwie Polski nie decyduje jeden mecz w sezonie, i dlatego właśnie o mistrzostwie świata nie decyduje jednodniowy turniej. W pierwotnym składzie kadry mieliśmy moim zdaniem najlepszych zawodników w kraju tj. Bartek Zmarzlik, Maciek Janowski, Przemek Pawlicki i Jarek Hampel. I niech mi Pan nie mówi, że kadra jest słaba bo Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak i Piotr Protasiewicz już w niej nie jeżdżą. I nie uważam także, że ten wynik to porażka Polskiego żużla, wręcz przeciwnie, wygraliśmy. Wygraliśmy dlatego, że pokazaliśmy całemu żużlowemu światu, że za kilka lat, kiedy reszta reprezentacji będzie się łapała za głowę, bo ich zawodnicy nie będą już w stanie jeździć na takim poziomie jak dzisiaj, my będziemy mieli doskonałą kadrę składającą się z doświadczonych już chłopaków takich właśnie jak Przemek Pawlicki, Bartek Zmarzlik i Maciek Janowski. A pamiętać należy przy tym, że za ich plecami są już następni, którzy potrafią pojechać na równie wysokim poziomie jak Przedpełski, Musielak czy młodszy z braci Pawlickich. Ba takich chłopaków jest zdecydowanie więcej. I dziś być może trener Cieślak jest niejako zmuszony wybierać z tych młodych zawodników, ale za parę lat trener kadry ponownie znajdzie się w sytuacji w której ból głowy dopadnie go nie dlatego, że nie będzie miał kto pojechać, ale dlatego, że chętnych i dobrych zawodników do kadry będzie więcej niż miejsc. I to napawa mnie niesamowitym optymizmem. I dodam jeszcze jedno apropos tego literackiego dzieła które pan panie Damianie tutaj popełnił. Pisze pan w pierwszym zdaniu o gratulacjach dla chłopaków za brązowy medal, po to, aby później pisać o ostrzeżeniu dla Polskiego żużla i przedstawiać w jakiej to strasznej sytuacji znalazł się Polski żużel bo nie ma Golloba i jego kolegów i że kadra jest wybrana z konieczności. To już abstrahując od racji mojej czy pana, zupełnie tak jakby pan tym chłopakom którzy dzisiaj jechali do końca z orłem na piersi powiedział że im gratuluje a zaraz potem strzelił w pysk mówiąc, że to co osiągnęli to była porażka i ostrzeżenie dla Polskiego żużla, że jest coraz gorzej. Ja jako Polski kibic jestem niesamowicie dumny z tego, że ci młodzi chłopacy pozbawieni swojego kapitana i lidera byli w stanie stawić opór i tak naprawdę liczyć się do końca w walce nawet o złoto. Panu? Cóż panie Damianie, powinno być moim zdaniem wstyd, że nie znalazł pan w sobie na tyle Polskiego optymizmu aby docenić sukces i zauważyć postęp a jedynie dziennikarską chciwość i chęć wypłynięcia aby skrytykować taki sukces jakim był styl w jakim zdobyli dziś medal Ci chłopacy!

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Maciej Janowski pewny startu w Grand Prix!

  Absolutnie nie zamierzam dyskutować na temat Twoich poglądów co do organizacji MŚ. Szczerze mówiąc ja też uważam, że BSI organizuje je fatalnie. Po prostu jedyne co mnie zdziwiło i zastanowiło w Twoich wypowiedziach to stwierdzenia typu że to mistrzostwa świata w unikaniu kontuzji. Zastanawiam się jakie jest Twoje rozwiązanie pojawiających się kontuzji. Bo jeżeli organizacje można poprawić o tyle w kwestii łapania kontuzji przez zawodników wydaje mi się, że jest to nie do rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Maciej Janowski pewny startu w Grand Prix!

  Kolego pomysł z wprowadzeniem zapisu był ironią z mojej strony której zdaje się nie dostrzegłeś ;) Nigdzie nie napisałem że tak powiedziałeś dałem jedynie do zrozumienia, że narzekanie na to, że mistrzostwa świata to nie mistrzostwa świata bo za dużo zawodników ma kontuzje jest nie poważnym. Co do szczęścia to jest takie powiedzenie, że sprzyja lepszym. Można podejmować dyskusję, jednak fakt jest taki, że mistrzostwa świata są jakie są. Jeżdżą tam tacy zawodnicy jacy jeżdżą. Inni nie jadą bo albo tego nie chcieli, albo nie przeszli eliminacji, które są obecne w każdych rozgrywkach czy to indywidualnych czy drużynowych. Kontuzje? Cóż, łapią je zawodnicy którzy może zbyt często zbyt wiele ryzykują.

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Maciej Janowski pewny startu w Grand Prix!

  Z Twoich słów na temat tego, że co to za mistrzostwa świata jak mistrzem świata zostaje ten kogo omijają kontuzję, wnioskuje, że wg. Ciebie prawdziwe mistrzostwa świata to byłyby takie, w których wprowadzono by zapis w regulaminie zabraniający zawodnikom łapania kontuzji? Rozumiem narzekanie na system rozgrywek. Rozumiem narzekanie na obsadę cyklu i sposób jej wybierania. Ale narzekanie na to że zawodnicy łapią kontuzje!? Uważaj teraz powiem Ci coś czego być może nikt Ci wcześniej nie powiedział: ŻUŻEL TO SPORT KONTUZJOGENNY! A omijanie kontuzji też należy do wyczynu i cechuje w jakimś stopniu mistrza świata. Bo prawdziwy mistrz świata oprócz tego, że powinien być szybki na torze i odważny to powinien jeszcze jeździć z głową ;)

 • Mucharaga napisał/a komentarz do Mocne słowa Krystiana Pieszczka. "Jestem traktowany w tym klubie jak obcy człowiek"

  A pamiętam jak kibice Wybrzeża na MIMP w Bydgoszczy wyzywali Janowskiego :-) Hehe...ciekawe jak na taką postawę odpowiedzą :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.