• Nowa Częstochowa

  Skoro na stronie klubu, który jest nowym INNYM klubem z Częstochowy jest zapisana historia wraz z 4 medalami DMP..to co powinien zrobic prezes pan Świącik..? moze w końcu odda należności tym których oszukał/okradł klub Włokniarz Częstochowa http://wlokniarz.com/historia/ Nie można tak ze się odcinamy (…)

  Więcej

 • Czy i kogo Otafiński chce surowo ukarać..??

  Tak sobie myślę że ta cała ELiga jest pochromolona... Najważniejszy jest wizerunek ELIPY, a w związku z tym nalezy KARAĆ, KARAĆ, i TYLKO KARAĆ ... A SPORT ...? Kogo to obchodzi.??? .No może poza kibicami... nikogo . Trener jednej drużyny już przed meczem oskarża drugiego, sędzia mówi że każda próba (…)

  Więcej

 • MAMY ZMARZLIKA I NIE ZAWAHAMY SIĘ GO UŻYĆ :)))

  Zmarzlik jest częścią drużyny o nazwie Stal Gorzów, a nawet jej NIEKWESTIONOWANYM LIDEREM dlatego dla dobra druzyny i jej zwycięstwa powinien czasem być tez tzw JOKEREM . W tej chwil jest czas na przetestowanie tego wariantu i myśle że Chomski ma tego świadomość!! Na mecz z Falubazem wraca Vaculik, (…)

  Więcej

 • POZEW...

  Wkrótce rozpocznie sie postępowanie, w sprawie...Red D.Ostafińskiego, który w celu osiągnięcia własnej korzyści, pomawiał, szkalował, podburzał kibiców przeciw sobie. Nawoływał do publicznego linczu na drużynie Stali Gorzów.. Tej treści z grubsza biorąc jest szykowany pozew przeciwko .... W tej chwili (…)

  Więcej

 • Cieślak jeśli ma honor powinien przeprosić !!

  Uważam że Mark Cieslak jeśli ma honor - powinien przeprosić. Kilka dni przed meczem posunął sie za daleko. Dla osiągniecia własnych korzyści ( zwycięstwo Cze-wy) doniósł na konkurentów jak zwykły donosiciel do mediów i centrali. TO NIE BYŁO SPORTOWE ZAGRANIE panie Cieslak, dobrze pan wiedział, czego (…)

  Więcej

 • DACH NAD TOREM realia czy iluzja...?

  Czy skuteczne zadaszenie nad torem jest niemożwe...? To nie do końca tak? Oczywiście zbudowanie dachu jak na Narodowym to majątek, ale można by zbudować dach wiszący tylko nad torem. Dach oparty powiedzmy na 4 dużych masztach ( na niektórych torach na 6-ciu) powiązany linami z wiszącym dachem membranowym (…)

  Więcej

 • Kontrakty zawodników, czy tak bedą wyglądały ?

  A teraz będzie o klubach. STAL GORZÓW. Krzysiek Kasprzak przedłużył kontrakt o 3 lata, więc tu już tematu nie ma. Stal chce zatrzymać wszystkich kluczowych zawodników. Dojdzie jeden krajowy senior. Marzeniem prezesa Ireneusza Zmory jest Walasek. Jak dojdzie, to z kadry wypadnie Tomasz Gapiński. FOGO (…)

  Więcej

 • CELOWA DESTRUKCJA..?

  DERBY 1/2 finału, tym razem mecz w Gorzowie. Miało być normalnie, w Zielonej przed tygodnie Stal pojechała i nie narzekała, mecz przegraliśmy ale są szanse na odrobienie strat. Teraz też miało być normalnie... tyle że: Jak ma byś normalnie jeśli działacze falubazu już od środy, a może i wcześniej podgrzewali (…)

  Więcej

 • ŁYŻKA DZIEGCIU

  W FELIETONIE "Damian Gapiński - ta ostatnia niedziela: .... z dn 2014-04-23, 09:00 Ścieżka zdrowia Na koniec niestety łyżka dziegciu. Podczas meczu w Gorzowie kilku chuliganów zepsuło widowisko. Przed meczem w Toruniu, kilku zamaskowanych bandziorów pobiło osoby zmierzające na MotoArenę. Na szczęście (…)

  Więcej

 • Wolnośc słowa

  Poziom moderacji na SF-ach jest czasem bardzo niski. GDZIE TU WOLNOŚC SLOWA? Zachowujecie sie jak CENZOR PRL-u, jest to żenujące i nie przynosi wam chluby :( Rozumiem, wulgarne teksty, obrażanie kogoś, ale ... usuwanie wpisu za krytykę ??? Okazuje się że moskit może obrażać Bartka, ale krytykować za (…)

  Więcej