Somatodrol - suplement na masę mięśniową - czy warto stosować?

autor: malineczka123 | 2017-07-12, 09:16 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Wypracowanie wymarzonej sylwetki to marzenie nie jednego mężczyzny. W zależności od osobistych predyspozycji, jednym przychodzi to szybko, a drugim nieco ciężej. Bez większego znaczenia wprawdzie, czy efekty treningów będą zauważalne u Ciebie szybko czy wolno, to badacze skomponowali specjalistyczny specyfik, który maksymalizuje wyniki pracy na siłowni. Czy jest on przeznaczony jedynie dla atletów? Nie – Somatodrol mogą zażywać wszyscy, którzy chcą bez katorżniczego treningu wyrzeźbić swoje ciało jeszcze przed wakacjami. Jak twierdzi producent, stałe przyjmowanie preparatu Somatodrol pozwala na rozrost obfitości mięśniowej choćby do kilkunastu kilogramów miesięcznie. Czemu kapsułki te są naprawdę skuteczne?

Somatodrol to suplement diety na masę mięśniową, który ma wpłynąć na powiększenie objętości mięśniowej. W skład suplementu wchodzą: arginina, bete-alanina, pieprz cayenne, guarana, witamina B12.

Somatodrol posiada następujące składniki:

L-arginina – to związek z grupy aminokwasów, pobudza on naturalną produkcję hormonu wzrostu, odpowiada również za zwiększenie masy mięśniowej oraz obniżenie masy tłuszczowej organizmu.

ZMA – specjalnie stworzona formuła minerałów – magnezu, cynku i witaminy B6, które stymulują produkcję testosteronu i insulinopodobnego czynnika wzrostu, wynikiem jest przyspieszenie rozbudowy mięśni.

L-ornityna – powstaje z L-argininy i pobudza produkcję hormonu wzrostu, a ponadto reguluje metabolizm tłuszczów.

Tabletki somatodrol

Środek Somatodrol został stworzony jako „inteligentny” lek, który nie wymusza na organizmie niepożądanych działań, jedynie wspiera te, które następują naturalnie. Dzięki temu Somatodrol wkomponowuje się w ciąg metabolizmu ia ponadto imituje typowe reakcje organizmu – całość tworzy okazję uzyskania maksymalnych wyników treningu.

Jak działa Somatodrol?

Środek na rozrost objętości mięśniowej Somatodrol działa w trzech prostych etapach, które pozwolą utrzymać wyniki kuracji już zawsze.

W pierwszej kolejności, zdrowe składniki zawarte w suplemencie wzmagają produkcję testosteronu także hormonu wzrostu, co oddziałuje na intensywniejszy wzrost objętości mięśniowej. Dzieje się tak, gdyż substancje te wpływają anabolicznie na wiązanie się białek, z jakich stworzone są mięśnie szkieletowe. Już pierwsza dawka leku Somatodrol powoduje rozbudowanie wydzielania hormonów, przez co mięśnie aktywowane są niemal od razu.

Następnym, niezwykle istotnym aspektem oddziaływania preparatu Somatodrol, jest odpoczynek i regeneracja organizmu. Jak powszechnie wiadomo, mięśnie wzrastają dynamicznie dopiero wówczas, kiedy wypoczywają. W owym etapie nabudowywane są nowe włókna białkowe na miejsca, które w trakcie treningu uległy mikropęknięciom – organizm w owy sposób umacnia naruszone miejsca, natomiast mięsień ulega rozbudowaniu.

Trzecią, ostatnią fazą działania środka na rozrost mięśni Somatodrol jest zrównoważenie metabolizmu na stałym poziomie, a ponadto zmniejszenie reakcji katabolicznych – dzięki temu rezultaty treningu utrzymują się, a organizm nabiera więcej energii przed następną dawką ćwiczeń.

Naturalne elementy ujęte w suplemencie wzmacniają produkcje testosteronu i HGH, co wpływa na mocniejsze rośnięcie mięśni, regenerację organizmu po wysiłku a także dodaje siły przy drugiej partii ćwiczeń. Rezultaty, które są uzyskiwane są jednak zależne przede wszystkim od osobistego treningu a także umiejętności wrodzonych. Somatodrol aż o 50% skraca czas uzyskania wyniku który byłby uzyskany samymi ćwiczeniami a także dietą. Produkt przebył ciąg testów, nim wszedł na rynek. Codzienne ćwiczenia przez 3 miesiące, zasilone suplementem diety Somatodrol pozwoliły osobom testującym produkt na powiększenie masy fizycznej o 8 do 14 kg. O takich efektach marzy niejeden kulturysta czy atleta – amator.

Stosowanie suplementu Somatodrol

Dobowa dawka to 1 do 2 kapsułek. Zaleca się przyjmować je na czczo, aby ułatwić wchłanianie substancji czynnych. Kapsułki trzeba popić wodą.

Testy antydopingowe, a Somatodrol

Sportowcy muszą ustalić czy przyjmowanie Somatodolu jest zgodne z prawami i przepisami konkretnej federacji. Każda bowiem organizacja ma indywidualne wewnętrzne przepisy co do leków dozwolonych i zabronionych. Zanim więc wykorzystasz suplement, upewnij się, iż jest to zgodne z aktualnym kodeksem, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Sam suplement pozwoli ci osiągnąć lepsze wyniki, oraz w tym wszystkim to o to chodzi.

Somatodrol – badania skuteczności suplementu na przyrost masy mięśniowej

Efektywność Somatodrolu wypróbowało wielu naukowców. Do współudziału w doświadczeniach zaproszono doświadczonych sportowców trenujących przeważnie siłowo, a ponadto sportowców – entuzjastów. Testerów dobierano w taki sposób, aby mieć jak najpełniejsze pojęcie o działaniu specyfiku na rozmaite modele figury. Osoby testujące Somatodrol były poproszone o niepoprawianie swoich stylów treningowych i pokarmowych, a ponadto o systematyczne przyjmowanie suplementu. Po upływie 4 tygodni badania przerwano i dokonano podsumowania. Niemalże 86 procent badanych osób osiągnęła rozwój objętości mięśniowej od 11 do 14 kilogramów! Pozostali mieścili się w nieco niższym przedziale, od 8kg do 10kg czystej wielkości mięśniowej. Poziom redukcji tkanki tłuszczowej wynosił średnio 27%.


Opinie specjalistów i użytkowników o suplemencie Somatodrol

Na obcokrajowych serwisach można przeczytać mnóstwo dobrych wypowiedzi mężczyzn, którzy używali Somatodrol. Akcentowany jest szybki okres, w jakim zauważalne są rezultaty, przy ograniczonym wysiłku, znacząco mniejszym, niżby się spodziewano. Dzieje się tak, bo specyfik polepsza ogólna wydolność organizmu, dodaje energii, aktywizuje wydalanie amoniaku z organizmu, co powoduje, że uczucie znużenia, nie jest takie poważne, nawet po męczącym treningu. Wyjątkowo cenione jest to przez osoby, które chcą osiągnąć jak najkorzystniejsze wyniki w jak najkrótszym czasie.

Somatodrol – pewność trwałych efektów

W tym wszystkim wszak najistotniejszy jest fakt, iż Somatodol pozwala na uzyskanie pewnych efektów. Preparat bowiem nie tylko sprawnie intensyfikuje przyrost objętości fizycznej i zmniejsza tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim sprawia, iż dokonane w tenże sposób efekty są trwałe. Tym samym, wysiłek nie zostanie zniweczony, jak trening trzeba będzie z jakiegokolwiek powodu wstrzymać.

Czy warto zażywać Somatodrol? Nasze zdanie

Nie istotne czy jesteś profesjonalnym sportowcem, bądź tylko amatorem. Nie potrzebujesz spędzać pełnego dnia na siłowni oraz stosować katorżniczych diet, z której składniki odżywcze i tak nie zaabsorbują się w całości. Żeby polepszyć osiągane efekty, należałoby sięgnąć po pewny suplement diety na rozwój objętości mięśniowej. Takim właśnie środkiem jest Somatodrol – najnowocześniejszy wynalazek światowej renomy uczonych. Wyjątkowo duża skuteczność środka, w połączeniu z jego wyjątkową ceną oraz wysokim profilem bezpieczeństwa sprawia, iż zdobywa on sobie coraz większy rozgłos i rzeszę spełnionych konsumentów.

Tekst we współpracy Corda.com.pl

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.