olbrot - komentarze

 • olbrot napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Heynen niech dalej robi swoje. Jest to trudny gość do lubienia, ale na każdym kroku udowadnia, że robi swoją robotę dobrze (z czasów plusligowych gdy trenował przeciwne drużyny strasznie mnie denerwował swoimi gestami). Przykre jak nasi eksperci się zachowują. Zamiast pogratulować trzeciego (nie trzynastego, tylko trzeciego) medalu LŚ/LN to już od kilku dni ostrzyli zęby na Heynena (po fazie grupowej w Prawdzie Siatki Lepa już domniemywał, że wcześniejszy wyjazd ma na celu prezentację w lidze włoskiej, na które to gdybanie razem z Drzyzgą brnęli w jakieś dyrdymały, że "byłby" to skandal). A wczoraj po meczu, w którym stworzona przez niego z niczego drużyna rozjechała Brazylię zamiast powiedzieć "dobra robota, ale najważniejsze są kwalifikacje", to dostali jakiegoś amoku. Nie chcę nikogo obrażać, więc powiem tylko, że to wstyd. Przykre jest to, że po takich słowach i zachowaniach oni wciąż mogą tytułować się ekspertami i komentatorami i nie ponoszą za swoje słowa żadnej odpowiedzialności. Nie wiem kto zarządza redakcją sportową Polsatu, ale po komentarzach w internecie, gdzie wszyscy bronią Heynena powinien przemyśleć, czy taka linia redakcyjna jest najodpowiedniejszą.

 • olbrot napisał/a komentarz do Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

  Zgadzam się. Panie redaktorze, wiem, że to trudne zadanie, ale jeżeli ma pan siłę i odwagę ciągnąć ten temat (a zrozumiem, że w polskich warunkach, może się Pan zwyczajnie obawiać konsekwencji włażenia w taką stajnię Augiasza) to może się Pan bardzo przysłużyć miastu pisząc kolejne artykuły. Odwalił Pan, patrząc po komentarzach, kawał dobrej roboty. Gratuluję i proszę o więcej.

 • olbrot napisał/a komentarz do Gwardia Opole notorycznie oszukiwała swoich zawodników

  Pełna zgoda. Im dalej od stolicy tym trudniej odróżnić jednych od drugich, a maski "politycy" zmieniają codziennie. Koniec końców wszystko jest jedną i tą samą szarańczą. I choć nie są to ludzie z pierwszych stron gazet to kiedy już się tam pojawią ich grzechy są wyjątkowo spektakularne. Bo ofiarą polityków "centralnych" są "tylko" pieniądze, a tutaj mówimy o konkretnych oszukanych ludziach.

 • olbrot napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Najgorsze igrzyska XXI wieku dla reprezentacji europejskich. Zamęczeni przez Ary'ego Gracę? (komentarz)

  Bardzo dobrze napisane. Nic dodać nic ująć.

 • olbrot napisał/a komentarz do Michał Kwiatkowski zmienia barwy! Mistrz świata będzie kolarzem Sky

  Błąd w artykule. Nie w Katalonii tylko w Kraju Basków.

 • olbrot napisał/a komentarz do Kolejny pomysł na reformę rozgrywek. PlusLiga i Orlen Liga podzielone na dywizje?

  Brzmi to rozsądnie.

 • olbrot napisał/a komentarz do ZAKSA żegna swoje ikony! Spore zmiany w Kędzierzynie-Koźlu

  Przede wszystkim dzięki wielkie Michał!!! Dzięki wielkie Paweł. I dzięki dla pozostałych.

 • olbrot napisał/a komentarz do Leon nie chce od nas pieniędzy - rozmowa z Wojciechem Drzyzgą

  W 100% zgadzam się w tej kwestii z Drzyzgą.

 • olbrot napisał/a komentarz do Gdańszczanie mają sposób na Trójkolorowych - relacja z meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk

  Obie drużyny zagrały dobrze. Mecz mógł się podobać. Niestety Rucek (pomimo mojej olbrzymiej sympatii) grał w ataku jak grał: 4/17 i szwęda się ponad 30% w tym sezonie. Co do tego co piszesz o pozycji atakującego to uważam, że granie van Dijkiem od początku to dobry pomysł Świdra. Dzięki temu Witczak gra mniej, ale na dobrym procencie (48,7%). Jeden mecz nie zmienia tego, że Dominik to przede wszystkim świetny zmiennik. I tak będzie też w play-offach(oby były to więcej niż 2 mecze...). Za to van Dijk jest nam niezbędny jako uzupełnienie do niego i gra, mimo wszystko, coraz lepiej. Jakbyśmy go posadzili na pół sezonu i kazali mu grać w marcu to jak mielibyśmy od niego oczekiwać czegokolwiek.

  Szkoda, że Świderski nie robi tego samego na rozegraniu. Rok temu świetna forma Gumy dała nam Puchar Polski i prawie dowiozła nas do finału mistrzostw Polski. A teraz Zagumny gra tyle, że cud,że jeszcze chodzi. O ile na początku sezonu nie zgadzali się obcokrajowcy, o tyle teraz powinien dać Nimirowi grać (Gumy bym na te występy do Finlandii po prostu nie zabierał).

  Generalnie ten sezon to męczarnia, ale chłopaki chyba się nie poddają i jest jednak coraz lepiej.

 • olbrot napisał/a komentarz do Gdańszczanie mają sposób na Trójkolorowych - relacja z meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lotos Trefl Gdańsk

  Zagadką dnia pozostaje co stało się w końcówce pierwszego seta ze zmianami, kiedy Nimir wszedł za Gumę. Usłyszałem dość przekonującą hipotezę, że ktoś pomylił tabliczki z numerami i zamiast posłać Holendra na zagrywkę wysłaliśmy go na blok. Zagrywka Kaźmierczaka zakończyła się szybką krótką Lotosu i Guma już podnosił się z krzesełka. Ciekawe czy ta teoria jest słuszna i ,jeśli tak, to kto zawinił.
  Osobną sprawą, która obciąża konto Świdra, jest wejście Witczaka za van Dijka w końcówce I seta. Nie rozumiem kompletnie tego pomysłu - van Dijk co prawda w pierwszym secie raczej nie rokował swojego najlepszego występu w sezonie, ale wyjęcie z zamrażarki Witczaka w zamian za grającego nieźle Holendra to ryzykowny pomysł. No i nie dość, ze Guma nie posłał mu żadnej piłki to jeszcze Lotos na początku drugiego wybił Dominikowi z głowy siatkówkę(i przy okazji set został od razu przegrany).

  Mimo to mecz był na niezłym poziomie (wszyscy mieli wreszcie tydzień przerwy!!!) i pomimo porażki bardzo dobrze się bawiłem na hali :)