@maxmark:
    Rasiak kolego....Rasiak...

• analda2 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Dariusz Tuzimek: Mocny głos liderów obudził tę kadrę (felieton)

Szkoda mi tego Jurka . On już ma takie smutne oczy a i tak wszyscy się nad nim pastwią.

Tomaszewski to od dawna nic nie rozumie. Może właśnie dlatego Piątka trener wpuścił, żeby pozwolić mu coś strzelić i żeby "ten fart wrócił". Z resztą wczoraj mimo raptem dwóch minut pokazał się w jednej akcji i jego strzał minął słupek o centymetry. Co do Grosickiego, to akurat Kamilowi precyzji brakowało od początku i nie tylko wczoraj, a nie "gdy się zmęczył". Kamil musi nad tym popracować, bo fajnie się potrafił urwać, ale już np. w jego pierwszej akcji piłka uciekła mu za linię w dość prostej sytuacji. A co do zdania "w Anglii tak robią", to, że pan Tomaszewski zaczyna mecze Hull oglądać od drugiej połowy, nie oznacza, że Grosicki dopiero w tej drugiej połowie zaczyna grać. Wczoraj mówił o tym Borek i jest to do sprawdzenia w necie w ciągu minuty - Grosik w 6 na 9 meczów (w dwóch nie grał) zagrał 90 minut, w jednym zmieniono go w 85 minucie, w jednym w 80, a w jednym w 70 minucie. Także lepiej niech pan Tomaszewski przestanie udawać eksperta, bo jasno widać, że nawet nie wie o czym mówi.

Panie Janku , odpiernicz się od składu .
    RYBUS grał parę dni wcześniej i to było CAŁE NIESZCZĘŚCIE w tamtym meczu . Może to i dobry zawodnik , ale w kadrze gra cienko , ja go nie widzę , jako zawodnika coś wnoszącego do poziomu reprezentacji. Byli i są zawodnicy którzy w klubach siedzieli na ławce a w kadrze POKAZYWALI POZIOM . Ale z Rybusem tak nie jest.
    Z Piątkiem jak z Lewandowskim , po meczach wieloma golami były zacięcia takie że przez kilka spotkań nic nie ustrzelił , tak było z Milikiem . Piątek to młodziak , jeszcze pokaże wiele.
    Gra pod presją nie pomaga.

Janek ma racje. Lewy to mesjasz polskiej piłki. Polaki robaki powinni co niedziele na mszy dziękowac na kolanach w kościele, że żyja w czasach w których mogą podziwiac jego grę.
    Wyjmij Lewego z kady i jesteśmy na poziomie niższym niz ta Macedonia.

Nie lubię gościa, ale w jednym na pewno tu się zgodzę - jak w wpuszczać diabła Grosickiego tasmańskiego - to dopiero na podmęczonego przeciwnika ;] Będzie przy nich wyglądał jak Roberto Carlos ;]

I co z tego że "zakwalifikowani" ? A jak większa stawka to "bańka szybko pryska" i wszyscy tym znudzeni...

Brawo

Taaa- i pewnie dlatego MU już ponoć zaklepał sobie Mandżukica. Opcji z Barcelony nawet nie warto komentować.

No tak to już w tym kraju jest.prezes wybiera kumpli do podziału kasy.zamiast postawić trenera co ma pojęcie o piłce nawet z poza kraju no tu niema takiego.no chyba że Strejlal albo inni mędrcy z tfp Sport hehe

No nie panuje bo szatnia już ostatecznie wie,że Pan trener prowadzi ich donikąd.

transmisja z szatni dostarczyłaby więcej emocji niż transmisja z meczu
    kiedy przeciwnik jest tak słaby, że nie porywa do gry wtedy trzeba wywołać sztuczny konflikt aby obudzić sportową złość
    oby na dobre wyszło

Po kilku minutach drugiej połowy wyłączyłem TV, tego co panowie robili od prowadzenia 2 - 0, nie da się nazwać grą zespołu. Glik ma rację, że dobre to było pierwsze 15 minut, później zaczęła się indywidualna walka o względy selekcjonera.

Może to Glik powinien być kapitanem drużyny? Gdzie Trener i Lewandowski?

Już mamy czarodzieja w pana osobie P.Boniek czaruje i zakłamuje rzeczywistość druga kadencje.Nam są potrzebni ludzie którzy znają się na piłce a w PL ich nie znajdziesz

Drewniaku,mniej gadania ,więcej grania.Od gadania, z którego nic nie wynika to mamy posłów.W 13 meczach kadry strzeliłeś 2 bramki.Nie jert ci wstyd?

Jeżeli nie wiadomo dokąd prowadzi ścieżka, to trzeba zatrzymać się i poczekać. Nie ma co na siłę wymyślać różnych dróg i rozwiązań.

Wkurza ta WP tymi swoimi tytułami jakoby wszystko obracało sie tylko wokół Ległej. Na głównej czytam: "Zobacz tabelę po porażce Legii Warszawa" Nie!!! Ja chcę zobaczyć tabelę po wygraniej Piasta Gliwice!! Co za durne pismaki w tej WP.!!!

Porównując do zarobków kopacza ligowego w rodzimej ekstraklapie, to i tak słabo to wszystko wygląda.

Już zaglądanie do portfela ?

Jeleń przypomniał się Brzdęczkowi. Wuja go powoła. Będzie grał w ataku z Kubą.

o Jezu jaki skandal...? nie poczekali na dekorację naszych dziewczyn a fe!!! Nie poczekali takze na dekorację swego rodaka - jedynego co zdobył dla nich medal i to złoty...to już będzie MEGA -SKANDAL ! :) znaj proporcjum mocium panie ...

Żenująca walka i jeszcze bardziej żenujący werdykt. Ile ciosów zadała Brodnicka? Może ze dwa w miarę czyste w ciągu całej walki. Powinna dostać ze dwa ostrzeżenia za trzymanie. Cała walka w klinczu i gościu widzi 7 wygranych rund??? Fakt że Argentynka mało pokazała, ale Brodnicka może wygrała 3, może maks. 4 rundy bo u siebie. Niech kiedyś powalczy zagranicą z dobrą rywalką i tam pokaże, że jednak coś potrafi poza błazenadą.

Powinna przegrać już z Piątkowską ,zwykły patas ! Do tego brzydki !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.