vanhorne - lubi

 • vanhorne lubi Komentarz

  Normalni ludzie takich życiowych decyzji nie muszą światu ogłaszać, wystarczy im obecność samych zainteresowanych. No ale jak się jest niedowartościowanym życiowo to trzeba zapodać lans z Paryża, to takie światowe.
  No skoro jest pan piłkarz, to i żona musi być klasyczna dla tego zawodu: nieco plastikowa blondynka ze zrobionymi przynajmniej ustami, obowiązkowo aktywna na instagramie.

 • vanhorne lubi Komentarz

  On pan piłkarz z pełnym kontem, ona - lala plastikowa. Jak on kochać ją przestanie, szybko będzie lala nowa. Układ mamy dziś klasyczny: on ma kasę, ona ciało. Ona szybko go porzuci, kiedy kasy będzie mało.

 • vanhorne lubi Komentarz

  Kobiety same wykorzystują swój wygląd i to jak działają na facetów, a później dziwią się, że są uprzedmiotawiane i walczą żeby tak do nich nie podchodzić

 • vanhorne lubi Komentarz

  Nie wiem, o co chodzi? Czy Boniek nie powiedział prawdy? na Dudę głosuje wieś, emeryci i najsłabiej wykształceni. Tak wygląda prawda, więc czego się pienicie? Ludzie znający podstawy ekonomii, ludzie mający własne biznesy, ludzie którzy "czują" polityjkę, ludzie którzy znają historię nie zagłosują ani na Dudę, ani na nic, co związane jest z PiSem, bo to śmierdzi bolszewizmem na kilometry. Są tacy, dla których praworządność i konstytucja, demokracja i pluralizm są ważne, a nie tylko micha i rozdawnictwo.

 • vanhorne lubi Komentarz

  Bayern jako jedyny na tym głupawym rynku transferowym zachowuje się normalnie. FIFA powinna wprowadzić zasadę max rocznych kontraktów i nakazać niestosowanie klauzul odstępnego. Może to skończyło by niewolnictwo w piłce nożnej.

 • vanhorne lubi Komentarz

  He he niezbyt liczącej się Twoja wiedza jest co najmniej mierna popatrz na klasyfikację UEFA to Niemcy wraz z Hiszpanią Włochami Anglią i Francją to najbardziej liczące się ligi i najwięcej klubów w europejskich pucharach

 • vanhorne lubi Komentarz

  @Omen Nomen: Chyba nie za wiele wiesz o piłce. Taki niedzielny kibic z Ciebie, a wymądrzasz się jak ekspert. Chciałbym Ci przypomnieć klasyfikację strzelców wszech czasów reprezentacji Polski: 1) Robert Lewandowski 61 bramek, 2) Włodzimierz lubański 48, 3) Grzegorz Lato 45, 4) Kazimierz Deyna 41... I tak Dalej. Do tego trzeba sobie powiedzieć jasno że Lubański, Lato, Deyna mięli za plecami znacznie lepszą drużynę niż teraz ma Lewandowski. A On jeszcze ciągle gra... Więc wynik podkręci. Pozdrawiam i zachęcam do zainteresowania się polską Piłką...

 • vanhorne lubi Komentarz

  .... przypomnę Ci , ze jest najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Polski

 • vanhorne lubi Komentarz

  Jak ciemny grabi, morduje , gwałci to jest to incydent ! Jak biały zrobi cokolwiek ciemnemu, nawet źle spojrzy czy coś powie.. to jest to rasizm , są burdy i robione jest wielkie halo ! ( piszę ogólnie jak to wygląda )

 • vanhorne lubi Komentarz

  Tak wstrząsnęło że aż na ósmym piętrze poczułem... łojezu kto pisze te durne teksty?

 • vanhorne lubi Komentarz

  Trzeba był koronawirusa żeby poszli po rozum do głowy już dawno powinny być płacowe limity. To jest chore to co dzieje się z pensjami i kwotami za transfery kopaczy czas zrobić z tym porządek.

 • vanhorne lubi Komentarz

  @Tony Adam: a ilu z nich po uzyskaniu obywatelstwa reprezentowało od razu drugi kraj ? Tu nie chodzi o same obywatelstwo ale bardziej o fakt uzyskania obywatelstwa, załatwienia polskiej licencji i startowaniu jako polski junior. W tamtym roku nie udało się przeforsować przepisu o zagranicznym juniorze to załatwili paszport i licencje Ruskowi, który chce do tego reprezentować nasz kraj i zabierać miejsce naszym młodym zawodnikom w zawodach międzynarodowych. W SON dwa razy zdobył tytuł mistrzów z Rosją a w tym roku miałby np zdobyć tytuł z Polską ? Osobiście jestem nie dla farbowania lisów tym bardziej kacapów czerwonych

 • vanhorne lubi Komentarz

  Rewelacyjna laska.Śliczne oczy.Piękne włosy.Świetna figura.Co chcieć więcej?

 • vanhorne lubi Komentarz

  Faktycznie jedna z ładniejszych partnerek piłkarza, nie można jej nic zarzucić.

 • vanhorne lubi Komentarz

  Niech sprawdzą sobie ile generują kobiety przychodów dla federacji a ile generują mężczyźni, i wtedy niech rozprawiają i wynagrodzeniach

 • vanhorne lubi Komentarz

  a kto was ogląda ...............Grajcie lepiej od facetów to będziecie zarabiać więcej proste .

 • vanhorne lubi Komentarz

  sportowcow sie narobilo bo wygodna droga do kasy, zniesc to zawodostwo a przed tym zmienic walute niech kazdy zaczyna od nowa, jeden dom a nie piec czy dziesiec , wtedy zaden wat nie bedzie potrzebny ani akcyza, niech ceny beda prawdziwe a nie nacpane jak ich tworcy.

 • vanhorne lubi Komentarz

  @Paweł Palkowski: i przez to jest jedynym klubem z czołówki, który zarabia i nie ma dlugow! Nie sztuką jest wydawać petrodolary.

 • vanhorne lubi Komentarz

  No to jest gest , a gdzie Ci najbogatsi co fiskusa oszukują i mają sprawy LM , CR

 • vanhorne lubi Komentarz

  Ten człowiek wymaga opieki psychiatrycznej. Pytają go o walkę, a on, że jeszcze nie oglądał.................
  Wasilewskiemu nikt nie powinien podawać ręki. To śmieć!!