alfi - lubi

 • alfi lubi Komentarz

  Zastal jak to Zastal, lubi przy przewagach dawać ciała. Czasem lepiej jak muszą gonić

 • alfi lubi Komentarz

  I znów ten słabiutki Toruń pokonał wielką ZG. Ciekawe jakim cudem tym razem. A tak, przecież eksperci pisali, że Stelmetowi nie zależy na pucharze i odpuszczą:)

 • alfi lubi Komentarz

  Osatfinski pierwszy aferzysta RP. Nie chcę mi się zwyczajnie czytać tych bzdur...

 • alfi lubi Komentarz

  Zupełnie nie rozumiem toku myślenia redaktorków z SF. Teoretycznie jesli biegacz weźmie przed startem niedozwolony środek, o przyzna się po biegu, to mają mu zaliczyć bieg, a karać od momentu przyznania się? To chore !!! Wszystko, co zdobył po wzięciu niedozwolonego środka musi być anulowane. Inny sposobem robimy zły przykład dla innych. Doping należy jednoznacznie tępić. Oczywiście jeśli zostanie udowodniony. Pani Anita Włodarczyk dostała Złoty medal olimpijski po kilku latach. Prawo zadziałało wstecz. Teraz dopiero technika weszła na taki poziom, aby stwierdzić użycie niedozwolonych środków kilka lat temu.

 • alfi lubi Komentarz

  Od zabierania punktów, medali, dyskwalifikacji są inne instytucję a nie pogawędka dwóch stronniczych redaktorów z SF. Swoją drogą przepisy antydopingowe powinny być bardziej klarowne i stanowcze bez wyjątków. Skończyłaby się zbędna polemika redaktorów, nabijanie kasy za posty kibiców a co za tym idzie niepotrzebne kłótnie.

 • alfi lubi Komentarz

  Nie stać Cię na krajową legalną Taxi chciwy dwa razy traci pretensje miej do siebie

 • alfi lubi Komentarz

  kraft skoczy na jednej nodze co stoch

 • alfi lubi Komentarz

  Co za pierdoły. Tego już się nie chce czytać. A może jednak ktoś rozważy taką ewentualność, że faktycznie nie byli w pełni sprawni skoro mieli zwolnienia lekarskie? Coś Ci zrobili zawodnicy, że nie pojechali na turniej 3ciej kategorii po męczącym sezonie? Przez cały czas godnie reprezentowali i cieszyli wszystkich kibiców w Polsce a jak ktoś kogoś nie lubi to zawsze się coś znajdzie tylko zauważ, że stronnicze podejście do tematu ośmiesza całą redację - jakbym oglądał TVP.

 • alfi lubi Komentarz

  Dzień dobry Panie Ostafiński ,musi mieć Pan jakiś uraz do tych zawodników .Przecież jak pan przyniesie do pracy zwolnienie lekarskie ,to nikt Panu pracować nie każe ,a pisze Pan swoje artykuły w pracy albo w domu i nie ma pan zagrożenia życia w tej Pana robocie.Zawodnik wyjeżdzając na tor ma obawy o swoje życie . Szlak mnie trafia ,że tu podważany jest autorytet lekarza ,zawodnika .Skoro ma L4 to lekarz wydający to zwolnienie uznał ,że nie może startować w tych zawodach. Najgłubszą decyzją jest to ,że jakikolwiek turniej rozgrywany jest po meczu o złoty medal naszej ligi. Mecz o złoto powinien być ostatnim wydarzeniem w sezonie.Po tym meczu można rozgrywać turnieje o pietruszkę ,a nie zmuszać zawodników do takich turniejów towarzyskich ,prosto mówiąc napychające kasę związkowi. I o to jest ta cała nagonka na tych żużlowców,bo kasa się nie zgadzała. A Pan Cieślak to sam sobie strzelił w kolano ,bo nie ujmując nikomu z powołanych żużlowców to tylko Zmarzlik i Dudek maja papiery na jazdę w kadrze .Gdzie byli działacze jak zabierali nam miejsce w turniejach,bo ani Szwedzi ani Duńczycy nie maja najsliniejszej ligi na świecie ,a Polska ma przecież najsilniejszą i najlepszą ligę na świecie.Działacze nie potrafia się postawić .Jeżeli Europie to nie odpowiada ,to zakładamy Polską Federacje i robimy turnieje na naszych prawach .Ligę mamy najlepszą tak ,ale działaczy już nie, bo to Polacy powinni rządzić w światowym żużlu.Pozdrawiam

 • alfi lubi Komentarz

  Oj ten Janowski jest solą w oku Darkusa.Mogłeś się redaktorze przyznać wprost , że liczysz na wypadnięcie Magica z cyklu.

 • alfi lubi Komentarz

  Ale wtedy ROW miał Woryne na juniorce,to jest ta różnica

 • alfi lubi Komentarz

  Już usunąłeś mój komentarz cepie? Jeszcze raz- przestań szczuć kibiców na siebie! Pozdrowienia dla Rybnika z Lublina!

 • alfi lubi Komentarz

  Chyba o to wam chodzi drodzy redaktorzy aby tu wszyscy sobie do gardeł skakali ;p

 • alfi lubi Komentarz

  Przynajmniej będzie śmiesznie w E-lidze z tym 007 z Rybnika :)

 • alfi lubi Komentarz

  A może panie Dziekanowski tym gestem Lewy pokazał, że ma w d... Złotą Piłkę?? Bo przecież widać jak na dłoni, że jako POLSKI piłkarz nie ma praktycznie żadnych szans na jej wygranie.

 • alfi lubi Komentarz

  Panowie piłkarzyki trochę lodu a wasze głowy by się przydało, jak wy gadacie to wyłączam głos w telewizji

 • alfi lubi Komentarz

  Dla mnie Lewandowski wogóle może przestać grać w piłkę i też będzie ok....Ale ciekawi mnie jedno, jak taki alkocholik i nieudacznik jak Dziekanowski może cokolwiek twierdzić, doradzać lub mówić...Sam nie osiągnął kompletnie nic, podobnie jak Lewandowski ale ten drugi przynajmniej nie szczeka

 • alfi lubi Komentarz

  Totalny BLAMAŻ.Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd słoiki

 • alfi lubi Komentarz

  kozłowski na rozegraniu, kowalczyk na środku i efekt jest tak się odpuszcza mecze w lm

 • alfi lubi Komentarz

  Malowanie trawy na zielono i reanimacja trupa, BSI juz dawno powinno zniknąć nic niezmienili i niewypromowali tylko sie nachapali kasy , ale wiadomo od takiego koryta ciezko sie odłączyć