• alfi

  Tragedia i żałoba narodowa . Teraz wszyscy płaczą bo ich życie kręci się wokół gościa, który nauczył się kopać skórzany balon. Biedny narodzie .

 • alfi

  Mamy raptem kilku świetnych żużlowców . A oni zrobią wszystko , aby wyeliminować kolejny talent nawet na dwa lata za nic praktycznie. Brawo oni - działacze .

 • alfi

  Znakomity felieton . Zgadzam się z Panem w 100 procentach. Nie wolno tego niszczyć , ponieważ kluby zabiją polski speedway. Pamiętam kiedyś jak p. Cieślak pracując we Wrocławiu krytykował polskich juniorów , że są drodzy, że w głowach im się poprzewracało , że wolą Duńczyków, bo ci jeżdżą prawie za darmo jako juniorzy . dzisiaj chełpi się z wielu tytułów DPŚ . Tylko on sam ignorował i blokował rozwój młodych polskich żużlowców . Brawo Panie Janku .

 • alfi

  A może należy zabrać część koryta panu Tajnerowi, bo ten , to już nie wie ile kasy wybiera ze związku , a jego praca właśnie pokazuje , w jakim kierunku idą polskie skoki . Brak środków na młodych skoczków - to kpina panie Tajner i inni związkowcy, którzy o swoje wynagrodzenia dbają ....

 • alfi

  Jeżeli p. Tajner twierdzi, że polskie skoki trwać będą do 2030 , to należy rozumieć , że on do tego czasu planuje gnieździć się na stołku prezesa za sporą kasę .

 • alfi

  Jeżeli notorycznie Kubica zmienaił zdanie , że jednego dnia bolid prowadzi się dobrze, a drugiego dnia w podobnych warunkach prowadził się źle, bo świecił na końcu stawki tracąc kilkadziesiąt sekund do swojego klubowego kolegi, to po co mieli go pytać. On sam nie mógł zdefiniować jaki jest ten pojazd . To nie jest złośliwość, tylko wyciąganie wniosków z braku jakiegoś logizmu w tym, co Kubica mówił. On się zupełnie pogubił w swojej ocenie pojazdu .

 • alfi

  Jeżeli tam pojadą kibice z Polski, to raczej po to aby kibicować ekipom innych nacji jak Francja czy Serbia . Tam też sporo zawodników grało i gra w polskiej lidze . Niemiaszki zostaną w domu to pewne.

 • alfi

  Anastaziego należy usunąć . To jest kompletny brak rozeznania w grze.

 • alfi

  No ale takie czary mary, to rzecz niemożliwa i nie można zwalać tego na samochód . Samochód nie może zmieniać swojej charakterystyki, jeżeli nic przy nim nie majstrowano. No może jedynie opony na zmianę temperatury powietrza są czułe . Więc to raczej efekt tego , że Robert nie potrafi utrzymać tego samego tempa w podobnych warunkach . Zaś ta rozbieżność jest ogromna .

 • alfi

  Taka ekipa w Bełchatowie, a tak cieniutko na boisku . Gładko do zera. Przykre . Na papierze mocni, ale co z tego jak nie potwierdzają tego na boisku .