Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • użytkownik usunięty otrzymał srebrny medal w kategorii Gorący Post

 • użytkownik usunięty otrzymał brązowy medal w kategorii Gorący Post

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Spacer po Melbourne? Tylko z pucharem. Federer wyszedł do kibiców

  A kto chciał oglądać bezzębnego Gargamela z pucharem, który jest zarezerwowany dla serbskiego, prawdziwego Maestro? Chyba tylko idioci.-:) Melbourne kocha Novaka, a Novak kocha Melbourne. Ci wszyscy ludzie z filmiku skaczący nad Rogim to pachołki Godsicka.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Roger Federer: To dla mnie jak bajka

  Koszmaru związanego z kreowaniem PR Federera ciąg dalszy! Czy to się kiedyś skończy? Panie Motyka, ja naprawdę rozumiem, że wynagrodzenie od Godsicka jest duże, ale może pora przystopować?-:) Od kilku dni nie pisze się o nikim innym jak o naszym kochanym Rogim. W Australian Open grali też inni tenisiści. Królowa tenisa Serena Williams pobiła rekord Steffi Graf, zdobyła 23 szlema. 23 to więcej niż 18, dlaczego nic o tym nie piszecie? Czyżby manager Serenki nic wam nie zapłacił?-:) Myślę, że jej wyczyn zasługuje na większe uznanie, grała w finale z siostrą, wróciła na tron. A na którym miejscu w rankingu jest nasz drogi Rogi? Czyżby został liderem?-:) Jest 10, a który powinien być? Myślę, że gdzieś w okolicy naszego asa JJ, czyli tak mniej więcej koło 273 miejsca.-:) O czym będziecie pisać drodzy redaktorzy kiedy Rogi odejdzie na przymusowego bana za szprycowanie się zanieczyszczoną "Witaminą C", albo może wreszcie zabierze miliony za niepłacone podatki i odejdzie na emeryturę? Komu będziecie "kibicować" jeśli nie wspaniałemu Rogiemu? A przede wszystkim - z czego będziecie żyć, jeśli przestaniecie pozyskiwać wynagrodzenie od Godsicka?-:) McDonaldy są ostatnio przepełnione, a nie wiem czy umiecie robić coś więcej oprócz wychwalania pod niebiosa oszukanego "Maestro".-:)

 • użytkownik usunięty otrzymał srebrny medal w kategorii Komentator Dnia

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Roger Federer pokonał Rafaela Nadala w pasjonującym finale gigantów. 18. wielkoszlemowy tytuł Szwajcara

  O czym Ty piszesz opłacona przez Godsicka Fanka Rogera z Mirą w awatarze? Od kiedy ustawia się żony tenisistów? Czyżby to również zostało zlecone przez Godsicka? Mira nie zrobiła kariery tenisowej, to teraz trzeba naprawić jej PR poza kortem.-:) Szkoda tylko, że w kwestii urody też nie ma czym się pochwalić. Jakie problemy? Przecież Nadal od wczoraj ma 18 szlemów.-:) Rolanda Garrosa wygrywał w latach 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, Australian Open w latach 2009, 2014, 2017, US Open w latach 2010, 2013, Wimbledon zaś - 2006, 2007, 2008, 2010.-:) Przegonić go może jedynie serbski Maestro, który na dzień dzisiejszy ma 14 szlemów, wierzę, że to wkrótce zrobi, 4 szlemy dla Novaka to nic, kwestia jednego roku, myślę, że już podczas tegorocznego Rolanda Garrosa skompletuje podwójnego karierowego WS, o ile upora się ze swoimi problemami.-:) Szwajcarscy tenisiści się nie liczą, tej kliki już nikt ani nic nie ruszy. No chyba, że Rogiego znowu wyślą na przymusowego bana.-:) Ale to tyle, na nic więcej liczyć nie można. Każdy normalny, nieopłacony przez Godsicka fan wie jednak, że 18 szlemów Rogiego to paskudne nieporozumienie wywołanie koksami.-:) WADA znajduje się w Lozannie i nie skompromituje swoich, zresztą wtedy straciliby ogromne dofinansowanie od Godsicka.-:) Maryji Sharapowej tenisowy świat wybaczył, mimo, że okazała się być prawdziwą koksiarą. Rogi więc może szprycować się ile wlezie, jego PR jest nietykalny, cokolwiek by się nie stało i tak wszyscy będą kochać podrobionego "Maestro" oraz zaklinać rzeczywistość.-:) Fakty są takie, że Rogi bez Godsicka i wyrobionego PR, byłby podobnym servebotem do Jerzyka Janowicza, który obecnie jest na 273 miejscu w rankingu, tak 273.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Carlos Moya: To trudna porażka do przełknięcia dla Rafy

  O czym Ty piszesz opłacona przez Godsicka Fanka Rogera z grubym przebrzydłym beztalenciem w awatarze, który figuruje jako żona Rogiego? Przecież Nadal już ma 18 szlemów.-:) Rolanda Garrosa wygrywał w latach 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, Australian Open w latach 2009, 2014, 2017, US Open w latach 2010, 2013, Wimbledon zaś - 2006, 2007, 2008, 2010.-:) Przegonić go może jedynie serbski Maestro, który na dzień dzisiejszy ma 14 szlemów, wierzę, że to wkrótce zrobi, 4 szlemy dla Novaka to nic, kwestia jednego roku, myślę, że już podczas tegorocznego Rolanda Garrosa skompletuje podwójnego karierowego WS, o ile upora się ze swoimi problemami.-:) Szwajcarscy tenisiści się nie liczą, tej kliki już nikt ani nic nie ruszy. No chyba, że Rogiego znowu wyślą na przymusowego bana.-:) Ale to tyle, na nic więcej liczyć nie można. WADA znajduje się w Lozannie i nie skompromituje swoich, zresztą wtedy straciliby ogromne dofinansowanie od Godsicka.-:) Maryji Sharapowej tenisowy świat wybaczył, mimo, że okazała się być prawdziwą koksiarą. Rogi więc może szprycować się ile wlezie, jego PR jest nietykalny, cokolwiek by się nie stało i tak wszyscy będą kochać podrobionego "Maestro" oraz zaklinać rzeczywistość.-:) Fakty są takie, że Rogi bez Godsicka i wyrobionego PR, byłby podobnym servebotem do Jerzyka Janowicza, który obecnie jest na 273 miejscu w rankingu, tak 273.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Roger Federer pokonał Rafaela Nadala w pasjonującym finale gigantów. 18. wielkoszlemowy tytuł Szwajcara

  Wy wszyscy jesteście kajmanami opłaconymi przez Godsicka, którzy udają swoją miłość do Rogiego.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Serena Williams górą w finale sióstr. Amerykanka z 23. wielkoszlemowym tytułem

  Brawo Serena, jesteś wielka.-:) Mierzysz się już tylko z historią. Nikt nigdy Ciebie nie przegoni. Cieszę się, że mogę oglądać Królową.-:) Chociaż w WTA odpowiednia osoba jest na miejscu liderki.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Mecz Federera z Nadalem rekordowym finałem w historii stacji Eurosport

  Dlaczego mnie to nie dziwi? Finały z udziałem serbskiego króla nie cieszą się taką popularnością, gdyż wszystko co robi Novak jest złe. Novak nakrzyczy na dziecko od piłek, jak zachowuje się ślamazarnie to jest źle. Rogi mógłby zabić wszystkie dzieci i nic by się nie stało.-:) Nawet gdyby tak nie było, to Godsick opłaciłby statystów, żeby powiedzieli, że był to najchętniej oglądany finał w historii.-:) Tyle ludzi chce oglądać naszprycowanego Rogiego? Byłoby to dziwne, ale biorąc pod uwagę żałosny PR Federera oraz opłaconych dziennikarzy i komentatorów, którzy w takich meczach wykazują się stronniczością wcale nie dziwi.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Roger Federer pokonał Rafaela Nadala w pasjonującym finale gigantów. 18. wielkoszlemowy tytuł Szwajcara

  18? Jakie 18?-:) Czy coś mnie ominęło? No chyba, że mowa o Hiszpanie, to wtedy się zgodzę.-:) Najwięcej szlemów ma Rafael Nadal, bo ma ich już 18, ale jedyny słuszny Maesteo Novak Djokovic ma ich 14 i jest na dobrej drodze do wyprzedzenia Hiszpana. On wczoraj podkładając się Szwajcarowi stracił szansę na cokolwiek i Novak mierzy się już tylko z historią.-:) To kwestia czasu, kiedy wyprzedzi Nadala.-:) Nie liczę Szwajcarów, którzy szprycują się zanieczyszczoną witaminą C, ale WADA nic z tym nie zrobi, gdyż znajduje się w Lozannie.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do "18" Rogera Federera. Mierzy się tylko z historią

  Serbski geniusz tenisa, jedyny który zasługuje na miano Maestro tak naprawdę ma 14 szlemów i brakuje mu 4 szlemów, żeby wyprzedzić Rafaela Nadala, który ma ich 18. Jest to jak najbardziej wykonalne, już w Paryżu Djoko zdobędzie podwójnego karierowego wielkiego szlema.-:) Mierzy się już tylko z historią. Nikt nie powstrzyma króla tenisa Nole. Nie liczę naszprycowanych zanieczyszczoną witaminą C Szwajcarów, którzy szlemy zdobyli niesłusznie. Przypominam, że WADA znajduje się w Lozannie i nie wyda swoich.-:)

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Wielka kasa Rogera Federera. Szwajcar przekroczył magiczną granicę

  Ile artykułów powstanie jeszcze o naszym ukochanym Rogim? Rozumiem, że Redakcja została opłacona przez Godsicka, ale to już aż niesmaczne.-:) Dodajcie jeszcze te miliony zarobione dzięki PR (bezzębną twarz Gargamela ze Szwajcarii na plakatach widzieli chyba ludzie z całego świata) oraz pieniądze "zaoszczędzone" z niepłacenia podatków.-:) Odjąć należy jednak te pieniądze które Godsick zapłacił dla rywali naszego kochanego Rogiego, aby mu się podłożyli, oraz dla dziennikarzy (takich jak Rafał Smoliński) którzy ciągle pracują nad PR Rogiego.-:)

 • użytkownik usunięty otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Roger Federer pokonał Rafaela Nadala w pasjonującym finale gigantów. 18. wielkoszlemowy tytuł Szwajcara

  Czy Nadal nie chciał wygrać? Ależ oczywiście, że chciał. Przecież wygraną z naszym kochanym Rogim miał zapewnioną w kieszeni nawet na jednej nodze.-:) Tak łatwe wielkoszlemowe zwycięstwo może już się nie przytrafić. W Rolandzie Garrosie w finale będzie czekał serbski geniusz tenisa Novak Djokovic, który stanie przed szansą zdobycia podwójnego karierowego Wielkiego Szlema. Na Wimbledonie Nadal od lat się nie liczy, zresztą tam Godsick opłaca wszystkich przeciwników potencjalnych rywali Rogiego, ale i to nie pomaga. Taka szansa Nadalowi może się już nie przytrafić, ale co Hiszpan miał zrobić? Został zaszantażowany przez Godsicka, a my byliśmy świadkiem upozorowanej walki. Widać nawet z przeciwnikiem, który nie chce wygrać Rogi musi kombinować z przerwami medycznymi i męczyć się 5 setów.-:) Oto cały geniusz Rogiego.-:)

 • użytkownik usunięty

  Godsick, witamina C, opłacony rywal - czyli kulisy finału AO 2017

  Dodaję wpis tutaj, ponieważ pod artykułamu nieustannie grasują opłaceni przez Godsicka moderatorzy (Vivendi, RvR, Frey093, skandal10, Fanka Rogera, Mr_Hesiak, steffen, Starigniter, Hajmon), którzy udają zwykłych fanów i jeszcze biorą za to pieniądze. Nie poddają się w tym kibicowaniu Rogiemu-:) Urządzili sobie wielkie święto, bo nie znają kulisów sprawy, a może nie chcą znać?-:) Postaram się to przybliżyć:Nasz staruszek Rogi miał szczęście, że zakłamani organizatorzy Australian Open od lat mu pomagają Więcej

 • użytkownik usunięty napisał/a komentarz do Australian Open: Roger Federer pokonał Rafaela Nadala w pasjonującym finale gigantów. 18. wielkoszlemowy tytuł Szwajcara

  Kolejna opłacona fanka Rogiego. Witamy serdecznie.-:) Ile wynosi Twoje wynagrodzenie pobierane co miesiąc od Godsicka?

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-TWiN-

Czytając takie komentarze odzyskuję wiarę, że jest jeszcze kilku prawdziwych znawców. Żeby stwierdzić wyższość wielkiego Nole nad Federerem i jego siłowym stylem gry opartym na serwisie wystarczy spojrzeć na statystyki. Novak potrafi rozgrywać fenomenalne punkty nawet po drugim podaniu - wygrał ich 55% na przestrzeni całej kariery. Dla porównania schodzący z kortu ze strachu po drugim serwisie Matuzalem wygrał marne 57%. Naszprycowany Adonis nie jest jednak dobrym aktorem. Jego reakcja po wygraniu piłki meczowej w ustawionym finale była tak nienaturalna, że jedynie małe dziecko mogłoby się nabrać. Jestem przekonany, że Maestro Novak wróci po kontuzji, która uniemożliwiła mu start w tym turnieju i pokaże reszcie świata, że jest najwybitniejszym w historii tenistą, który pobił WSZYSTKIE rekordy. Szkoda, że rozumieją to tylko nieliczni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.