Pokaż:
 • Ranking żużlowców - Kolejarz Rawicz(2 liga)

  Jestem leniwy ale też i pracowity nie no dobra nie ale miałem to ruszyć to ruszę to znowu. Kolejna ekipa do prześledzenia pod względem punktowym za cały sezon a tym razem jest to kolejarz Rawicz( zwany również przez niektórych Unią Leszno 2). Ekipa służąca bardziej za taką aby rozjeżdzała nowych zawodników (…)

  Więcej

 • Antysiódemka trzynastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem przytrafiła się kolejka, w której liczba zawodników w "gronie zainteresowanych" jest ogromna. Ciężko było wybrać tych naprawdę najsłabszych. Mieliśmy w tej kolejce również mecz, w którym jeden z zespołów odniósł druzgocącą porażkę. Już tutaj napiszę, iż z tego zespołu - w tej antysiódemce (…)

  Więcej

 • Antysiódemka dwunastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem - podobnie jak w antysiódemce jedenastej kolejki - trafiła się kolejka, w której nie ma zbyt wielu zawodników w "gronie zainteresowanych", ale i tak jest ich więcej niż miejsc w antysiódemce. A więc zaczynamy! 1. Jarosław Hampel - Unia Leszno (drugi raz w antysiódemce) - słaby występ Polaka (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 4 kolejka

  Wybaczcie opóźnienia - ciężki tydzień.Klasyfikacja generalna: 1. rabhadh 26 (1 order słoneczka) 2. marcin152 22 (2 ordery słoneczka) 3. dastin 22 4. R R 25 Toruń 20 (1 order słoneczka) 5. niktxxx 19 6. eXpErT 18 - Barceloniak11 18 8. RAMB0 16 (1 order słoneczka) 9. Perec Freitag 16 - jerrypl 16 - Maciula87 (…)

  Więcej

 • Manchester United Vs Chelsea

  Today is an extraordinary day because there is a big match in the English Premier League between Chelsea versus Manchester United being a superb opening match. And many gamblers are betting on one of the teams, will the match run smoothly? because in general gamblers like to spoil ball games by setting (…)

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2019 13 KOLEJKA

    Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej (…)

  Więcej

 • Typer Żużlowy - 16 runda

  Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2019 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

  Więcej

 • Ranking żużlowców - Wanda Kraków

  Początek sierpnia ale już część zespołów zakończyła sezon. Dla niektórych może to być początek rozglądania się za ofertami z innych ekip polskiej ligi żużlowej. Dobra wstęp to encie przez poklęcie ale wiadomo o co biega. Postawnowiłem w związzku z powyższym reaktywować coś co zacząłem w przerwie E ligowej (…)

  Więcej

 • Fantasy Premier League 19/20

  Gramy o honor :) przedewszystkim dobra zabawa dla zwycięzcy tej ligi dorzucam koszulkę wybranej drużyny PREMIER LEAGUE ...POWODZENIA

  Więcej

 • Nasza liga

  Jak to jest,mamay podobno najlepszy system szkolenia, a w naszej lidze gra szrot sprowadzany z zagranicy. Może dać sznse naszej młodzierzy. Na zachodzie w topowych drużynach gra wieku zawodników 19-20 latków. Tam to już piłkarze a u nas obeicujący zawodnicy. Może podziekujmy słabiutkim obcokrajowcą, (…)

  Więcej

 • Typer Żużlowy - 15 runda

  Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2019 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

  Więcej

 • GP Polski we Wrocławiu

  03 sierpień GP Polski we Wrocławiu Zasady Typujemy 8 półfinalistów i miejsce zawodnika z dziką kartą. 1. Za kazdego w półfinale otrzymujemy 1 pkt 2. Za postawionego na dobrym miejscu 2 pkt 3. Za trafionego finalistę 3 pkt 4. Za trafionego zwycięzcę turnieju 5 pkt 5. Za prawidłowe miejsce DK 4 pkt 6. (…)

  Więcej

 • Do "doradców" Uli Radwańskiej i do moderacji WPSF.

  Do napisania komentarza w formie blogu skłoniło mnie 3-krotne usunięcie mojego wpisu pod artykułem red. Smolińskiego z 31 lipca 2019: https://sportowefakty....-i-rundzie Usuwany komentarz był odpowiedzią na post kol. Stanzuka: "Aga powinna przemówić Uli do rozumu, że to nie ma już sensu. Nie po to (…)

  Więcej

 • Antysiódemka jedenastej kolejki PGE Ekstraligi

  Tym razem trafiła się kolejka, w której nie ma tak dużej liczby zawodników w "gronie zainteresowanych" co zwykle. Jednak mimo wszystko "grono" jest szersze niż liczba miejsc w antysiódemce. A więc do roboty! 1. Szymon Woźniak - Stal Gorzów (pierwszy raz w antysiódemce) - bardzo słaby występ przeciwko (…)

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2019 12 KOLEJKA

   Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej