Pokaż:
 • PGE Ekstraliga - TYPER 2019 8 KOLEJKA

  Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • czas na defenestracje w ekstralidze czyli o Najwerze slow kilka

  Kiedys dawno temu w pieknych Czechach mieli taki pomysl na polityke i rozwiazywanie codziennych problemow ze jak ktos im nie pasowal przychodzili do miejsca w ktorym jegomosc urzedowal i najzwyczajniej w swiecie wyrzucali osobnika oknem . Moze czas zrobic tak z sympatycznym panem Jurkiem Najwerem . (…)

  Więcej

 • GP Czech w Pradze

  15 czerwiec GP Czech w PradzeZasady Typujemy 8 półfinalistów i miejsce zawodnika z dziką kartą. 1. Za kazdego w półfinale otrzymujemy 1 pkt 2. Za postawionego na dobrym miejscu 2 pkt 3. Za trafionego finalistę 3 pkt 4. Za trafionego zwycięzcę turnieju 5 pkt 5. Za prawidłowe miejsce DK 4 pkt 6. Za zawodnika (…)

  Więcej

 • o kreconych motocyklach Grigorija Laguty slow kilka

  Kolorowy dym wydobywajacy sie spod motocykla Griszy we Wroclawiu uruchomil dyskusje o nielegalnych przerobkach motocykli . Na jednej z branzowych stron piszacych o zuzlu pojawila sie historia juniora ktory odkupil kompletny motocykl od kolegi z druzyny i po starcie na nim zostal zawieszony na 3 miesiace (…)

  Więcej

 • Antysiódemka siódmej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna kolejka, w której to zawodników jest więcej niż miejsc (tym razem głównie na pozycjach juniorskich). Może tym razem w "gronie zainteresowań miałem mniej żużlowców niż w dwóch ostatnich kolejka, ale było z kogo "wybierać". A więc zaczynamy! 1. Brady Kurtz - Unia Leszno (pierwszy raz w antysiódemce) (…)

  Więcej

 • Na łukach wspomień. Tomasz Kruk.

  Rok 1990 Apator Toruń po raz drugi w historii klubu sięga po złoty medal drużynowych mistrzostw Polski. Dużo bardziej dramatyczna sytuacja była w Zielonej Górze widmo spadku, Falubaz mający stratę dwóch punktów meczowych i jedenastu małych do Stali Rzeszów perspektywa rywalizacji na torze najgorszego (…)

  Więcej

 • Łzy nastolatka

  Kiedy płacze nastolatek? Pewnie kiedy się zakocha, a dziewczyna nie odwzajemnia uczuć, lub co bardziej aktualne, nie dostał, konsoli, nowego telefonu za pięć tysiaków, czuje się nie kochany przez rodziców lub kochany zanadto etc. Ogólnie powodów ma dużo. Większość błahych. Jak miałem 14-15 lat nikt (…)

  Więcej

 • Mój pierwszy i drugi mecz, czyli początek miłości.

  1989 rok, stadion przy Al. Zygmuntowskich, mecz żużlowy. Siedzę pod wieżyczką na drewnianym, rozkładanym krześle. Nie wygodnie, ale siedzę, Motor Lublin wygrywa i mecz i całą ligę. Przyznam, że niewiele z tego wtedy rozumiałem. No wygrali, fajnie, jesteśmy w I lidze. Acha i wtedy kupiłem sobie pierwsze (…)

  Więcej

 • Typer Żużlowy - 8 runda

  Typer żużlowy Zabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2019 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

  Więcej

 • French Open - Sezonowy Typer 4+4

  Witam wszystkich :) Tak jak już powszechnie wiadomo poprowadzę French Open ;) Zapraszam wszystkich , którzy zechcieliby wziąć udział ;) Sorry za brak fot, no ale naprawdę nie mam jak ich wstawić..... :POgólnie mówiąc: - Czas trwania: 26.05-9.05 - Miejsce rozgrywania meczów: Stade Roland Garros, Paryż, (…)

  Więcej

 • Antysiódemka szóstej kolejki PGE Ekstraligi

  Kolejna już kolejka, w której mógłbym wyróżnić kilkunastu, jeśli nie więcej zawodników. Jednak mogłem wybrać tylko 5 seniorów, 2 juniorów i 1 rezerwowego (dzisiaj on na innych zasadach, ale o tym później). Więc "zapinamy pasy i jedziemy"! 1. Vaclav Milik - Sparta Wrocław (drugi raz w antysiódemce) - (…)

  Więcej

 • PGE Ekstraliga - TYPER 2019 7 KOLEJKA

  Witam ponownie w moim typerze. Kolejny sezon rywalizacji żużlowej. Zasady są bardzo proste: za każdy poprawnie obstawiony wynik meczu (wygrana,przegrana,remis) będzie 1 punkt. Za dokładnie obstawiony wynik np. 54-36 będą 2 oczka (wynik zgodny ze zwycięzcą meczu). Dla każdego kto zdobędzie w danej kolejce (…)

  Więcej

 • Tytuł

  Czy to pisanie bloga?

  Więcej

 • Testuje

  Sprawdzam czy idzie dodać bloga.

  Więcej

 • x

  Twarda dupa, miekkie muldy, posadzilim dziś kartofle lub inne bulwy. A, że z cukru nie jestem, sprzęglo się pali, to buraki tez zasiali.Manetke wcisnelim, miny twarde mielim, koło szpryca niosła bączka wywinąłem, bo dosiadałem osła!I zgasł... gdzie jest sprzęgło! Gdzie jest gaz! Tak wiec powiem ostatni (…)

  Więcej