Pokaż:
 • Dramat dekady - biathlonowa sztafeta pań w Pjongczangu

  Po udanej Wigilii przyszedł czas na krótszy blog, tym razem nie tenisowy. Zamierzam w nim krótko opisać prawdopodobnie największy polski dramat mijającej dekady, mowa o loteryjnej sztafecie pań na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. No to zaczynajmy.Polskie biathlonistki jak zwykle przyleciały na (…)

  Więcej

 • Cudowny Czas ..:)

  Serce ma nieograniczoną pojemność... Zmieści się w nim tyle bliskich osób, ile stanie na naszej drodze. I jeszcze będzie miejsce Dusza ma nieograniczone możliwości, by dawać radość, bliskość, by inni czuli się w naszym towarzystwie jak przy ciepłym kominku...Z całą serdecznością Kochani kieruję te słowa (…)

  Więcej

 • Cuda Tenisowe #2. Federer-Nadal na US Open

  Po dłuższej przerwie wracamy do serii cudów tenisowych. Dziś weźmiemy pod lupę mecz dwóch najwybitniejszych tenisistów w historii, który nigdy się wydarzył. No to bez przedłużania, zaczynajmy.Federer zmierzył się z Nadalem aż 40 razy (bilans 16-24), z czego 15 razy w Wielkim Szlemie. Jednak nigdy nie (…)

  Więcej

 • Menatyper - 17.12.2019.

  Dziś wyniki menedżera z 8. kolejki. Zapoczątkowała ona rundę rewanżową, a kielczanie wysoko pokonali w niej Vardar u siebie. Wśród nieobecnych byli tym razem: Sterbik, Mortensen, Kristopans, Lekai, Ekberg i Wanne. Mecze na ławce spędzili Mikler, Perez de Vargas i Rod, natomiast urazy w trakcie meczu (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 20 kolejka

  Po raz kolejny podziękowania dla Warsa za pomoc w liczeniu. Przewaga rabhadha i eXpErTa nieco stopniała, ale dalej jest bardzo okazała. Klasyfikacja generalna (19). :) 1. rabhadh 171 (3 ordery słoneczka) 2. eXpErT 164 (4 ordery słoneczka) 3. R R 25 Toruń 158 (3 order słoneczka) === 4. RAMB0 149 (3 ordery (…)

  Więcej

 • -x-

  Cześć Wszystkim, ja z własnej woli napiszę teraz szybko przed snem na jakich meczach Korony byłem na stadionie od 2016 roku gdy byłem po raz pierwszy:1. 6 kolejka sezonu 2016/17: Korona Kielce - Wisła Kraków 1:0 (Kiełb) 2. 8 kolejka 2016/17: Korona Kielce - Arka Gdynia 1:0 (Sekulski) 3. 10 kolejka 2016/17: (…)

  Więcej

 • Wspomnienia pilka reczna

  nie  napawa  optymizmem   przegrane  mecze  z  Wegrami  to  zaplecze  kadry   seniorow   nadzieje  Olimpijskie.   Jest  rok  1969   w  Mielcu  odbywa  sie  Turniej         Nadzieji    Olimpijskich   cala  czolowka  Europy   naturalnie  sa  Wegrzy ,wygrywamy  z  przewaga  kilku  bramek  zajmujemy  drugie (…)

  Więcej

 • Wspomnienia pilka reczna

  nie  napawa  optymizmem   przegrane  mecze  z  Wegrami  to  zaplecze  kadry   seniorow   nadzieje  Olimpijskie.   Jest  rok  1969   w  Mielcu  odbywa  sie  Turniej         Nadzieji    Olimpijskich   cala  czolowka  Europy   naturalnie  sa  Wegrzy ,wygrywamy  z  przewaga  kilku  bramek  zajmujemy  drugie (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja generalna / 19 kolejka

  Muszę przyznać, że nie przypominam sobie typera, w którym na tak wczesnym etapie byłyby tak wyraźne różnice. Tym bardziej czapki z głów dla rabhadha, eXpErTa i R R 25 Torunia.Klasyfikacja generalna (18) : 1. rabhadh 166 (3 ordery słoneczka) 2. eXpErT 158 (4 ordery słoneczka) 3. R R 25 Toruń 150 (3 order (…)

  Więcej

 • Kod promocyjny Fortuna 2020

  W nowym roku wciąż dużą popularnością cieszył się będzie kod promocyjny Fortuna. Dlaczego? Ten legalny bukmacher wciąż pozostaje najczęstszym wyborem graczy i nic nie wskazuje na to, by to miało ulec zmianie.Euro 2020 i Igrzyska Olimpijskie w Tokio - to główne imprezy w roku 2020. W zakładach bukmacherskich (…)

  Więcej

 • WYNIKI !!! Typer Ligi polskiej u jerrypl.

  Witam :) Będę tutaj wstawiał wyniki i podsumowania ligi polskiej u jerrypl. Nie zawsze będę tu wstawiał regularnie, ale gdy zajdzie potrzeba i gdy będę miał czas. :) ===== Wyniki 20 kolejki. :) ==== Zwycięzcą w tej kolejce i zdobywcą orderu słoneczka zostaje Barceloniak11. Zdobył 8 pkt. Gratulacje. (…)

  Więcej

 • Najlepsi tenisiści bez Szlema.

  W dzisiejszym blogu pragnę zaprezentować 5 najlepszych tenisistów bez Szlema. Pamiętajcie tylko, że to moja opinia i ktoś może się z nią nie zgodzić i jak najbardziej to akceptuje. Tak więc bez przedłużania i zaczynajmy:5. Tomas Berdych  Czech niedawno zakończył, więc już na zawsze pozostanie tym bez (…)

  Więcej

 • Historia Stadionu - Stamford Bridge

  Witam Wszystkich w kolejnej odsłonie Historii Stadionu, lecz specjalnej edycji- przygotowanej na Mikołajki :). Dziś opiszę jeden z bardziej znanych stadionów,konkretniej Stamford Bridge. Dodam że ten tekst zaproponował SyjonCFC1905... Zaprszam do czytania:) . Stamford Bridge - stadion mieszący się w (…)

  Więcej

 • Mistrzowskie Miasto...Mistrzowski KLUB....:)

  Orlen Wisła Płock....:)

  Więcej

 • Królewskie Miasto...:)

  Mistrzowski Klub....:)

  Więcej