Najnowsze Wyniki/Kalendarz
grafika zapowiadająca galę FEN Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: grafika zapowiadająca galę FEN

FEN 20: Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" poznał nazwisko swojego rywala

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Adrian Błeszyński (4-2) będzie rywalem Alana Kwiecińskiego (6-5) podczas gali Fight Exclusive Night 20: Next Level. Pojedynek w formule K-1 odbędzie się w kategorii wagowej do 77 kilogramów.

Adrian Błeszyński to dobry znajomy wszystkich kibiców FEN. Urodzony w Dąbrowie Górniczej fighter pod szyldem federacji wystąpi już po raz piąty. Podczas 18. edycji, która odbyła się w Koszalinie, pewnie pokonał przez poddanie Piotra Tutkowskiego.

Dwa miesiące później we Wrocławiu stoczył jedną z najlepszych walk w historii federacji FEN i nieznacznie przegrał na punkty z Tymoteuszem Łopaczykiem. Wcześniej mierzył się na FEN 14 z Łukaszem Stankiem i FEN 11 z Tomaszem Lepiarskim.

Jego widowiskowy styl powoduje, że każdy pojedynek 31-letniego "Aresa" budzi ogromne zainteresowanie kibiców.

Pojedynek z Błeszyńskim będzie trzecim występem Alana Kwiecińskiego pod szyldem FEN, z czego drugim w formule K-1. Podczas 11. edycji zawodnik próbował swoich sił w MMA.

W Warszawie wróci do klatki FEN po dziesięciu miesiącach przerwy. Były uczestnik popularnego reality show "Warsaw Shore" w przeszłości był dwukrotnym wicemistrzem świata w kickboxingu. 2017 rok zakończył zwycięstwem w starciu z Radosławem Żaglewskim.

Przypomnijmy, że gala odbędzie się 10 marca na warszawskim Torwarze.

ZOBACZ WIDEO W tym roku nie dojdzie do walki Włodarczyk - Szpilka. "Diablo" chce dużych pieniędzy

Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL