Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / dsfchallenge.com / Na zdjęciu: Marcin Różalski

"Różal", Sarara i Kita. Mocna karta walk gali DSF Kickboxing Challenge w Gliwicach

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
21 września w Gliwicach odbędzie się gala DSF Kickboxing Challenge 17. Polska federacja szykuje na to wydarzenie swoje największe gwiazdy na czele z Marcinem Różalskim, który w walce wieczoru zmierzy się z Aleksiejem Ignaszowem.

DSF Kickboxing Challenge na wrześniową imprezę anonsowało również byłych zawodników KSW, Macieja Jewtuszkę i Michała Kitę, a obok nich w ringu zaprezentują się również czołowi polscy kickboxerzy, m.in. Tomasz Sarara (były mistrz FEN i Celtic Gladiator w kategorii do 95 kg) czy Kamil Jenel, który jest aktualnym mistrzem DSF w kategorii do 81 kg. 

Gala w Gliwicach ma być największym wydarzeniem w historii prężnie działającej polskiej potęgi K-1. Impreza będzie miała miejsce w nowo powstałej Arenie Gliwice, mogącej pomieścić niemal 14 tysięcy kibiców. 

Dla Marcina Różalskiego będzie to druga walka w DSF Kickboxing Challenge. W debiucie, na kwietniowej gali w Warszawie, "Różal" pewnie wypunktował doświadczoną legendę tego sportu, Petera Grahama i tym samym zrewanżował się Australijczykowi za porażkę z 2014 roku w formule MMA. 

Udane debiuty w federacji mają za sobą również Jewtuszko i Kita. Ten pierwszy 19 maja na gali w Warszawie zwyciężył Roberta Krasonia, a "Masakra" przed własną publicznością w Zabrzu pokonał Denisa Górniaka.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Tysiące Anglików w Gdańsku. Polska bazą wypadową na mistrzostwa świata

Czy śledzisz gale DSF Kickboxing Challenge?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL