Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wojciech Wierzbicki WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Wojciech Wierzbicki

FEN 26. Zadora - Wierzbicki. Kontuzja kończy walkę, stary mistrz wraca na tron

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Wojciech Wierzbicki pokonał Dominika Zadorę na gali FEN 26 we Wrocławiu i odzyskał pas mistrzowski federacji w wadze do 77 kg. "Japoński Drwal" z powodu kontuzji ręki musiał poddać walkę po trzeciej rundzie.

Starcie dwóch czołowych polskich kicboxerów dostarczyło kibicom mnóstwo emocji. Obaj zawodnicy mogli liczyć na duże wsparcie swoich fanów we wrocławskiej hali Orbita. 

W pierwszych kilkudziesięciu sekundach lepiej prezentował się broniący tytułu Dominik Zadora. Podopieczny trenera Tomasza Skrzypka korzystał ze swoich mocnych kopnięć i osłabiał nogi przeciwnika.

Zobacz także: Conor McGregor stanął przed sądem

W 2. i 3. rundzie Wojciech Wierzbicki starał się jednak wyjść z defensywy i z czasem przejął inicjatywę. Kiedy walka na dobre zaczynała się rozkręcać, Zadora musiał się poddać z uwagi na kontuzję ręki. Tym samym pas Fight Exclusive Night powrócił do fightera z Dolnego Śląska.

Zobacz także: Jędrzejczyk zrobiła wagę przed UFC w Tampa

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Karolina Owczarz i Aleksandra Rola nie mogą doczekać się starcia. Pozwoliły sobie na uszczypliwości na konferencji

Czy chciałbyś zobaczyć rewanż Wierzbickiego z Zadorą?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL