Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Baranowski zaprasza na Chrząstawa Felt Cup

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak
Dariusz Baranowski jest jednym z najbardziej utytułowanych kolarzy w polskim peletonie. Podczas wyścigu Chrząstawa Felt Cup (10 października) kolarz grupy DHL Author pojawi się wraz z ze swoim synem. - Myślę, że geny kolarskie posiada, ale czy będzie kolarzem, to się okaże - mówi.

Według Baranowskiego kolarstwo bardzo się zmieniło w ostatnich kilkunastu latach. - Lata 80-te są bardzo odległe i trudno mi mówić o tym okresie. Jedno jest pewne: uległa zmianie technologia sprzętu, sposób odżywiania i jakość odzieży. Sam styl jazdy nie wiele się zmienił - opowiada.

Baranowski, popularny "Ryba", to dwunasty zawodnik Tour de France 2000. - Kolarstwo jest dla mnie wielką pasją i chcę się dzielić z młodszymi zawodnikami moimi doświadczeniami - mówi o swoim celu.

W wyścigu w Chrząstawie Małej, imprezie organizowanej przez braci Łukasz i Macieja Bodnarów, wystąpi po raz drugi. - Jest to impreza doskonale zorganizowana. Wspaniała atmosfera zachęca do przyjazdu. Będę z synem, który bardzo lubi jeździć na rowerze. Myślę, że geny kolarskie posiada, ale czy będzie kolarzem, to się okaże. Nic na siłę - mówi.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL