Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kolarze w trakcie wyściguAgencja Gazeta / Fot. Przemek Wierzchowski/Agencja Gazeta / Na zdjęciu: kolarze w trakcie wyścigu

PZKol pogubił się w rachunkach. Zablokowano stronę internetową związku

Dawid Borek
Dawid Borek
Od soboty nie działa strona internetowa Polskiego Związku Kolarskiego. Stało się tak, gdyż abonent nie zapłacił za przedłużenie domeny, w związku z czym dostawca usługi zablokował witrynę.

Afera w polskim kolarstwie wybuchła pod koniec 2017 roku, gdy członek zarządu Polskiego Związku Kolarskiego Piotr Kosmala zdradził w rozmowie z WP SportoweFakty, że dochodziło w nim do skandalicznych praktyk. Jeden z trenerów miał dopuszczać się seksu z zawodniczkami, zastraszania, a nawet gwałtu. Następnie cały zarząd, z wyjątkiem prezesa, podał się do dymisji. Dariusz Banaszek zrezygnował pod koniec stycznia 2018 roku.

Śledztwo w tej sprawie nabiera tempa, prokuratorzy przesłuchują kolejnych świadków, a komornik wyprzedaje związkowy majątek. Od soboty, w związku z nieopłaconymi rachunkami za usługę, nie działa ponadto strona internetowa Polskiego Związku Kolarskiego.

- Domena po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Będzie dostępna do rejestracji po upływie 15 dni. Możliwość przedłużenia przysługuje w tym czasie obecnemu abonentowi domeny - informuje serwis "Intensys Tools", który zajmuje się szczegółową analizą stron internetowych. 

Jeśli PZKol nie opłaci domeny w ciągu najbliższych 15 dni, stronę będzie mógł przejąć inny użytkownik. Cena na nogi nie powala, bowiem w skali roku trzeba wydać mniej więcej sto złotych.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: afera na igrzyskach. Wszystko nagrały kamery

Czy wierzysz, że afera w polskim kolarstwie zostanie wyjaśniona?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL