Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karol DomagalskiNewspix / Krzysztof Porębski / PressFocus/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Karol Domagalski

Karol Domagalski poważnie ranny trafił do szpitala. Kolarz wpadł do rowu

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Do wypadku doszło podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego niedaleko Nowego Targu. Karol Domagalski zjeżdżał z ostatniej premii górskiej i wypadł z trasy.

RMF FM informuje, że Karol Domagalski przewrócił się, a po upadku wpadł do rowu. Tam następnie uderzył w betonowy przepust. Na razie informacje są niepokojące. 29-letni kolarz został przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi.

Pech Christophera Froome'a. Przez poważny uraz nie pojedzie w Tour de France >>

Wypadek miał miejsce podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, który odbywał się nieopodal Nowego Targu. Portal naszosie.pl informuje, że Domagalski spisywał się bardzo dobrze i nawet wygrał ostatnią górską premię.

Do upadku doszło chwilę później, gdy Polak zjeżdżał z górskiej premii. Sprawą zajmuje się policja, która ustala okoliczności wypadku.

Tragedia w Danii. 18-letni kolarz zmarł po zderzeniu czołowym z samochodem >>

Domagalski jest zawodnikiem Team Hurom. W tym roku rywalizuje głównie w zawodach organizowanych w Polsce. Pierwszy etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego ukończył na trzecim miejscu.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie tygodnia". Polska na autostradzie do Euro 2020. Czy Jerzy Brzęczek znalazł optymalne ustawienie?

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL