Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Karol DomagalskiNewspix / Krzysztof Porębski / PressFocus/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Karol Domagalski

Karol Domagalski walczy w szpitalu o życie. Żona sportowca prosi o modlitwę

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
"Karol jest w ciężkim stanie i walczy o życie" - napisała w mediach społecznościowych żona Karola Domagalskiego, który odniósł poważny wypadek podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Karol Domagalski podczas sobotniego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, który odbywał się nieopodal Nowego Targu, przewrócił się i wpadł do rowu, uderzając w betonowy przepust. 29-letni kolarz został natychmiast przewieziony do szpitala z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi.

"W imieniu rodziny Bardzo Proszę o modlitwę za Karola, jest w ciężkim stanie i walczy o życie!!! Martyna Domagalska" - napisała w nocy z sobotę na niedzielę na facebookowym koncie sportowca jego małżonka.

Kolarz grupy Hurom Polska BDC Development ma pękniętą śledzionę i wątrobę. Lekarze szpitala w Nowym Targu określają stan pacjenta jako ciężki. Informacje z lecznicy są niestety niepokojące.

Na drugim etapie Małopolskiego Wyścigu Górskiego (z Niepołomic do Nowego Targu) Domagalski spisywał się bardzo dobrze. Do wypadku doszło na zjeździe z ostatniej premii górskiej, którą wcześniej wygrał. Przy dużej prędkości kolarz stracił panowanie nad rowerem i wpadł do rowu. Pierwszy etap wyścigu zawodnik Team Hurom ukończył na wysokim, trzecim miejscu.

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL