WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Twitter / Twitter / Katarzyna Niewiadoma i jej uścisk dłoni na Giro Rosa

Giro Rosa. Niekończący się uścisk dłoni. Katarzyna Niewiadoma z długimi gratulacjami

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Katarzyna Niewiadoma utrzymała pozycję lidera w klasyfikacji generalnej w Giro Rosa, a na podium czekała ją dość kłopotliwa sytuacja. Zobacz niekończący się uścisk dłoni z polską kolarką w roli głównej.

Katarzyna Niewiadoma utrzymała różową koszulkę liderki wyścigu Giro Rosa, dzięki czemu po czwartym etapie ponownie pojawiła się na podium. Tam gratulował jej jeden z organizatorów imprezy, który dosłownie nie chciał puścić dłoni naszej kolarki.

Pierwszy uścisk dłoni trwał dokładnie 18 sekund. W tym czasie Niewiadoma starała się jedną ręką zapiąć koszulkę liderki, a także odbierała kwiaty. W końcu Polka uwolniła się, uporała z zamkiem, po czym ponownie uścisnęła dłoń tego samego pana. Sytuacja wydawała się dość kłopotliwa.

Oczywiście niekończący się uścisk dłoni to ukłon w stronę fotografów, którzy cały czas robili zdjęcia liderce. Nagranie ze zdarzenia w mediach społecznościowych podała dalej również nasza kolarka.

Czytaj teżNajlepsze jachty wynajęte przez piłkarzy. Cristiano Ronaldo wszystkich przebił

Niewiadoma jest liderką tegorocznego Giro Rosa od pierwszego etapu. Obecnie ma 20 sekund przewagi nad drugą zawodniczką. Wyścig odbywający się we Włoszech składa się z 10. etapów.
Czytaj teżTour de France: kwiaty na mecie drugiego etapu. Tak Greg Van Avermaet zdobywa serca fanów

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski nie patyczkuje się. "Szkolenie jest na niskim poziomie"

Czy Katarzyna Niewiadoma wygra Giro Rosa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL