Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Europoseł Ryszard Czarnecki dba o tężyznę fizycznąInstagram / Europoseł Ryszard Czarnecki dba o tężyznę fizyczną.

Tour de France 2019. Ryszard Czarnecki z zaproszeniem na ostatni etap. Zbigniew Boniek wytknął mu zdjęcie z rowerem

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Ryszard Czarnecki w mediach pochwalił się zaproszeniem na ostatni etap tegorocznego Tour de France. Prawdopodobnie przeszłoby to bez echa, gdyby nie riposta Zbigniewa Bońka, który wytknął europosłowi zdjęcie z rowerem.

"Dziękuje za zaproszenie na zakończenie legendarnego Tour de France na (jak zwykle) Polach Elizejskich w Paryżu. Startuje w nim w tym roku dwóch Polaków: Michał Kwiatkowski i Łukasz Wiśniowski" - napisał na Twitterze Ryszard Czarnecki i zamieścił zdjęcie otrzymanego zaproszenia.

Na wpis błyskawicznie zareagowali internauci. Jednym z nich był Zbigniew Boniek. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej wytknął Czarneckiemu dawne zdjęcie z rowerem. - Pewnie widzieli twoje piękne zdjęcie z rowerem - napisał Boniek. Wpis robi furorę w sieci.

Czarnecki jest mocno związany ze sportem. Zajmuje funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Sam chętnie uprawia sport. W trakcie kampanii wyborczej do europarlamentu sieć obiegły zdjęcia trenującego Czarneckiego. Dwa lata temu głośno było o tym, że polityk uprawia kolarstwo.

 

Wtedy internautów rozbawił strój Czarneckiego. Boniek nie zapomniał o tej fotografii i popisał się szybką ripostą w kierunku eurodeputowanego wybranego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także:
Sparing: FC Barcelona - Chelsea FC. Porażka Dumy Katalonii. Antoine Griezmann zadebiutował
Transfery. Media: Jest oferta Juventusu za Neymara

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Niecodzienne wydarzenie w wyścigu kolarskim

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL