Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Wyrzykowski podczas gali z okazji wyboru najlepszego sportowca w Polsce Newspix / Łukasz Grochala/CYFRASPORT / Na zdjęciu: Krzysztof Wyrzykowski podczas gali z okazji wyboru najlepszego sportowca w Polsce.

Krzysztof Wyrzykowski odchodzi z Eurosportu

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Krzysztof Wyrzykowski po 18 latach współpracy odchodzi ze stacji Eurosport. Od nowego sezonu znakomity dziennikarz będzie komentował biathlon w Polsacie Sport.

W sobotę dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Kamil Wolnicki podał na Twitterze zaskakującą informację: Krzysztof Wyrzykowski odchodzi z Eurosportu.

75-letni dziennikarz i komentator miał zrezygnować z długoletniej pracy w stacji ze względu na nieporozumienia z jej władzami.

Serwis wirtualnemedia.pl ujawnił, że szefostwo Eurosportu podjęło decyzję, że Wyrzykowski miał w mniejszym zakresie niż dotychczas komentować wyścigi kolarskie. To zdecydowało o decyzji Wyrzykowskiego.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #8: Iga Baumgart-Witan. Baba nie do zajechania

Znakomite noty dla Roberta Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

Dziennikarz nie znika jednak z telewizji. Od nowego sezonu biathlonowego Wyrzykowski będzie komentował tę dyscyplinę sportu w Polsacie Sport, wspólnie z Marcinem Murasem i Weroniką Nowakowską.

Wyrzykowski współpracował z Eurosportem od 18 lat. To w tej stacji stworzył znakomity duet z dziennikarzem Tomaszem Jarońskim, który przez wiele lat komentował imprezy kolarskie i wspomniany biathlon.

Dodajmy, że wcześniej doświadczony dziennikarz pracował w TVP i we francuskiej "L'Equipe".

Znamy przybliżoną datę operacji Lewandowskiego. Czytaj więcej--->>>

Komentarze (10):

 • samowar Zgłoś
  I słuszna decyzja p. Krzysztofie. W Polsacie przynajmniej da się cokolwiek oglądać bo nie ma reklam po każdym strzelaniu i nie urywają komentatorów w pół zdania.
  • Krzysztof Łosiu Zgłoś
   Polsat Sport......masz już Wyżykowskiego....skuś do siebie Jarońskiego, Igora Błachuta i.....wykupcie transmisje kolarskie i skoków narciarskich a na jurosport juz mało kto spojrzy !!!
   • Cheers Zgłoś
    A kto pamięta igrzyska olimpijskie w Turynie. Walka Tomasza Sikory z Michaelem Greisem o złoto w biathlonie i słynne "skuś baba na dziada" podczas ostatniego strzelania Niemca.
    Czytaj całość
    Mam to nagranie i wracam do niego raz na jakiś czas.
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL