Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kolarski peletonGetty Images / Chris Graythen / Na zdjęciu: kolarski peleton

Dmitrij Strachow zakażony koronawirusem! Kolarz startował w UAE Tour

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Oficjalnie potwierdzono, że jeden z uczestników UAE Tour zaraził się koronawirusem. To Dmitrij Strachow, który obecnie jest poddawany leczeniu.

Wyścig kolarski UAE Tour w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został przerwany, gdy pojawiło się podejrzenie zakażenia koronawirusem. Uczestnicy zostali zamknięci w hotelu, a następnie każdego dokładnie przebadano.

Było sporo zamieszania, bo najpierw pojawiła się informacja o dwóch zakażonych, ale szybko ją zdementowano. Teraz potwierdziło się, że jeden z uczestników jest właśnie leczony na koronawirusa.

To Dmitrij Strachow, który jest zawodnikiem zespołu Gazprom-RusVelo. 24-letni Rosjanin na razie czuje się dobrze.

- Po kilku testach powiedziano mi, że mam pozytywny wynik badań na koronawirusa i muszę iść do szpitala. Czuję się dobrze i stosuję się do wszystkich środków bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że wkrótce sytuacja zostanie rozwiązana - komentuje Strachow.

Hotelowej kwarantannie cały czas są poddane zespołu Gazprom-RusVelo, Cofidis, Groupama-FDJ oraz UAE Team Emirates.

Koronawirus. Liga Europy. Mecz Sevilla FC - AS Roma nie odbędzie się. Włosi nie uzyskali zgody na lądowanie w Hiszpanii >>

Koronawirus. Bundesliga. Union - Bayern. Organizacyjny chaos w Berlinie. Mecz jednak bez kibiców >>

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL