Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Rafał Majka Materiały prasowe / BORA-Hansgrohe / Bettiniphoto / Na zdjęciu: Rafał Majka

Kolarstwo. Majka, Bodnar i Poljański trenują już w Austrii

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kolarze BORA-hansgrohe przebywają na zgrupowaniu w austriackim Soelden. "Ta radość rodzi się w cierpieniu" - napisał w mediach społecznościowych Rafał Majka.

Rafał Majka, Maciej Bodnar i Paweł Poljański razem z kolegami z niemieckiej grupy Bora-hansgrohe rozpoczęli zgrupowanie wysokościowe w Soelden. Na obozie w Austrii przebywa łącznie ok. 50 osób.

"Zanim zespół przyjechał do Austrii, wszyscy przeszli testy na obecność wirusa Covid-19 i jak donosi portal Cyclingnews, nikt nie miał pozytywnego wyniku. Kolarze zostali podzieleni na pięć grup, by uniknąć ewentualnego zakażenia. Dwie z nich mieszkają na wysokości, a trzy pozostałe przebywają w dolinie, ale także korzystają z górskich tras, by przygotowywać formę na wznowienie rywalizacji" - czytamy w serwisie naszosie.pl.

Bodnar na swoim koncie na Instagramie zamieścił zdjęcie z pierwszego dnia pobytu w Soelden. "Cieszę się, że cały zespół wrócił na pełnym biegu. Właśnie zakończyliśmy dzień otwarcia naszego pierwszego obozu treningowego po długim czasie i na pewno miło jest jeździć w tak wspaniałym otoczeniu" - napisał w komentarzu.

Fotkę z obozu w Austrii wrzucił też Majka. "Ta radość rodzi się w cierpieniu" - podsumował w bardzo wymowny sposób.

Zobacz:
CCC przestanie być sponsorem tytularnym grupy w World Tour
Szef grupy Rafała Majki: Jesteśmy gotowi jechać do świąt Bożego Narodzenia

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Burneika pokazał córkę. "Kopia tatusia"

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL